Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Defuzer

Karta GeForce 8800GT GigaByte 512MB GV-NX88T512HP Zalman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co sadzicie o tej karcie zdecydowalem sie zapytac o nia poniewaz dowiedzialem sie ze jest ona cicha karta a mi na cichosci dosc bardzo zalezy.

Powiedzcie pare slow o niej:)

 

Karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ją mam od dzisiaj i moge ci potwierdzic ze jest cicha :P:)

Do tego jak narazie wszystko SMIIIIIGA w najwyzszej mozliwej grafice ;)

Crysis juz sie instaluje wlasnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może trochę sprytu???:

 

google...

 

Gigabyte GV-NX88T512HP Technical Specifications:

 

3D GPU clock = 700MHz

112 Stream Processors = 1675MHz

Graphics Memory 256-bit memory interface

512MB Graphics DDR3 SDRAM

Default clock rate of 950MHz (effective speed = 1900MHz DDR3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy wam ten Gygabite też obniża taktowanie w spoczynku? U mnie w Everescie po chwili spoczynku mam w PRZETAKTOWANIU rdzeń 450, a pamięć 1400. Gdy gram jest 700 i 1900. Stery wgrałem te, co dostałem z kartą. Tempy mam bardzo małe, bo w idle rdzeń 25, pamięć 25, a otoczenie 19. Podczas obciążenia pamięć i GPU nie przekraczają 45. Ale mam cholernie zimno w pokoju(10-14) i budę super wentylowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja narazie nic ciekawego o niej nie powiem. Fakt faktem. cicha jest. Ale dostałem prawdopodobnie sztukę z jakiejś wadliwej partii i pojawiają się artefakty nawet przy standardowych taktach. O podkręceniu nawet nie ma mowy. Temperatury oczywiście w porządku...

 

Jutro idę reklamować :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie, czy wam ten Gygabite też obniża taktowanie w spoczynku? U mnie w Everescie po chwili spoczynku mam w PRZETAKTOWANIU rdzeń 450, a pamięć 1400. Gdy gram jest 700 i 1900. Stery wgrałem te, co dostałem z kartą. Tempy mam bardzo małe, bo w idle rdzeń 25, pamięć 25, a otoczenie 19. Podczas obciążenia pamięć i GPU nie przekraczają 45. Ale mam cholernie zimno w pokoju(10-14) i budę super wentylowaną.

 

Ale to dobrze, że obniża takty - mi też tak robi... I bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja narazie nic ciekawego o niej nie powiem. Fakt faktem. cicha jest. Ale dostałem prawdopodobnie sztukę z jakiejś wadliwej partii i pojawiają się artefakty nawet przy standardowych taktach. O podkręceniu nawet nie ma mowy. Temperatury oczywiście w porządku...

 

Jutro idę reklamować :\

 

czyżby zaczynało się to samo co z 7900GT TURBO FORCE? ponoć padały jak muchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam artefaktów a we wszystko gram na maxa z AA :) no oprócz Crysis, tego wlaczylem narazie w 1280x1024 i high wszystko i smiga bez nawet lekkiego zwolnienia :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanie czy na takiej Karcie Graficznej GeForce 8800GT 512MB pujdze na maksymalnych wymaganiach call of duty 4 ???bo własnie chce sobie kupic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam małe pytanie czy na takiej Karcie Graficznej GeForce 8800GT 512MB pujdze na maksymalnych wymaganiach call of duty 4 ???bo własnie chce sobie kupic:)

 

Pujść nie pujdzie, ale pójdzie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może trochę sprytu???:

 

google...

 

Gigabyte GV-NX88T512HP Technical Specifications:

 

3D GPU clock = 700MHz

112 Stream Processors = 1675MHz

Graphics Memory 256-bit memory interface

512MB Graphics DDR3 SDRAM

Default clock rate of 950MHz (effective speed = 1900MHz DDR3)

http://www.allegro.pl/item295338955_gigaby...e_2_zalman.html

 

To dlaczego na aukcji jest napisane ze ma 600/1800??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tempy mam bardzo małe, bo w idle rdzeń 25, pamięć 25, a otoczenie 19. Podczas obciążenia pamięć i GPU nie przekraczają 45. Ale mam cholernie zimno w pokoju(10-14) i budę super wentylowaną.

 

Jak mniemam, ta karta nie ma żadnej regulacji programowej obrotów coolera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to jest okrojona wersja z 256mb :D

Aha - fajnie wiedzieć ;) Myslałem ze jesli chodzi o wersje z Zalmanem to obydwa modele 256MB i 512MB mają takie same takty i różnią się tylko pamięcią.... No ale jak widac nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mam cholernie zimno w pokoju(10-14) i budę super wentylowaną.
Mieszkasz w Finlandii czy Norwegii?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item295338955_gigaby...e_2_zalman.html

 

To dlaczego na aukcji jest napisane ze ma 600/1800??

 

Zauważ, że to jest wersja 256MB na tej aukcji - inna karta... i nie polecam.

W ogóle ta aukcja ma same przekłamania.

 

Np:

 

112 PROCESORÓW PIXEL SHADERS / VERTEX SHADERS!

(innymi słowy 96 potoków pixel/vertex!)

 

czy:

 

Tak wygląda w DirectX10 na kartach GF8 nadchodzący superhit Crysis:

 

Wystawiający nawet nie zmienił danych z poprzenich aukcji... :thumbdown:

 

Bardziej polecam tą:

 

http://www.allegro.pl/item295273735_palit_...dmi_super_.html

 

i ma 512MB. I dobre chłodzenie, gdze można spokojnie kręcić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsfgsd >> call of duty 4 na niej nie chodzi ale biega :D

gram wszystko co sie da na maxa i 4xAA , 16xAniso i ani na chwile nie schodzi ponizej płynności IDEALNEJ :) pewnie ma zapasu jakies 60 klatek jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte ma 3 wersje.

1) Zwykłego referenta, o takt 600/1800

2) Gigabyte z Zalmanem, takt 600/1800

3) Gigabyte wersja Turbo Force Edition z Zalmanem, takt 700/1900

 

Jeśli chcesz brać model, który podajesz, to poniżej na forum masz już w ciekawej cenie [choć nie wiem czy to ta tylko z Zalmanem czy ta Turbo]

http://forum.pclab.pl/t326231.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsfgsd - człowieku , ta gra jest chyba najlepiej zoptymalizowaną w historii wysiłku programistów :E , na moim starym 6800GT co prawda podkręconym na Ultrę (trochę wyżej) chodziło na maxa wszystko + AAx8 i aniso x8 :) 8800GT poradzi se na pewno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświeci mnie ktoś i napisze czy wersja z zalmanem ma regulacje obrotów coolera programową? ;->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...