Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Buffalo_Soldier

"Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność."

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dużo na ten temat szukałem, ale niestety nie znalazłem jakiejś konkretnej pomocy. Otóż ostatnio kupiłem sobie nowy sprzęt (karta grafiki, windows itp.), oczywiście grałem we wszystkie gry na full detalach (specyfikacja sprzętu później), niestety ostatnio zaczął się pojawiać się pewien bubel. Po jakimś czasie gry (tak 30minut) gra się zacina i wyrzuca mnie do windowsa, jakby tego było mała, mój monitor zaczyna świrować- wyłącza i włącza się cyklicznie co 3sekundy- raz pulpit, raz czarno, raz pulpit, raz czarno. W między czasie jak pokazuje pulpit na dole przy pasku pisze informacja: "Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność" i znów bum! Czarno... Na początku myślałem, że to może przez granie na zbyt wysokich detalach, jednak nawet gdy gram na medium tak się dzieje. Myślałem także, czy może to być przez grzanie się komputera, jednak podczas występowania problemu komputer wcale nie jest gorący, a wiatraki nie chodzą na maksymalnych obrotach.

 

Mój sprzęt to:

GeForce 8800GTX (MSI), płyta główna P6N SLI v2/ Ultra (MSI), CPU Intel core 2 quad, zasilacz Pentagram Silent Force 620W. Windows Vista (ten najbardziej okrojony, ale z aero wink.gif) 32bity.

 

Ze sterownikami do grafiki miałem pewien problem, otóż te z płytki niestety nie działały pod viste a więc ściągnęłem jakieś z internetu. Niestety nie mogę podaćwersji, bo nie wiem gdzie ją odczytać (wybaczcie).

 

Bardzo proszę o pomoc, wcześniej pisałem o tym na forum pcmaniak, jednak nikt mi nie pomógł. :( Mam nadzieje, że tutaj znajdzie sięktoś kto edzie wiedzieć co robić.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę podaćwersji, bo nie wiem gdzie ją odczytać (wybaczcie).

 

Start -> Uruchom -> dxdiag -> ok -> zakładka "ekran" i po prawej stronie masz rubrykę sterowniki i tam jest podana ich wersja

 

Co do samych sterowników to najlepiej pobierać je ze strony nVidia.pl (oczywiście dla kart serii GF).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziękuję za odpowiedzi. Co do sterowników, używałem wielu, obecnie mam zainstalowane 169.09, ze względu na Crysis'a.

 

Właśnie zainstalowałem fixy, z czasem okaże się działają, napiszę niedługo i powiem jak się mają sprawy. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem na moim Fujitsu-Siemens Amilo Pa1538 z GF 7400 :kwasny::kwasny: ktoś coś doraadzi. Ostatnio zaczeło wywalać się niebieskie okno z błędem i po sprawdzeniu pamięci komputer się wyłacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki sterownik?

 

Ja mam sterownik do radeon x1550 wersja 7.14.0010.0590(Angielski)

Glowny sterownik:atiumidag.dll atiumidva.dta atitmmxx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ten temat.. ma co prawda rok, ale blad mam ten sam. Latek jak cos na tej stronie nvidii nie ma ;x

Daje 2 zdjecia z dxdiaga.

 

Ostatnio to mi sie stalo nawet przy rozwijaniu kontaktow w gg.. tj ekran czarny a potem wrocil do pulpitu..

Sprzet macie w dxdiagu napiany.

 

1-1.jpg

 

2-2.jpg

 

Pomocy? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

Powiem tak.

Miałem ten sam problem z kartą ATI Radeon HD2600 w moim notku przez ponad pół roku.

Próbowałem instalacji nowych sterów itp. na bieżąco, nic nie pomagało.

Fixy z tej strony również:

http://www.repairyourpcnow.com/resources/a...-responding.php

 

NATOMIAST OD CZASU INSTALACJI SP2 DO VISTY ZERO PROBLEMÓW!

