Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał widzę, że masz kryzys wieku średniego :E

 

 

Bardzo delikatnie powiedziane hehe

Jak dzieciak sie zachowuje...ale lubie te wszystkie gadzeciki,odpakowywanie,testowanie heheh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie znowu naszlo na zmiany ,lubie jak cos sie zmienia na biurku.

Pozegnalem zestaw Corsaira(corsair K70 RGB Rapidfire-cherry mx,Corsair Glaive)-a na jego miejsce zestaw Razera.

Generalnie nigdy nie mialem stycznosci z razerem-slyszalem tez wiele niepochlebnych opini-ale sam chcialem sie przekonac...no i napadlo mnie na zielone. :lol2:

 

Jezeli chodzi o jakosc wykonania-naprawde nie ma sie do czego przyczepic,a nawet moge napisac ze jakosc powyzszych produktow jest naprawde super.

Nieco inaczej wypada oprogramowanie-Razer synapse.Jest przekombinowane,nieintuicyjne....dla mnie wzorem jest oprogramowanie Roccata,Logitech tez ma oki-Corsaira nie polubilem.

 

Jeszcze co do switchy razera-ma greeny i sa fajne!A podkladka pod nadgarstki dodawana do Blackwidow to po prostu bajka.

Pobawie sie kilka miesiecy,a pozniej pewnie czas na zestaw Asusa :P

 

 

 

Zmienisz klawiaturę na asus xa01 rog strix flare i wyrzucisz tego ryzera do kosza tak jak ja to zrobiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienisz klawiaturę na asus xa01 rog strix flare i wyrzucisz tego ryzera do kosza tak jak ja to zrobiłem ;)

 

9 stów za wyginający się plastik fantastik? Raczej ten Asus poleciał by do kosza po spotkaniu z Corsair K95 RGB Platinum który na dodatek idzie kupić za 7 stówek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie znowu naszlo na zmiany ,lubie jak cos sie zmienia na biurku.

Pozegnalem zestaw Corsaira(corsair K70 RGB Rapidfire-cherry mx,Corsair Glaive)-a na jego miejsce zestaw Razera.

Generalnie nigdy nie mialem stycznosci z razerem-slyszalem tez wiele niepochlebnych opini-ale sam chcialem sie przekonac...no i napadlo mnie na zielone. :lol2:

 

Jezeli chodzi o jakosc wykonania-naprawde nie ma sie do czego przyczepic,a nawet moge napisac ze jakosc powyzszych produktow jest naprawde super.

Nieco inaczej wypada oprogramowanie-Razer synapse.Jest przekombinowane,nieintuicyjne....dla mnie wzorem jest oprogramowanie Roccata,Logitech tez ma oki-Corsaira nie polubilem.

 

Jeszcze co do switchy razera-ma greeny i sa fajne!A podkladka pod nadgarstki dodawana do Blackwidow to po prostu bajka.

Pobawie sie kilka miesiecy,a pozniej pewnie czas na zestaw Asusa :P

 

 

Rok 2019 i myszka na kablu? :hmm::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest trend w lekkie myszy, i kable jeszcze szybko nie odejdą, bo mysz bezprzewodowa jest automatycznie trudniejsza w redukcji wagi z racji na akumulator/baterię.

 

hj50q9pvaho31.jpg

 

Kable są tak robione że nie ma ekranowania, w środku jest minimalna ilość żył i są z bardzo miękkiego przewodu, kabel jest tak miękki, że jak się go złapie np. 5cm od myszy i rusza, to mysz nawet nie drgnie. Jakby był z jakiejś cienkiej linki, zero oporu.

 

9yaerksn5ya21.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok 2019 i myszka na kablu? :hmm::E

 

Tak.

Mialem myszki bezprzewodowe-logitech g900,asus spatha-wrocilem w pelni swiadomie do kabla-choc nie wykluczam znowu powrotu do bezprzewowowej-w szafie ponownie lezy Asus spatha-ale juz tak mam ,ze uzywam setow jednej marki,wiecz sobie poczeka na klawiature asusa,jk mi sie znudzi razer :lol2:

 

te dziurkowane myszki w ogole mi sie nie podobaja.Jakos mnie od nich odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te dziurkowane myszki w ogole mi sie nie podobaja.Jakos mnie od nich odrzuca.

