Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Ta. Zadziwiająco ciekawe jak na to czego się spodziewałem. :E

Momentami za dużo gadania ale i tak dla mnie chyba jedna z ciekawszych wiosennych serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Little Witch Academia, główna bohaterka nieco irytująca (z tym jej darciem ryja, debilizmem:E), ale ogólnie nawet ciekawa seria. Taki trochę animowany Harry Potter, szkoda tylko, że skierowany do bardzo młodych widzów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie doznać orgii dla oczu i zobaczyć niezłą fabułę to polecam zobaczyć film Kimi no Na wa. Graficznie ten film przewyższa fabułę, dlatego warto go obejrzeć w 1080p lub w wyższej jakości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie doznać orgii dla oczu i zobaczyć niezłą fabułę to polecam zobaczyć film Kimi no Na wa. Graficznie ten film przewyższa fabułę, dlatego warto go obejrzeć w 1080p lub w wyższej jakości ;)

 

Potwierdzam, dla mnie to majstersztyk. Absolutny must watch dla każdego anime faga

 

Nawet moim rodzicom pokazałem i byli zachwyceni :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Made in Abyss - baaardzo dawno już nie było tak słodkiej i uroczej serii którą mógłbym polecić z czystym sumieniem.

Ciepła seria idealna na jesienną chandrę. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre. :thumbup: Wiedziałem, że masz dobry gust.:E Ładna kreska, ciekawy klimat i jest trochę humoru. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dla mnie to majstersztyk. Absolutny must watch dla każdego anime faga

 

Nawet moim rodzicom pokazałem i byli zachwyceni :E

 

A widziałeś koe no katachi? Równie piękny film, ale fabularnie jak dla mnie jest jeszcze lepiej niż w kimi no na wa. Można się przy tej animacji nieźle wzruszyć, przynajmniej ja płakałem jak bóbr pod koniec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon. Shoujo Shuumatsu Ryokou.

To jakaś nowa moda? Kolejne pogodne i ciepłe anime jak Made in Abyss? Bo wygląda podobnie. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Made in Abyss i kurde nie lubię takich praktyk, gdzie urywają anime i trzeba czekać na drugi sezon. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie doznać orgii dla oczu i zobaczyć niezłą fabułę to polecam zobaczyć film Kimi no Na wa. Graficznie ten film przewyższa fabułę, dlatego warto go obejrzeć w 1080p lub w wyższej jakości ;)

Przecież to ma jakiś dobry rok :E Chyba każdy już widział. Z punktu widzenia grafiki/animacji to jest genialny, ale wole coś z lepszą fabułą, bo tam była bo była, taka typowa jak w filmach od wujka sama, nic szczególnego - dlatego 7-8/10 a nie żadne 9.24 jak na MALu :lol2: Jestem ciekaw czy te studio dałoby radę zrobić sezonowe anime na tym poziomie graficznym, jeśli tak to Madhouse i BONES się chowa.

 

 

Miałem nie oglądać sezonowych anime, ale jak nie można kiedy zapisanych już 12 pozycji? :E Szkoda tylko, że SnS jest rozbieżny z mangą i trzeba doczytywać...

 

Początek Inuyashiki mnie rozwalił na kawałeczki. Aż chciałem wejść do monitora i trzepnąć po kolei każdego "bohatera" tam :o

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich pozycji? Oglądaliście Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e ? Jak nie, to polecam. Całkiem niezłe, dobra kreska i nawet ciekawa, oryginalna fabuła (chociaż prosta). Moim zdaniem przesadzony funserwis. Nie wiem czemu to miało służyć. :E Gdyż nie pasuje to reszty tła. Czekam na 2gi sezon.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś koe no katachi? Równie piękny film, ale fabularnie jak dla mnie jest jeszcze lepiej niż w kimi no na wa. Można się przy tej animacji nieźle wzruszyć, przynajmniej ja płakałem jak bóbr pod koniec :P

 

Oglądałem, też świetny. Fabularnie (moje subiektywne zdanie) jest gorsze, ale ja lubie takie dramaciki z nutą tajemnicy i takich tam :P

 

Z tegorocznych anime polecam od siebie Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii asfsadfkjh, najdłuższa nazwa ever :E . Czuć lekko klimatem z Ruchomego zamku hauru ale jak ktoś lubi takie ciekawe światy i trochę dramatu polecam, szkoda tylko że ewidentnie ucieli w takim momencie że bedzie 2 sezon albo trzeba LN w łape. No i soundtrack zacny!

 

no i oczywiście SAO Ordinal scale hehe, ale jak ktoś sao niezbyt lubi to moze sie nudzić

Edytowane przez Hafexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLAME! ostatnio widziałem film stworzony przez Netfilxa, nie jest to GiTS ale ma klimat nieziemski, przeczytałem na razie tom 1 tej mangi, kręci mnie ten klimat który tam jest połączenie cyberpunku, postapokalipsy itd, moc, muzyka też bardzo mi się podoba, nie jestem jakimś koneserem anime i mangi ale jak jakiś klimat mnie zainteresuję to oglądam i czytam co jest dostępne wszystko, manga lepsza oczywiście od filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że, animesub już dogorywa trza się przerzucić na jakieś inne źródło oglądania japońskiej kultury :E w związku z tym dwa pytania:

- która strona online jest najlepsza - duży wybór pozycji, dobra jakość i przyzwoite tłumaczenie,

- jest jakiś angielski odpowiednik ansi, gdzie mógłbym pobierać angielskie suby??