 

Masz tu nawet mój komentarz z w/w stronki:

przechwytywaniem.jpg

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy mam ten sam problem na win 7 64 bity home professional na karcie geforce 240M procek intel centrino 2x2.13 ghz 4gb ramu. Próbowałem juz ze wszystkimi sterownikami ze strony nvidia i nic nie pomaga nie wiem czy to problem hardware'owy czy softowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem rozwiązanie tego problemu. Jeśli błąd dotyczy nvlddmkm.sys, postępujcie według instrukcji: 1. Ściągamy Driver Sweeper (wchodzimy tu i klikamy "I Agree") 2. Instalujemy 3. Włączamy, zaznaczamy Nvidia display, klikamy "Analyse" 4. Wyszukujemy "C:\Windows\system32\drivers\nvlddmkm.sys" w tabelce "Value", zaznaczamy go i dajemy "Clean" 5. Program zapyta czy uruchomić ponownie komputer. Dajemy "Yes" 6. Po ponownym uruchomieniu wszystko będzie źle wyświetlane, ale nie bójcie się. Aby to naprawić ponownie instalujemy sterowniki ekranu, uruchamiamy ponownie i cieszymy się rozwiązanym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w tej samej sprawie. Jestem mało zaznajomiony w temacie komputerów, dlatego liczę na jakąś fachową poradę.

Objawy: Płynność odtwarzania filmów w trybie pełnoekranowym, zwłaszcza online, jest poważnie zakłócona. Obraz się zatrzymuje, pojawia się czary ekran. Oglądanie filmu rzadko kiedy można kontynuować. Po wyłączeniu trybu pełnoekranowego w obszarze powiadomień pojawia się informacja: "Sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność."

 

Kilka informacji na temat sprzętu:

System Windows Vista Home Basic (6,0 kompilacja 6000)

Komputer Asus,

Model systemy: X51RL

Procesor: Intel Pentium Dual CPU T2330 @ 1.60GHz (2CPUs),

Pamięć 1918MB RAM

Ekran: ATI Radeon XPRESS 1100

Główny sterownik: atiumdag.dll,atiumdva.dat,atitmmxx.

Wersja: 7.14.0010.05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oto moja historia :).

 

Nie mając czasu ani ochoty na przeglądanie fachowych artykułów i zdobywanie wiedzy z zakresu podzespołów komputerowych, pognałem do sklepu aby tam złożono dla mnie komputer...

Miałem nadzieje że panowie doradzą fachowo i dobrze bo po co mieliby się później męczyc z serwisem.. (to był błąd...)

Komputer zakupiłem w 2008r.

Podzespoły:

-Płyta - Gigabyte EP35-DS3P

-Procesor - Intel core 2 duo E8400

-Grafika - Gigabyte Nvidia GF 9800gtx+

-RAM - Geil DDR2 2x2GB

-Dysk - ST3500320AS 500GB

-karta telewizyjna aver media

-czytnik kart pamięci

-dvd

-Zasilacz - noname 500W (sorry ale nie pamietam nazwy, w każdym razie wcisnęli mi kaszanę...)

-System - Windows Vista home premium

 

Na początku komputer śmigał jak szalony, ale po paru miesiącach klęska, coś się popsuło i trzeba było zanieść do serwisu.

Miły pan z serwisu oznajmił, że niestety ale zasilacz się posypał... przy okazji dysk troszkę się zjarał ale go odratowali.

Ok, zasilacz wymieniono na Logic 500W (wtedy jeszcze nie wiedziałem co mnie uczynili) i komputerek jak "nowy".

Dysk dokupiłem na wszelki wypadek, myśle przyda się (WDC WD5000AAKS-00A7B0 500GB), przezornie na nim postawiłem system i powróciłem do normalnego użytkowania.

Dokupiłem jeszcze karte sieciową D-linka coby żona mogła z internetu korzystać (wiem, powinienem wziąść router ale chytry dwa razy traci... sieciówka była dużo tańsza :))

 

Nie oszczędzałem bydlaka bo w końcu mnie kosztował... i tak się stało, że pół roku temu (i tak chyba nieźle) zdażyły się rzeczy straszne i okrutne, choć zaczęło się niewinnie od "Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność."

