Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa tam, klasyczny MAL tuż po premierze, nie wiem, co tu się dziwić ;)

Jakoś nie kumam fenomenu Tytanów, no ale...

 

Tymczasem, ponoć Sunrise chce kontynuować dalej Code Geassa po Fukkatsu przez najbliższe 10 lat :E

Niespecjalnie widzę powód sensowny oprócz nabicia sobie kieszeni jenami, seria trzyma się tylko dzięki MC i fanbojowaniu CC ( i dzieki temu ludzie to oglądali, thanks Akito the Exiled...), reszta by tego nie udźwignęła.

Edytowane przez RazorBMW_M3_GTR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, ale ja w sumie nie wiem, bo tylko magnetów teraz używam.

Napisałem o XDCC, bo gość jest z Niemczech (tam nie można torrentów).

Mam seedboxa w Niemczech od lat i nie ma z tym problemu :o i to nawet publiczne torrenty mi się zdarza seedować

 

Hmm, na stronie Nyaa znajdziesz praktycznie wszystko (bo ogólnie stronki onlajn biorą z Nyaa i kodują do jakości kupy)

Są jeszcze prywatne trackery, ale tam są głównie gołe blureje (nieprzekodowane) albo jakieś (bardzo) stare serie, gdzie ciężko o seedy.

Mam dokładnie odwrotne doświadczenia, to nyaa w porównaniu z Animebytes ma zwykle matwe wstawki a wszystko co stare, to leży, a jak już na Animebytes czegoś nie znalazłem, to na publicznych torrentach łatwiej było o wirusa, niż to co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam seedboxa w Niemczech od lat i nie ma z tym problemu :o i to nawet publiczne torrenty mi się zdarza seedować.

Przez boxa to tak. Gorzej jakbyś chciał bezpośrednio ze swojego peceta.

 

Mam dokładnie odwrotne doświadczenia, to nyaa w porównaniu z Animebytes ma zwykle matwe wstawki a wszystko co stare, to leży, a jak już na Animebytes czegoś nie znalazłem, to na publicznych torrentach łatwiej było o wirusa, niż to co trzeba.

Aa, źle napisałem. Chodziło mi o to, że AB jest dobre właśnie do takich staroci, gdzie na Nyaa ciężko o seed.

Swoją drogą, do MKV się chyba nie wirusa żadnego wrzucić.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że po śmierci nyaa porobiła się masa klonów i nie każdy z nich jest legitny, gdy na żadnej stronie której ufasz nie można czegoś znaleźć, to zaczynają się schody jak bardzo obniżyć standardy by coś pobrać, a tedy coraz więcej spotyka się "Anime.S01E01.mkv.torrent.exe" :P Czasem lepiej założyć prośbę na AB i niech ktoś inny poszuka. To i tak skrajne przypadki, a teraz niestety nie ogląda się starszych serii na start przygody z animu, więc raczej wszystko można dostać bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa tam, klasyczny MAL tuż po premierze, nie wiem, co tu się dziwić ;)

Jakoś nie kumam fenomenu Tytanów, no ale...

Levi. Mikasa. Wystarczy :E

thumbup.gif

myślałem ,że jakieś 2-3 pierwsze odcinki zajmie im podróż do Shiganshina i jakieś głupie retrospekcje i rozkminy nt tytanów i nadchodzącej walki. Bardzo fajnie że od razu jest akcja :D. No i 2 momenty - jak Levi spada na Reinera o Zeek budzi tytanów - bardzo dobrze to zrobili. Teraz w końcu Eren zrobi coś jak trzeba :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem, ponoć Sunrise chce kontynuować dalej Code Geassa po Fukkatsu przez najbliższe 10 lat :E

Niespecjalnie widzę powód sensowny oprócz nabicia sobie kieszeni jenami, seria trzyma się tylko dzięki MC i fanbojowaniu CC ( i dzieki temu ludzie to oglądali, thanks Akito the Exiled...), reszta by tego nie udźwignęła.

