Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

scrooge

HP w2207h - fotorecenzja

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za foteczke. Głośniki w HP-eku sprawdzałeś ? :E

 

Wiem że działają, ale jeszcze nie doszedłem czemu tak strasznie cicho. Nie miałem czasu na wgranie sterowników i szukanie tych ustawień. Po nowym roku oblookam to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce jeszcze tutaj moje "testy" tego lcd, mam nadzieje ze nie maswz nic

przeciwko, a tak moze powstanie pomocny watek dla przyszlych uzytkownikow.

 

 

Dodam kilka slow od siebie na temat LCD 22''

 

Z racji iz mam taka mozliwosc wzialem sobie na porownanie:

HP w2207h,

Samsung 226BW

Samsung 2232BW

 

Z lcd mam doczynienia praktycznie od zawsze, od LCD-PC do glownie

LCD-TV obecnie 52'' - ale tv to tylko mat. Takze nie kupowalem

czy nie kierowalem sie emocjami. Nie zalezalo mi kompletnie,

potraktowalem ten zakup raczej jako zachcianke.

 

Ale do rzeczy:

Reszta lcd 22'' mnie nie interesowala, ogladalem wszystkie mozliwe

modele w przeroznych sklepach i zaden mnie nie powalil, co nie znaczy

ze ktorys z nich nie moglby byc lepszy od powyzszych, ale tego nie da

sie stwierdzic nie zabierajac ich wszystkich do domu na dokladne testy.

Chociaz w sklepie zauwazylem ze tylko jeden wzbudzal ciekawosc (HP), kazdy

zatrzymywal na dluzsza chwile wzrok od czasu do czasu komentujac pozytywnie.

 

Tak wiec...

 

Te 3 wybralem i te 3 testowalem w domowych warunkach, mysle ze nie ma co sie rozpisywac bo juz chyba wszystko zostalo powiedziane.

 

 

Zdecydowany FAWORYT to HP w2207h - tego wlasnie sobie zostawilem.

 

Powody:

-Glebia kolorow!!, bez porownania do Samsungow!

na ten lcd duzo przyjemniej sie patrzy jak mamy reszte obok na biurku.

 

-Niesamowite i to jest chyba najlepsza sprawa to podstawka

i mozliwosc regulacji HP, bez porownania do innych lcd, byc

moze nie kazdy zdaje sobie sprawe z przydatnosci zanim nie

przetestuje w domowych warunkach, wystarczy ze ogarnie nas

lekkie zmeczenie i mozna sobie diametralnie zmienic pozycje

LCD, podnoszac go bardzo wysoko lub calkowicie obnizajac -

lekarstwo dla oczu i kregoslupa. Samsung nie ma praktycznie

zadnej regulacji porownujac do HP. Nie wspominam juz o pivot,

chociaz to u mnie nie dziala - programowo.

 

- Matryca z polyskiem, filmy wygladaja calkiem inaczej na takiej

matrycy jak na matowej! Gry to samo, zdjecia jak zywe !

 

Jesli chodzi o refleksy to tez mozna wlozyc to miedzy bajki, nic

nie odbija tak jakby moglo sie to wydawac, no chyba ze ktos przylozy po slonce,

zreszta jakosc i tak wynagradza wszystko, w nocy kompletnie nie ma

zadnego refleksu.

 

Dodatkowy bajer to - Uchwyty HP Easy Clip (RX904AA)

przylaczane do obudowy, nie sa dostaczane z modelem H natomiast

mozna kupic za 30zl w sieci. Swietna sprawa! Miejsce na kwiatek czy tez

dlugopis, sluchawki, zdjecia, notatki itp. Film prezentujacy klipsy na tym lcd:

http://pl.youtube.com/watch?v=5jkGIp2uieU

 

Powiem tak, jezeli ktos potrzebuje monitora do gier, filmow, netu itp.

to bez wachania polecam HP. Ten lcd naprawde wypada lepiej, najwazniejszym

jego atutem pomimo ze i tak reszta wypada lepiej, jest nasycenie kolorow -

GLEBIA jakiej nie jest sie w stanie uzyskac na Samsungu.