zwłaszcza, jak ktoś lubi coś zjeść przy kompie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi że sam ich widok budzi dyskomfort to może być to trypofobia. Widok rodzących się grzbietorodów (pipa pipa) na plecach mamusi zawsze na propsie :E:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam myszki na kablu i to w dodatku jednej i tej samej od 11 lat. Odkąd w 2008 roku w jednym z konkursów w czasopiśmie CLICK! wygrałem myszkę Razer Lachesis tak do teraz ją mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dają te dziury? Zmniejszenie masy??szczerbaty.gif

dokładnie tak. Walka o kazdy gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok 2019 i myszka na kablu? :hmm::E

 

Mi teraz pada logitech g502 i się zastanawiam nad bezprzewodową. Z jednej strony kabel mi nie przeszkadza, z drugiej strony nie wiem czy bezprzewodowa i tak niebyła by wygodniejsza.

 

Ale dalej myśląc, bezprzewodową trzeba i tak ładować, akumulator się zużywa. No i więcej kosztuje, a jak mam nie używać to pytanie brzmi, po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dają te dziury? Zmniejszenie masy??szczerbaty.gif

 

Większa amortyzacja w razie napitalania, ze złości myszką o blat :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz moj zestaw zostal wysmiany w innym temacie ale i tak pokaze reszte :lol2:

Podrapane palce ale bylo warto, zabawa we wcisniecie tyle sprzetu i custom loopa do 15 litrow byla tego warta. Jak wyjdzie 3080ti to dodam je do ukladu i druga chlodnica wleci na dol(XSPC TX240 superslim ktore juz mam). Dodawanie bloku na karte na pol roku troche nie ma sensu.

 

Alphacool xt45 280mm

Raystorm pro

Syscooling p67f(klon DDC)

UMRFuB0.jpg

ao8ASlw.jpg

jLgQOIL.jpg

PcWuJq2.jpg

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mój gust trafiłeś, mnie się podoba :thumbup: ITX i Noctua to to co lubię :D zdjęcia fajne, szczegółowe ale ładowały mi się z minutę na tel :E

Edytowane przez groXel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta chłodnica taka usmarowana na końcach, to farba która ma maskować odpryski fabrycznego lakieru czy co tam się stało?

Upchane ładnie, tylko pojawia się pytanie (poza sportem w stylu upcham lc w itx), czy tak zakleszczona chłodnica daje radę. Na ile rpm te wentylatory pracują?

Jak jeszcze dasz gpu pod to, to będzie ładnie huczeć.

 

Z moich doświadczeń z lc, chłodnice które nie mają luzu po obu stronach, dobrego dopływu powietrza jak i odpływu, słabo wykorzystuje się ich wydajność, trzeba ostro podkręcać RPM, a i tak szału nie ma. Nawet wielka pojedyncza chłodnica w TJ07 w piwnicy, gdzie tam jest o niebo więcej miejsca niż w takim itx, działa tak sobie. Skręcisz rpm, robi się piekarnik.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na koncach chlodnicy jest odpryskujaca farba:-/ musze ja wymienic jak bede rozkrecal uklad pod karte.

 

Temperaturami jestem milo zaskoczony - max 65 stopni w grach przy 1000rpm na wentylach. W Realbenchu 80 stopni. Jak na 1.35v na 9900k to tragedii nie ma mysle-napewno lepiej niz byloby na AIO, takze o niebo ciszej.

Zobaczymy jak to sie bedzie sprawowac przy karcie i drugiej chlodnicy, gonic za kazdym stopniem nie bede.

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś tą chłodnicę przy okazji jak będziesz rozkładał zestaw, ładnie wyszlifował papierem, i pomalował to sprayem, to będzie wyglądała jak nowa, także szkoda wymieniać całość.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na koncach chlodnicy jest odpryskujaca farba:-/ musze ja wymienic jak bede rozkrecal uklad pod karte.

 

Temperaturami jestem milo zaskoczony - max 65 stopni w grach przy 1000rpm na wentylach. W Realbenchu 80 stopni. Jak na 1.35v na 9900k to tragedii nie ma mysle-napewno lepiej niz byloby na AIO, takze o niebo ciszej.

Zobaczymy jak to sie bedzie sprawowac przy karcie i drugiej chlodnicy, gonic za kazdym stopniem nie bede.

 

Gdzie taka obudowa do dostania? Wygląda super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem prosto z USA, wcisneli mi jeszcze 78GBP cla :E

Wiec polecalbym jednak z Density.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na telefonie nie zobaczyłem odnośnika. Podbiła moje serce ta obudowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...