Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

noob_saibot

Kupa smiechu - MEZO panchlajner WIOSKA:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gosciu RAP I HIP HOP to nie to samo czy SEAN PAUL to to samo co 2PAC ta sama niby muzyka tylko tyle ze 2Pac to THUG LIFE a Sean Paul rozrywkowa -------------------------------

 

Jesli chodzi o Liroya to napewno wiekszy z niego gangsta niz z calej reszty swiata HH

Zreszta wystarczy dobrze poszukac i znalezc artykuly czego sie imal LIROY

 

Scyzoryk ---- wedlug mnie to Prawda ze byl KOSA a nie to co te cipasy ... u nas byli na koncercie FISZ WWO PEJA itd i tak naprawde to wioska jak nic jak sie gra koncerty to sie je gra a nie puszcza na 3 godziny support i sie pije w barze! potem na godzine cos po BELKOTA do MIKE'a i do domu porazka!!

 

Profesjonalnie to TEDEUSZ robi SHOW

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YO HOW HOW THOU SO LOW SIE WYPOWIEM YO

 

PANIE NOOB PANA NICK MOWI WSZYSTKO

NOOB TOU LAMA A LAMA LÓBI DYSKO

POLO

PANIE CIEŃKI LOLO JEZ PAN HIPHOUPOFYM TANTECIAŻEM

TAK WJELGIM JAK OTKRYFCOM BYU MARKOPOLOU

 

HEY MUWISZ PANIE RZE "AMBITNE TXTY plynna z duszy a nie senetencji filozoficznych slow wyciagnietych z SLOWNIKA!!! "

A PRAFDA JEDYNA JAK RZE W TRUJMJESCIE JEZD GDYNIA

RZE AMBITNE TEXTY Z UMYSU PUYNOM, MONDROZCI RZYCIOWEJ, WYOBRAZNI KOLOROWEJ

A ZASUP SOUNICTFA TO NIEU SPRAFA HH-OWEGO STRONNICTFA

ANI PRZYNALERZNOŹCI DO GRÓPY INTELEKTÓ

BO AMBITN SIEU UCZOM I KORZYSTAJOM Z EKLEKTU

WRZAK DEBILEM SIEU JEZD OD URODZENIA

I JAK SIEU TKWI NA BLOKOWISKAH I MYZLI JEDYNIEU O PRZYJEMNOSCI PRZYRODZENIA

TO SIEU NIE POSÓWA NA PRZOD A JAK TRZAS LECI

TO SIEU DONRZY WSTECZ MOJE KOHANE DZIECI

 

NOOOOOOOB LAMO PAMIENTAJ WSZAK CO XÓL TŹI MUWI

HIP HOPÓ POTSTAF I KORZENI NIEU ZNARZ, W TYM CAUYM SIEU GÓBISZ

ÓBOSTFIASZ POLSKOM SIEKE, CYTÓJESZ HIPOKRYTUF

AFILOZOFITRZNY TŹWOKUF WSZAG HH-U NIE ZNARZ BYTUF

WIELKA GUOWA WIEDZA MAUA

DRES KOMURA UYSA PAUA

A W NIEJ PRUŻNIA I CIEMNOŹĆI EGIPSKJE

ERUDYTZJA PRZEDSZKOLAKA

ALE DAREMNE NAÓKA, NIE WYNIESIERZ NIC S NIEJ

BUM SZAKALAKA!!!11 TFUJ HIPHOP TO SRAKA!!!!11

 

NARQXA!!!11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE

 

XOOLXP nie bede komentowal twojej wypowiedzi gdyz poziom twej inteleigencji wynosi 36C temperatura pokojowa:)

 

po drugie zrob nam te wielka przyjemnosc i skocz ze swego EGO na IQ samobojstwo murowane nikt nie przezyl upadq ze 100metrow na dno:)

 

A co do twego pojecia o HH to wez lepiej wypowiadaj sie na temat czegos o czym masz pojecie ...

