Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bogdan99 - ja mimo wszystko wolałbym położyć dysk normalnie... i IMO w normalnej pozycji by mniej zakłócał obieg...

No to go odwróce, wogule to ten tunel przykrece do dna obudowy i wtedy bedzie super :P

 

Czyżby stx tak jak u mnie ?

Jak najbardziej :D Tylko ze jeszcze zza czasów kiedy nie zdzierali i było warto je kupowac. Bo teraz ceny są straszne :E Cena mojej kolumny o jakies 80 pln wzrosła :/

 

No i temacik jednak sie rozwija Bardzo ladnie panowie. Tylko pokazywac jeszcze stanowiska pracy...

Ja pokazałem czesc, tzn przy robieniu zdjecia monitora cale smieci odgarnełem na lewo, a przy robieniu zdjecia wzmaka wsio na prawo :E Trzeba by wreszcie posprzątac :E

Edytowane przez bogdan99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to też wrzucę jak taki temat już szpanerski :E

 

s2004zw5.jpg

 

 

asussilentsquare002dp0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yellowww rozumiem, że Twoją pasją jest sprzęt ale nie mogę pojąć, po co do cholery Ci tyle lapków :E. Jeden lapek i jeden stacjonarny nie starczy? A może serwis prowadzisz?

Pracuje jako specjalista ds. modelowania danych i robie sporo projektow, ktore sa bardzo sprzetożerne i czasami potrzebuje 2-3 kompow dla zaoszczedzenia czasu...

Jak za duzo rzeczy robie na stacjonarnym to trace wiecej czasu niz jakbym robił kazda rzecz osobno, po kolei.

Najchetniej to bym mial ze 3 stacjonarne, ale niestety miejsca brak :(

Tak, wiec stacjonarny i Pavilion sluza za obliczenia bo sa najmocniejsze. To te co mam w sigu. Asus w srodku sluzy do ganiania z nim na spotkania itd. A ten HP z prawej to po czesci tablet, po czesci bardzo mobilny sprzecik - 12" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bart fajna Chucky, wzięło mnie na wspomnienia ;-). Jak się ten Saitek sprawuje? To R440 tak?

 

jabba fajne stereo... Aghrr, muszę w końcu wymienić te "tandetne" Logi.

To starszy model ..bo fotki stare :) ..to R220 ;)

 

Tak to wygladalo z AMD..kibel straszny :D

th_66462_9_122_731lo.jpg th_66469_15_122_426lo.jpg

 

..po zmianie plyty koniecznie zaopatrze sie w nowa wode ..tylko jeszcze nie wiem w jaka :)

 

@Above ten radiatorek robi wrazenie :)

Edytowane przez Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój multimedialny kącik :)

 

dscf1608bh8.th.jpg dscf1588wd5.th.jpg dscf1614fz7.th.jpg dscf1619gu4.th.jpg dscf1623qo7.th.jpg

 

P.S.

Ta nalepka z AMD miała zniknąć, ale jakoś szkoda mi ją odklejać - taka ładna zielona :E .

Edytowane przez FXmAniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widze Tsunami !? ..kurcze jak Ty tam sprzet miescisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze widze Tsunami !? ..kurcze jak Ty tam sprzet miescisz :P

 

Jak wyrzuciłem koszyk na HDD to obudowa zrobiła się całkiem przestronna :D . Teraz GTX mieści się bez upychania + 2 chłodnice do WC i 4 dyski w zatokach pod nagrywarką. Tak więc nie narzekam na brak miejsca. Dużo dało mi właśnie założenie WC na procka, bo dzięki temu zrobiło się wokół niego trochę przestronniej.

Jakiś czas temu nawet myślałem nad zakupem czegoś większego, ale postanowiłem, że dam jeszcze szansę starej dobrej Tsunami... no i udało się. Jestem bardzo zadowolony z tego co powstało :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja tez pokaze przy czym sie bawie ;)

 

dsc00671uz8.th.jpg

Ładny sprzecik audio. Cos mieszasz na powaznie?

 

Był taki temat, ale jak się chwalić to jazda:

 

ab8d753b52c9fe8am.jpg

a5c1ed1392becec4m.jpg

klawiatura wymiata. Mialem taka dokladnie 13-14 lat temu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zadowolony z tego co powstało :) .