 

Wady - Bola oczy, ale to juz moze ja tak mam, mysle ze kazdy 22'' jest

zdecydowanie za duzy jak do codziennej pracy z netem. Zdjecia, filmy,

gry - poezja. Net - porazka. Lcd wali po oczach strasznie, kazdy z nich.

Jak czytam ze ktos chce 24'' to sie lapie za glowe. Mysle ze 20'' w panoramie

to max. Ale to juz inna bajka.

 

HP z tylu nie jest tak ladny jak Samsung 2232BW z tylu, kwestia gustu ale

jak ktos ma lcd na przeciw wejscia tylem a jest esteta jak ja to nie ma

rewelacji. Natomiast z przodu HP najladniejszy. Profesjonalny design.

Sams 2232BM z przodu natomiast wyglada jak tv, a nie monitor.

Niby detale ale warto wspomniec o kazdym.

 

Podsumowujac:

 

Przed kupnem postawcie kilka modeli obok, gwarantuje ze jezeli znajdzie

sie pomiedzy nimi HP to bedzie glownym faworytem, za nim przemawia jakosc

obrazu a reszta milym dodatkiem :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vandal

 

Cieszę się że dopisałeś swoją opinię :thumbup: Im więcej tym lepiej. Teraz temat powinien się przydać niezdecydowanym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje pracować na tym monitorze. Świetne kolory i estetyczne wykonanie to z całą pewnością największe zalety. Kupiłbym go, ale jestem wielkim przeciwnikiem monitorów widescreen i zapewne upłynie jeszcze sporo czasu zanim się do nich przekonam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem HP i inne Samsungi,Neci i stwierdziłem że HP zrobiło to co każdy prawdziwy handlowiec by zrobił.Czyli jak wcisnąć zwykłego TN za cenę powyżej 1k zł robiąc iluzję ale tylko i wyłącznie iluzję że się kupuje coś drogiego i porządnego.Prawie że Eizo :lol2:

 

Sorry ale tani zabieg w postaci luserka/szyby przekłamujący kolory do tego stopnia w ogóle mi nie podszedł.To po to rezygnowałem z CRT żeby mi nic nie odbijało się na ekranie.To po cholerę kupować sobie nastepnego "kineskopa" :lol2:

 

Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale to tani chwyt dla dzieciaków.

Sorry ale już to wcześniej robiono w cienkich ,matrycach dla lapciaków i już 1-2 lata temu było to dla mnie nie do zaakceptowania.Toshiba z "glare" za 2.5k "pawie" hit sezonu :lol2:

 

Zdejmij szybę a wyjdzie zwykły Samsung (albo i gorzej) na TN. Załuż szybę a będzie iluzja MVA/PVA z twoją uśmiechniętą buzią w tle.Jakoś nie widzę żeby Sharp,Sony,Toshiba uciekały się do takich zabiegów w swoich TV LCD raczej jest to domena bardzo cienkich matryc.

 

A 16.7 mln kolorów jak nie było tak dalej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok... To może zaproponujesz jakąś alternatywną 22 w cenie +/- 1k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem HP i inne Samsungi,Neci i stwierdziłem że HP zrobiło to co każdy prawdziwy handlowiec by zrobił.Czyli jak wcisnąć zwykłego TN za cenę powyżej 1k zł robiąc iluzję ale tylko i wyłącznie iluzję że się kupuje coś drogiego i porządnego.Prawie że Eizo :lol2:

 

Sorry ale tani zabieg w postaci luserka/szyby przekłamujący kolory do tego stopnia w ogóle mi nie podszedł.To po to rezygnowałem z CRT żeby mi nic nie odbijało się na ekranie.To po cholerę kupować sobie nastepnego "kineskopa" :lol2:

 

Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale to tani chwyt dla dzieciaków.

