Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

opalen

Jak sie ma społęcznośc ET:QW?

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo ze niektórzy uważają obecnie ze gra umiera i jest coraz mniej graczy to sprzedaż tytułu nie spada a nawet odrobinę rośnie.

 

na Oficjalnej stronie podano, ze nasza gra zagościła ponownie w cotygodniowym zestawieniu to 10 najlepiej sprzedających sie gier w USA.

 

1) World of Warcraft - Blizzard

2) Call of Duty 4: Modern Warfare - Activision

3) The Sims 2: Deluxe - Electronic Arts

4) World of Warcraft: Battle Chest - Blizzard

5) Pirates of The Burning Sea - Sony Online Entertainment

6) World of Warcraft: Burning Crusade - Blizzard

7) Enemy Territory: Quake Wars - Activision

8) Crysis - Electronic Arts

9) The Sims 2 Teen Style Stuff Expansion Pack - Electronic Arts

10) Sim City 4: Deluxe - Electronic Arts

 

 

na liście nie znalazły sie UT3 ani orange box ze swoim Team Fortress

 

 

Jak widać gra wcale nie umiera, wprost przeciwnie, zyskuje przewagę nad konkurencją.

Lepiej sprzedaje sie tylko COD4 ...który jest zbyt wtórny aby na długo przykuć graczy.

 

Biorąc pod uwagę polską cenę gry i fakt ze na polskie serwery coraz trudniej sie dostać stwierdzenie ze "gra umiera" wydaje sie być śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaży.

To już mogła pani moderator zmienić. :Up_to_s:

 

Odnośnie tego, nie jest tak źle. Choć rano czy w godzinach przed południem (czyli mniej wiecej 12) są problemy z pograniem, ponieważ albo serwery puste albo zajete, a ich liczba tez zbyt duza nie jest.

 

Co do UT III - czytałem ostatnio wypowiedzi kilku osób grajacych w toto i również pisali, ze nie ma za bardzo z kim grać, czyli mozna powiedziec, ze wcale z nowym UT-ekiem nie jest lepiej niż z QW.

 

Jedynie CoD 4 jest bardzo popularny (ze wzgledu na super sprzedaż). Ja jakoś nie mam ochoty jej nabywać. Dlaczego? Single - po demku - az tak bardzo mnie nie zachwycil (choc ponoc najgorsza lub jedna z gorszych misji), a do multi nie mam przekonania (sieka ponoc na maksa w wiekszosci trybów gry - nie wiem, nie wypowiadam się, bo sam nie miałem okazji przetestować, piszę tyle, co słyszałem).

 

Ja mam nadzieję, że Quake Wars szybko nie umrze, bo giera swietna, choć czasem mnie irytuje (glownie brak zgrania, no ale na publikach trudno wymagać to od codziennych graczy, choć to zależy głownie od serwera, na niektórych - jak jest bardziej doswiadczona ekipa - gra sie super). :)

 

Wracajac jeszcze do konkurencji. Sam przymierzałem sie do TF2, nawet byłem bliski zakupu Orange Boxa, ale w ostatniej chwili zrezygnowałem, wiec trudno mi tu pisac o tej grze, ale i tez nie ma za bardzo co jej porownywac do QW, bo to zupelnie inna gra, chociaz gatunek ten sam.

 

Crysis to porażka, gralem w bete i to mi wystarcza. Moze w pelnej jest lepiej, ale nie mam ochoty siegac po nań (zwlaszcza, ze ma spore wymagania i demo chodzilo na moim sprzecie gorzej niz beta ;O_O).