 

Chetnie obejrze fotki :) usuniecie koszyka przy dzisiejszych rozmiarach kart musialo nastapic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klawiatura wymiata. Mialem taka dokladnie 13-14 lat temu :E

 

Ta ma raptem 11 lat, 2 tygodnie temu zmieniłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yellowww21 zakłada temat żeby pochwalić się, że dobrze zarabia i ma dużo drogiego sprzętu. Dubluje istniejące już tematy. Potem nabija się z klawiatury innych użytkowników. A po przyjrzeniu się jego fotkom co widzimy? Pierwszorzędny shit w postaci Coolermaster Elite! Ha ha ha.

Człowieku, nie rób z siebie idioty. Jak chcesz się chwalić to przynajmniej wybierz to co może zrobić wrażenie. Spójrz na nazwę działu i schowaj te lapki do szafy. Przygotuj solidnie jeden komputer, zrób mu fotki i potem z nimi startuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chetnie obejrze fotki :) usuniecie koszyka przy dzisiejszych rozmiarach kart musialo nastapic ;)

 

No to zapodam jeszcze parę, dodam do pierwszego postu, żeby było w jednym miejscu. Dziś niestety tylko jedno, bo mi się właśnie aparat rozładował :kwasny: .

Jutro po robocie dam coś z wnętrza przy zdjętym bocznym panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yellowww21 zakłada temat żeby pochwalić się, że dobrze zarabia i ma dużo drogiego sprzętu. Dubluje istniejące już tematy. Potem nabija się z klawiatury innych użytkowników. A po przyjrzeniu się jego fotkom co widzimy? Pierwszorzędny shit w postaci Coolermaster Elite! Ha ha ha.

Człowieku, nie rób z siebie idioty. Jak chcesz się chwalić to przynajmniej wybierz to co może zrobić wrażenie. Spójrz na nazwę działu i schowaj te lapki do szafy. Przygotuj solidnie jeden komputer, zrób mu fotki i potem z nimi startuj.

Skonczyles? To wyjdz juz... Żal Ci d**e sciska czy co?

Czlowieku ja nie mam 14 lat zeby sie chwalic... Zalozylem temat, bo przypomnialo mi sie, ze kiedys taki byl na tweaku... i byl good fun.

Moj PC jest normalnej klasy. I nigdy nie pisalem, ze to jakis super wypas. Jestem zadowolony z tego jaki jest. Po prostu taki jaki potrzebuje do pracy. Nic w nim niezwyklego (tak jak np. u Gizia), ale mnie to nie kreci. Kazdy lubi co innego. CM Elite jest dla mnie wystarczajaca buda i nie widze sensu wydawania 1000zl na obudowe. Jak ktos widzi ok jego sprawa.

Inni tez pokazuja swoje kompy, wiec dlaczego sie do innych nie przysrasz? :thumbdown:

A idiote to chyba Ty z siebie robisz? Gdzie sie smialem z czyjejs klawiatury? Napisalem tylko, ze taka mialem parenascie lat temu i tyle... Czysty sentyment. Ja sam mam klawiature za 5funtow ;)

Nie podoba Ci sie watek to wyjdz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skonczyles? To wyjdz juz... Żal Ci d**e sciska czy co?

Czlowieku ja nie mam 14 lat zeby sie chwalic... Zalozylem temat, bo przypomnialo mi sie, ze kiedys taki byl na tweaku... i byl good fun.

Moj PC jest normalnej klasy. I nigdy nie pisalem, ze to jakis super wypas. Jestem zadowolony z tego jaki jest. Po prostu taki jaki potrzebuje do pracy. Nic w nim niezwyklego (tak jak np. u Gizia), ale mnie to nie kreci. Kazdy lubi co innego. CM Elite jest dla mnie wystarczajaca buda i nie widze sensu wydawania 1000zl na obudowe. Jak ktos widzi ok jego sprawa.

Inni tez pokazuja swoje kompy, wiec dlaczego sie do innych nie przysrasz? :thumbdown:

A idiote to chyba Ty z siebie robisz? Gdzie sie smialem z czyjejs klawiatury? Napisalem tylko, ze taka mialem parenascie lat temu i tyle... Czysty sentyment. Ja sam mam klawiature za 5funtow ;)

Nie podoba Ci sie watek to wyjdz!!!