Sorry ale już to wcześniej robiono w cienkich ,matrycach dla lapciaków i już 1-2 lata temu było to dla mnie nie do zaakceptowania.Toshiba z "glare" za 2.5k "pawie" hit sezonu :lol2:

 

Zdejmij szybę a wyjdzie zwykły Samsung (albo i gorzej) na TN. Załuż szybę a będzie iluzja MVA/PVA z twoją uśmiechniętą buzią w tle.Jakoś nie widzę żeby Sharp,Sony,Toshiba uciekały się do takich zabiegów w swoich TV LCD raczej jest to domena bardzo cienkich matryc.

 

A 16.7 mln kolorów jak nie było tak dalej nie ma.

 

Każdy ma swoje zdanie. ale zauważ że w samsungi (min 226BW/CW) nie kosztują mniej niż 1k.

I jeszcze wytłumacz jak Twoim zdaniem szyba wpływa na poprawę równomierności podświetlenia i kątów widzenia, skoro twierdzisz że HP dodało tylko szybę.

 

Aha- miałeś styczność z tym monitorem?? Jeśli nie to radzę zobaczyć jak na żywo wyglądają odbicia na tym HP i dopiero potem spróbować porównać je z tymi na CRT- różnica jest znacząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung 226BW z loterią na matrycę lub Samsung 2232BW z ponoć brakiem loterii na matrycę.To to samo co HP tylko bez szyby.

 

Zresztą my tu mówimy o 22'' calach wide.Za cenę około 1k nie ma nic superowego ot zwykłe monitorki z szybka albo bez i nic wielkiego.Praktycznie jest to ślizganie się na granicy ekonomicznej wykonalności porządnego panelu.To wybór czy lepsza jest Chińska matryca zmontowana w Rumunii czy może Chińska matryca zmontowana na Słowacji a może Chińska matryca zmontowana także w Chinach.Ot co.

 

Ale to nic dzisiaj mam już trzeciego NEC-a 203WM z martwym sub-pikselem więc cokolwiek byle nie to ścierwo :lol2:

 

Edit:To jest szyba pół przepuszczająca światło.Coś ala lustro weneckie ale nie do końca.Złudzenie optyczne.W łapkach Toshiby też poprawiało kąty widzenia.Nie ma sensu się rozwodzić na zjawiskami fizycznymi jakie zachodzą .Tak używałem tego monitora przez chwilę.Mam natomiast awersję do lustra i dlatego dla mnie to jest tylko iluzja czyli oszustwo które przeszkadza a nie ułatwia pracę..Takie świecidełko.Dla mnie liczy się użyteczność rozwiązania a to jest żadne.

Samsung 226BW kosztuje około 1020-1040zł.Samsung 2232BW jeszcze mniej.

 

A no tak w ciemnym pokoju wieczorem może nic nie widać ale spróbuj popracować w normalnym oświetlonym pomieszczeniu w ciągu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsung 2232BW To to samo co HP tylko bez szyby.

 

Akurat ten samsung ma powierzchnię "High Glossy" :E

 

Co do granicy ekonomicznej to sie zgadzam. Ale wybierając miedzy porządną 19" a średniej klasy 22" większość osób zainwestuje w tą drugą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ogladalem dzisiaj ten monitor w PCWorld (Londyn) i stwierdzilem bardzo silne przebijanie lamp zza matrycy (gora i dol panelu zamiast byc czarne sa jasno niebieskawe i jest to bardzo widoczne).

Najlepiej to sprawdzic wlaczajac wygaszacz z czarnym tlem. Czy w twoim egzemplarzu pojawia sie cos podobnego?

 

Sporo o "backlight bleeding" wystepujacym w tym monitorze jest na tym forum:

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=...07h&page=35

 

Chcialem kupic ten monitor, ale po lekturze ww forum jak i moich ogledzinach jestem lekko zniechecony, chcialem sie teraz upewnic czy to jest problem pojedynczych egzemplarzy czy poprostu tego modelu.

