Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

situs84

program do tworzenia filmików ze zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie. znajomy mnie prosił bym mu poszykał jakiegoś programu który umozliwi mu złozenie filmiku ze zdjęć z aparatu cyfrowego. podobno w movie maker można cośtakiego robić, ale jeśli ktos by wiedział coś wiecej na ten temat to bardzo proszę o podopwiedzi:)

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam takie pytanie. znajomy mnie prosił bym mu poszykał jakiegoś programu który umozliwi mu złozenie filmiku ze zdjęć z aparatu cyfrowego. podobno w movie maker można cośtakiego robić, ale jeśli ktos by wiedział coś wiecej na ten temat to bardzo proszę o podopwiedzi:)

z góry dzięki

 

Jest coś fajnego: InAlbum25Deluxe, piękny programik, który robi filmik, wstawia muzyczkę, tworzy rozdziały, menu, itp.

Można też do zdjęć dodawać animowane wstawki, niesamowity efekt!

Ja jestem z niego więcej niż zadowolony! :):thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby zrobić filmik ze zdjęć najlepszy by był Movie Maker, dla bardziej wymagających chcących podłożyć muzyczkę też przecież jest taka opcja :D I nie ma potrzeby niczego ściągać a w obsłudze jest dziecinnie prosty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale żeby zrobić filmik ze zdjęć najlepszy by był Movie Maker, dla bardziej wymagających chcących podłożyć muzyczkę też przecież jest taka opcja :D I nie ma potrzeby niczego ściągać a w obsłudze jest dziecinnie prosty ;]

ALe trzeba jeszcze używać systemu operacyjnego, który ma MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale żeby zrobić filmik ze zdjęć najlepszy by był Movie Maker, dla bardziej wymagających chcących podłożyć muzyczkę też przecież jest taka opcja :D I nie ma potrzeby niczego ściągać a w obsłudze jest dziecinnie prosty ;]

 

Ale co znaczy najlepszy?

Najprostszy, najmniej skomplikowany?

InAlbum jest też dziecinnie prosty, ale dużo efektowniejszy, takich możliwości na pewno nie ma MM, wystarczy spróbować, żeby się przekonać.

A situs84 pytał chyba, o coś ponadto niż MM.

Poza tym jaki to problem, żeby coś ściągać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lazuch

Google picassa też ma taka opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Windows Movie Maker robisz filmik z fotek on zapisuje w wmv a jeżeli chcesz mieć to np w formacie dvd to robisz konwersję filmiku programem a tu już google Twoim przyjacielem :E:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco kombinować ściągać jakieś progamy skoro jest movie maker a jak hcesz format DVD to konwerter i prblem zgłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...