Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LeWyyyyy

zachowanie naganne...

Rekomendowane odpowiedzi

Siema... Nie wiem jak u Was ale u mnie jest cos takiego, że 3 razy zachowanie naganne i sie nie zdaje... Ja już raz mialem i sie obawiam, że na ten semestr tez bede miał. I gdybym miał 2 razy naganne a pozniej przykładowo dobre to znikają mi te naganne co miałem 2 razy czy ciągnie sie to za mną do konca szkoły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ty żeś robił, że masz naganne ? Na taką ocenę to trzeba sobie nieźle zapracować :E I trochę Cie nie rozumie z nagannego od razu na dobre ? :P Chyba tak się nie da albo u ciebie w szkole jest inaczej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

Ja miałem nieodpowiednie i miałem zagrożenie, że jak drugie nieodpowiednie, to mnie nie puszczą. :P Wyrobiłem na dobre. :cool:

 

Za naganne powinni od razu zostawiać. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w zeszłym semestrze miałeś naganne i w tym też będziesz miał to nie zdajesz. 2 razy wystarczy mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema... Nie wiem jak u Was ale u mnie jest cos takiego, że 3 razy zachowanie naganne i sie nie zdaje... Ja już raz mialem i sie obawiam, że na ten semestr tez bede miał. I gdybym miał 2 razy naganne a pozniej przykładowo dobre to znikają mi te naganne co miałem 2 razy czy ciągnie sie to za mną do konca szkoły ?

skąd ja to znam ,przepis nie trafiony :/ latwo zdobyc zachowanie naganne wystraczy miec 35 h nieusprawidlionych,najgrozsze jest to ze ktos moze miec dobre oceny i nie przejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to w ogole za kryteria?Nigdy z takimi nie mialem doczynienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde bo u mnie w szkole są punkty ujemne...

Brak identyfikatora -7

brak zmiany obuwia -7

jedzenie na lekcji -7

godzina nieusprawiedliwiona -3

spoznienie -1

i kurde ze 3 osoby z mojej klasy mialo zachowanie powyzej nagannego :E :E (zawodowka)

Może cos w tym roku zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema... Nie wiem jak u Was ale u mnie jest cos takiego, że 3 razy zachowanie naganne i sie nie zdaje... Ja już raz mialem i sie obawiam, że na ten semestr tez bede miał. I gdybym miał 2 razy naganne a pozniej przykładowo dobre to znikają mi te naganne co miałem 2 razy czy ciągnie sie to za mną do konca szkoły ?

 

Jak byś zachowywał się normalnie to byś nie zadawał beznadziejnych pytań. Taka moja opinia. Więc weź się za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde bo u mnie w szkole są punkty ujemne...

Brak identyfikatora -7

brak zmiany obowia -7

jedzenie na lekcji -7

godzina nieusprawiedliwiona -3

spoznienie -1

i kurde ze 3 osoby z mojej klasy mialo zachowanie powyzej nagannego :E :E (zawodowka)

Może cos w tym roku zrobią

Za takie coś naganne :E Ale pierwszy raz spotykam się z takim ocenianiem punktami ujemnymi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy normalnie? Pewna linia wyznaczona przez społeczeństwo? Mi na przykład ciężko jest rano wstać i dojechać więc się czasami spóźniam i co przez to mam nie zdac? Bez sens. (Wystarczy 30h do nagannego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupoty pleciesz waćpan tak łatwo dostać naganne ze to jest porażka ja np jako honorowy dawca krwi,członek SU i aktywnie działacz kółek mialem naganne

 

jest tak od momentu wprowadzenia obecności jako głównej miary zachowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
głupoty pleciesz waćpan tak łatwo dostać naganne ze to jest porażka ja np jako honorowy dawca krwi,członek SU i aktywnie działacz kółek mialem naganne

 

jest tak od momentu wprowadzenia obecności jako głównej miary zachowania

Zgadzam się, ja jako wiceprzewodniczący koła podkarpackich sadowników i czołowy rezerwowy Izolatora Boguchwała również mam naganne..

