Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cloudy

Wymiana klawiszy w laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Ech... Przejdę od razu do rzeczy. Od kilku lat mam laptopa Acer, niedawno chciałem wyczyścić trochę klawiaturę. Lecz z jednego klawisza połamał mi się ten stojaczek, cypelek (nazwijcie to jak chcecie) który podtrzymuje klawisz. Teraz moje pytanie, czy jest możliwość wymiany klawiszy w laptopie (gdyż jeśli jest taka możliwość wymieniłbym). Na allegro szukałem, ale chyba źle sformułowałem frazę, gdyż nie znalazłem nic co by mi pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to mało używany klawisz, to możesz go przykleić na Kropelkę czy coś podobnego.

Mi złamał się funkcyjny, a że go używam tylko czasami do ściemniania/rozjaśniania matrycy, to go przykleiłem i działa dobrze, ale jest niestabilny i trzeba go nacisnąć idealnie z góry, żeby zadziałał. ;) Oczywiście jeżeli to klawisz z literą, czy inny potrzebny, to nie wchodzi klejenie w grę.

Aha, ja wywaliłem cały ten złamany mechanizm i przykleiłem klawisz na samej gumce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest to klawisz 'Z', w dodatku gdzieś zawieruszyłem ten kwadracik (co nie znaczy że go nie znajdę ;) ) i chyba nici z klejenia...

Co do wymiany klawiatury, niestety, na Allegro nic nie ma :/ Jako że znalazłem ten klawisz, to zastanawiam się nad przełożeniem klawisza "Fn", którego używam jedynie do tego, by wyciszyć laptopa, co i tak robię rzadko. Klawisz "Z" po prostu nakleję na miejsce "Fn" i po sprawie. W dodatku przeczytałem że nie da się zmienić pojedyńczego klawisza, w grę wchodzi jedynie całkowita wymiana klawiatury... Zastanawia mnie jeszcze czy można po prostu kupić np. taką klawiaturę numeryczną [ http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=318983510 ] i po prostu stamtąd wyciągnąć klawisz (miałbym zapasowe :D ), pal licho że będzie inny znak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...