Skocz do zawartości
Cormac

Jakie są sposoby pozbycia się pryszczy z twarzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może, jakie są sposoby, żeby pozbyć się pryszczy z twarzy? Albo chociaż, jak sprawić, żeby nie było ich widać?

 

1. Co można zrobić w gabinecie kosmetycznym?

2. Jaki puder jest najlepszy do zatuszowania?

 

;)

Edytowane przez Cormac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to idz do dermatologa

 

puder ... :boink:

Edytowane przez Verc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pumex :E ..

 

a tak na serio to idź do kosmetyczki.. zrób sobie operacje anty pryszcz wykonywaną ultra dźwiękiem .. mi pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może, jakie są sposoby, żeby pozbyć się pryszczy z twarzy? Albo chociaż, jak sprawić, żeby nie było ich widać?

 

1. Co można zrobić w gabinecie kosmetycznym?

2. Jaki puder jest najlepszy do zatuszowania?

 

;)

Codziennie dokładnie myj twarz to niby oczywiste ale zapewne nie każdy o tym pamięta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka powiedziała, że najlepsze na pryszcze była biała substancja od jej chłopaka. Łączyła przyjemne z pożytecznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Codziennie dokładnie myj twarz to niby oczywiste ale zapewne nie każdy o tym pamięta :)

No za pewne w 21 ktoś się nie myje codziennie..:E

Yellow-peel. Dogłębne złuszczanie naskórka koszt - 500 zł. Zdecydowanie NIE polecam oczyszczania mechanicznego - najgorsze co może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak na serio to idź do kosmetyczki.. zrób sobie operacje anty pryszcz wykonywaną ultra dźwiękiem .. mi pomogło :)

wiela to kosztuje? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch miesięcy jestem na antybiotykach ("lżejszych", nie wyżerają mnie od wewnątrz) tonie różnych smarowideł. Kasy leci kupa, ale efekty widać. A do końca terapii jeszcze 4 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od dwóch miesięcy jestem na antybiotykach ("lżejszych", nie wyżerają mnie od wewnątrz) tonie różnych smarowideł. Kasy leci kupa, ale efekty widać. A do końca terapii jeszcze 4 miesiące.

 

A ile kasy konkretnie? ;) Tak mniej, więcej ;)

 

I nie ma jakiegoś szybszego sposobu?

Edytowane przez Cormac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zacząc od dobrej diety- ogranicznie slodyczy, coli, czekolad etc. Nastepnie przejsc na bardziej aktywny tryb zycia, do tego mozesz łykac tabletki piwno-drożdzowe dostepne bez recepty w kazdej aptece. Jak to nie pomoże to do dermatologa i ew. ci przepisze jakies antybiotyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dermatolog antybiotyk na 3 miechy i gitara

Również polecam, choć zacząłem z 2.5 tygodnia temu, dostałem jakieś 3 smarowidła (antybiotyki). Wyszuszają mocno skórę, ale pryszcze 'wypadają' też :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zacząc od dobrej diety- ogranicznie slodyczy, coli, czekolad etc. Nastepnie przejsc na bardziej aktywny tryb zycia, do tego mozesz łykac tabletki piwno-drożdzowe dostepne bez recepty w kazdej aptece. Jak to nie pomoże to do dermatologa i ew. ci przepisze jakies antybiotyki

 

To trochę lipa z taką dietą, ale jakoś się przemogę :( Czyli co MOGĘ jeść? :E Aktywny tryb życia prowadzę, więc problemu nie ma ;) A te tabletki piwno-drożdżowe, to co to jest właściwie? I... jakie jest prawdopodobieństwo, że to pomoże? :hmm:

 

No i skąd to wiesz? Bo muszę mieć pewność jako taką ;)

 

Również polecam, choć zacząłem z 2.5 tygodnia temu, dostałem jakieś 3 smarowidła (antybiotyki). Wyszuszają mocno skórę, ale pryszcze 'wypadają' też :P

 

A ile te atybiotyki kosztują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile kasy konkretnie? ;) Tak mniej, więcej ;)

 

I nie ma jakiegoś szybszego sposobu?

Cała kuracja pewnie wyjdzie ponad 2tyś. Codziennie biorę 4 tabletki antybiotyku to pudełka znikają bardzo szybko.

 

A mi dermatolog mówił, że dieta nie ma tu nic do gadania. Chyba, że skrajne przypadki - tona czekolady dziennie np. ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a znacie jakieś skuteczne sposoby, żeby pryszcze po prostu zatuszować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, a znacie jakieś skuteczne sposoby, żeby pryszcze po prostu zatuszować?

Korektor, podkład, puder.

 

Ale to tak, jakbyś malował zagrzybioną ścianę, po pewnym czasie i tak wylezie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy typowym młodzieńczym wysypie bardzo ważne jest regularne, dokładne mycie buzi żelami oraz przemywanie tonikiem, to jest podstawa. Widzę u brata, że po przypilnowaniu go w tej sprawie, jego buzia wygląda dużo lepiej.

Ja miałam gorsze problemy z trądzikiem - nie obeszło się bez leków przepisanych przez dermatologa. Nie ma co się ociągać z wizytą, szkoda czasu!

Zawsze pozostają jeszcze kuracje hormonalne, ale to już przy poważniejszych schorzeniach.

Jedno jest pewne, z trądzikiem trzeba walczyć, a nie zostawiać go samemu sobie. Dobrze jest mieć zawsze też jakąś maść, którą można kupić bez recepty, np. Hascoderm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy typowym młodzieńczym wysypie bardzo ważne jest regularne, dokładne mycie buzi żelami oraz przemywanie tonikiem, to jest podstawa. Widzę u brata, że po przypilnowaniu go w tej sprawie, jego buzia wygląda dużo lepiej.

