Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

noob_saibot

Kupa smiechu - MEZO panchlajner WIOSKA:)

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Przepraszam assmaster jezeli pomylilem osoby ..

 

Zwrcam HONOR pomylilem z GITARĄ

 

a co do mojego pisania to troszke lipa bo wlasnie staram sie nauczyć pisać bez patrzenia na klawe i mam zamalowana klawe na czarne i nie wiem gdzie jest jaka literka takie podnoszenie poprzeczki podczas pisania moze wreszcie sie naucze w 100%

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem oco tu cała dyskusja ale mam poważne wątpliwosci w znajomosc zjawiska jakim jest hip hop noob_saibot.

w kwestii polskiego rapu wypowiadasz sie na tyle haotycznie ze nikt nie jest w stanie zrozumiec.

W zasadzie nie powinienem sie tu wogole wypowiadac bo odrazu widze ze mam do czynienia z patriodiotycznie zapatrzonymi w pol-hh ignorantami hiphopowymi. Wmawiacie ludziom ze wasza muzyka to hip hop, tymczasem nie znacie podstaw tego zjawiska- doskonale to obrazuje wasze pojecie o roznicy miedzy 2 pojeciami: "rap" i "hip hop"

 

mysle ze jakbyscie sie skupili na nauce jezykow obcych [angieslkiego] i przestudiowali co stworzyli africaa baambaata czy krs-one, poczytali to co o hip hopie mysli ice-cube...

 

LUDZIE!!!!!!! drepczecie po polsim szambie rozrywkowym po omacku uzywajac i bruzgajac dobre imie slowa "HIP HOP"

 

nie znacie / ignorujecie korzenie tej kultury [KD- HH nie jest subkultura!!!!!].

 

nie potraficie docenic tekstow bardziej wymagajacych intelektualnie [tak panowie- mowie tu o Fiszu ktorego tak pojechaliscie]... moze kiedys dorosniecie?

 

w zasadzie powinienem wam zabronic wogole uzywania slowa "hip hop" bo nie znacie ani jego istoty, ani nie odrozniacie go od zwyklego skomercjalizowanego do bolu rapu.

 

:pzdr:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiedzieć czemu, ale wysypka hh kojaży mi się z wysypką tandetnego disco polo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...polski HH to szambo.Wszystkie Tede, jakies zipery, warszawskie deszcze itd itp....to jest jakies debilizm.Jedyny ktory tworzy cos normalnego, ambitniejszego to FISZ ale nie wszyscy go lubia....bo tworzy cos madrzejszego i ambitniejszego niz wyzej wymienieni...moze to zasluga jego ojca (TW)?Slucham zupelnie innej muzyki ale z tego co slysze czasem w TV to zal dupe sciiska i niedobrze sie robi patrzac na tych pajacy...te denne rymy...boze

 

Pozdrawiam

 

[Edytowane: 15/6/2004 przez BOROŃ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiedzieć czemu, ale wysypka hh kojaży mi się z wysypką tandetnego disco polo
nie wiem co masz na mysli piszac "hh" ale jak masz na mysli "hip hop" to poddany zowtales masowej komercjalizacji tego zjawiska i nie jestes w stanie powiedziec co to jest.

 

jeszcze raz podkreslam- jesli nie wiecie skad sie wziola kultura hh i nie potraficie hh odroznic od komercyjnego rapu, to prosze o nie wypowiqadanie sie w tej kwestii- oboje zaoszczedzimy sobie nerwów.

:pzdr:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz podkreslam- jesli nie wiecie skad sie wziola kultura hh i nie potraficie hh odroznic od komercyjnego rapu, to prosze o nie wypowiqadanie sie w tej kwestii- oboje zaoszczedzimy sobie nerwów.

:pzdr:

 

:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiedzieć czemu, ale wysypka hh kojaży mi się z wysypką tandetnego disco polo
nie wiem co masz na mysli piszac "hh" ale jak masz na mysli "hip hop" to poddany zowtales masowej komercjalizacji tego zjawiska i nie jestes w stanie powiedziec co to jest.

 

jeszcze raz podkreslam- jesli nie wiecie skad sie wziola kultura hh i nie potraficie hh odroznic od komercyjnego rapu, to prosze o nie wypowiqadanie sie w tej kwestii- oboje zaoszczedzimy sobie nerwów.

:pzdr:

a ja nie mówię o pochodzeniu a o tym co teraz powstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaje sie to za duże słowo stary on poprostu zarabia na tym co lubi robic , kazdy chce zarobic jak najwiecej kasiory wiec niech zarabia zazdroscisz mu ? , boze ludzie czy wy nie mozecie zrozumiec tego ze oni wszyscy robia to dla pieniedzy kwestia jest w tym ze jedni sciemniają ze to kochaja i nie maja z tego zusków a inni wprost wykładaja ze chca sprzedac swoja muze zeby zarobic. 

