Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kozakov

"Failed to load DLL: GameuxInstallHelper"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wczoraj przypadkowo sformatowałem partycję na której był zainstalowany GOW. Teraz gdy odpalę instalator włącza się automatycznie odinstalowywanie i wyskakuje taki error:

 

ereeepda5.jpg

 

Uniemożliwia mi on odinstalowanie resztek gry i zainstalowanie na nowo GOWa. Co na to można poradzić :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął regedit pokasował wszystko co jest związane z gowem i probował dalej instalować jak nie to formacik dla Ciebie to chyba nic nowego ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już sobie poradziłem bez formacika

 

Jak to zrobiłeś? Mam podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to zrobiłeś? Mam podobny problem?

Zainstalowałem grę pod drugim systemem (XP) potem skopiowałem wszytkie brakujące pliki i zadziałało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem że zamiast odinstalować to usunołem poprostu folder, jak chcialem za instalować to mi sie chciało dopiero odinstalowac ale własnie nie moze bo niema tego pliku, czyściłem rejestr gdzie tylko GOW był i nic ma ktoś jeszcze jakieś inne pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ktoś ma dalej problemy z de-instalatotrem gry GOW to udało mi się rozwiązać ten problem.

Mianowicie:

nie zależnie od tego gdzie była zainstalowana gra to w lokalizacji "C:\Program Files\Microsoft Games\" tworzymy folder "Gears of War"

następnie płytę z grą przeszukujemy pod kątem dwóch plików: "GameuxInstallHelper.dll" oraz "FirewallInstallHelper.dll"

te dwa pliki kopiujemy do wcześniej utworzonego folderu (C:\Program Files\Microsoft Games\Gears of War\)

teraz proces de-instalacji przebiega bez problemowo i jest możliwe powtórne zainstalowanie programu.

 

P.S. Tajemnicą jest tylko dla mnie co ten de-instalator jeszcze usuwa, bo wyczyściłem dysk i rejestr systemowy ze wszystkiego co się z GOW'em mogło kojarzyć i nic to nie dawało...

 

Mam nadzieje, że pomogłem, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...