Forum PCLab.pl: Jakie są sposoby pozbycia się pryszczy z twarzy? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (8 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jakie są sposoby pozbycia się pryszczy z twarzy? Oceń temat: -----

#141 Użytkownik jest niedostępny   TDU OWNER 

• :E
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 14 Styczeń 2011 - 17:04

Dziwne, bo zawsze jak zjem kawałek czekolady to zawsze tego samego dnia powstają na twarzy bolące miejsca, na których na następny dzień mam pryszcza.

#142 Użytkownik jest niedostępny   -vincent- 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Styczeń 2011 - 18:41

Ze znanych mi sposobów na poprawienie wyglądu ryja są..

- minimum słodyczy, chipsów, + zincas forte 1 raz dziennie 1 tabletka + pol kostki drożdży z mlekiem i cukrem raz dziennie ( ważne by zalać je bardzo gorącym mlekiem ) + nie przesadzać z tonikami, żelami do twarzy pilingami itp bo w nadmiarze podrażniają skórę. i tyle . pozdr.

#143 Użytkownik jest niedostępny   terribl3one# 

• MEGAWYPAS! :E
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Styczeń 2011 - 23:13

ja już dawno temu przestałem mieć trądzik itd. ale bywa, że sobie twarz pociacham, nawet często :E ja się nie znam, ale od siory dostałem taką szminkę? w kolorze twarzy, nakładam na miejsce zaczerwienione i to świetnie zakrywa i leczy, bo to jakieś tam antybakteryjne, czy jakie ;)

#144 Użytkownik jest niedostępny   Maćk 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Styczeń 2011 - 00:04

Zobacz postterribl3one#, o 16 Styczeń 2011 - 23:13, napisał(a):

ja się nie znam, ale od siory dostałem taką szminkę? w kolorze twarzy, nakładam na miejsce zaczerwienione i to świetnie zakrywa i leczy, bo to jakieś tam antybakteryjne, czy jakie ;)

Korektor chyba się to zwie. Ostatnio mi moja kobieta tym czymś chciała twarz zgwałcić bo sobie upatrzyła jakąś czerwoną kropę na czole.

#145 Użytkownik jest niedostępny   Eoghan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Styczeń 2011 - 00:24

Ja na twarzy co prawda mam pryszcze sporadycznie, ale mam spory problem z plecami i szorstkimi ramionami (dermatolog nawet nie pomógł).
Generalnie od nowego roku realizuję postanowienie, żeby znowu się zdrowo odżywiać (praktycznie wyeliminowanie przetworzonych produktów, zdrowe gotowanie. 0 słodyczy i cukru, ale pikantne dobrze doprawione dania jem w zasadzie codziennie) i muszę powiedzieć, że różnica po 2 tygodniach jest kolosalna, praktycznie wszystko się wygładziło, dodatkowo biorę witaminę A+E i to moim zdaniem najlepszy sposób na pozbycie się problemu. Co do czekolady - rozróżnijmy czekoladę, i mleko z cukrem zwane czekoladą, wpływ na cerę ma ogólnie dieta, ale na pewno nie pojedyncze produkty.
Opalanie także pomagało, ale tylko sezonowo.
Na szczęście u mnie nie można tego było nazwać jako taką chorobą skórną, ale maści przepisywane przez dermatologa nie przynosiły w zasadzie żadnego skutku.

#146 Użytkownik jest niedostępny   kpax 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 09 Sierpień 2011 - 13:48

Na pryszcze są dobre zabiegi skinceuticals... Moja siostra była na takim w spa Cece. Głównie chodzi tu o oszczyszczanie skóry z toksyn no i faktycznie pomaga. Czytałam o tym sporo swego czasu, ściaga pory i ogolnie jest efekt dużo świeższej, czystszej skóry. Generalnie najlepiej jest się skonsultować indywidualnie z kosmetyczką i dermatologiem i wtedy chyba każdemu można coś zaradzić.

#147 Użytkownik jest niedostępny   michalek84 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 12 Sierpień 2011 - 12:04

Już wspominałem dobrą metodę na pryszcze w innym temacie. To preparat na trądzik LEROSETT.
W naszym przypadku kosmetyk się sprawdził, a dodatkowo jeszcze efekt jest trwały. Przy ciągłym stosowaniu preparatu, to ohydztwo przestało się pokazywać, a nie powiem - upierdliwe to ono jest nieźle!