Chyba jednak polski HH to jedna wielka komercja a na bank jest lepiej skomercjalizowany niż kościół :E Tede piszecie z dużej a Bóg z małej literki, oj hip-hop-głąby uważajcie bo ksiądz proboszcz już się zbliża (nie jestem szczególnie wierzący ale szacunek się ma). Co do polskiego HH to poza liroyem i wzgórzem no i kalibrem to jest nudny jak cholera i teksty krążą wciąż wokół określonych tematów. Czy drechy i chlopcy w luźnych spodniach mają naprawdę zawężony światopogląd do ławki pod blokiem, piciu, ćpaniu i balowaniu a na końcu o zaszczaniu się na tej ławce??? Co do sprzedawania się to czemu każdy skejcior, który skleci ze słów jakiś bełkot i doda do tego rytm pcha się do tv?? czy nie chodzi im o rozgłos a w dalszej perspektywie o kasę? Bo chyba nie o idały bo znam paru typów wtakich spodniach i ich ideałem jest kasa, jebutna komórka, złota keta i dodatkowo średnio rozgarnięta cycata blondi? paka malczki ja was pazdrawlaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cOijN --> tradycyjnie jako jedyny mądry wsród bandy głupców nie przyjmujesz do wiadomości gustów innych. Jezeli komuś podoba się TEDE i reszta, to jego sprawa.

Czy aby słuchać Mozarta musze znać jego życiorys? Nie. Mam głęboko gdzieś jaka jest różnica między RAPem a HipHopem - włączam radio i albo coś mi się podoba, albo nie. Zero ideologii.

 

Co do Fisza - mnie jego utwory zwyczajnie nudzą. Teksty ma ambitne, ale w każdym utworku wyrzuca je z siebie z identycznym mantrowym rytmem, który powoduje u mnie torsje po dłuższej chwili. Moze lepiej kupić sobie jego płytę i czytać teksty na okładce, a sama płytę wyrzucić. Ale to też moje zdanie i tym razem mój gust :E

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle widze ze niektórzy próbują komus wcisnąc swoje zdanie a nie je wyrazic .Temat " Morze" , ale nie rozumiem tego

 

jeszcze raz podkreslam- jesli nie wiecie skad sie wziola kultura hh i nie potraficie hh odroznic od komercyjnego rapu, to prosze o nie wypowiqadanie sie w tej kwestii- oboje zaoszczedzimy sobie nerwów.

 

 

stary nie wiem o co ci chodzi ale z tego co wiem to zjawisko forum stworzone jest w celu wypowiedzenia sie jezeli nie znam sie np: na samochodach to nie moge napisac ? ze podoba mi sie Porsze albo Treabant bo zaraz poleci zdanie typu --jak nie wiesz kto stwozył te samochody i jaka jest ich historia to sie nie wypowiadaj, prosze cie stary oddychaj .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stary nie wiem o co ci chodzi ale z tego co wiem to zjawisko forum stworzone jest w celu wypowiedzenia sie jezeli nie znam sie np: na samochodach to nie moge napisac ? ze podoba mi sie Porsze albo Treabant bo zaraz poleci zdanie typu --jak nie wiesz kto stwozył te samochody i jaka jest ich historia to sie nie wypowiadaj, prosze cie stary oddychaj .

 

tak tylko zapominasz ze Porsche czy Trabant nie maja zadnej ideologii, nie przedstawiaja zadnej wartosci [oprocz burzujstwa z jednej i NRD-owa z drugiej...], a w tym watku HH przedstawiany jest ewidentnie jak typ muzyki nie odbiegajacy szczegolnie od metalu czy popu, po prostu taki sobie tfur muzyczny, tzn muzyka jako muzyka i nic wiecej. tak nie jest w przypadku hip hopu, podobnie jak hardcore. subkultury wyrosly na kultury z racji swojej zideologizowanej jednosci i jesli nie wiesz ze hip hop to:

- rap [mc-ing]

- breakdance

- dj-ing

- graffitti

- styl bycia, mowienia, ubirania sie

- kształcenie, samodoskonalenie sie

 

to sorry ale znasz tylko komercyjna powloke na ktorej u nas sie swietnie zarabia i tyle.

nie twierdze ze musicie to wszystko znac, ze musicie znac historie, ale zeby moc sie kompetentnie wypowiadac w tym temacie trzeba jednak znac troche to o czym sie pisze, a nie wypowiadac sie na podstawie "odczuc" powolujac sie na kilka dosc nieudanych przykladow.

