Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Działa, tylko po wejściu trzeba odświeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z bonzai świetny,

 

tez myślałem czy sobie czegoś nie posadzić,

bo mam hdd zakopany w pojemniku, ale wyłożyłem jedynie kamykami za górze,

no ale takie drzewko to byłby szał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miał jakiś na zapasie:) przynajmneij tak mi się cos kojarzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znowu Opera pokazuje, że nie radzi sobie ze wszystkim :P Pod Chrome rzeczywiście się wyświetla, ale czy takie extra nie wiem - mi się żadna z nich nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnę kabelki to też wrzucę fotkę :P

Tylko XFX XXX 750W, który kosztował 500zł ma tak idiotycznie krótki 8pin na CPU, że chyba w SXS2 jest dłuższe ...

 

Jaki oplot przedłużek polecacie od darmacza?

 

Cobre, a może szmacianke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSCN0501.jpg

 

jak tu ułożyć kable? :E z tyłu miejsca brak, na dodatek na razie muszą być te piekielne taśmy ide. nie zwracajcie uwagi na to co jest w tej budzie bo to tylko musi przetrwać okres świąteczny, ręcznik też nie zalicza się do zestawu to tylko prototyp, już zamówiłem maty wygłuszające :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w obudowę po napędzie dvd włożyłem hdd owinięty w ręcznik - na próbę czy będzie ciszej:) działa idealnie, temperatura dysku utrzymuje się na poziomie 42-47*C, ale jak to wygląda :lol2: i w lecie pewnie nie będzie tak różowo z temperaturą więc zamówiłem maty. Dysk zamontuje na stałe w zatokach 5,25 wtedy nie będzie aż tak widać taśmy ide. A co z resztą kabli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że u Ciebie też niewesoło z kablami :(

 

Pytanie: Po co Ci OCZ SXS 600W przy socket 478 ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że u Ciebie też niewesoło z kablami :(

 

Pytanie: Po co Ci OCZ SXS 600W przy socket 478 ? :E

 

Pewnie żeby płacić większe rachunki :hmm: ,ale fakt zasilacz piękny ! :E:thumbup:

 

@mass143,na pierwszy rzut wygląda jak poduszka a nie ręcznik :E

Edytowane przez celestin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie żeby płacić większe rachunki :hmm: ,ale fakt zasilacz piękny ! :E:thumbup:

 

@mass143,na pierwszy rzut wygląda jak poduszka a nie ręcznik :E

Eee może miał noname'a o niskiej sprawności ? A tak poza tym to czemu większe rachunki , prąd to prąd i na jego zapotrzebowanie z gniazdka ma wpływ tylko i wyłącznie konfiguracja sprzętowa i sprawność zasilacza (nie mówię o napięciu bo ono wynosi około 230V).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tu ułożyć kable? z tyłu miejsca brak, na dodatek na razie muszą być te piekielne taśmy ide. nie zwracajcie uwagi na to co jest w tej budzie bo to tylko musi przetrwać okres świąteczny, ręcznik też nie zalicza się do zestawu to tylko prototyp, już zamówiłem maty wygłuszające

 

opaski i ładnie przypiac do boków bo otwory widze sa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również moc psu.

czyli im mocniejsyz zasilacz tym wiecej prądu z gniazdka ciągnie? niezależnie od konfigu? Jezeli do takiego samego konfigu podepniemy 2 rozne zasilacze o takiej samej sprawności to mocniejszy bedzie pobierał wiecej pradu? W takim razie co się dzieje z tą energią? Idzie na ciepło? bezsensu, mocny zasilacz przy słabym konfigu grzałby się wtedy bardziej niż przy wymagającym konfigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również moc psu.

Czyli co? Podepnę taki sam konfig pod jeden zasilacz 1200w a potem pod zasilacz 600w to oznacza że za pierwszym razem pobierane jest 2x więcej watów?

Jeśli ktoś się nie zna to proszę nie wprowadzać w błąd :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej miał na myśli to, że zasilacz o zdecydowanie zbyt dużej mocy do zestawu pracuje w gorszym przedziale efektywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to też wrzucę jak taki temat już szpanerski :E

 

s2004zw5.jpg

 

 

asussilentsquare002dp0.jpg

 

NO NO widzę sprzęt odwalony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Podepnę taki sam konfig pod jeden zasilacz 1200w a potem pod zasilacz 600w to oznacza że za pierwszym razem pobierane jest 2x więcej watów?

Jeśli ktoś się nie zna to proszę nie wprowadzać w błąd :x

Ktoś palnął jakąś głupotę, a Wy w to wierzycie lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej miał na myśli to, że zasilacz o zdecydowanie zbyt dużej mocy do zestawu pracuje w gorszym przedziale efektywności.

to zależy od efektywności zasilacza.Przykładowo mój ma lepszą efektywność przy 150W niż ma przy 600W różnica mała ale jest 85 vs 84 a do 980 jeszcze daleko.Drugi problem w tek kwestii to temperatura otoczenia bo ona ma też duży wpływ na wyniki efektywności.

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też racja. Niemniej większość zasilaczy przy niskich obciążeniach ma dość niską sprawność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxForces co za zasiłkę masz?

 

raczej miał na myśli to, że zasilacz o zdecydowanie zbyt dużej mocy do zestawu pracuje w gorszym przedziale efektywności.

 

jw.

 

Generalnie często problemem jest się wstrzelić w idle w te min 20% obciążenia (przy nowoczesnych konfigach),

od którego dopiero podaje się sprawność i wtedy jest już na wysokim poziomie.

 

Czyli co? Podepnę taki sam konfig pod jeden zasilacz 1200w a potem pod zasilacz 600w to oznacza że za pierwszym razem pobierane jest 2x więcej watów?

Jeśli ktoś się nie zna to proszę nie wprowadzać w błąd :x

 

Nie 2x, tu ciut bardziej skomplikowana matematyka, chociaż wymagająca % jedynie :E

Edytowane przez bic44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxForces co za zasiłkę masz?

 

 

 

 

zgadnij

42013full.jpg

 

poniżej 100W dopiero efektywność spada na łep na szyje 65-70 ale co to jest przy takim czymś.A komp w idle mi tego nie bierze bo ma 135, nawet niech trace 5% względem słabszej z lepszą efektywnością to raptem jest 7W :E

 

Jak by mi na tym zależało to SILVERSTONE ST75 siedział by w kąpie a nie mocniejszy zasilacz ;)

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...