Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam gadkę, stary teamt zdechł i nie ma sensu go odkopywać.

Ja ostatnio lubię posłuchać Papa Roach - To Be Loved, jara mnie to :E

Edytowane przez Znaja mnie oldskulowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłychaj w takim razie pare innych zespołów: Disturbed, Edguy, Stratovarius itp... a z Papa Roach to najlepsze jest chyba She Loves Me Not

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co, słaby zespół? :E

starsze (poza pierwsza) plyty sa dobre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, suuper temat ;D

 

a jak mam juz cos polecic tak dla ogolu, to z ostatnich zespolow, ktore mi sie spodobaly radze sprawdzic:

 

Psycroptic (moj faworyt ostatnio :P )

All Shall Perish

Aborted

Spawn of Possession

Between Buried And Me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko i jedynie przez ostatni miesiac zasluchuje sie zespolem PLACEBO :P

swietny zespol :D polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes homo to fajny;p mnie tam osobiscie nie kreca takie pedalskie nutki ;] a ja slucham nowego Primala i Helloweena i jest gut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jestes homo to fajny;p mnie tam osobiscie nie kreca takie pedalskie nutki ;] a ja slucham nowego Primala i Helloweena i jest gut

 

To jestes super, dżezi, trendy, groovy młodzieżowy. Ja tez nie slucham Placebo, ale zeby nazywac to "pedalskimi nutkami dla homo" to juz jest przesada. Zastanow sie nastepnym razem nad tym co piszesz, a jak nie widzisz nic zlego w tym co napisales, to zastanow sie nad soba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jestes super, dżezi, trendy, groovy młodzieżowy. Ja tez nie slucham Placebo, ale zeby nazywac to "pedalskimi nutkami dla homo" to juz jest przesada. Zastanow sie nastepnym razem nad tym co piszesz, a jak nie widzisz nic zlego w tym co napisales, to zastanow sie nad soba.

Mówie to co myśle...z reszta jak mam sie inaczej wypowiadac o kapeli ktora zapowiadaja w nastepujący sposób na gali MTV(czy gdzies tam) : "w sumie to nie wiadomo czy do dziewczyn do do mlodych chlopcow wokalista keiruje swoje teksty"

no i ja podzielam tą opinie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówie to co myśle...z reszta jak mam sie inaczej wypowiadac o kapeli ktora zapowiadaja w nastepujący sposób na gali MTV(czy gdzies tam) : "w sumie to nie wiadomo czy do dziewczyn do do mlodych chlopcow wokalista keiruje swoje teksty"

no i ja podzielam tą opinie i tyle.

Z tego wynika że ten zespół jest homo niewiadomo pod jednym warunkiem że jego teksty są o sexie... Chyba że uważasz każdy zespół za pedalski jeśli faceci grają dla facetów. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jestes homo to fajny;p mnie tam osobiscie nie kreca takie pedalskie nutki ;] a ja slucham nowego Primala i Helloweena i jest gut

gratuluje inteligencji i kultury.

slucham placebo, bylem na ich koncercie. Kawal dobrej muzyki, ambitne teksty, mnostwo emocji w dzwiekach. Jesli wszystko co niesie emocje jest dla Ciebie 'pedalskie' , to wspolczuje. naprawde.

Z tego wynika że ten zespół jest homo niewiadomo pod jednym warunkiem że jego teksty są o sexie... Chyba że uważasz każdy zespół za pedalski jeśli faceci grają dla facetów. :E

bo jest nie caly ale jest ;) wokalista jest Bi , a gitarzysta to gej.

Edytowane przez nofink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAT, Turbo, Devildriver i Slayer ostatnio na zmiane:) A Turbo z mamusią lubimy posłuchać w sobotni poranek przy sprzątaniu :E

 

 

Mówie to co myśle...z reszta jak mam sie inaczej wypowiadac o kapeli ktora zapowiadaja w nastepujący sposób na gali MTV(czy gdzies tam) : "w sumie to nie wiadomo czy do dziewczyn do do mlodych chlopcow wokalista keiruje swoje teksty"

no i ja podzielam tą opinie i tyle.

