Forum PCLab.pl: zachowanie naganne... - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

zachowanie naganne... Oceń temat: -----

#41 Użytkownik jest niedostępny   przemo1231 Ikona

• αρχή anty neo !!!
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 04 Marzec 2008 - 23:48

Zobacz postHitmaNeK, o 4 Marzec 2008, 23:15, napisał(a):

bo tak napraawde to fajnie popylac w klapkach... :E

nom stopy sie nie pocą i nie cuchnie od innych :D
ja często w nich chodziłem ( w klapkach ) :P

Ten post był edytowany przez przemo1231 dnia: 04 Marzec 2008 - 23:49

#42 Użytkownik jest niedostępny   Tige_r Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 00:06

A później się ludzie dziwią, że młodzież coraz gorsza. Jak chodzą do więzienia zamiast do szkoły to się nie ma co dziwić. :cool: Ludzie, mając prawie 18 lat nie macie nic do powiedzenia?? Przecież na studiach życia nie będziecie mieć :E

#43 Użytkownik jest dostępny   sensej0s Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 00:13

Jak to czytam to nie moge sie przestać smiać. Poważnie ten rygor w szkole sredniej jest żałosny. Szkoda ze nauczyciele nie wymagaja tyle od siebie co od uczniów. Dlatego studia jako czas nauki to najlepszy okres. Uczysz sie dla siebie jak niechcesz to spieprzaj i takie podejscie mi sie podoba. Wymóg z butami powiem, że ujdzie jakby w każdej szkole były takie szafki jak w stanach a tak niech spadaja i pani sprzątaczka robi swoje. Co do obecności to chociaz wypadało by chodzić raptem pare godzin dziennie. U mnie w szkole był wymóg zmiany butów co rozumiem. Ale narzucanie jak ma but wyglądać to porażka. Tak samo jakies fartuszki, pomylony pomysł godny podziwu w obozie w czasie wojny. Szkoła chce miec wizerunek to niech zadba od strony sprzętu, dobrej kadry i czystego otoczenia.

Ten post był edytowany przez sensej0s dnia: 05 Marzec 2008 - 00:14

#44 Użytkownik jest niedostępny   cOijN Ikona

• straight edge
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 01:10

zawsze sie dziwilem jakim trzeba byc za przeproszeniem niewydarzonym idiota, zeby dostac zachowanie nieodpowiednie czy naganne.
czy to tak ciezko popracowac nad soba...

Zobacz postDaveyHavok, o 3 Marzec 2008, 21:41, napisał(a):

co to w ogole za kryteria?Nigdy z takimi nie mialem doczynienia

no wlasnie, kryteria idiotyczne... o tyle ze az czlowieka niepokoj dopada, gdy sie dowiaduje, ze wiekszosc uczniow zadnych nie potrafi spelnic.

ps. AFI ruls :)

#45 Użytkownik jest niedostępny   Sfinks Ikona

• Nobody
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 01:16

Kryteria durne ale zapamientajcie sobie dzieci i ryby nie maja glosu do 18 roku zycia :] :devil:

#46 Użytkownik jest niedostępny   Fuudimitzu Ikona

• Over 9000!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 03:32

Zobacz postSfinks, o 5 Marzec 2008, 01:16, napisał(a):

Kryteria durne ale zapamientajcie sobie dzieci i ryby nie maja glosu do 18 roku zycia :] :devil:

Mam 18 lat ale znając moją dyrektorkę to mogę jedynie zaszczekać :E

Te durne przepisy wprowadził nasz kochany mosiężny roman (celowo z małej), jeżeli się mylę to mnie poprawcie ale póki ten idiota był trzymany z daleka od władzy to było dobrze.