Hańba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby da sie dostać tez pozytywną uwagę za +10 punktów ale kurde żeby była jakaś praca to trzeba czekac ze 2 miesiace My np 15 marca bedziemy na chali rozstawiali krzesełka :/ Kurde w sobote do szkoły i tyko +10 :kwasny: :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde bo u mnie w szkole są punkty ujemne...

Brak identyfikatora -7

brak zmiany obowia -7

jedzenie na lekcji -7

godzina nieusprawiedliwiona -3

spoznienie -1

i kurde ze 3 osoby z mojej klasy mialo zachowanie powyzej nagannego :E :E (zawodowka)

Może cos w tym roku zrobią

W szkole średniej?????? :E Dżizus, gdzie ty uczęszczasz? :E:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedne dzieci - nie chodzą na lekcje i ktoś im za to obniża zachowanie. Do Sztrasburga z tym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj no miało być obuwia... Ale wyszło tak jak wyszło bo jak pisze to nie zwracam uwagi :P Ale pisałem Chodze do zawodówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialbym nieodpowiednie, ale Pani jest taka dobra ze dala mi DObre :E Poprostu zachowuj sie na lekcji ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
głupoty pleciesz waćpan tak łatwo dostać naganne ze to jest porażka ja np jako honorowy dawca krwi,członek SU i aktywnie działacz kółek mialem naganne

 

jest tak od momentu wprowadzenia obecności jako głównej miary zachowania

 

"Kto nie chodzi sam sobie szkodzi" i jak widać to się sprawdza. Jeżeli ludzie lubią uciekać bez usprawiedliwienia to ich wina. Denerwuje mnie to jak komuś tak ciężko wysiedzieć 45 minut przecież można od czasu do czasu powiedzieć coś szeptem ale nie przecież lepiej się drzeć i śmiać z byle czego. Mówię że orłem nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy starają się być tacy prześmiesznie ironiczni ale wychodzi na to ze są onetową średnią krajową ze wskaźnikiem frustracji współmiernym do zidiocenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol199
skąd ja to znam ,przepis nie trafiony :/ latwo zdobyc zachowanie naganne wystraczy miec 35 h nieusprawidlionych,najgrozsze jest to ze ktos moze miec dobre oceny i nie przejsc.

 

 

Ledwo co sie luty skońzył i juz w nim mam 34godziny nieusprawiedliwone :lol2: wnioskuje,że juz niemusze sie uczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wielokrotnie uwagi dostaje sie za nic... Mamy taką nauczycielke która ma takiego zeza ze patrzy sie w przeciwny rząd, Ty widzisz ze na Ciebie sie nie patrzy gadasz z kolegą czy coś a ona podchodzi do Ciebie i zabiera identyfikator (uwaga -7)

Wielokrotnie jak nie wie kto to zrobił to zabiera temu kto jej sie podwinie pod reke...

 

Zeby ona jeszcze prowadziła lekcje ale ona cały czas poswieca na "uspokajanie klasy" Wielokrotnie siedzimy cicho a ona nam 45 min. robi wykład za to, że identyfikatory nie założone, że szuramy krzesełkami i wogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj no miało być obuwia... Ale wyszło tak jak wyszło bo jak pisze to nie zwracam uwagi :P Ale pisałem Chodze do zawodówki :P

Ale mi nie chodzi o błąd ortograficzny :P Dziwi mnie to, że w szkole średniej zmuszają was do zmiany obuwia :E:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem za rozmawiania na lekcjach i kłótnie z panią od chemi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooo Mało tego.... Wymagane są klapki obuwie kryte nie wchodzi w gre: A jest cos takiego, że w ciągu semestru masz 2x karteczne brak zmiany obuwia i 2x brak identyfikatora. A mamy takiego sorea ze nawet jak masz karteczkę to na lekcji masz siedzieć w skarpetkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam. Moja klasa jest uważana za najgorszą w szkole. Dostajemy ciągle ostrzeżenia, że jeśli sie nie poprawimy to rozwiążą klasę. Mało tego nie chodzę do zawodówki a do technikum informatycznego. U nas też jest zarządzenie o nie zdaniu w wypadku zachowania nagannego ale dwukrotnie "po sobie". Jakby tego było mało uwagi dostajemy jako klasa a nie pojedyncze przypadki.

 

edit

 

współczuje Ci jesli musisz chodzic w klapkach po szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...