 

Na pudelku jest rowniez naklejka na ktorej jest napisane REV.:, moglbys podac twoj nr ktory pojawia sie po tym napisie (mozna po tym poznac producenta matrycy)

 

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat ten samsung ma powierzchnię "High Glossy" :E

 

Co do granicy ekonomicznej to sie zgadzam. Ale wybierając miedzy porządną 19" a średniej klasy 22" większość osób zainwestuje w tą drugą. ;)

 

 

2232BW ma matowy ekran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem HP i inne Samsungi,Neci i stwierdziłem że HP zrobiło to co każdy prawdziwy handlowiec by zrobił.Czyli jak wcisnąć zwykłego TN za cenę powyżej 1k zł robiąc iluzję ale tylko i wyłącznie iluzję że się kupuje coś drogiego i porządnego.Prawie że Eizo :lol2:

 

Sorry ale tani zabieg w postaci luserka/szyby przekłamujący kolory do tego stopnia w ogóle mi nie podszedł.To po to rezygnowałem z CRT żeby mi nic nie odbijało się na ekranie.To po cholerę kupować sobie nastepnego "kineskopa" :lol2:

 

Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale to tani chwyt dla dzieciaków.

Sorry ale już to wcześniej robiono w cienkich ,matrycach dla lapciaków i już 1-2 lata temu było to dla mnie nie do zaakceptowania.Toshiba z "glare" za 2.5k "pawie" hit sezonu :lol2:

 

Zdejmij szybę a wyjdzie zwykły Samsung (albo i gorzej) na TN. Załuż szybę a będzie iluzja MVA/PVA z twoją uśmiechniętą buzią w tle.Jakoś nie widzę żeby Sharp,Sony,Toshiba uciekały się do takich zabiegów w swoich TV LCD raczej jest to domena bardzo cienkich matryc.

 

A 16.7 mln kolorów jak nie było tak dalej nie ma.

 

grayman:

 

Widze ze dorabiaz idealogie do rzeczy banalnych.

Ktos kupuje bo mu sie podoba i nic wiecej, po co komentarze o chwycie dla

dzieciakow.

 

Mnie stac na topowy model lcd-pc, ale jestem zwyczajnym userem pc jak wiekszosc, ktory oczekuje dobrej jakosci (nie tip top z linijka,lupa i 10 benchmarkami). Za tysiac zl uwazam ze jest to rewelacyjny wybor. Lepszy

od Samsunga.

Nie uwazam ze uleglem jakiejkolwiek iluzji jak to opisales, zobaczylem

kilka lcd, poczym postawilem w domu 3 obok siebie i wybralem.

Nie obchodzi mnie eizo, bylbym idiota wydajac 2-5tys wiecej

za ta lepsza jakosc, bedac zwyczajnym uzytkownikiem, nie jestem zawodowym

grafikiem, a i tu zawodowy grafik by nie skorzystal, tylko wybralby crt.

Eizo tez nie ma idealnej czerni. Wiec do idealu mu tez daleko.

 

Co do "lusterka" to bylem wielkim przeciwnikiem tych zabiegow w laptopach,

i nie po to rowniez sprzedalem plazme kupiona za ciezkie pieniadze swojego

czasu aby zamienic na matowy LCD - TV , a tych mialem

kilka, obecnie 52 Sharpa, mat. W kwesti lcd-tv absolutnie wole mat, chociaz

obecny matowe ekrany nie sa juz tak matowe jak kiedys, jest w nich nieco

wiecej polysku w celu poprawienia glebi. Natomiast lcd-tv samsunga, z polyskiem

szczegolnie tez wieksze 52" to jest imho porazka. Zreszta ogolnie Samsungi lcd-tv

sa bez rewelacji. Glowna ich zaleta to ladny wyglad - kwestia gustu.