Potem były niekontrolowane zwiechy, zamulania, BSOD, czerwone piksele nawet ne ekranie startowym (biosa). Stwierdziłem z całą pewnością, że sprawa rozbija się o grafikę która ma już 2 lata i przeszła przez fejlura mojego zasilacza... odniosłem ją do serwisu.

 

Po 2 tygodniach dostałem nową sztukę :). Radość..., choć początki były niemrawe (pojawił się raz czy dwa "Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność."), to jednak się pozbierała i do wczoraj śmigała jak złoto.

 

A wczoraj znów "Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność.", potem były niekontrolowane zwiechy, zamulania, BSOD dotyczące pliku nvlddmkm.sys, tym razem niebieskie piksele na ekranie starowym (biosa) i w windowsie.

Myśle no to koniec grafa do wymiany ale zamiast się poddać spróbowałem powalczyć.

Na początku dostosowałem się do rad zamieszczonych tutaj i na innych forach (przeinstalowanie sterownika). Efekt był taki, że krzaczków było mniej i grafika starała się jakoś trzymać ale najmniejszy wysiłek powodował resety BSOD itd.

Przebadałem więc RAM. memtest86+-4.20 poszedł w ruch, przeszły 3 pętle i zero błędów.

No to dyski myślę... HD Tune i skan - badsectorów zero ale dla ST3500320AS 500GB aż 3 ostrzeżenia -reallocated sector count; spin retry count; ultra dma crc error count

Na szczęście na tym dysku mam tylko śmieci, drugi dysk okazał się być czysty.

Zapuściłem też Video Card Stability Test ale sypnął się system po 10s.

Sprawdziłem również wzrokowo płytę i grafikę (odkręciłem chłodzenie) ale nie zauważyłem niczego podejrzanego (przepalonego itp.)

 

Podjąłem więc męską decyzję i postanowiłem zakupić zasilacz chieftec'a CTG-500-80G 500W do tego taśmę termoprzewodzącą i pastę termoprzewodzącą aby mieć pewność że to nie kwestia zasilacza i już nie będzie mi on bruździć.

 

Wytargałem wszystko ze środka, założyłem zasilacz, podmieniłem pastę i taśmę w GPU i CPU, włożyłem RAM, grafę i dyski i odpalam...

 

Oczywiście zeby nie było zbyt pięknie błąd "Brak BOOTMGR", -->napraw system i kolejna próba, odpalił.

Zero problemów wyświetlanie ok, więc sprawdzam co i jak, GPU-z pokazuje 58 stopni C, Video Card Stability Test poszedł przez 3 min :D (po przełączzeniu na benchmark w połowie paska się zawiesił). Zadowolony odpalam Civ 5 i śmiga (wcześniej był problem z wyświetlaniem).

 

Myślę - tryumf... Dopiąłem d-linka i odpalam.

 

@$#%&!#!!!%&*wa... zawiesił się przy odpalaniu, wyciągnołem wtyczkę (kabel sieciowy) z niego i odpalił. Na pracującym systemie wkładam wtyczkę i zawiesił mi system :). Wyciągnołem wtyczkę i na razie system jest sprawny :).

 

Tak się kończy moja opowieść, dowiedziałem się że nie mam zielonego pojęcia co się dzieje w moim komputerze :D, błąd sterownika mógł oznaczać uszkodzenie karty, płyty, dysku systemowego, dysku dodatkowego, i kto wie czy w końcu nie spowodowała go karta sieciowa.

Zobaczę jak potoczą się dalsze losy mojego komputerka i w razie czego odezwę się znowu :).