 

Leci do mnie paczka z GoW-em - ponoc mutliplayer w tej grze jest wypas, zobaczymy, czy zdola mnie oderwac od QW. ;)

 

Poza tym spotykam sie na innych forach z niezbyt pochlebnymi opiniami odnosnie nowego ET, duzo ludzi uwaza te gre za skreslona i zwyczajnie slaba... Owszem, gusta różne, ale IMO nie mozna wystawiac jej opinii po zagraniu w nia godzine, dwie. Ja sam musialem troche pomeczyc demko, zeby sie do niej przekonac i dostrzec urok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już mogła pani moderator zmienić. :Up_to_s:

 

Odnośnie tego, nie jest tak źle. Choć rano czy w godzinach przed południem (czyli mniej wiecej 12) są problemy z pograniem, ponieważ albo serwery puste albo zajete, a ich liczba tez zbyt duza nie jest.

 

Co do UT III - czytałem ostatnio wypowiedzi kilku osób grajacych w toto i również pisali, ze nie ma za bardzo z kim grać, czyli mozna powiedziec, ze wcale z nowym UT-ekiem nie jest lepiej niż z QW.

 

Jedynie CoD 4 jest bardzo popularny (ze wzgledu na super sprzedaż). Ja jakoś nie mam ochoty jej nabywać. Dlaczego? Single - po demku - az tak bardzo mnie nie zachwycil (choc ponoc najgorsza lub jedna z gorszych misji), a do multi nie mam przekonania (sieka ponoc na maksa w wiekszosci trybów gry - nie wiem, nie wypowiadam się, bo sam nie miałem okazji przetestować, piszę tyle, co słyszałem).

 

mnie tez demo bardzo zniechęciło... nie rozumiem, czym Ci ludzie tak sie podniecają.

 

Ja mam nadzieję, że Quake Wars szybko nie umrze, bo giera swietna, choć czasem mnie irytuje (glownie brak zgrania, no ale na publikach trudno wymagać to od codziennych graczy, choć to zależy głownie od serwera, na niektórych - jak jest bardziej doswiadczona ekipa - gra sie super). :)

 

Naprawde, gdybyś poświęcił tak... 20 minut na poprawne skonfigurowanie TS'a i pogadał z nami czasem to grało by sie jeszcze lepiej...

napisz do mnie kiedys wieczorem na GG ( jak nie masz numeru to jest w profilu) i pomoge Ci ustawic program jak trzeba.

Wracajac jeszcze do konkurencji. Sam przymierzałem sie do TF2, nawet byłem bliski zakupu Orange Boxa, ale w ostatniej chwili zrezygnowałem, wiec trudno mi tu pisac o tej grze, ale i tez nie ma za bardzo co jej porownywac do QW, bo to zupelnie inna gra, chociaz gatunek ten sam.

 

Ja grałłem w orange boxa i szczerze mówiąc najbardziej podobał mi sie Portal i Episode Two a TF 2 tak sobie, dawno przestały mnie bawic gry typu "infantry only"

 

Crysis to porażka, gralem w bete i to mi wystarcza. Moze w pelnej jest lepiej, ale nie mam ochoty siegac po nań (zwlaszcza, ze ma spore wymagania i demo chodzilo na moim sprzecie gorzej niz beta ;O_O).

 

Moim zdaniem Crysis wypada bardzo marnie... w wysokich detalach i DX9 nie prezentuje nic czego juz nie widzielismy a do DX10 i Max detali potrzeba cztery rdzenie, bardzo szybką pamięc i co najminej dwie karty grawiczne...

Sama rozgrywka to poprostu Far Cry w nowym kobinezonku ktory powszednieje nam po 15 minutach gry bo ile moze trwac zabawa z zmienienie maximum armour/maximum strenght/ maximum speed itp...

 

Leci do mnie paczka z GoW-em - ponoc mutliplayer w tej grze jest wypas, zobaczymy, czy zdola mnie oderwac od QW. ;)

 

nie przekonuje mnie ta gra... wole juz SW Republic Comando

 

Poza tym spotykam sie na innych forach z niezbyt pochlebnymi opiniami odnosnie nowego ET, duzo ludzi uwaza te gre za skreslona i zwyczajnie slaba... Owszem, gusta różne, ale IMO nie mozna wystawiac jej opinii po zagraniu w nia godzine, dwie. Ja sam musialem troche pomeczyc demko, zeby sie do niej przekonac i dostrzec urok. :)

