Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

noob_saibot

Kupa smiechu - MEZO panchlajner WIOSKA:)

Rekomendowane odpowiedzi

HAHAHA

 

Uwielbiam Hip Hop POLO w wydaniu plastikowych twardzieli (MEZO)

 

na teledyskach tacy twardzi odwazni , wyszczekani a na LIVE to takie ....

 

GIBGIBON SQUAD WIELKIE POZDRO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kilka osob czytalo moj temat ale nikt sie nie wpisal hehehe .... nie zebym byl smutny ale dajecie mi do zrozomienia ze tylko mnie obchodzi to co sie dzieje z kultura hip hopu ZAREAUGUJCIE powiedzcie WIELKIE NIE!!!!!!! Komercalizacji

 

Ja chyba sie zastrzele czy juz nikt nie rozomie ze wejscie do UNII powoduje RAKA na piersi POLSKIEGO

HIP HOPu

 

jezeli ktos sie zemna zgadza bac nie zgadza niech sie odezwie ...

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co by tu napisać... nie słucham tego rodzaju muzyki... tyle co tam w radiu/TV przypadkowo złapie... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze kilka osob czytalo moj temat ale nikt sie nie wpisal hehehe .... nie zebym byl smutny ale dajecie mi do zrozomienia ze tylko mnie obchodzi to co sie dzieje z kultura hip hopu ZAREAUGUJCIE powiedzcie  WIELKIE NIE!!!!!!! Komercalizacji 

 

Ja chyba sie zastrzele czy juz nikt nie rozomie ze wejscie do UNII powoduje RAKA na piersi POLSKIEGO 

HIP HOPu

 

jezeli ktos sie zemna zgadza bac nie zgadza niech sie odezwie ... 

 

POZDRO

 

Ja tam HH nie cierpie, ale komercja bardzo rzadko przysluza sie artyzmowi. Choc nie ukrywam nie ma to jak plyta nagrana w np. DVD Audio, na super sprzecie za kilka milionow dolcow i wytloczona na nalepszych nosnikach. A pozniej jak jest na czym odpalic, to dopiera ma sie radoche :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie libera--skarby a reszta mnie troszke leczy no bo ile mozna wysłuchiwac ze ktos robi hip hop bo to jego styl na zycie leczy mnie Fu wielki gangsta przynajmiej na takiego sie robi,z tego co wiem to srodowisko hh nie toleruje Tedego a ja go lubie bo chłopak sie przyznaje ze robi hip hop dla kasiory i tym zarabia i to dla niego najwazniejsze , jezeli choci o jego teksty tez nie są ambitne " A ona najebana tanczyła na stole a my napierdoleni ozesz kurwa ja pierdole" ale da sie posłuchac. I jeszcze na koniec najgorszy pener wsród hiphopowców Fisz bez przesady ile mozna słuchac ze on to F-I-S-Z a nie Fish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanko

 

TEDE jest akceptowany przez cala warszawke WWO DJ 600V ZIPPERA CNE WSZ NUMERAZ Itd CALY GIBGIBON SQUAD nie nawidzi go POZNA PEJA 52DEBIEC LIBER MEZO i reszta poznania

A co do TEDEUSZA to jest COOL bo najnowsza plyta NOTES ktora posiadam jest wypas!!!!!

AAAA i jak pierwszy zrobil NIELEGALA dla CHLOPAKOW ZA FREE W NECIE DJ BUHH2 POLECAM!!!!

 

AMBITNE TXTY plynna z duszy a nie senetencji filozoficznych slow wyciagnietych z SLOWNIKA!!!

 

a coi do auto reklamy - ile to juz lat nagrywam i ze tym zyje to tak juz jest WYSCIAG trwa o miano RAPPERA:)

 

GENERALNIE SZACUNECZEK DLA LIROY'a ZA PRZETARCIE SZLAQ HH W POLSCE

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zebym byl smutny ale dajecie mi do zrozomienia ze tylko mnie obchodzi to co sie dzieje z  kultura hip hopu 

 

Jaka kultura?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co tu choszii, połowy nie rozumiem. Czy tu się mówi po Polsku. Zrozumiałem niewiele m.in. kultura. Jaka kultura?

Jeszcze raz pytam: a o soo choszii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham HH i utożsamiach się z tą subkulturą.

A także pisałam już, co sądze o nowej fali, nazywaną hip-hopolem.

Nie lubię się powstarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tedunio najlepszy... :]

 

a juz za 11 dni koncercik u nas...

 

wielkie jol !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanko 

 

TEDE jest akceptowany przez cala warszawke WWO DJ 600V ZIPPERA CNE WSZ NUMERAZ Itd CALY GIBGIBON SQUAD nie nawidzi go POZNA  PEJA 52DEBIEC LIBER MEZO i reszta poznania 

A co do TEDEUSZA to jest COOL bo najnowsza plyta NOTES ktora posiadam jest wypas!!!!!