 

Kolejny plastikowy twardziel ( haha)

 

A zapomnialbym moj nick to NOOB_SAIBOT kretynie gdy bys byl tak inteligetny jak sie kreujesz to latwo bys rozszyfrowal co to znaczy i skad sie wzielo PODPOWIEDZ przeczytaj od TYLU a jak nadal nie bedzie wiedzial kto to jest to CI PODPOWIEM OSIOŁQ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YO HOW HOW THOU SO LOW SIE WYPOWIEM YO

 

PANIE NOOB PANA NICK MOWI WSZYSTKO

NOOB TOU LAMA A LAMA LÓBI DYSKO

POLO

PANIE CIEŃKI LOLO JEZ PAN HIPHOUPOFYM TANTECIAŻEM

TAK WJELGIM JAK OTKRYFCOM BYU MARKOPOLOU

 

HEY MUWISZ PANIE RZE "AMBITNE TXTY plynna z duszy a nie senetencji filozoficznych slow wyciagnietych z SLOWNIKA!!! "

A PRAFDA JEDYNA JAK RZE W TRUJMJESCIE JEZD GDYNIA

RZE AMBITNE TEXTY Z UMYSU PUYNOM, MONDROZCI RZYCIOWEJ, WYOBRAZNI KOLOROWEJ

A ZASUP SOUNICTFA TO NIEU SPRAFA HH-OWEGO STRONNICTFA

ANI PRZYNALERZNOŹCI DO GRÓPY INTELEKTÓ

BO AMBITN SIEU UCZOM I KORZYSTAJOM Z EKLEKTU

WRZAK DEBILEM SIEU JEZD OD URODZENIA

I JAK SIEU TKWI NA BLOKOWISKAH I MYZLI JEDYNIEU O PRZYJEMNOSCI PRZYRODZENIA

TO SIEU NIE POSÓWA NA PRZOD A JAK TRZAS LECI

TO SIEU DONRZY WSTECZ MOJE KOHANE DZIECI

 

NOOOOOOOB LAMO PAMIENTAJ WSZAK CO XÓL TŹI MUWI

HIP HOPÓ POTSTAF I KORZENI NIEU ZNARZ, W TYM CAUYM SIEU GÓBISZ

ÓBOSTFIASZ POLSKOM SIEKE, CYTÓJESZ HIPOKRYTUF

AFILOZOFITRZNY TŹWOKUF WSZAG HH-U NIE ZNARZ BYTUF

WIELKA GUOWA WIEDZA MAUA

DRES KOMURA UYSA PAUA

A W NIEJ PRUŻNIA I CIEMNOŹĆI EGIPSKJE

ERUDYTZJA PRZEDSZKOLAKA

ALE DAREMNE NAÓKA, NIE WYNIESIERZ NIC S NIEJ

BUM SZAKALAKA!!!11 TFUJ HIPHOP TO SRAKA!!!!11

 

NARQXA!!!11

 

 

 

no i teraz nie wiem czy tak ciebie uczyli pisac, czy na muzg ci padło koles co to wogule ma byc chcesz cos ciekawego przekazac to pisz jak człowiek, chcesz kogos obrazic to pisz tak zeby było zrozumiałe palisz jakies gówno a potem ci na muzg siada heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co moje uszy zniosa i co naprawde mi sie podba z klimatow hh to cypriss hill, na reszte po prostu nie zwracam uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staniol21

Nie wymagaj zbyt wiele od KRETYNA bo nie warto niema nic ciekawego do przekazania ..:)

 

Zreszta jak widac na zalaczonym obrazq

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DURZO TEKSTÓ A TRESCI MAUO

poziom twej inteleigencji
Kolejny plastikowy twardziel ( haha)

ŃEIU WIEM TRZY SIEU STARARZ TRZY COU ALE HYBA HCERZ MIEU NAŹLADOWATŹ TAKJE MAM WRARZEŃEU CHYBA RZE NIEU HOCIARZ MYSLE RZE TAK!!!!!!!!11

ALE TŹI NIEU WYHOUDZI ALBOU TFOJA GÓPOTA ŃE JEZD TYLGO NA POGAS??????????????????///

A co do twego pojecia o HH to wez lepiej wypowiadaj sie na temat czegos o czym masz pojecie ...

ALE JAU ŃE JEZDEM NA TYLE DZIECIAREM RZEBY CYTOWATŹ TAKIH TENDENTZYJNYH CFOKUF JAK ELDDDOOOOO ALBOU SÓHATŹ TAKIH PRURZNYH CEPUF JAG TEDE MEZO GUOMBUF BLOKOWYH JAK WWO I PEJA!!!!!!!!!111111111

TFUJ RZALOZNY POZIOM OTZENIAUM PO TYM TZOU WYMIENIUEŹ ZE HIPHOPÓ ZAGRANITRZNEGO KTUREGO GUFNO ZNARZ TAG SAMO JAK GUWNO WIERZ TZO TO JEST HIPHOP DZJETZJAK!!!!!!!!!11

EEEELOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111

 

 

NARQXASD!!!1111

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz XOOL ( SRÓŁ ) czy jak sie tam zwiesz ....

