Skocz do zawartości
JMKS

Rankingi już aktualne [uff...] choć pewien problem jest

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa wersja - nowe problemy. W tym odcinku mechanizm autoryzacji bota na forum "siadł" - póki nie wykombinuję jak to uaktywnić, to rankingi aktualizowane nie będą :( [sprawdzanie nowych wyników o ile się dobrze orientuję na szczęście działa]

http://forum.pclab.pl/index.php?s=&sho...t&p=4786287 {#117} - bez odpowiedzi oczywiście... Może by się ktoś jeszcze upomniał to są szanse że ktoś na to uwagę zwróci :P.

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się udało zreperować po kolejnej porcji gimnastyki. Póki co tylko 3DM06 jest zrobiony, bo reszty mi się nie chciało :E [testowałem na 3D06], ale wkrótce wszystko przepiszę na nowo i będzie OK. Cieszycie się? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cieszycie się? :Up_to_s:

:respect::glodny::P teraz czekamy na chętnych do dodawania wyników

POZDRO

dawno nie walnąłem takie oftopa hehe

Zawsze mogę usunąć :lol2: -J

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematów to chyba dziś resztę poprzemieniam [świńta są to trochę czasu jest wreszcie :P].

Odnośnie sygnaturek - trzeba sobie wejść w opcje HWBota, wybrać jakiś styl sygnaturki [szczerze mówiąc mi się nie podobają :kwasny:] i od nowa link do podpisu forumowego wkleić.

 

Heh, ciężko jakiś pasujący świąteczno-komputerowy obrazek znaleźć, ale co tam, coś jest :E

 

mbcn80l.jpg

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, boty naprawione woot.gif, tematy aktualne [przy czym 1M i CPU-Z mają problemy - za dużo emotikonek :o, chwilowo z Pure :red: przekopiuję, bo niezbyt widzę inne wyjście, docelowo chyba trzeba pana Macieja o wyłączenie tego ograniczenia {mam nadzieję że to się da zrobić, najlepiej dla konkretnego użytkownika} poprosić].

I żeby mi to było ostatni raz! :rozga::P [aktualka forum niekompatybilna botowo wstecz]

 

Choć nadal widzę dużo większą aktywność w tematach przyklejonych z nadforum [czyli "Benchamarki..."] niż tutaj, o czym już temat pisałem :kwasny:

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...