 

Dzieci "kanter strajka" to plaga którą należy tępic, banda ludzi dla ktorych gra z pojazdami wierzyczkami i możliwoscią oberwania nie tylko od piechoty to czarna magia, przerasta ich to i przeraża, proponuje im więc powrót do tetrisa ( jasne zasady, określony cel i wróg widoczny na podglądzie jako kolejny klocek :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawde, gdybyś poświęcił tak... 20 minut na poprawne skonfigurowanie TS'a i pogadał z nami czasem to grało by sie jeszcze lepiej...

napisz do mnie kiedys wieczorem na GG ( jak nie masz numeru to jest w profilu) i pomoge Ci ustawic program jak trzeba.

Mam skonfigurowanego. Problem leży gdzie indziej. W karcie dźwiękowej. Na innym sprzęcie nie miałem tego problemu (bo i inna marki dźwiękówka). Grzebałem w ustawieniach w systemie, ale nic nie dało. I nie potrafię tego problemu rozwiązać, o czym już pisałem. Wszystko jest ok, ale mikro jak nie dzialalo, tak nie dziala (i nie zeby byl popsuty, bo na innym sprzecie chodzi jak powinien).

 

Najwyżej jakoś zagadam na gg w najbliższych dniach, może cos poradzisz.

 

Wracajac do tematu.

 

Mnie denerwuje to, jak ludzie piszą o QW, ze jest bidne, takie czy siake, nie podajac zadnych argumentów i mowiac, ze po prostu rozgrywka jest skopana. Ale oferuje mało. Ale jak juz mowilem - wiekszosc z nich zapewne grałeo nie wiecej jak góra kilka godzin (3-4?).

 

A grałeś w GoW-a? Po sieci, rzecz jasna? (bo podobno inna bajka, jesli chodzi o singla a multi). Zobaczymy, być może i mi nie przypadnie do gustu, czego oczyiwscie nie chciałbym. Watpie tez, ze mnie przekona bardziej niz QW, ale jako mila odmiane od ET mysle, ze sie nada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam skonfigurowanego. Problem leży gdzie indziej. W karcie dźwiękowej. Na innym sprzęcie nie miałem tego problemu (bo i inna marki dźwiękówka). Grzebałem w ustawieniach w systemie, ale nic nie dało. I nie potrafię tego problemu rozwiązać, o czym już pisałem. Wszystko jest ok, ale mikro jak nie dzialalo, tak nie dziala (i nie zeby byl popsuty, bo na innym sprzecie chodzi jak powinien).

 

Najwyżej jakoś zagadam na gg w najbliższych dniach, może cos poradzisz.

 

Wracajac do tematu.

 

Mnie denerwuje to, jak ludzie piszą o QW, ze jest bidne, takie czy siake, nie podajac zadnych argumentów i mowiac, ze po prostu rozgrywka jest skopana. Ale oferuje mało. Ale jak juz mowilem - wiekszosc z nich zapewne grałeo nie wiecej jak góra kilka godzin (3-4?).

 

A grałeś w GoW-a? Po sieci, rzecz jasna? (bo podobno inna bajka, jesli chodzi o singla a multi). Zobaczymy, być może i mi nie przypadnie do gustu, czego oczyiwscie nie chciałbym. Watpie tez, ze mnie przekona bardziej niz QW, ale jako mila odmiane od ET mysle, ze sie nada. :)

Bo jest wiem co mowie i nie gralem w ta gre 3-4 godziny tylko calymi dniami dopoki path 1.4 nie wszedl i nie zrobil zmian liftingowych(znowu zmienili moc broni) tak jak to bylo w przypadku patha 1.2 trzeba bylo sie przyzwyczajac ogolnie (pathe nie wnosza w ta gre nic nowego tylko pogarszaja cala sprawe;/).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już mogła pani moderator zmienić. :Up_to_s:

Mogłam, ale kolega się przy okazji nauczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo jest wiem co mowie i nie gralem w ta gre 3-4 godziny tylko calymi dniami dopoki path 1.4 nie wszedl i nie zrobil zmian liftingowych(znowu zmienili moc broni) tak jak to bylo w przypadku patha 1.2 trzeba bylo sie przyzwyczajac ogolnie (pathe nie wnosza w ta gre nic nowego tylko pogarszaja cala sprawe;/).