#47 Użytkownik jest niedostępny   lukasz166 Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 06:26

Takie małe pytanie, ale o co chodzi!? :-O To, co wy tu piszecie, to jakiś horror! Ja też chodzę do szkoły średniej, ale takich jaj, to nie mam... Nie wiem, jak to w ogóle zinterpretować. Najlepiej zamknę się w sobie :D

#48 Użytkownik jest niedostępny   przemo1231 Ikona

• αρχή anty neo !!!
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 06:34

Zobacz postlukasz166, o 5 Marzec 2008, 06:26, napisał(a):

Takie małe pytanie, ale o co chodzi!? :-O To, co wy tu piszecie, to jakiś horror! Ja też chodzę do szkoły średniej, ale takich jaj, to nie mam... Nie wiem, jak to w ogóle zinterpretować. Najlepiej zamknę się w sobie :D

bo chodzisz do spokojnej szkoły gdzie nie muszą narzucac dyscypliny

Zobacz postFuudimitzu, o 5 Marzec 2008, 03:32, napisał(a):

Mam 18 lat ale znając moją dyrektorkę to mogę jedynie zaszczekać :E

Te durne przepisy wprowadził nasz kochany mosiężny roman (celowo z małej), jeżeli się mylę to mnie poprawcie ale póki ten idiota był trzymany z daleka od władzy to było dobrze.

dokładnie ja miałem taka idiotyczną że jak były rekolecje to zamiast cały dzień miec wolnego to rano szło sie na 3 lekcje potem na 2 h do kościoła a potem znowu do szkoły na resztę lekcji :)

to sie nazywa żal

#49 Użytkownik jest niedostępny   Hekate Ikona

• Fana Banana
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 06:34

Zobacz postcOijN, o 5 Marzec 2008, 01:10, napisał(a):

zawsze sie dziwilem jakim trzeba byc za przeproszeniem niewydarzonym idiota, zeby dostac zachowanie nieodpowiednie czy naganne.
czy to tak ciezko popracowac nad soba...

no wlasnie, kryteria idiotyczne... o tyle ze az czlowieka niepokoj dopada, gdy sie dowiaduje, ze wiekszosc uczniow zadnych nie potrafi spelnic.

ps. AFI ruls :)

U mnie wystarczy wygląd niezgodny z regulaminem żeby miec naganne, makijaż, kilka kolczyków i już jestem stawiana na równi z najgorszymi chuliganami w szkole. Nie pale w szkolnym kiblu (w ogóle nie pale, ale to szczegół), nikogo nie bije, nie przezywam, nie dręcze, nie pyskuje do nauczycieli, wręcz przeciwnie, zazwyczaj jestem przez nich lubiana za spokój jaki zachowuje na lekcji, kulturalne zachowanie. Mimo, że nauczyciele dają mi dobre, ew. poprawne, czasem bardzo dobre zachowanie, moja wychowawczyni i tak musi mnie bronić przed nagannym :kwasny: Dzięki temu mam nieodpowiednie.

#50 Użytkownik jest niedostępny   Dylu Ikona

• (-_-)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 07:05

Zobacz postHekate, o 5 Marzec 2008, 06:34, napisał(a):

U mnie wystarczy wygląd niezgodny z regulaminem żeby miec naganne, makijaż, kilka kolczyków i już jestem stawiana na równi z najgorszymi chuliganami w szkole. Nie pale w szkolnym kiblu (w ogóle nie pale, ale to szczegół), nikogo nie bije, nie przezywam, nie dręcze, nie pyskuje do nauczycieli, wręcz przeciwnie, zazwyczaj jestem przez nich lubiana za spokój jaki zachowuje na lekcji, kulturalne zachowanie. Mimo, że nauczyciele dają mi dobre, ew. poprawne, czasem bardzo dobre zachowanie, moja wychowawczyni i tak musi mnie bronić przed nagannym :kwasny: Dzięki temu mam nieodpowiednie.

nie znasz powiedzenia : jak Cię widzą tak Cię piszą

#51 Użytkownik jest niedostępny   przemo1231 Ikona

• αρχή anty neo !!!
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 07:13

u mnie w sql było tak samo :P

#52 Użytkownik jest niedostępny   lukas Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 07:49

Zobacz postFuudimitzu, o 5 Marzec 2008, 03:32, napisał(a):

Mylisz się, skończyłem LO 2 lata temu i wszystkie punkty minusowe, jakie tu przeczytałem mozna było otrzymać już 5 lat temu. Wszystko się zgadza oprócz tego, że przepuszczali z zachowaniem najniższym do następnej klasy i nie trzeba było w klapkach chodzić, ale w obuwiu na jasnej podeszwie tak :)

