Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to aby rozładować sytuację - moje centrum dowodzenia :E Trochę tu brudno, ale ostatnio nie mam kiedy posprzątać...

 

pict1598po8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógł pisać w tamtym temacie. Albo tym o obudowach.

Stary jak chcesz byc konsekwentny w tym piszesz to badz do konca. Najpierw mowisz, ze robie z siebie idiote, smieje sie z ludzi i chwale sie sprzetem... A pozniej jak zobaczyles, ze inni userzy nie zgodzili sie z tym co piszesz to zmieniasz zdanie i ze nagle chodzi po prostu o nie odpowiedni do tego dział :hmm: Zdecyduj sie!

Z tego co wiem to od tego sa moderatorzy, wiec zamiast prowadzic bezsensowne dyskusje po prostu im to zglos... Jesli beda uwazali to za stosowne to na pewno watek usuna lub przeniosa.

A tematow "krow" jak go nazwales jest tutaj setki i to sporooooooooo wiekszych i jakos sie nie czepiasz!?

Nie wyspales sie czy co? Sorry, ale Cie nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno.

Kurcze jak GIZIU robił temat o zasilaczu za prawie 1000 zeta do swojego super komputerka to czemu go nie zjechałeś .... wtedy było ok i mu ładnie doradzałeś a tu nagle trzy lapki Cie ubodły

 

Giziu zrobił prawdziwy majstersztyk. I nie chodzi tu o kasę tylko koncepcję. A tu co? Zdjęcia dla zdjęć. Od tego jest Fotosik.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno.

Giziu zrobił prawdziwy majstersztyk. I nie chodzi tu o kasę tylko koncepcję. A tu co? Zdjęcia dla zdjęć. Od tego jest Fotosik.pl

 

 

Długo Ci zajęło wymyślanie odpowiedzi.... Ale straszne, że sobie oglądamy .... I to tyle z mojej strony ENDofOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam. Mój chlewik :E

 

beztytuuau1.jpg

 

 

Yellowww21 zgadnij ile lat ma moja szczerbata klawa :E

G11 już czeka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam. Mój chlewik :E

moja szczerbata klawa :E

 

 

:notworthy: normalnie pokłony dla Ciebie za tego cosia :D

Kiedyś taką nawet miałem :D Jakieś... dawno temu :E

(można tematy na forum dodawać do ulubionych czy coś takiego?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest jeszcze obudowa Codegena .... w sensie kupowałeś ją z zasilaczem COdegena ??

 

Ale fajowa :E

 

Z Codim (RIP) aż się łezka w oku kręci. Moja pierwsza klawa od pierwszego blaszaka z lipca 94' :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wrzucić jutro bo aparacik w pracy zostawiłem...

 

@robson241 by sie jeszcze przydał do tego centrum dowodzenia Monitor tak 32 cale na ścianke zamiast tego obrazu .... robiło by wtedy jeszcze większe wrażenie

Edytowane przez byBlackBelieve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak GIZIU robił temat o zasilaczu za prawie 1000 zeta do swojego super komputerka to czemu go nie zjechałeś .... wtedy było ok i mu ładnie doradzałeś a tu nagle trzy lapki Cie ubodły

 

EDIT: GIZIU nie mam nic do Ciebie ale Miszek jest niesprawiedliwy ... jedni mogą drudzy nie

Spoko, wiem ocb. Tylko nie pisz o moim PC- "komputerek" :P Uważam że Miszek źle zrozumiał intencję Yellowww21, który napisał że taką klawę miał kilkanaście lat temu. Napisał to z sentymentu, a Miszek zrozumiał że się wyśmiewa. Powinniśmy się wymieniać doświadczeniem, mamy bardzo fajne i oryginalne hobby i powinniśmy się nawzajem wspierać i szanować ;)

 

P.S. Co do klawy to mam taką na strychu do dziś :cool:

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na zdjęcia i widzę, że nawet kilka osób ma Liveboxa :)