Pisałem, że nie podajac zadnych argumentów. To zwyczajnie czcze gadanie...

 

Zmienili moc broni? Ja jakoś tego nie zauwazyłem, poza tym mi się wiekszosc zmian wprowadzonych przez nową łatke podoba, choć fakt - kilka jest mocno irytujących. Nie wiem więc czy pogarszają. Tak jak wcześniej gracze zarzucali QW, że jest slaby balans, tak teraz po latce mysle, ze na pewno jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważa, że społeczność ma się ok, a po dodaniu patcha 1.4 poprawił się trochę balans między rasami.

 

Na początku jak zaczynałem grać w QW (przesiadłem się z wolfa ET) to grało mi się marnie. Przytłaczała ilość możliwości na zaliczenie deada :E Jak nie w normalnej walce 1vs1 to ze snajperki, a do tego wszystkie typy nalotów, pojazdów i broni zainstalowanej na nich a także sprzęt latający. Tak więc na początku biegałem troche jak dziecko we mgle i gra mnie irytowała bo ciągle padałem.

 

Dopiero po jakimś czasie zaczynają ukazywać się walory i wszystkie smaczki gry, a wśród nich ta najważniejsza cecha: WSPÓŁPRACA. Samemu gra się raczej marnie, lata się po mapkach troche bez sensu licząc, że ktoś inny zrobi obj, albo próbuje się samemu zaliczyć obj i zazwyczaj ponosi klęskę, bo brakuje wsparcia ;) Ale jak tylko ma się jakąś ekipę, z którą współpraca idzie gładko, to gra daje duuużo radochy :D

 

No i tutaj otwiera się szerokie pole do rozmów na temat zgrania graczy z naszego (właściwie to waszego ;p ) klanu. Pograłem sobie z wami wczoraj i ta współpraca układała się... różnie ;) Ja sam też nie nastawiałem się specjalnie na obj, ani nie starałem się realizować jakiejkolwiek taktyki, ale chyba nadszedł już czas żeby coś z tym fantem zrobić. Jak tej sprawy się nie ruszy, to przestaniemy się rozwijać i staniemy sie warzywami ;p

 

No ale to już chyba temat na osobny wątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byś do klanu dołączył :P jak mam się zwracać do ciebie na tsie bo nie wiem tak krócej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nick trochę długi sobie wymyśliłem ;p Więc niech będzie tak jak w mojej drugiej sygnaturce: Rudi.

Co do dołączenia się do klanu to sam wiesz, że już raz byłem i przestałem grać na jakiś czas. Nie moge dać gwarancji, że w przyszłości się taka akcja nie powtórzy :E Tak więc nie chcę robić zamieszania (choć nie przewiduję w najbliższej przyszłości jakiegoś drastycznego ograniczania grania w QW ;) )

 

Podsumowując: Jeśli chodzi o mnie to bardzo chętnie wrócę do klanu, jeśli Opalen nie będziesz miał nic przeciwko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w klanie sa tacy, którzy nie graja od kilkunastu tygodni, wiec skoro grasz, to czemu miałbys nie dolaczyc? :P

 

Genuin - tak, mam tak ustawione. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie masz z tylu odłączone te kabelki białe albo zle zcofingowany ts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu z wami sopbie pograłem i już Alfik wysłał i zaproszenie do klanu, które oczywiście szybciutko przyjąłem :)

 