Oby nie, bo fukkatsu idzie fabułą z recapowanych filmów które lekko mówiąc ssały. Seria się trzymała bo miała wszystko, trudno znaleźć bardziej kompleksowe i kompletne anime.

 

Levi. Mikasa. Wystarczy :E

thumbup.gif

myślałem ,że jakieś 2-3 pierwsze odcinki zajmie im podróż do Shiganshina i jakieś głupie retrospekcje i rozkminy nt tytanów i nadchodzącej walki. Bardzo fajnie że od razu jest akcja :D. No i 2 momenty - jak Levi spada na Reinera o Zeek budzi tytanów - bardzo dobrze to zrobili. Teraz w końcu Eren zrobi coś jak trzeba :P

 

To Eren robi cokolwiek w tym anime? :E Supporty grają większą rolą niż ten żałosny MC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To Eren robi cokolwiek w tym anime?

Daje się porwać co kilka epizodów.

 

Jakieś przemyślenia nt. sezonu? Większość bajek ma za sobą 3-4epizody, co oglądać, co sobie darujecie?

 

Według mnie - zatrzęsienie średniaków. Dosłownie żaden tytuł niczym mi nie zaimponował. Dobrze mi się ogląda Isekai Quartet - chciałbym epizodów pełnej długości, by zobaczyć więcej interakcji między bohaterami.

Kimetsu no Yaiba ma chyba najlepsze animacje.

Fairy Gone świetnie dobrany ost przy starciach. Ale reszta meh.

Kono Yo no Hate de Koi wo Utau Shoujo YU-NO - na razie istny klon Steins;Gate. Tyle, że kaliber mniejszy. Ma plusa za ingerencje/zabawy z liniami czasowymi - mam słabość do takich motywów, we wszystkich mediach.

OPM - bałem się, że będzie gorzej. Jest OK. Spoko antagonista, nieźle go Saitama zgasił w pierwszym spotkaniu.

Carole & Tuesday - Fajnie, że pojawił się Mamoru Miyano - aktor nie do podrobienia. Tak w ogóle, po ~150 tytułach zaczynam rozpoznawać aktorów po głosie. W Fairy Gone jest chyba Takehito podkładający głos m.in. dla mojego ulubionego Dio z współczesnych JoJo. Dopiero się zorientowałem, że w SnK głosu Erwinowi użycza Daisuke Ono :E

 

O reszcie jeszcze jakiegoś zdania nie mam wyrobionego. Oglądam dalej.

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Daje się porwać co kilka epizodów.

 

Jakieś przemyślenia nt. sezonu? Większość bajek ma za sobą 3-4epizody, co oglądać, co sobie darujecie?

 

Według mnie - zatrzęsienie średniaków. Dosłownie żaden tytuł niczym mi nie zaimponował. Dobrze mi się ogląda Isekai Quartet - chciałbym epizodów pełnej długości, by zobaczyć więcej interakcji między bohaterami.

Kimetsu no Yaiba ma chyba najlepsze animacje.

Fairy Gone świetnie dobrany ost przy starciach. Ale reszta meh.

Kono Yo no Hate de Koi wo Utau Shoujo YU-NO - na razie istny klon Steins;Gate. Tyle, że kaliber mniejszy. Ma plusa za ingerencje/zabawy z liniami czasowymi - mam słabość do takich motywów, we wszystkich mediach.

OPM - bałem się, że będzie gorzej. Jest OK. Spoko antagonista, nieźle go Saitama zgasił w pierwszym spotkaniu.

Carole & Tuesday - Fajnie, że pojawił się Mamoru Miyano - aktor nie do podrobienia. Tak w ogóle, po ~150 tytułach zaczynam rozpoznawać aktorów po głosie. W Fairy Gone jest chyba Takehito podkładający głos m.in. dla mojego ulubionego Dio z współczesnych JoJo. Dopiero się zorientowałem, że w SnK głosu Erwinowi użycza Daisuke Ono :E

 

O reszcie jeszcze jakiegoś zdania nie mam wyrobionego. Oglądam dalej.