Zapytałbym na Ansi ale obawiam się, że stara gwardia mogłaby kolejną gównoburzę rozpętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że, animesub już dogorywa trza się przerzucić na jakieś inne źródło oglądania japońskiej kultury :E w związku z tym dwa pytania:

- która strona online jest najlepsza - duży wybór pozycji, dobra jakość i przyzwoite tłumaczenie,

- jest jakiś angielski odpowiednik ansi, gdzie mógłbym pobierać angielskie suby??

Zapytałbym na Ansi ale obawiam się, że stara gwardia mogłaby kolejną gównoburzę rozpętać.

Ja suby do rawów pobieram tutaj

http://subs.com.ru/list.php?c=enganime

A wstawki standardowo nyaa.si lub HS

do ściągania niszowych/staroci anime.thehylia.com

 

pl online, czy generalnie online jedynie korzystam na tel/tablecie gdzie bawienie się w kopiowanie itp jest meczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że, animesub już dogorywa trza się przerzucić na jakieś inne źródło oglądania japońskiej kultury :E w związku z tym dwa pytania:

- która strona online jest najlepsza - duży wybór pozycji, dobra jakość i przyzwoite tłumaczenie,

- jest jakiś angielski odpowiednik ansi, gdzie mógłbym pobierać angielskie suby??

Zapytałbym na Ansi ale obawiam się, że stara gwardia mogłaby kolejną gównoburzę rozpętać.

Czas przeszły. Strona teraz przeżywa drugą młodość i niczego jej nie brakuje. Zaczęło się to jakoś z moim powrotem po długiej przerwie (zima 2018), a rozkręciło na dobre teraz. Poza tym świetne serie typu Golden Kamuy i tak masz teraz najszybciej na ANSI (nie wiem, czy jakiś rak online w ogóle to tłumaczy w sumie).

 

A skoro już odświeżyłem, to muszę przyznać, że trafiłem w idealny czas na powrót do bajek. Wiosna 2018 to hit za hitem praktycznie.

Moje trio to:

– Golden Kamuy

– FMP IV

– Otaku ni Koi

 

Ale oprócz tego jest cała masa kontynuacji i ciekawych tytułów (jak np. Megalo Box). To chyba najlepszy sezon od dobrej dekady. Tak że jeśli jakiegoś starego wyjadacza kusi, to polecam sprawdzić ten sezon. Jest sztos.

Chociaż przyznam, że nadal brakuje mi Hakata Tonkotsu Ramens z sezonu zimowego. Było tak dobre, że DRR mogłoby tej bajce buty lizać. W sumie Koi wa Ameagari też było niezłe, ale Noitamina przeważnie ma ciekawsze bajki.

 

Swoją drogą, to ciekawe czasy nastały. Komuniści zripowali Otaku ni Koi z Amazonu – video FHD z dźwiękiem 224 kbps. Nie dość, że wygląda jak żyleta, to jeszcze dźwięk ma lepszy niż z TV. A to wszystko zamknięte w 350 MB encodu. Ja nie wiem, jak można by teraz coś oglądać online, kiedy taki sztos ściąga się na dysk bagatela minutę. Bez inwazyjnych reklam i koparek bitcoinów w pakiecie, jak to teraz bywa (internet zszedł na psy).

 

PS: ale ten opening go GK to zamiata wsio:

Mój link

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kilka pozycji które potencjalnie mogą być okej ale najbardziej zależy mi jednak na FMP...

... Do którego i tak podchodzę z ogromnym dystansem bo obecnie wszystko da się spieprzyć...

... Co nie zmienia faktu, że i tak sobie obejrzę FMP-Fumoffu-TSR, chyba już z 15 raz. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kilka pozycji które potencjalnie mogą być okej ale najbardziej zależy mi jednak na FMP...

... Do którego i tak podchodzę z ogromnym dystansem bo obecnie wszystko da się spieprzyć...

... Co nie zmienia faktu, że i tak sobie obejrzę FMP-Fumoffu-TSR, chyba już z 15 raz. :E

Po pierwszym odcinku z FMP jest bardzo dobrze. Świetna jakość produkcji.

PS: jak ktoś chce po polsku, to już wrzuciłem speedsuba na ANSI.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Ten fandom potrafi się bardzo łatwo napalać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojezu, co się w tym nowym FMP odjaniepwala, to ja nawet nie.

Nic dziwnego, że pierwsze 5 odcinków miało kosmiczny czas produkcji – tylko w 2 odcinku mamy więcej akcji niż przez cały TSR.

S*** just got real.

 

No i Tessa była świetna w tym odcinku. Więcej jaj niż wszyscy faceci w załodze razem.

Nie chcę zapeszać, ale nowe FMP to jak na razie łatwe 10/10.

 

Takie powroty to ja lubię.

 

PS: ciekawostka...

 

pXGMo5c.png

 

 

Chyba nawet SSAŁO nie miało takiego wzięcia w Cebulandii.

x3 speedsub

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komediowe aspekty zachowane czy jadą od początku akcją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up.

Jak na razie to jak dla mnie głównie sama akcja i znikoma ilość humoru jeśli w ogóle się pojawiła (w pierwszym odcinku bo w drugim to sieka od początku do końca).

 

Co się dzieje, jak od kilku lat posucha - albo już mało co tłumaczone albo zaczynają i nie kończą, tudzież ciągnie się to miesiącami tak teraz na Ansi z FMP to chcą się pozabijać, która grupa tłumaczy. W każdym razie jest szansa, że na pewno będzie dociągnięte do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...