Tak, MTV moim mentorem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham zespołu System of a down :thumbup: oraz solowych kawałków Serji Tankiana :thumbup:

Edytowane przez Camillo91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówie to co myśle...z reszta jak mam sie inaczej wypowiadac o kapeli ktora zapowiadaja w nastepujący sposób na gali MTV(czy gdzies tam) : "w sumie to nie wiadomo czy do dziewczyn do do mlodych chlopcow wokalista keiruje swoje teksty"

no i ja podzielam tą opinie i tyle.

 

Szop to Ty patrzysz na MTV... zawiodlem sie na Tobie, myslalem, ze jestes tru :(

 

;)

Edytowane przez kuuller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja slucham System of Down, Nirvany, Papa Roach, Linkin Park, Disturbed, HIM, Sum 41, Guns N' Roses, Tenacious D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdz, co to ja ostatnio sluchalem, bo nie pamietam :E

 

A tak, Ironi, Acid Drinkers, Metallica, Megadeth... Generalnie duzo Ajronow ostatnio :)

 

Z ostatnich plyt - "Echoes,..." Foo Fighters i troche ostatniego Coheeda - glownie dla sprawdzenia, jak wypada perkusja z Fightersow w Coheed :)

 

Bah, zapomnialem :E

Ostatnio to "MTV Unplugged" Hey w formie DVD i audio :P Nie ma to jak zapomniec o plycie, ktora mi praktycznie przed oczami lezy :E

Edytowane przez beowulf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starszych - dawne, oryginalne Guns N' Roses [ bo nowe wypada wręcz żałośnie w porównaniu ze starszym ], Nirvana, Offspring, dawna Metallica, Motorhead, dawny Green Day, Rage Against The Machine [ pierwsza płyta ], R.E.M. , stare Red Hot Chili Peppers, stary Pearl Jam, Jimi Hendrix, Sex Pistols, The Clash, Bruce Springsteen nawet,

z nowszych - Velvet Revolver [ Slash, Duff McKagan i Matt Sorum z dawnych, legendarnych Gunsów :) ], Foo Fighters [ ta nowa płytka bardzo 'w porządku' ], Katie Melua i Norah Jones które nie zaliczają się niestety do kategorii 'rock&metal', ale i tak warto chociaż poznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham sobie Tool'a, system of a down, limb bizkit, nirvan'y, linkin park, pojedynczych utworów metallica'i green day'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worship, Rotting Christ, Metallica , In Flames, Children of Bodom , System/tankian , Sepultura, Rotten Sound ... to polecam, za bogactwo, ambicje itp ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio: Rush, Rainbow, Wishbone Ash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666

System of a Down, Slipknot, HIM, Bullet For My Valentine, Stone Sour, Rootwater, The 69 Eyes, cKy, Billy Talent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze starszych - dawne, oryginalne Guns N' Roses [ bo nowe wypada wręcz żałośnie w porównaniu ze starszym ], Nirvana, Offspring, dawna Metallica, Motorhead, dawny Green Day, Rage Against The Machine [ pierwsza płyta ], R.E.M. , stare Red Hot Chili Peppers, stary Pearl Jam, Jimi Hendrix, Sex Pistols, The Clash, Bruce Springsteen nawet,

z nowszych - Velvet Revolver [ Slash, Duff McKagan i Matt Sorum z dawnych, legendarnych Gunsów :) ], Foo Fighters [ ta nowa płytka bardzo 'w porządku' ]

podpisuje sie pod kolega dorzucajac chociazby disturbed, slipknota, i solowke Serja tankiana co nie znaczy ze soad mam pominac :) jest jeszcze multum ale to co aktualnie sluchane jest przeze mnie zostalo juz wypisane powyzej :D

Edytowane przez DaRoZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAT

Dimmu Borgir

Burzum

Behemoth

Black Sabbath

Pantera

Slayer

Metallica

Tool

Venom

Stone Temple Pilots

Alice In Chains

Sepultura

Motorhead

Judas Priest

Dream Theater

Decapitated

Vesania

Impaled Nazarene

Nile

Nevermore

Bathory

Deep Purple

Led Zeppelin

 

Jeszcze trochę mógłbym wypisać, ale to są te ważniejsze :thumbup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Metallica, Guns n'roses, Bullet for my valentine, Behemoth, Kult i Korn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...