#148 Użytkownik jest niedostępny   pio18 

• Lubie placki
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Sierpień 2011 - 14:07

Ja miałem rok temu kuracje Izotek :P Kasy poszło koło 1500 zł :P Miałem mało pryszczy, ale mnie już to wkurw.... że mając 23 lata dalej mi wyskakują :)
Teraz stosuje profilaktycznie davercin + differin i twarz jest jak u niemowlaka :D

#149 Użytkownik jest niedostępny   de99ial 

• Prorok Svaroga
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Sierpień 2011 - 14:44

Za młodu Acnosan (obecnie to się chyba Afronis nazywa).

Obecnie profilaktycznie AA Skóra pod kontrolą.
Takie coś.

Dodaj obrazek

Ok 17 zł, wystarcza - nawet myjąc codziennie - na ponad miesiąc.

#150 Użytkownik jest niedostępny   Alkohochlik m 

• Legia Warszawa/Manchester United/OM!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2011 - 07:39

Zobacz postpio18, o 12 Sierpień 2011 - 15:07, napisał(a):

Ja miałem rok temu kuracje Izotek :P Kasy poszło koło 1500 zł :P Miałem mało pryszczy, ale mnie już to wkurw.... że mając 23 lata dalej mi wyskakują :)
Teraz stosuje profilaktycznie davercin + differin i twarz jest jak u niemowlaka :D

Też to brałem, fajne skutki uboczne były w ulotce (np. próby samobójcze), a teraz czasem jak coś wyskoczy do differinem, davercin też kiedyś brałem. :P

#151 Użytkownik jest niedostępny   Fancy 

• Podszywanie się pod administrację.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2011 - 13:07

I jak przebiegała kuracja Izo?

#152 Użytkownik jest niedostępny   Alkohochlik m 

• Legia Warszawa/Manchester United/OM!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Sierpień 2011 - 21:00

Zobacz postFancy, o 13 Sierpień 2011 - 14:07, napisał(a):

I jak przebiegała kuracja Izo?

Sądzę, że tak jak każdemu co brał izotek, na początku napływ pryszczy, ale po jakimś czasie coraz mniej, czasami krwotoki tylko miałem, akurat wcześniej brałem jakiś antybiotyk też i mi nie pomógł dopiero izotek wyleczył mnie, pomijając fakt, że miałem trądzik bliznowaty i całe plecy mam w bliznach po syfach miałem je zamrażane, ale nie wiele pomogło, a lasery to koszt ok. 600 zł jeden zabieg, a z tego co mi mówił dermatolog to bym ich musiał ok. 10 mieć, a i tak jest 60% skuteczności, więc olałem to i się do mojej szpetności przyzwyczaiłem. :E

#153 Użytkownik jest niedostępny   glass 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 21 Luty 2017 - 12:44

Mi na trądzik i ogólnie problemy z cerą pomogła belara, pigułka antykoncepcyjna czasem może rozwiązać takie problemy idealnie, przy trądziku jak każdy chyba wie najskuteczniej pomagają hormony a w przypadku takiej tabletki masz 2w1 :D

#154 Użytkownik jest niedostępny   ThePunisher 

• *** NO MERCY ***
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Lipiec 2017 - 14:50

Ja całkowicie wyleczyłem się kolagenem natywnym, używałem bez przerwy przez 4 miesiące, przeszło całkowicie, zero syfów.

#155 Użytkownik jest niedostępny   milena59 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 22 Marzec 2018 - 23:17

Zobacz postCreative, o 22 Luty 2008 - 20:30, napisał(a):

Najlepiej zacząc od dobrej diety- ogranicznie slodyczy, coli, czekolad etc. Nastepnie przejsc na bardziej aktywny tryb zycia, do tego mozesz łykac tabletki piwno-drożdzowe dostepne bez recepty w kazdej aptece. Jak to nie pomoże to do dermatologa i ew. ci przepisze jakies antybiotyki

Na jakiś czas dieta pomorze a potem będzie to samo.

#156 Użytkownik jest niedostępny   Kosikosi 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2018 - 07:41

Sama aktualnie jestem w trakcie kuracji atredermem. Jest bardzo dobra aczkolwiek musi być prowadzona pod kontrolą lekarza (atrederm jest na receptę, samodzielnie się go raczej nie dostanie). Jeśli chodzi o blizny potradzikowe to widzę tutaj w zasadzie jedynie dwa rozwiązania: albo kwasy w gabinecie kosmetologicznym albo wybranie się na laser. https://klinikamagnu...usuwanie-blizn/

Ten post był edytowany przez Kosikosi dnia: 31 Grudzień 2018 - 09:19

#157 Użytkownik jest niedostępny   halfay 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 31 Styczeń 2019 - 23:01

Tak serio to cera musi być porządnie oczyszczana. Jak to się robi regularnie to skóra sama z czasem się polepsza nawet bez kremów

• (8 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 6
  • 7
  • 8