Mi się spisuje całkiem dobrze, a wam? A konfiguaraja portów i dyndns też jest :)

A jak walnie to od razu wymieniają - ale to jeszcze się nie zdarzyło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;) tja... No widisz Miszek i po co bylo robic z siebie błazna :thumbdown:

 

Ta. Znaleźć znalazłeś. Ale mogłeś jeszcze poczytać o czym był tamten temat. Modyfikacje wnętrza komputera, układanie kabli i poprawianie obiegu powietrza. Tamte fotki miały charakter edukacyjny. Sam korzystałem z podobnych modyfikując swój komputer. A co wnoszą twoje zdjęcia?

Twoim zamiarem było tylko i wyłącznie pochwalenie się, a od tego są inne działy. Inni wstawiają fotki to i ja chcę, a co. Niech zobaczą jaki mam sprzęt. Tylko czego nowego można z twoich zdjęć się dowiedzieć? Jak ułożyć na biurku dwa laptopy?

I to tyle na koniec tej dyskusji. Z mojej strony oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym wy sie chwalicie :P zobaczcie moją fure :P

 

stare wydanie na cooler masterze :

ea850a1993e0d091m.jpg

z arctic cooling :

3c4ac679ff31c5b3.jpg

 

a tu obudowa :D super nowoczesna i droga TRACER :D

 

c01fe29b12217d4a.jpg

wstawie fotki jak juz bedzie z gf 6600gt i deltą i jako takim poządkiem w budzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to fotki mojego kompa, fotki całego centrum dowodzenia zrobie po świętach, jak przyjdzie mój monitor i kilka rzeczy z polski no i będzie nowa buda, bo póki co to sprzęt na biurku grzeje :E

 

Sory za jakość fotek, ale webcamem robiłem.

post-59368-1195826189_thumb.jpg

post-59368-1195826295_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja akurat lubie takie tematy bo mogę podpatrzeć jak to inni mają zeby u siebie ładnie urządzic bo aktualne mcd mi sie nie podoba i czas na jakieś radykalne zmiany, jak biurko, ustawienie wszystkiego ...etc, może nawet kolor pokoju (bo nyndza u mnie)

biurko sprzed 5lat, nagłośnienie wzięte z kd (chwilowo)

mcdps0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jabba, buda podobna do mojej :E

 

 

 

Ale jak tak patrze na obudowy innych to az wstyd mi sie robi... :E Ale w sumie komp dziala i to jest wazne. No i jako tako sie chłodzi i jeszcze w miare nie hałasuje ;)

 

W sumie to i tak nic nie pobije budy mojego taty. Zaraz moze znajde zdjecie :P

( www.serwmoj.neostrada.pl/g/DSCF3390.jpg ) :E

Zasilacz sie w srodek niestety nie miesci.

 

Xain, przez jakis czas mialem podobnie zrobionego kompa. Czas zamieszania pomiedzy Semptronem a DC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym go włączasz? Widze ze kabelki od włacznikow są podlaczone, ale gdzie wychodzą :hmm:

 

Ja narazie mam tylko przycisk power i reset na plycie głownej :E Ale kompa nie wylaczam praktycznie wiec nie przeszkadza mi to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moja perełka :E

 

pa300242yg9.th.jpg

 

pa300243py4.th.jpg

 

Mam zamiar zmienic monitor ;)

Edytowane przez Deaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czym go włączasz? Widze ze kabelki od włacznikow są podlaczone, ale gdzie wychodzą :hmm:

 

Ja narazie mam tylko przycisk power i reset na plycie głownej :E Ale kompa nie wylaczam praktycznie wiec nie przeszkadza mi to :P

z tyłu jest włącznik :D

wczmi9.jpg

Edytowane przez jabba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moj burdel

hpim4004hc0.th.jpg

A to jest moj komp w srodku ( burdel takze jest obecny ) gallery_77799_2_87981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pic00163.jpg

3.jpg

 

Respect za obudowę na początku myślałem że to jakaś szafa na ubrania :E Pozdro

PS:jaką ona nazwę nosi??