Juz bardziej rozumiem cie VAT-er, faktycznie nie kazdymu musi pasic fisz, ale jest niewatpliwie dla mnie i innych znanych mi trueschoolowcow jednym z nielicznych ktory odciol sie od tandety ktora sie posluguje ogolnie zwane zjawisko "polskiego hip hopu".

 

Zreszta mowcie se co chcecie, wazne ze ja znam prawde, juz mi sie naprawde znudzilo oswiecanie gowniarzy ktorzy zielonego pojecia nie maja z czym maja do czynienia. Nie slucham i nigdy nie bede sluchal aintelektualnego i prostackiego belkotu jakim sie posluguje wiekszosc tzw polskich "hiphopowcow", po protu jest to dla mnie 3 poziomy za nisko, tak jak i w porzypadku amerykanskiego HH ktory jednak ostatnio odcina sie mocno od komerhy i pokazuja sie naprawde wartosiowe squady ktore nie medzi tak jak ostatnio Dr. Dre albo Nelly... tak samo z angielskim i francuskim HH w ktorym w zasadzie ciezko znalezc jakis kicz podobny do rodzimego.

 

aha staniol jeszcze do twojego przykladu z samochodami... skad wiesz ze ci sie podoba trabant i porsche???

bo porownujesz z innymi samochodami!!!! podstawa oceniania jest porownanie!

znasz ich bodajze 1000 roznych roznistych od malych po wielkie od brzydkich po stylowe, masz w czym wybierac, a w tym watku niejeden sie wykazal kompletna nieznajomoscia sceny.

celowo pomijam polska bo jakby tak porownywac samochody to co nam zostaje...

bedziemy porownywac Porsche z Polonezem? :rotfl::D

think abou it!

:pzdr:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem niezle sie tu opieprzacie nawzajem :D.............moje zdanie juz wczesniej wyrazilem to sie nie bede rozpisywal na temat HH........powiem tylko jedno (a raczej napisze) METAL RULEZZZZ i styknie :]

 

(zapewne zaraz pelno obelg poleci :E)

 

pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem niezle sie tu opieprzacie nawzajem :D.............moje zdanie juz wczesniej wyrazilem to sie nie bede rozpisywal na temat HH........powiem tylko jedno (a raczej napisze) METAL RULEZZZZ i styknie :]

 

(zapewne zaraz pelno obelg poleci :E)

 

pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mówię o pochodzeniu a o tym co teraz powstaje

Ale jak zwykle nie wiesz dużo ani o jednym ani drugim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
calkiem niezle sie tu opieprzacie nawzajem  :D.............moje zdanie juz wczesniej wyrazilem to sie nie bede rozpisywal na temat HH........powiem tylko jedno (a raczej napisze)  METAL RULEZZZZ i styknie  :] 

(zapewne zaraz pelno obelg poleci  :E)

pozdro dla wszystkich

coz za płycizna ograniczac sie tylko na jeden gatunek muzyczny...

nie mowiac o takim ktory zbyt wiele nie wnosi... w zasadzie do niczego :/

a to co napisales o HH swiadczy wylacznie o tym ze masz -tak jak wiekszosc tutejszych ignowarnow- marne pojecie o tym co to jest hip hop.

 

metal, jak juz pisalem, tylko kolejny gatunek muzyczny, czasami poetyczny i refleksyjny, ale promuje ocblesne skorzane ciuchy :| i gdyby nie to nic bym nie mial, ale metalowcy wlasnie maja taki syndrom "klapek na oczach"- dla nich TYLKO METAL RULES a cala reszta to smieci... wybacz ale to tepe podejscie do sztuki, bo ograniczajac siebie w ten sposob nie jestes w stanie obiektywnie ocenic innych gatunkow, po prostu nie znasz tego wiec nie mozesz sie wypowiadac... w rezultacie ograniczasz seie tylko do swojego srodowiska... z hiphopowcem bys se juz nie pogadal bo jestes zbyt ograniczony :( to smutne...

pomysl:

ja nigdy nie widzialem filmu "mechaniczna pomarancza" a znajomi mowia ze jest chory, psychodeliczny itd, jednym sie podobal, inni zygaja jak slysza sam tytul. ja nie powiem ze mnie sie nie podoba i ze wogole taki klimat mi nie pasi bo TEGO FILMU NIE WIDZIALEM, wiec sie NIE WYPOWIADAM, proste jak to z tymi samochodami:

nigdy nie mialem glofa wiec nie bede mowil ze ma hujowe przelozenia itd i ze punto jest lepszy, nie wiem tego, a jakbym wiedzial na podstawie doswiadczenia to napisalby ze to moje subiektywne odczucie.

