Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

scrooge

HP w2207h - fotorecenzja

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie do kolegow czy wasz monitor delikatnie bzyczy jak przystawicie ucho z tylu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie do kolegow czy wasz monitor delikatnie bzyczy jak przystawicie ucho z tylu ?

 

Jak każdy monitor. W sumie żeby usłyszeć to bzyczenie to nawet po przystawieniu ucha do tyłu obudowy trzeba się nieźle wsłuchać. A może masz niewyciszone głośniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupic kabel dvi-d do tego monitora czy po przez cyfrowe zlacze obraz bedzie wyraznie lepszy w porownaniu do analogowego podlaczenia d-sub ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukaj w2228 - to nowy model, praktycznie to samo, ale zastępuje 2207, więc może być problem z jego dostaniem.

 

 

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym monitorkiem (w2228h) to w lubelskim MediaMarkcie jest za 929zl, a od wczoraj też stoi u mnie na biurku. Na razie jestem bardzo zadowolony: kolorki super, zero wypalonych piskeli lub innych wad, świetna ergonomia i ustawność. Musze się tylko przyzwyczaić do wielkości, w porównaniu do mojej starej 17' to kolos. IMHO do 1000zl to chyba najlepszy wybór ;]

 

Wpadl mi on w oko i jestem prawie na jego zakupie , ale jedno pytanie do wlascicieli. Monitor ten ma natywna 1680x1050. Czy ma on pixel mapping 1:1? Idzie mi o to czy dajac gry w 1280 , albo 1024 bede mial obraz :

-rozciagniety

-z pasami po bokach , jakbym mial okienko czyli gral na 19 calach

??

 

Panowie , jest mi to bardzo potrzebne , to w sumie jedyny 22 calowiec , ktory mi sie podoba. Czas rekacji 3ms , a nie jak reszta 5ms w Necach , LG to nie ta klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem gre w rozdzielczośći 1280x1024 i obraz jest rozciągnięty do formatu panoramicznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ty jestes wlascicielem 2207 , czy 2228H? Bo ja pytam o ten drugi.

 

Jesli tak to sprawdz jak to wyglada gdy w sterach od grafy wylaczysz w ogole skalowanie i monitora , i grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt jestem wlaśćicielem 2207h jesli chodzi o wyłączenie skalowania to nie bardzo wiem gdzie taj opcj w sterach szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpadl mi on w oko i jestem prawie na jego zakupie , ale jedno pytanie do wlascicieli. Monitor ten ma natywna 1680x1050. Czy ma on pixel mapping 1:1? Idzie mi o to czy dajac gry w 1280 , albo 1024 bede mial obraz :

-rozciagniety

-z pasami po bokach , jakbym mial okienko czyli gral na 19 calach

??

 

Panowie , jest mi to bardzo potrzebne , to w sumie jedyny 22 calowiec , ktory mi sie podoba. Czas rekacji 3ms , a nie jak reszta 5ms w Necach , LG to nie ta klasa.

Jestem właścicielem modelu W2207h i potwierdzam, ma w sobie pixel mapping 1:1. Testowałem, rozciąga na cały ekran z proporcjami np 800x600 z czarnymi pasami po bokach oraz ścisły pixel mapping czyli 800x600 z czarną dziurą w koło - mały obrazek na środku ekranu ;)

 

Można to ustawić bezpośrednio w monitorze (Custom Scalling -> "Fill to Screen" oraz "Fill to Aspect Ratio") oraz z poziomu sterownika (o ile się nie mylę, musi być połączenie cyfrowe, dvi lub hdmi). Sprawdziłem w instrukcji obsługi wypatrzonego przez Ciebie modelu i w menu ma to samo co ja w swoim (czyli Custom Scalling). Więc i ma skalowanie obrazu :)

 

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal , tym postem koncze 2 miesieczne poszukiwania monitora :E

 

2228H taniej niz NEC 221 , no i szyba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dzis dotarl do mnie kabel hdmi-dvi-d podlaczylem nim monitor zainstalowalem sterowniki i mam pewien problem nie dziala mi privot wie ktos dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...