 

Ty chyba masz cos z glowa :P a co do twej wymowy jest bardzo orginalna tak tylko sie zastanawiam skad zes sie wzial ...?? zreszta jakie to ma znaczenie nadajesz sie do wynoszenia mi smieci za free

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy... jezeli nie potraficie zrozumiec tresci, jaka chce Wam przekazac Xool, Zool ... to nie komentujcie tego co pisze. Jezeli nie potraficie dojsc do tego, ze macie mozliwosc wyboru i mozecie poporstu nie sluchac, jezeli nie widzicie tego ze podaz wspoldziala z popytem, ze nie warto wypowiadac sie na temat czegos czego sie nie zna, to sami powinniscie sie rzucic w przepasc bezgranicznej glupoty, jaka wami kieruje. Wracajcie na forum onetu!

 

Do pewnych rzeczy sie dorasta, do pewnych rzeczy sie dochodzi, Wy jestescie zarowno bardzo nisko jak i bardzo daleko.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wypowiadam się bo teksty tych "utworów" mnie z reguły śmieszą

 

niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie specjalnie lubie HH, ale podoba mi się twórczość Liroya i Karramby, mają ciekawe teksty mimo że obrzydliwie wulgarne, no i sama muzyka jakaś taka przyjemna. A to co ostatnio sie wyrabia na polskiej scenie to jeden wielki cyrk, chodzi tylko żeby wypromować płytę i ją sprzedać. Nie uważam się w tym temacie za jakiegoś znawcę ale denerwuje mnie fakt że w sporej części utworów teksty mowią o kormarcjalizacji i że tylko HH jest jest od niej wolny i tu mi się nasuwa pytanie dlaczego plyty kusztują tyle ile ksztują a mało to nie jest i czemu nie można legalnie pobierac plików mp3 z netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mezo szajzner. ZIP skład jest zajebiozo !! wwo zipera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEZ MOZNA POBRAZ ZA FREE

 

PRZYKLAD

 

TEDE - DJ BUHH 2 PLYTA ZA FREE 4 ALL

 

od 2006 Roq WSZYSTKIE plyty jaie beda wydawane przez LIROY a beda za free

postanowil wydaj jeszcze tylko 3 plyty a dokladnie 1den album w 3 plytach a potem tylko NIELEGALE za free

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mezo szajzner.  ZIP skład jest zajebiozo !! wwo zipera.

bakłazany na sybir! Smierć władzom umiarkowanie represjonującym ludnosc cywilną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ALEZ MOZNA POBRAZ ZA FREE

 

PRZYKLAD

 

TEDE - DJ BUHH 2 PLYTA ZA FREE 4 ALL

 

od 2006 Roq WSZYSTKIE plyty jaie beda wydawane przez LIROY a beda za free 

postanowil wydaj jeszcze tylko 3 plyty a dokladnie 1den album w 3 plytach a potem tylko NIELEGALE  za free 

 

POZDRO

Mozesz pisac zrozumiale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy... jezeli nie potraficie zrozumiec tresci, jaka chce Wam przekazac Xool, Zool ... to nie komentujcie tego co pisze. Jezeli nie potraficie dojsc do tego, ze macie mozliwosc wyboru i mozecie poporstu nie sluchac, jezeli nie widzicie tego ze podaz wspoldziala z popytem, ze nie warto wypowiadac sie na temat czegos czego sie nie zna, to sami powinniscie sie rzucic w przepasc bezgranicznej glupoty, jaka wami kieruje. Wracajcie na forum onetu!

 

Do pewnych rzeczy sie dorasta, do pewnych rzeczy sie dochodzi, Wy jestescie zarowno bardzo nisko jak i bardzo daleko.

 

Pozdrawiam

 

 

 

ok masz racje nie jestem wielkim znawca hh ale moje zdanie jest takie a nie inne w samej rzeczy nie mam nic do zdania kolegi "Xool, Zool " bardziej zraza mnie jego styl pisania co to ma byc jakas popisówa czy co skoro jest znawca hip hopu to chwała mu ale niech pisze jak człowiek , dalej nikt tutaj nie nazuca komus kogo ma słuchac tylko wyraza swoje zdanie co do niektórych hiphopowców kazdy ma takie prawo. Hm nigdy nie byłem na forum onetu wiec nie wyjeżdzaj tutaj z takimi tekstami ewentualnie, moge ci powiedziec ze tez mozesz tam sobie troche popisac jak chcesz.Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DURZO TEKSTÓ A TRESCI MAUO(...)NARQXASD!!!1111

 

.