 

GENERALNIE SZACUNECZEK DLA LIROY'a ZA PRZETARCIE SZLAQ  HH W POLSCE 

 

POZDRO

 

Akurat cała twoja "warszawka" jest dla mnie mocno do :zadek: - zwykłe dresy zgrywające twardzieli i skrzeczace do mike'ów głosem a'la Ja Rule :E Chrzania bez sensu i dla mnie nie warto ich ani słuchać ani ogladać - ale ja jestem już stary i chyba na innym HH wychowany.

 

Co do Mezo i reszty - chłam z encyklopedycznymi tekstami, ale czasem zabawny i melodyjny (choć to moze zasługa Donio).

 

Skończyły sie czasy Abradabu i Kalibra - nie wytrzymali nacisku komercji. A szkoda, bo to był prawdziey "polski HH".

To co rozija się teraz to znecheca kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZGADZAM SIE Z TOBA CO DO KALIBRA 44

 

MAM wszystkie Plyty do momentu az Mc MAGIC 1wszy nie wyfrunol przez OKNO.

 

Co do "WARSZAFKI " ktorej tak nie lubisz to biarac pod uwage caly polski HH to sa najlepsi...

 

A co do wychowywania sie na HH no tak w polsce to jest od nie dawna bo to rok 95 dopiero sie zaczelo krecic ale powiem ze NWA ( kto wie to wie kto tak gral ) ice CUbe Ice T Dr Dre ale z przed cazsow SLIM SHADY , oraz HOUSE OF PAIN ja sie na tym wozilem a co do DRESOW to SAM nosze dres czesto i zawsze takie upodobanie kogos kto trenuje juz 12 lat koszykowke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myl "dresów" ze sportowcami - nie chodzi o ubiór a o wygląd. "dres" to całokształt nie wymagajacy opisu - chyba kazdy wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu sie mylisz

 

Ja wygladam jak dresuiarz jestem rosły odrobinke czapeczka 3paski itd

 

moja nauczycieka z Angielskiego juz w podstawowce mnie od dresiarzy wyzywala takze cos w tym musi byc zreszt DRESIArz tak naprawde to sposob zycia .. czyli 10ny w bramach i akcje z BASEBOLAMI - POSLKI BEJZBOL:) bez uzycia pilek .. hahaha

 

a tak na powaznie to niczym sie nie roznie od widzianego na meczu DRESIARZA no moze tylko zachowaniem ja nie jestem az TAK POJ...ANY i nie leje KOBIET DZIECI!!

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zas HH nie znosze do tego stopnia ze jak w TV leci jakas piosenka to odrazu przelaczam na inny kanal... a MEZO to juz totalnie nie do przyjecia...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..........a o dresiarzach to ja sie nawet nie mam zamiaru wypowiadac.....nawet mialem niezla przygode z nimi...ale nvm :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak polski hiphop to chłam TEDE i cała reszta chłopaków którzy wypłynęli w latach 90-tych wraz z pojawieniem się pierwszej płyty 3H są teraz komercyjnymi laleczkami... Duże firmy zauważyły że na hiphopie w końcu można zarobić... Więc pompują w takich półgłówków jak w/w TEDE, WSZ troche kasy wrzucają ich w programy na VIVIE typu RAP Kanciapa albo YO!MTV RAPS i goście w wieku powyżej dwudziestuparu lat błaznują przed kamerą ubrani w stroje dla 12-14 latków... A wszystko po to by napędzić kasę producentom ciuchów, gadżetów, firmom nagraniowym itd...

 

Śmiejesz się z MEZO... że jest plastikowy... Teraz cały polski hip-hop jest plastikowy to już nie subkultura albo jakiś styl życia to już niestety moda... wszystkie fajne panienki lecą na szerokie portki dlatego każdy koleś chce być "skejtem"... Śmieszą mnie ludzie napieprzający w teledysku na MTV albo VIVIE że robią coś undergroundowego...

 

Ogólnie jak to Łona zapodał kiedyś w kawałku... YO! RAP HIP HOP SIEMA SIEMA....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poniekad masz racje ALe z TYM SPREDAWANIEM SIE TEDEUSZA to sie nie zgodze bo On nadal ROBI UNDERGROUND nie dla HAJSU -przyklad PLYTA DJ BUHH 2 tylko w necie i za free 4 ALL

 

A co do UNDERGROUNDU NA VIVA LUB MTV sama nazwa mowi UNDERGROUND podziemie miejsce gdzie tylko Ci co sie w temacie maja dostep a nie cale LAMERSTWO z dyskotek ...