 

Wracajac do LCD-PC, starsze modele lcd jak np. onyxblack w lapkach tez nie byly

rewelacyjnem ale na boga, obecne z polyskiem to jest inna bajka, po ciemku nic

nie odbija mimo iz za mna swieci lampa, w dzien nic nie odbija przy zalaczonym ekranie, do czasu jak nie wystawimy bezposrednio do slonca, nie ma takich odbic jakby moglo sie wydawac a juz napewnie nie to co w crt na ktorym nie da sie pracowac w pewnych warunkach. Za to glebia i poczucie ze cos tam "zyje" na ekranie z polyskiem

jest nieporownywalne z matem. Widzialem tez jakis lcd faktycznie z szyba, wygladalo to fatalnie, dokladnie tak jak crt. Ale my tu rozmawiamy o innych

"szybach".

 

Porownywanie szklanej banki crt ktora wszystko odbija! do lcd-pc z warstwa

z polyskiem np. w HP to jest totalnie nieporozumieniem, jedna z drugim nie ma

nic wspolnego, ekran z polyskiem to nie jest szklo!

W bance z szyba za przeproszeniem G.. widac jak jest oswietlenie, natomiast

w takim HP masz wrazenie 3d nasycone piekne kolory, a to ze troche przeklamane w porownaniu do crt i okiem zawodowego grafika, to nic. Najwazniejsze jest wrazenie i dobre samopoczucie przecietnego usera.

 

Widziales della xps z ekranem pokrytym wlasnie "polyskiem" w rozdzielczosci

1920x1200? Malo mnie obchodzi i tak samo mala powinno obchodzic

klienta czy to jest jak nazwales tani chwyt, ale chwyt ten efekt ma jeden,

obraz wyswietlany na takiej matrycy - POEZJA. Mowie to jako

byly przeciwnik blyszczacych lcd w laptopach.

To samo udalo sie w HP w2207h - efekt koncowy jest swietny a praca

na takim lcd jest wielka przyjemnoscia - za te niewielkie pieniadze.

 

Po to jest tylu producentow aby kazdy wybral cos dla siebie,

ja wybralem z pelna swiadomoscia, bez tego "polysku" nie kupilbym tego HP,

bo to wlasnie on potrafi ozywic ogladane zdjecia czy film. Bez znaczenia

czy byla by na nim blyszczaca folia sniadaniowa z Tesco, dla mnie liczy

sie efekt koncowy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada podswietlenie matrycy w tym HP'ku... bo rozne sa opinie.

 

@scrooge: sprawdzales moze jak to wyglada np ustawiajac calkowicie czarne tlo w ciemnym pomieszczeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że ten monitorek ma gwarancje 0 uszkodzonych pixeli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ogladalem dzisiaj ten monitor w PCWorld (Londyn) i stwierdzilem bardzo silne przebijanie lamp zza matrycy (gora i dol panelu zamiast byc czarne sa jasno niebieskawe i jest to bardzo widoczne).

Najlepiej to sprawdzic wlaczajac wygaszacz z czarnym tlem. Czy w twoim egzemplarzu pojawia sie cos podobnego?

 

Sporo o "backlight bleeding" wystepujacym w tym monitorze jest na tym forum:

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=...07h&page=35

 

Chcialem kupic ten monitor, ale po lekturze ww forum jak i moich ogledzinach jestem lekko zniechecony, chcialem sie teraz upewnic czy to jest problem pojedynczych egzemplarzy czy poprostu tego modelu.

 

Na pudelku jest rowniez naklejka na ktorej jest napisane REV.:, moglbys podac twoj nr ktory pojawia sie po tym napisie (mozna po tym poznac producenta matrycy)

 

z gory dziekuje

 

REV: GTM 002

 

Na moim modelu nie widać przebijającego podświetlenia, a obraz jest czarny, nie ma nigdzie niebieskiego odcienia. Co do sprawdzenia matrycy prze naklejkę bym nie ryzykował. Lepiej zrobić tak jak pisałem w tym temacie (przez OSD). Mój jest an matrycy LG.