Edytowane przez Feniks_rf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, wiem ocb. Tylko nie pisz o moim PC- "komputerek" :P Uważam że Miszek źle zrozumiał intencję Yellowww21, który napisał że taką klawę miał kilkanaście lat temu. Napisał to z sentymentu, a Miszek zrozumiał że się wyśmiewa. Powinniśmy się wymieniać doświadczeniem, mamy bardzo fajne i oryginalne hobby i powinniśmy się nawzajem wspierać i szanować ;)

 

P.S. Co do klawy to mam taką na strychu do dziś :cool:

Dokladnie temat zostal stworzony, zeby sobie fajnie i luzno pogadac o Naszej pasji jaka sa kompy.

Jeszcze raz dodam, ze na tweaku byl taki temat. Kto go kiedys widzial to wie o co chodzi... Na pewno nie o zazdrosc i chwalenie sie.

Jak widac ludziom sie podoba taki temat.

 

Ta. Znaleźć znalazłeś. Ale mogłeś jeszcze poczytać o czym był tamten temat. Modyfikacje wnętrza komputera, układanie kabli i poprawianie obiegu powietrza. Tamte fotki miały charakter edukacyjny. Sam korzystałem z podobnych modyfikując swój komputer. A co wnoszą twoje zdjęcia?

Twoim zamiarem było tylko i wyłącznie pochwalenie się, a od tego są inne działy. Inni wstawiają fotki to i ja chcę, a co. Niech zobaczą jaki mam sprzęt. Tylko czego nowego można z twoich zdjęć się dowiedzieć? Jak ułożyć na biurku dwa laptopy?

I to tyle na koniec tej dyskusji. Z mojej strony oczywiście.

A co masz do dzialu? W smietniku tego nie umieszcze, bo tam malo kto z dzialu komp. zaglada i temat by sie nie przyjal...

Zreszta na razie tylko Tobie dział nie odpowiada, a mimo wszystko piszesz tu jakies bezsensowne posty. Nie podoba Ci sie to nie wchodz!!! Proste i logiczne! Nie kazdy topic jest dla kazdego...

Zreszta jak juz wyzej pisałem od zmieniania działu sa moderatorzy. Jak uznaja to za zły dział to przeniosą. Jak Ci tak bardzo to przeszkadza to do nich napisz na PW moze wysłuchają Twojego biadolenia.

 

Moje zdjecia oczywiscie nie wnosza nic. Tak samo jak nic nie wnosi ten temat.

Po prostu nie rozumiesz idei tego wątku... A laptopy ulozylem na biurku, bo robie obecnie remont w domu i pokoj nie wyglada zbyt estetycznie. Ja np. jestem ciekawy jak wygladaja kompy forumowiczow i ich "małe centra dowodzenia". W koncu nie znamy sie w zasadzie poza forum, a fajnie wiedziec skad ktos pisze;) Jak widać inni tez to popieraja, wiec skoncz juz swoje biadolenie...

Zobacz tylko ile osob ma super kompy o wiele wiecej warte niz moj, laptopy i sprzet audio. Tak, wiec łaskawie zastanow sie troche...

 

EOT i nie rozpoczynaj znowu dyskusji, bo juz nie mam ochoty, ani siły tlumaczyc Ci po raz n-ty przesłania.

 

pic00163.jpg

3.jpg

:thumbup: Super biureczko! Komp oczywiscie tez ;)

 

To moj burdel

hpim4004hc0.th.jpg

A to jest moj komp w srodku ( burdel takze jest obecny ) gallery_77799_2_87981.jpg

Najlpesza jest faja wodna ;)

Edytowane przez yellowww21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh... GIZIU fajne biurko ;) lubie takie dużeeee i łądnee ;) ale nie o tym topic ;) kompik fajnie się prezentuje :thumbup: a Audi Le Mans Quattro w Carbon śmigałem ;)

 

mi też się podoba stanowisko

 

Jak coś to Audi R8 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...