 

W sumie w pewnym sensie Cie podziwiam Xool - nie chcialoby mi sie tak pisac :P. To musi byc ciezka robota, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok masz racje nie jestem wielkim znawca hh ale moje zdanie jest takie a nie inne w samej rzeczy nie mam nic do zdania kolegi "Xool, Zool " bardziej zraza mnie jego styl pisania co to ma byc jakas popisówa czy co skoro jest znawca hip hopu to chwała mu ale niech pisze jak człowiek , dalej nikt tutaj nie nazuca komus kogo ma słuchac tylko wyraza swoje zdanie co do niektórych hiphopowców kazdy ma takie prawo. Hm nigdy nie byłem na forum onetu wiec nie wyjeżdzaj tutaj z takimi tekstami ewentualnie, moge ci powiedziec ze tez mozesz tam sobie troche popisac jak chcesz.Nara

Ale własnie urok Xoola polega na takiej pisowni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disco polo o to jest to . jejeje kocham cie... blebleble.

lepsze od hh rocka itd. ;););):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STANIOL21

 

Wielkie dziki za zrozomienie mojego tematu i za popracie ...

 

Zreszta co do nie ktorych to nasuwa mi sie jedynie tylko taki wniosek traktuja forum jak wlasnosc ..

 

a co do Onetu to assmaster pewnie horoskop dziennie sprawdza i dla tego zna sie tak na forum onetu :P

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DURZO TEKSTÓ A TRESCI MAUO(...)NARQXASD!!!1111

 

.

 

W sumie w pewnym sensie Cie podziwiam Xool - nie chcialoby mi sie tak pisac :P. To musi byc ciezka robota, nie?

Też mi sie tak zdaje :P

Przeciez jak miałbym coś tak napisac...

:heu:

TO ZPRRAFJAAU MUAUY PRÓPLEUM!!!111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do Onetu to assmaster pewnie horoskop dziennie sprawdza i dla tego zna sie tak na forum onetu 

A Ty widze nie znasz się na czytaniu i kojarzeniu faktów, bo akurat JA nic o onecie nie mówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

No super topik, nie powiem, na poziomie. :D

 

BusteR: :thumb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://pilgrimoutpost.techlandgg.com/news/nightmare-mode-update/?lang=en
    • Spróbuj takiej metody: Pobierz malutki sofcik i uruchom go jako administrator: https://forums.guru3d.com/threads/windows-line-based-vs-message-signaled-based-interrupts-msi-tool.378044/ Ja programik się uruchomi, ustaw wszystkie przerwania na MSI, kliknij w prawym górnym rogu apply i zrestartuj komputer. Uruchom jakiś program/grę, gdzie komputer ma problemy i zobacz, czy coś się poprawiło. Można też pojedynczo przydzielać priorytety dla wymienionych w tabelce podzespołów. U mnie jak widać grafika jest na high i nie koliduje z innymi. Zdarzało mi się mieć wywalanie z gry do pulpitu, bo przerwania systemowe przydzielone z automatu kolidowały między sobą i takie rozwiązanie pomogło. Warto spróbować - tylko nie zmieniaj wszystkich ustawień na raz, ma być zmieniona jedna wartość, apply i restart komputera. Aha... w sterowniku nvidii przydziel rozmiar pamięci podręcznej na "nieograniczony"   p.s. takich problemów, jakie ma Twoja platforma jeszcze nie widziałem, a masz bardzo mocny zestaw.    
    • Ustaw Power Limit na 1% i będzie git. 
    • Miałem dwa "gamingowe" delle. W obu laptopach był problem z tzw. "coil whine", czyli dziwnym odgłosem syczenia i piszczenia. Co ciekawe jak otworzyłem obudowę i sprawdzałem decybelomierzem co wydaje ten dźwięk okazało się że w obu dellach chodzi o sekcję zasilania procesora (albo jakieś dławiki?) a nie o kartę graficzną. Dokładniej o te zaznaczone punkty Dla mnie było to na tyle denerwujące że na dłuższą metę męczyłem się używając lapka. Połowicznie pomagało wyłączenie w biosie Intel C-State (czyli wyłączenie trybu turbo).  Teraz mam chwilowo najtańszego MSI GF63 z i7 9750H + RTX 1650 i zero tego typu problemów. Gamingowe delle będę już raczej omijał szerokim łukiem. Ale z ciekawości możesz spróbować wyłączyć u siebie w biosie opcję C-STATE i zobaczyć czy będzie jakaś różnica. Aha, i nie wiem jak u ciebie, ale u mnie te denerwujące piski i syki było słychać nawet podczas tak prozaicznych czynności jak przewijanie stron internetowych.
    • Wydaje  mi się, że 48-240 Hz.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...