To akurat wiem, ale jako MC wypada po prostu blado. Skończyłem rok temu czytać mangę, i się zastanawiałem czy coś się zmieniło.

 

Oglądam tylko Kenja no Mago, a OPM już mangę odpuściłem ale sezon 2 powinien się zamknąć przed tym gdzie ja się zatrzymałem. Garou nie jest prawdziwym antagonistą do końca, ale raczej nie pokażą tego.

Zgadywanie VA podczas oglądania anime to czasami lepsza zabawa niż samo anime :E Parę razy się zdziwiłem jak VA potrafi zmienić głos, ale są 3 aktorki które kompletnie nie zmieniają głosu do danej postaci i po prostu mocno denerwują, jak jedna pojawia się w anime, to anime dostaje od razu -2 w punktacji.

 

Ten sezon raczej Carole wygra, następny sezon letni wydaje mi się ciekawszy.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oby nie, bo fukkatsu idzie fabułą z recapowanych filmów które lekko mówiąc ssały. Seria się trzymała bo miała wszystko, trudno znaleźć bardziej kompleksowe i kompletne anime.

 

Nie po to Fukkatsu zarobiło całkiem niezłą kasę w box office, żeby mieli z tego rezygnować ;) Poniekąd nie dziwię się, zmęczyli się fanbejsem dyskutującym o końcówce to sobie wywiesili białą flagę :E Ergo, koniec "tv series timeline" IMO i będzie jechanka z tematem po Fukkatsu. Dobrze czy źle... hajsy się zgadzają.

A że mogliby to skończyć, to inna sprawa bo patrząc po spojlerach to Fukkatsu takie meh fabularnie się wydaje IMO.

 

To Sewayaki kitsune całkiem relaksujące nawet.

 

Dobra, nie mam co oglądać, pora na Carole & Tuesday, przekonaliśta mnie.

Edytowane przez RazorBMW_M3_GTR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, jeszcze USA nie wlazło, ale 8 mln $ to słabo bym powiedział, Mahouka z bardzo limitowanym wyświetlaniem, słabszej rozpoznawalności samego anime zarobiło 5 mln. Fanbejs dyskutujący o końcówce przez tyle lat to najlepsze co mogło spotkać autorów, a oni cały ten fanbejs stracili właśnie po recapach i fukkatsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no ta, w USA za parę dni ma premierę w kinach.

 

Nie no, CG będzie popularne, tak czy inaczej. Nie bez powodu zrobili sobie oddzielny timeline, więc dla nich, Sunrise'a jest to w porządku. Dodać do tego to, że trza było jakoś zachęcić nowych, bo nie wszyscy co oglądali te 10 lat temu poszliby teraz. Jeszcze merchandise do tego.

 

Hajsy mimo wszystko są. Trzeba korzystać, póki jest czas, a mówię, nie wiem, jak oni chcieliby przez 10 lat ciągnąć to uniwersum Geassa. Za mała powierzchnia do urobienia, a nie jak Fate... bo to ile ma, w 2004 VNka wyszła? :D

 

Drugi film HF wyszedł w kinach, zostaje 3 a coś będą coś tam dłubać z ekranizacją Fate Grand Order, zostałaby jeszcze Hollow Ataraxia pewno i nie wiem, coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

10 lat nie ma znaczenia, kasa na recapy poszła tak czy inaczej, jak już podjęli decyzję recapów w formie 3 filmów, to mogli oryginalną serię puścić i fukkatsu kontynuować. A tak mamy oddzielny timeline który ssie + fukkatsu które rozdaje geassy na lewo i prawo jak w Akito (po trailerach). A jak mogą ciągnąć przez 10 lat? Normalnie, jeden film na 10 lat :E To że hajs się zgadza to jedno, ale to że fani są lekko mówiąc wkur* to inna rzecz.