 

toleruje czyjes zdanie gdy je zbudowal na podstawie glebszych doswiadczen, ale ktos kto ocenia powierzchowne doznania, płycizne jakiegos zjawiska, jest dla mnie zwyklym ograniczonym ignorantem, ktory niczego nowego nie wezmie do wiadomosci dla zasady: "to jest inne wiec glupie i mi sie nie podoba".

 

mnie tylko chodzi oto zeby nie generalizowac ze "CAŁY HIP HOP TO SCIERWO", bo to po prostu nie prawda, za to prawda jest ze "praktycznie caly polski tzw. "hip hop" jest zalosny"- do takiego sformulowania bym sie nie doczepil :)

:pzdr:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coijn:

Zakładasz, że metal nie ma żadnych głebszych textów.

A ja mogę to samo powiedzieć o HH...

Texty do mnie nie przemawiają, a sposob ich przekazania tym bardziej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coijn:

Zakładasz, że metal nie ma żadnych głebszych textów.

to ty napisales!

look up.

:pzdr:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coijn:

Zakładasz, że metal nie ma żadnych głebszych textów.

 

No co ty... "Zbrukana dziewica, pośród ekskrementów i krwi..." głębia jak 150 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coijn:

Zakładasz, że metal nie ma żadnych głebszych textów.

to ty napisales!

look up.

:pzdr:

Z poprzednich dwóch postów to wynika ;)

A ciuchy rzeczywiście obleśne jak stąd do Za Rzeki :P

 

No co ty... "Zbrukana dziewica, pośród ekskrementów i krwi..." głębia jak 150

Lepszy jest hip-hop - "jedziemy po zioło"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
metal, jak juz pisalem, tylko kolejny gatunek muzyczny, czasami poetyczny i refleksyjny, ale promuje ocblesne skorzane ciuchy :| i gdyby nie to nic bym nie mial, ale metalowcy wlasnie maja taki syndrom "klapek na oczach"- dla nich TYLKO METAL RULES a cala reszta to smieci...
... Hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA

 

Uwielbiam Hip Hop POLO w wydaniu plastikowych twardzieli  (MEZO)

 

na teledyskach tacy  twardzi odwazni , wyszczekani  a na LIVE to takie .... 

 

GIBGIBON SQUAD  WIELKIE POZDRO! 

 

A jednak panczlajner w wydaniu meza (potwierdzam...twórcy muzki hip hop polo) dostarczyła nam niepozytywnych wrażeń na jego twmat na forum... cytuję słowa panczlajnera :

"Wiem że, dostarcze wrażeń chłopakom na forum, wiem że to udeży jak piorun" ...taaa udeża jak piorun i dostarcza nam wrażeń z konwersacji na temat jego hip-hopPOLOWEGO stylu...zgadzam sie z tobą

ALE DODAM ŻE TO JESYNY POZNAŃSKI TWÓRCA HH ZA KTÓRYM NIEPRZEPADAM... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
metal, jak juz pisalem, tylko kolejny gatunek muzyczny, czasami poetyczny i refleksyjny, ale promuje ocblesne skorzane ciuchy :| i gdyby nie to nic bym nie mial, ale metalowcy wlasnie maja taki syndrom "klapek na oczach"- dla nich TYLKO METAL RULES a cala reszta to smieci...
... Hmm...
wybacz ten tekst ale dotyczy 90% metali jakich mialem okazje znac :(

smutna statystyka do ktorej mam nadzieje ciebie nie moge doliczyc.

wiem wiem... uogolnienie, ale spojrz na wypowiedz mansona... mowi sama za siebie!

naaaah co sie bede tlumaczyl...

nie chce ani nikogo obrazac ani urazic, jesli jest tu ktos wyjatkiem to pozdrawiam z pozycji

wyjatku sposrod: "tendencyjnych skejtow lubujacych sie w hip hopie- sieczce z tandetnymi tekstami blantami dresami blokowiskami gangsterka itd"...

mam nadzieje ze choc przez chwile potraficie sie wczuc w moja pozycje :)

btw: HARDCORE RULEZZZZZZZ :E:D

:pzdr:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cOijN, ja w sumie to nie o tym... Tylko za mocno lecicie w skrajnośći... Troszke poleciałeś z tymi ciuchami... Liczy się przede wszystkim muzyka... A że ktos ma pióra po kolana, albo łysą pałe... Co nas to obchodzi...

 

A tak apropo to u mnie właśnie leci Rush...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jestem w szoq ogromnym

 

Dzis widzialem cos ine spotykanego ...

 

W katowicach nie opodal Dworca PKP 2 kiboli lało jakiegos OJCA az tu nagle kilku pracownikow zieleni miejskiej sie wmieszalo i stłukli łysych ...

 

To jest dowod na to ze znieczulica nie dokonca opanowala POLSKE ...

 

tak trzymac ZIELEN MIEJSKA POWER!!!

:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...