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skonczyles? To wyjdz juz... Żal Ci d**e sciska czy co?

Czlowieku ja nie mam 14 lat zeby sie chwalic... Zalozylem temat, bo przypomnialo mi sie, ze kiedys taki byl na tweaku... i byl good fun.

Moj PC jest normalnej klasy. I nigdy nie pisalem, ze to jakis super wypas. Jestem zadowolony z tego jaki jest. Po prostu taki jaki potrzebuje do pracy. Nic w nim niezwyklego (tak jak np. u Gizia), ale mnie to nie kreci. Kazdy lubi co innego. CM Elite jest dla mnie wystarczajaca buda i nie widze sensu wydawania 1000zl na obudowe. Jak ktos widzi ok jego sprawa.

Inni tez pokazuja swoje kompy, wiec dlaczego sie do innych nie przysrasz? :thumbdown:

A idiote to chyba Ty z siebie robisz? Gdzie sie smialem z czyjejs klawiatury? Napisalem tylko, ze taka mialem parenascie lat temu i tyle... Czysty sentyment. Ja sam mam klawiature za 5funtow ;)

Nie podoba Ci sie watek to wyjdz!!!

 

 

Kurcze ... a nawet jeśli byś sie chwalił to co z tego .. Zajefajne Lapki ....

 

Jeśli je masz, i się nimi chwalisz to napewno bardziej lub mniej sie musiałeś narobić zeby je zdobyć ....

Edytowane przez byBlackBelieve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....ble ble ble.....

 

Jest taki dział, w którym możesz sobie pisać i zakładać podobne posty.....ŚMIETNIK się nazywa.

 

Edit. Wiecie czemu tak zareagowałem? Bo często pytania związane z działem są przenoszone do FAQ ( w którym często szybko giną bez odpowiedzi) a tu nagle wskakuje gość z tematem-krową, który notabene już był, i wszystko jest ok!

Do śmietnika!

Edytowane przez Miszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest taki dział, w którym możesz sobie pisać i zakładać podobne posty.....ŚMIETNIK się nazywa.

 

 

Kurcze jak GIZIU robił temat o zasilaczu za prawie 1000 zeta do swojego super komputerka to czemu go nie zjechałeś .... wtedy było ok i mu ładnie doradzałeś a tu nagle trzy lapki Cie ubodły

 

Trzeba było GIZIOWI powiedzieć że każdy zasilacz za 1000 zeta jest dobry i po co tworzy takie wątki .... a nic takiego nie powiedziałeś

 

EDIT: GIZIU nie mam nic do Ciebie ale Miszek jest niesprawiedliwy ... jedni mogą drudzy nie

Edytowane przez byBlackBelieve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak GIZIU robił temat o zasilaczu za prawie 1000 zeta do swojego super komputerka to czemu go nie zjechałeś .... wtedy było ok i mu ładnie doradzałeś a tu nagle trzy lapki Cie ubodły

 

Mógł pisać w tamtym temacie. Albo tym o obudowach.

 

Panowie/Panie moderatorzy. Bądźcie konsekwentni.

Edytowane przez Miszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógł pisać w tamtym temacie. Albo tym o obudowach.

 

A co ma piernik do wiatraka// każdy może wszedzie pisać .... Zastanów sie lepiej czemu tu drake zrobiłeś ... koniec OT ... ja chce budy pooglądać a nie z Tobą wielce zdegustowanym gadać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ma piernik do wiatraka// każdy może wszedzie pisać .... Zastanów sie lepiej czemu tu drake zrobiłeś ... koniec OT ... ja chce budy pooglądać a nie z Tobą wielce zdegustowanym gadać....

 

A ty co. Adwokat?

Regulamin pkt.8.

 

Zresztą, oglądajcie sobie. Co mi tam.

Edytowane przez Miszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moje miejsce pracy i zabawy:

fa9f9d40fab6a607m.jpg

09b02eb3cc9366f8m.jpg

Biurko trochę przyniszczone, ale to dlatego że zamiast monitora miałem tam akwarium ale się poniszczyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...