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale CG u mnie jest skreślone po recapach, film od biedy obejrzę, ale nie nastawiam się na więcej niż 5/10, bo raczej nie zobaczę tej samej dobrze napisanej fabuły co w anime.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eeee tam, ocena unormuje się po czasie, jak zawsze. Wiadomo, że skrajnych nie bierze się zbyt na poważnie :E

Edytowane przez RazorBMW_M3_GTR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten odcinek był całkiem spoko, ale ludzie jak zwykle nie potrafią oceniać.

Swoją drogą, nie rozumiem fenomenu Kimetsu no Yaiba w tym sezonie. Strasznie generyczne i średnio ciekawe, a notka ciągle leci w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty też często oceniasz nieadekwatnie. :>

I nie żebym tu bronił SnK, bo od początku uważam tą serię za dobrą ale przehajpowaną. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Attack on Titan Episode 54 is the highest rated anime episode on MAL and Reddit

 

Haters gonna hate sypią 1/10 by ocenę ściągnąć :cool:

Jak dobrze że te dwa serwisy i ich ludzie gówno się znają na anime, więc wyniki nie mają żadnego znaczenia :E Przecież na tej liście jest Haikyuu!! albo BnHA wyżej niż jakiekolwiek znośne anime z epickimi odcinkami :E

Brak ostatniego odcinka CG podsumowuje tę listę.

 

Trochę smutny sezon, 3 anime warte oglądania. Letni mam nadzieje że zaraz się zacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które warte?

Fruits Basket, Kimetsu no Yaiba i Bungou Stray Dogs 3rd Season. No i oczywiście, OPM 2 dla beki - dźwiękowiec musiał dostać robotę z partii bo nie wierze w te overboosted +40 dźwięki przy każdym walonym uderzeniu niczym w budżetowym anime :E Animacja i grafika swoją drogą, ale dźwięki to tam są tak marne że szkoda komentować, jest jeden OST który robi robotę przy Garou, ale i on szybko się nudzi bo nie ma innego :E

 

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou na summer dostaje anime, jedna z lepszych brutalniejszych walk w mandze jakie ostatnio czytałem tam jest, zobaczymy czy dostanie +16 czy jako isekai +10, czyli zrobią go dla dzieci. Tam jest dopiero pokazane jak MC ma wywalone na wszystkich, MC z tragicznej Yuushy nawet nie ma szans. Adaptacja MC, szybkość i brutalność do rzeczywistości w jakiej się znalazł bardzo ładnie wychodzi, chociaż czytałem to rok temu.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimetsu no Yaiba nie ma jeszcze całości.

 

Fruits Basket jest jakiś restart serii? Coś kojarzę, że już było coś takiego.

 

Kaze ga Tsuyoku Fuite Iru (Run with the Wind) kończę oglądać i jak ktoś lubi sportówki to polecam. Bardzo przyjemne anime, ale trzeba przejść przez 7 - 8 odcinków...Wizualnie całkiem niezłe, a OST jest mistrzowski!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, nie rozumiem fenomenu Kimetsu no Yaiba w tym sezonie. Strasznie generyczne i średnio ciekawe, a notka ciągle leci w górę.

O jakim fenomenie mówisz? Która społeczność to hype'uje?

Najlepsza jakość animacji w sezonie, ost trzyma poziom, Nezuko, ciekawy styl walki bohatera + jakiś tam jojo reference pod postacią używania odmiany Hamona. Sama historia nie jest jakoś ultra porywająca, tu się zgodzę. Ciężko znaleźć rażące wady/problemy, to i ludkom się podoba.

 

Trochę smutny sezon, 3 anime warte oglądania. Letni mam nadzieje że zaraz się zacznie.

