Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Czcij Pandę

polski Metal

Rekomendowane odpowiedzi

z blacku to mi się nasuwa :

 

Darzamat (polecam wałek Absence of Light)

Hermh (polecam wałek Hunger)

Tenebrosus (całą płytkę Lost and Forgotten)

 

jeśli chodzi o death metal to jest (była?) taka kapelka co się zwie Atropos, która mi dość kiedyś w ucho wpadła, jakiś czas mieli nawet babkę na bębnach :D

 

z mniej ciężkich rzeczy to kiedyś słuchałem Sirrah i Tower (obie to klimaty doom-o-podobne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Ja Bym Polecał

-Anastasis

-Armia

-Pneuma

Wszytko polskie:D

I zarejestrowałeś się tu tylko po to by odkopać stary temat i to napisać?

Mam nadzieję, ze to na razie tylko taki początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podchodzi Tobie Iron Maiden to polecam kapelę Miecz Wikinga, mało znana kapela ale całkiem świetnie sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vader.

 

A po nim długo, długo nic.

Zgadza się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweet Noise - tylko on raczej z ambitniejszych (mówięo o czasach ZANIM się zeszmacili występem z Peją).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trauma, Azarath, Vesania, Decapitated, Vader, Behemoth, Masachist (niedlugo plyta powinna wyjsc).

 

Cala czolowka ;) Wiekszosc to death metal, ale sa tez blackowe zespoly (vesania, behemoth - pierwsze plyty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • nie po to mam 3080 zeby textury na srednie dawac... Przeciez roznica wizualna jest... ehh... moze poprawia lub shadery od nowa zrobie, zreszta juz dodatek ogarnalem.. ewentualnie poboczne zostaly... 
    • Cześć, chcę zakupić komputer który będzie przeznaczony głównie do gier i podstawowego użytku, samemu złożyłem taki zestaw: RX 7800 XT                                                                               2299 zł Cooler Master MWE Bronze V2 80 PlusBronze 750W       339 zł AMD Ryzen 7 5700X                                                                799 zł Gigabyte B550M DS3H                                                            379 zł Kingston FURY 2x16GB 3200MHz CL16 Beast in Black    349 zł Lexar NM620 1TB M.2 NVMe                                                 281 zł ENDORFY Fera 5 120mm                                                        139 zł Genesis Irid 505 Black V2                                                       279 zł Monitor też muszę do tego dokupić planowałem: AOC Q27G2S Gaming - 999 zł Całość wychodzi mi 4864 zł (5863 zł razem z monitorem). Z góry dzięki za pomoc co można tutaj podmienić na lepsze.
    • Czyli zrobiłeś tak jak człowiek z klasą. Są 3 róże możliwości aby włączyć Pixel Cleaning   1) Ręcznie odpalić 2) Wyłączyć monitor (2 sekundy przytrzymując przełącznik) 3) Monitor przełącza się w tryb standby jak tylko wyłączysz kompa/uśpisz kompa (ta metoda nie działa i potrzebny quick fix)
    • E tam u nas w Polsce każdego roku płonie dobre kilkadziesiąt wysypisk A w najlepszych latach potrafiliśmy rocznie przebijać 2 setki I wszyscy mają na to wywalongo, tylko hajsy liczą z utylizacji
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...