Co do gameplay to dziwna sprawa, bo najlepiej grało mi się przeciwko wam jako soldier strogów :E Jak biegałem z wami to nie mogłem sobie znaleźć miejsca. Ani soldierem mi nie szło, ani field opsem, wcześniej próbowałem też coverta i również nie bardzo. Następnym razem spróbuje jeszcze pograć medykiem. Kto wie, może moim powołaniem jest ratowanie życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra gra sieciowa spokojnie zyje 5 lat i wiecej.. dzis sam zakupilem ET:QW. Wlasnie sie sciaga patch. Obym pieniedzy nie wrzucil w bloto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra gra sieciowa spokojnie zyje 5 lat i wiecej.. dzis sam zakupilem ET:QW. Wlasnie sie sciaga patch. Obym pieniedzy nie wrzucil w bloto ;)

 

no to zostało już 4.5 roku.

powodzenia w grze i do zobaczenia na serwerze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
archeolog ? :E

nie chcialem nowego topicu zakladac. a chcialbym z Wami pograc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
archeolog ? :E

 

a Ty to kto.. bo nie znam :E

 

 

 

przypominam wszystkim ze polski QW cup jest już w połowie a my zagraliśmy do tej pory jeden mecz... bo skład jest ale go nie ma, bo wiekszosc klanu tylko wpada raz na tydzien.

 

potrzeba nam ludzi:

 

- z poczuciem humoru ale odpowiedzialnych

- znających wszytskie oficjalne mapy

- minimum 18 lat

 

 

nie chcialem nowego topicu zakladac. a chcialbym z Wami pograc smilies/wink.gif

 

poznaj mapy i podaj nick z gry, wyśle zaproszenie do klanu, jesli masz mikrofon to zainstaluj tez TS'a , wtedy podam do niego hasło i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim wyprzedzeniem zalatwia sie mecze?

 

Ogladalem wczoraj stronke, to nikt prawie nie rozegral meczu... Proponuje dzis zagrac (tylko o rozsadnej godzinie, nie moge sobie pospac do 12 :E), jutro i pojutrze. :) I juz kolejne 3 mecze rozegrane... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jakim wyprzedzeniem zalatwia sie mecze?

 

Ogladalem wczoraj stronke, to nikt prawie nie rozegral meczu... Proponuje dzis zagrac (tylko o rozsadnej godzinie, nie moge sobie pospac do 12 :E ), jutro i pojutrze. :) I juz kolejne 3 mecze rozegrane... :]

 

 

na sobotę/niedziele mamy wstępnie umówiony mecz z CPL jutro tez cos mozna zagrać, dzisiaj mnie nie będzie ale jesli zbierzecie się to macie wszystko co trzeba zeby zagrac.

 

 

EDIT:

 

mamy wstępnie ustawiony mecz na niedziele z Tru3 zadowoleni ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na sobotę/niedziele mamy wstępnie umówiony mecz z CPL jutro tez cos mozna zagrać, dzisiaj mnie nie będzie ale jesli zbierzecie się to macie wszystko co trzeba zeby zagrac.

 

 

EDIT:

 

mamy wstępnie ustawiony mecz na niedziele z Tru3 zadowoleni ? :E

Zadowoleni zadowoleni :P.Ciekawe jak nam wyjdzie to 6on6 bo troche dawno gralismy:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na sobotę/niedziele mamy wstępnie umówiony mecz z CPL jutro tez cos mozna zagrać, dzisiaj mnie nie będzie ale jesli zbierzecie się to macie wszystko co trzeba zeby zagrac.

 

 

EDIT:

 

mamy wstępnie ustawiony mecz na niedziele z Tru3 zadowoleni ? :E

NIEEEEEeeeee, a ten z CPL w sobote? Mi w niedziele nie pasuje, chyba ze bedzie popoludniu, ew. ok. 17. A na pewnoe nie beda mi pasowac godziny wieczorne w niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak napiszecie kiedy mecz/trening jest(konkretnie dzien i godzina) na forum to sie zjawie (chyba ze bedzie taki przypadek ze nie bede dostepny ale to rzadko sie zdarza)

gra na publiku mnie znudzila i rzadko sie bede w taka bawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...