 

Zauwaz ze Tede sra na wszystkich ale mowi o tym otwracie a nie nagina ze jest Prawdziwym EMERYTEM HIP HOP u ktory sie nie sprzeda SZACUNECZEK z szczerosc .....

 

 

DJ BUHH 2 polecam FAJNA DZIFKA utwor mnie tnie na plasterki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No poniekad masz racje  ALe z TYM SPREDAWANIEM SIE TEDEUSZA to sie nie zgodze bo On nadal ROBI UNDERGROUND nie dla HAJSU -przyklad PLYTA DJ BUHH 2 tylko w necie i za free 4 ALL 

 

A co do UNDERGROUNDU NA VIVA LUB MTV sama nazwa mowi UNDERGROUND podziemie miejsce gdzie tylko Ci co sie w temacie maja dostep a nie cale LAMERSTWO z dyskotek ... 

 

Zauwaz ze Tede sra na wszystkich  ale mowi o tym otwracie a nie nagina ze jest Prawdziwym EMERYTEM HIP HOP u ktory sie nie sprzeda SZACUNECZEK z szczerosc .....

 

 

DJ BUHH 2  polecam FAJNA DZIFKA utwor mnie tnie na plasterki :P

 

Emerytem Hip-Hopu to jest liroy i WYP-3... TEDE się nie sprzeda?!?! Stary on już się sprzedał... sponsoring ciuchów, prowadzenie imprez VIVY i MTV... stary ty chyba ślepy jesteś że tego nie widzisz... Może i jest emerytem hip-hopu polskiego ale jak dla mnie jest sprzedajny jak każdy klient któremu podsunie się dobrze płatną umowę... Zwróć uwagę na jego teledyski... to nie jest lipa... klimatem podchodzą mi pod produkcje D12 i Eminema... zwłaszcza te ostatnie... to już są teledyski na sponsoringu... troche kabony musieli wrzucić... a wiesz czemu bo to się dobrze sprzeda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o HIP HOP to emeryci to TEDE a jesli chodzi o RAP to LIROY roznica polega na tym ze RAP to jest gangsterski HIP HOP malo kto rozoroznia zwroc uwage ze TEDE nie rymowal o zabijaniu itd zawsze Imprezowe kawalki a LIROY to jednak zawijal OGR

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Emerytem Hip-Hopu to jest liroy i WYP-3... TEDE się nie sprzeda?!?! Stary on już się sprzedał... sponsoring ciuchów, prowadzenie imprez VIVY i MTV... stary ty chyba ślepy jesteś że tego nie widzisz... Może i jest emerytem hip-hopu polskiego ale jak dla mnie jest sprzedajny jak każdy klient któremu podsunie się dobrze płatną umowę... Zwróć uwagę na jego teledyski... to nie jest lipa... klimatem podchodzą mi pod produkcje D12 i Eminema... zwłaszcza te ostatnie... to już są teledyski na sponsoringu... troche kabony musieli wrzucić... a wiesz czemu bo to się dobrze sprzeda...

 

 

Sprzedaje sie to za duże słowo stary on poprostu zarabia na tym co lubi robic , kazdy chce zarobic jak najwiecej kasiory wiec niech zarabia zazdroscisz mu ? , boze ludzie czy wy nie mozecie zrozumiec tego ze oni wszyscy robia to dla pieniedzy kwestia jest w tym ze jedni sciemniają ze to kochaja i nie maja z tego zusków a inni wprost wykładaja ze chca sprzedac swoja muze zeby zarobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o HIP HOP to emeryci to TEDE a jesli chodzi o RAP to LIROY roznica polega na tym ze RAP to jest gangsterski HIP HOP malo kto rozoroznia zwroc uwage ze TEDE nie rymowal o zabijaniu itd zawsze Imprezowe kawalki a LIROY to jednak zawijal OGR 

 

POZDRO

 

LOL! Mówisz o scyzoryku?!?!?! Z liroja taki gangster jak z koziej dupy trąba... Jakby nie spojrzeć biorąc pod uwagę twoją rozdziałkę między RAPem a Hip_Hop'em która jak dla mnie nie istnieje... i tak cały czas mówimy o tym samym rodzaju muzyki... Więc jakby nie spojrzeć Liroy i WYP-3 (Wzgórze YaPa 3) to są prawdziwi emeryci Hip Hopu niezależnie od tego czy to gangsterski czy traktujący o melanżach... Chodzi o to że TeDe jest teraz takim konikiem na którego warto postawić ponieważ "się sprzeda" dlatego gadanie o nim jak o kimś kto się nie da przekręcić jak dla mnie jest kłamstwem i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...