 

 

2232BW ma matowy ekran :)

 

Szit und fak :E - to obudowa jest tylko high glossy :P

 

 

a jak wyglada podswietlenie matrycy w tym HP'ku... bo rozne sa opinie.

 

@scrooge: sprawdzales moze jak to wyglada np ustawiajac calkowicie czarne tlo w ciemnym pomieszczeniu?

 

Przy włączonym czarnym wygaszaczu ekranu i wyłączonym świetle można stwierdzić że podświetlenie jest bardzo równomierne. Oczywiście 3-4cm wokół ramki są lekko jaśniejsze, ale nie występują jakieś plamy czy miejsca gdzie jest szczególnie jasno.

W pierwszym poście są zdjęcia z włączonym wygaszaczem, lecz aparat nie odwzoruje dokładnie kolorów :(

 

rozumiem, że ten monitorek ma gwarancje 0 uszkodzonych pixeli ?

 

A istniej takie coś :hmm:

Ogólnie to dali mi w MM 7 dni na bad i sub pixele. To i tak niezły gest z ich strony

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
REV: GTM 002

 

Na moim modelu nie widać przebijającego podświetlenia, a obraz jest czarny, nie ma nigdzie niebieskiego odcienia. Co do sprawdzenia matrycy prze naklejkę bym nie ryzykował. Lepiej zrobić tak jak pisałem w tym temacie (przez OSD). Mój jest an matrycy LG.

Szit und fak :E - to obudowa jest tylko high glossy :P

Przy włączonym czarnym wygaszaczu ekranu i wyłączonym świetle można stwierdzić że podświetlenie jest bardzo równomierne. Oczywiście 3-4cm wokół ramki są lekko jaśniejsze, ale nie występują jakieś plamy czy miejsca gdzie jest szczególnie jasno.

W pierwszym poście są zdjęcia z włączonym wygaszaczem, lecz aparat nie odwzoruje dokładnie kolorów :(

A istniej takie coś :hmm:

Ogólnie to dali mi w MM 7 dni na bad i sub pixele. To i tak niezły gest z ich strony

:E

właśnie gdzieś czytałem, że ten monitorek ma w gwarancji 60 dni bez żadnego bad pixela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie gdzieś czytałem, że ten monitorek ma w gwarancji 60 dni bez żadnego bad pixela.

 

Jakbyś gdzieś znalazł ten artykuł to podaj link ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy włączonym czarnym wygaszaczu ekranu i wyłączonym świetle można stwierdzić że podświetlenie jest bardzo równomierne. Oczywiście 3-4cm wokół ramki są lekko jaśniejsze, ale nie występują jakieś plamy czy miejsca gdzie jest szczególnie jasno.

W pierwszym poście są zdjęcia z włączonym wygaszaczem, lecz aparat nie odwzoruje dokładnie kolorów :(

 

ano faktycznie, nie przeczytalem podpisu tych zdjec i myslalem ze to po prostu zdjecia wylaczonego monitora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Ja mam w2207. Wciąż nie wiem czym (poza hdmi) różni się od w2207h.. Czym?

 

Jaką ja mam matrycę?

Serial Number: CZD735028N

Version: ITMD2. 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Ja mam w2207. Wciąż nie wiem czym (poza hdmi) różni się od w2207h.. Czym?

 

Jaką ja mam matrycę?

Z tego co mi wiadomo to nie różnią się niczym poza wejściami na sygnał cyfrowy. Sprawdź w menu serwisowym, było to już w tym temacie jak trzeba tam wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to właśnie podałem SN i wersję ;)

Chyba, że jest podane gdzieś jaka to matryca?

 

Edit:

O, znalazłem jeszcze coś takiego: MT220WW01 - V1 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to jak jest z tym efektem lustra,mam okno bliziutoko kompa po mojej lewej stronie,będzie to przeszkadzać w użytkowaniu tego HP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz bardzo jasny pokój to może to dosyć przeszkadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...