 

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim opisującym w internecie swoje problemy i ich rozwiązania, bo one to właśnie pomogły mi zreanimować sprzęcika choć chciałem już kupować grafe za 100zł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadałem sprawę dokładnie. Pod Windows XP problem z zawieszeniami i komunikatem: "Sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność" u mnie nie występował. Natomiast z racji ograniczeń 32-bitowego XP postanowiłem zbadać przyczyny występowania tego problemu pod Windows Vista i 7, gdzie ten problem u mnie występował.

 

Dodając ten wpis do rejestru wyłączamy fukcję TDR (to ona powoduje te problemy):

(Przed dokonaniem zmian w rejestrze warto wykonać kopię zapasową rejestru)

 

W Menu Start -> Uruchom wpisujemy "regedit.exe" i uruchamiamy edytor rejestru i przechodzimy do sekcji:

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControSet\Control\GraphicsDrivers (GraphicsDrivers musi być podświetlone!)

W prawym oknie Prawy przycisk myszy Nowy -> Wartość DWORD (32-bitowa).

Po dodaniu w nazwie wpisujemy "TdrLevel" klikamy dwa razy w ten nasz nowy wpis i wpisujemy

wartość "0".

 

W dużym skrócie: w grach czy innych aplikacjach mocno obciążających GPU (grafika, 3d, wideo), choć nie tylko (podczas wyświetlania stron internetowych nawet) czasami zdarzają się sytuacje kiedy procesor graficzny pracuje jeszcze jak szalony od powierzonych wcześniej mu skomplikowanych operacji a np. na ekranie przestaje się już "dziać cokolwiek" system Vista / 7 dzięki funkcji TDR interpretuje to jak zawieszenie się systemu (zmora starego XP) i aby nie doszło do rebootu resetuje "tylko" GPU i sterowniki i wywala ww komunikat, że "Sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność".

 

Jest to dość powszechny problem (tyczy się zarówno Nvidii jak i ATI - w Vistach czy tez w Windows 7).

 

Po dodaniu tego wpisu do rejestru wyżej wymieniony problem już u mnie nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz ten sam problem mam od paru dni

 

c2d e8200

gf9800gtx

p5k pro

a-data 4gb EE 800

ocz 500w

 

generalnie problem sie pojawil jakies 3 dni temu podczas gry w simsy :E

 

pierwsza moja mysl to ustawic domyslna predkosc procka bo podkrecilem go co nieco.

 

nic nie pomoglo mialem w/w problemy jak ponowie powyzej.

 

format/zmiana windowsa z 7 na XP i na owdwrot- nic nie pomagalo TF2 czy BF:BC2 nadal

zawiszal mi komputer;[ ( nawet nie zawiesza ale dzwieku ni ma i jest napis ze HDMI wchodzi w stan spoczynku albo cos w ten desen i do tego czarny obraz )

 

o dziwo jak odpalalem programy do obciazania CPU i GPU to bylo stable i temperatury tez ok.

Dziwne jest jeszcze to ze problem nie wsytepuje w Fifie 11 i Pesie z tego samego roku.

 

Coz zastosowalem sie do tego co napisal lukitd

 

zobaczymy co z tego wyjdzie instaluje na chwile obecna empire total war i przetestuje.

 

a jeszcze mam pytanie do @lukitd - mianowicie czy na seven 64 bitowej mam ustawic "Wartość DWORD (32-bitowa)" czy moze 64 bitowa bo widze ze taka mozliwosc jest umm ?

 

czekam na szybka odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanie do @lukitd - mianowicie czy na seven 64 bitowej mam ustawic "Wartość DWORD (32-bitowa)" czy moze 64 bitowa bo widze ze taka mozliwosc jest umm ?

Tak, zarówno w windows 32 jak i 64bity ustawiamy "Wartość DWORD (32-bitowa)".