Z 14 oglądanych bajek tego sezonu faktycznie ciężko coś polecić. Oprócz wymienionych przez ciebie (Bungou Stray Dogs nie oglądam, bo poprzednich sezonów nie widziałem), mi się dobrze ogląda Isekai Quartet i SnK. A ten letni sezon to ma jakąś ruchomą datę, że musisz mieć nadzieję, by się zaczął? :E

 

btw. Gdzieś widziałem ładną statystykę (Nie mogę tego odszukać, dane z MALa pochodziły) najczęściej porzucanych Animców wiosny19 i z ogromną przewagą na 1st miejscu było Fairy Gone. Ponoć drugie 12ep przerzucono na jesień dopiero.

 

@up

O Run with the Wind słyszałem wiele dobrego, ale boję się tematu podjąć, gdyż mi sportówki marnie idą. PingPong mnie wymęczył.

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj może najpierw Haikyuu!! Albo Baby Steps - wg mnie poziom wyżej stoją. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty też często oceniasz nieadekwatnie. :>

Nobody's perfect.

U każdego znajdzie się kilka grzeszków. Na dzień dobry mógłbym się u ciebie też czepić kilku rzeczy, ale gusta gustami.

Czasem coś potrafi podejść, choć wcale nie jest takie dobre. Ja tak miałem z Czajką. Ty z przeciętniakiem Jednostrzałowcem.

 

Fruits Basket, Kimetsu no Yaiba i Bungou Stray Dogs 3rd Season.

Jak zamienisz Kimetsu z Tytanami, to masz moją topkę. ^^

Ogólnie dziwię się, jak mocno poziom Piesełów podskoczył w trzecim sezonie. No ale to głównie sprawka Fiodora.

Numerem jeden pozostaje u mnie Fruitek. Tak fajnej szojki nie oglądałem od czasów Yony. No i opening jest genialny.

 

Fruits Basket jest jakiś restart serii? Coś kojarzę, że już było coś takiego.

Reboot wierny mandze. Mają też zrobić całość, a nie tylko mały fragment.

 

O jakim fenomenie mówisz? Która społeczność to hype'uje?

MAL i chyba reddit też.

 

Najlepsza jakość animacji w sezonie.

Litości. "Animacja" (o ile w ogóle można tak nazwać to coś) to typowe ufotable.

Owszem, dzieje się dużo na ekranie, ale to głównie ruchy obrazu i dużo efektów specjalnych (Fate był pod tym względem wręcz odrażający).

Ciężko przez to w ogóle ogarnąć co dokładnie się dzieje na ekranie. Do tego dochodzi paskudne CGI w niektórych scenach. Wygląda to naprawdę dziwnie.

 

Ciężko znaleźć rażące wady/problemy, to i ludkom się podoba.

Kiepska reżyseria, słaby pacing, jednowymiarowe projekty postaci, przesadzone walki, mozolna historia (w dodatku pełna wygodnych rozwiązań, jak np. sama postać Nezuko, gdzie od razu pozbyto się problemu z piciem krwi i wciśnięto jakiś bullszit o hipnozie)... mam wymieniać dalej? Chociaż najbardziej przeszkadza ta wszechobecna "generyczność". Ot, taka typowa 6/10 bajka do obejrzenia. Nic specjalnego.

 

btw. Gdzieś widziałem ładną statystykę (Nie mogę tego odszukać, dane z MALa pochodziły) najczęściej porzucanych Animców wiosny19 i z ogromną przewagą na 1st miejscu było Fairy Gone.

Bo to crap jest.

 

O Run with the Wind słyszałem wiele dobrego, ale boję się tematu podjąć, gdyż mi sportówki marnie idą. PingPong mnie wymęczył.

Biegacze to najlepsza bajka z jesieni 2018. Nie jest też na podstawie LNki, tylko normalnej książki.

Warto dać szansę.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • z GPU może być jeszcze PowerColor RX 7900 XT Hellhound Spectral White (biale lub niebieskie ledy)
    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...