Ja miałam gorsze problemy z trądzikiem - nie obeszło się bez leków przepisanych przez dermatologa. Nie ma co się ociągać z wizytą, szkoda czasu!

Zawsze pozostają jeszcze kuracje hormonalne, ale to już przy poważniejszych schorzeniach.

Jedno jest pewne, z trądzikiem trzeba walczyć, a nie zostawiać go samemu sobie. Dobrze jest mieć zawsze też jakąś maść, którą można kupić bez recepty, np. Hascoderm.

 

No właśnie. Ważne jest regularne mycie twarzy żelami, a ja to wcześniej niestety zaniedbałem i dopiero teraz zacząłem się tym na serio interesować :kwasny: Nie jest u mnie z trądzikiem tak źle - kilka pryszczy na krzyż i tyle, ale chce, by nie było w ogóle ;) Mam taki żel, nazywa się Pharmaceris i ma taki zielony kolor. Mam nadzieję, że to mi choć trochę pomoże...

 

Agnes - wielkie dzięki. Nareszcie jakieś konkrety :D Korektor, podłkał, puder... hmm... będę musiał to przetestować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wielkie dzięki. Nareszcie jakieś konkrety :D Korektor, podłkał, puder... hmm... będę musiał to przetestować ;)

 

Facet z tapetą - tego jeszcze nie było, koniecznie daj zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, i jeszcze jedno: ten korektor, podkład i puder stosuje się razem czy oddzielnie? :E Wybaczcie, ale nigdy nie byłem i nie jestem w tym obeznany ;)

 

Facet z tapetą - tego jeszcze nie było, koniecznie daj zdjęcia.

 

Wolę tapetę, niż mieć pryszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Ważne jest regularne mycie twarzy żelami, a ja to wcześniej niestety zaniedbałem i dopiero teraz zacząłem się tym na serio interesować :kwasny: Nie jest u mnie z trądzikiem tak źle - kilka pryszczy na krzyż i tyle, ale chce, by nie było w ogóle ;) Mam taki żel, nazywa się Pharmaceris i ma taki zielony kolor. Mam nadzieję, że to mi choć trochę pomoże...

 

Agnes - wielkie dzięki. Nareszcie jakieś konkrety :D Korektor, podłkał, puder... hmm... będę musiał to przetestować ;)

Mam piankę do mycia twarzy i krem normalizujący do twarzy tej firmy, seria T. Dzisiaj jest 3 dzień stosowania, rezultaty ? Raczej nie zauważyłem, ale to tak szybko nie zadziała. Mogę jedynie powiedzieć, że bardzo przyjemne dla twarzy, biorę również ,,drożdże z bratkiem'', podobno też pomaga na cerę, ale nie wiem jak to będzie, efekty mogą być dopiero po 2 tyg...

 

Facet z tapetą - tego jeszcze nie było, koniecznie daj zdjęcia.

Oj tam, tak miejscowo w jednym - dwóch miejscach nie będzie widać :> Oczywiście sam nie stosuję, ale znajomy tak robił :E

Edytowane przez Alessander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę byc pesymistą ale leczenie trwa czasem lata :P mój sąsiad leczy sie juz z 3 lata :E a co do pudrów itp to lepiej juz chyba chodzic z pryszczami niz pudrować wyobraź sobie np. wracjąc ze szkoły/pracy wleje deszcz i ci spłynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko naprawdę fajnie, ale nie odpowiedzieliście mi na jedno pytanie:

 

A, i jeszcze jedno: ten korektor, podkład i puder stosuje się razem czy oddzielnie? :E Wybaczcie, ale nigdy nie byłem i nie jestem w tym obeznany ;)

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wielkie dzięki. Nareszcie jakieś konkrety :D Korektor, podłkał, puder... hmm... będę musiał to przetestować ;)

Chłop czy baba jesteś? ;/ w jednym temacie się pytasz jakie fryzury się podobają dziewczynom i co jest na topie , teraz chcesz zacząć stosować pudry podkłady korektory :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
    • Unikać podatków można próbować zawsze i jednocześnie da się zarabiać nawet płacąc podatki więc generalnie niczego to nie zmienia w wątku flipperów. No i przypominam że najwyższe stadium rozwoju flippera to nie jest wywalanie 500k i 100k na remont tylko rezerwacja i odsprzedanie cesji 
    • https://videocardz.com/newz/amd-ryzen-granite-ridge-zen5-desktop-cpus-with-6-and-8-cores-and-170w-tdp-spotted-in-transit
    • Mam ~10000zł przygotowane na budżet. Sklep nie ma znaczenia (prawdopodobnie i tak będę brał osobno każdą część ze sklepu gdzie taniej, nawet zza granicy). Monitor już mam (5120x1440). System, peryferia (klawiatura itp) też już mam. Jedyne co to wentylatory do dokupienia jeśli będzie trzeba. PC będzie wykorzystywane do gier (rozdzielczość j.w. co chyba odpowiada 4K) oraz praca (programowanie na maszynach wirtualnych, tworzenie gier, obróbka wideo). Praca głównie w programach Adobe (Premier Pro, After Effects, Photoshop) oraz JetBrains.   Na razie przygotowałem sobie coś takiego pezet - sprawdź listę zakupową w x-kom.pl (yenfp29sn)   Na czym mi zależy Dysk - Dużo miejsca dlatego dysk 4TB. 2TB może się szybko skończyć. RAM - Może warto do 64GB dołożyć? Płyta główna - Obowiązkowo Wi-Fi. Obudowa - Nie wiem dlaczego, ale akwarium mi się podoba.   Jestem w stanie trochę dopłacić jeśli jakiś komponent jest bardziej "przyszłościowy".   Z góry dzięki za wszelką pomoc!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...