 

U mnie nie występował ten problem podczas gier ale podczas przeglądania stron www ekran na pare sekund się zawiesił i wyświetliło mi ten komunikat: "Sterownik ekranu przestał odpowiadać..." Po dodaniu tego wpisu do rejestru już nie mam tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi

 

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi (zasiłka cheftec gold 750)

 

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi (zasiłka cheftec gold 750)

 

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi (zasiłka cheftec gold 750)

 

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi (zasiłka cheftec gold 750)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi

 

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi (zasiłka cheftec gold 750)

 

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi (zasiłka cheftec gold 750)

 

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi (zasiłka cheftec gold 750)

 

posiadam problem sterownik ekranu przestał działać ale odzyska sprawność i mam chwilowo czarny monitor myślałęm początkowo ze jak zapnę jakąś grę to pod obciążeniem coś takiego może wywalać ale to się czasem dzieje jak siedzę na windowsie (dziwne) i7 geforce 560 Ti dodam że mam najnowesze sterowiniki ktoś coś doradzi (zasiłka cheftec gold 750)

 

duzo tych problemów z kompem masz... najnowsze sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadałem sprawę dokładnie. Pod Windows XP problem z zawieszeniami i komunikatem: "Sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność" u mnie nie występował. Natomiast z racji ograniczeń 32-bitowego XP postanowiłem zbadać przyczyny występowania tego problemu pod Windows Vista i 7, gdzie ten problem u mnie występował.

 

Dodając ten wpis do rejestru wyłączamy fukcję TDR (to ona powoduje te problemy):

(Przed dokonaniem zmian w rejestrze warto wykonać kopię zapasową rejestru)

 

 

 

W dużym skrócie: w grach czy innych aplikacjach mocno obciążających GPU (grafika, 3d, wideo), choć nie tylko (podczas wyświetlania stron internetowych nawet) czasami zdarzają się sytuacje kiedy procesor graficzny pracuje jeszcze jak szalony od powierzonych wcześniej mu skomplikowanych operacji a np. na ekranie przestaje się już "dziać cokolwiek" system Vista / 7 dzięki funkcji TDR interpretuje to jak zawieszenie się systemu (zmora starego XP) i aby nie doszło do rebootu resetuje "tylko" GPU i sterowniki i wywala ww komunikat, że "Sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność".

 

Jest to dość powszechny problem (tyczy się zarówno Nvidii jak i ATI - w Vistach czy tez w Windows 7).

 

Po dodaniu tego wpisu do rejestru wyżej wymieniony problem już u mnie nie występuje.

 

 

Krotko mowiąc bzdura. TDR ma za zadanie CHRONIC komputer przed calkowita zwiecha w przypadku problemow z karta kraficzna, nie wywoluje zadnych problemow. Jesli ten komunikat wystepuje oznacza ze problem stanowi karta a nie wyzej wymieniona funkcja. Wylaczajac ja skazujemy sie na reset komputera jesli GPU wysypie sie na jakims bledzie. Trzeba szukac przyczyny a nie leczyc objawy...

 

Karta/niedostateczne zasilanie/uszkodzony/dupny/zasilacz/jakas niekompatybilnosc to przyczyny wystepowania tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Wileki Problem i nie potrafie go rozwiazac. Czytalem wyzej rozne komantarze ale zaden nie pomaga :/

Otoz Wyskakuje mi rowniez ten komunikat "Sterownik Ekranu NVIDIA Windows Karnel Mode Driver, Version 285.62 przestal odpowiadac, ale odzyskal sprawnosc"

Jest to strasznie denerwujace a szegolnie pojawie sie to podczas grania czy przegladania stron internetowych.

Probowalem juz zmieniac sterowniki na nowsze starsze ale tez nic.

Obecnie mam najnowsze z NVIDII.

Moj Sprzet:

Windows - 7 32bit

Plyta glowna - GA-73VM-S2

Ram 3GB

Procesor - Pentium Dual Core E6500 2x2.93Ghz

Karta Graf- NVIDIA GeForce 9500GT (DirectX -11)

 

Bardzo prosze o pomoc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo nie chce śmiecić. Mam ten sam problem co koledzy ale na karcie zintegrowanej w procku hd 2000. Sterowniki zmieniane a nadal co jakiś czas pojawia mi się ten błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...