#53 Użytkownik jest niedostępny   przemo1231 Ikona

• αρχή anty neo !!!
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 08:12

Zobacz postlukas, o 5 Marzec 2008, 07:49, napisał(a):

Mylisz się, skończyłem LO 2 lata temu i wszystkie punkty minusowe, jakie tu przeczytałem mozna było otrzymać już 5 lat temu. Wszystko się zgadza oprócz tego, że przepuszczali z zachowaniem najniższym do następnej klasy i nie trzeba było w klapkach chodzić, ale w obuwiu na jasnej podeszwie tak :)

wsumie racjakiedyś byłoinaczej ale weźpod uwagę że kiedyśmłodzież była bardziej zdyscpylinowana:)

#54 Użytkownik jest niedostępny   cOijN Ikona

• straight edge
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 08:28

U mnie wystarczy wygląd niezgodny z regulaminem żeby miec naganne, makijaż, kilka kolczyków [...]
Dzięki temu mam nieodpowiednie.

no to ci wspolczuje szowinistycznej szkoly, ale regulamin to regulamin i skoro sie go nie trzymasz... to czemu sie dziwisz?
ja w LO mialem dredy ale nikomu by nawet na mysl nie przyszlo, zeby mi z tego tytulu zachowanie obnizac, bo niby z jakiej racji... a sprobowaliby to bym ich wyzwal od pomylonych szowinistycznych paranoikow... zreszta juz mieli ze mna niemile przejscia jak mojej mamie na wywiadowce powiedzieli ze podejrzewaja mnie o zazywanie narkotykow!

ale tak to juz po prostu jest, w szkole obrywa sie czesto tym, ktorzy sie najbardziej wyrozniaja i tym ktorzy sie w tym izoluja od reszty. sa wytykani palcami i podejrzewani o najgorsze.
tobie sie tylko dziwie, ze jeszcze nie wyslalas do tej szkoly swoich rodzicow, by cos z tym zrobili, czasami to jedyne (za to bardzo skuteczne) wyjscie.

Ten post był edytowany przez cOijN dnia: 05 Marzec 2008 - 08:30

#55 Użytkownik jest niedostępny   B@ZYLI Ikona

• Opel
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 09:01

Zobacz postRaist_, o 3 Marzec 2008, 22:56, napisał(a):

Biedne dzieci - nie chodzą na lekcje i ktoś im za to obniża zachowanie. Do Sztrasburga z tym!

Obecność na wszystkich lekcjach zawsze była bez sensu :E My w LO mieliśmy 2 okienka!! po których były 2 lekcje jeszcze.
Na prawie żadnej z nich nie byłem ale wtedy było inaczej ;)

#56 Użytkownik jest niedostępny   boszek Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 09:35

Ale czemu się dziwicie, w szkole średniej jest takie coś jak obowiązek uczęszczania na zajęcia i niestety nie chodzi się na wybrane przedmioty, tylko wszystkie, jak już teraz nauczyliście się zlewać wszystko to na studiach wogóle nie będziecie już chodzić a co powiecie w pracy jak będą wam kazali siedzieć 6-14 z zegarkiem w ręku, że nie jesteście przyzwyczajeni do wstawania rano i przyjdziecie jak się obudzicie?..
U mnie też były klapki/sandały, ale po w-f ie wcale nie było aż tak różowo, nigdy nie zapomne kolegów siedzących przed nami: "Ej.. Artur, co tutaj tak śmierdzi?" no ale się chodziło i męczyło, niektózi od znajomych lekarzy mieli zwolnienia.

#57 Użytkownik jest niedostępny   jan dzban Ikona

• Polnische banditen analphabeten
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 10:58

Ja od siebie mogę napisać tylko: ocena z zachowania? co to k**wa jest. Debilny relikt przeszłości.

#58 Użytkownik jest niedostępny   kamassss Ikona

• Gwałty analne na zlecenie
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 11:14

eh ludzie, az tak trudno sobie usprawiedliwienie załatwic? nie rozumiem was, co to za problem wyrobic na dobre zachowanie? idz do sprzataczek pomoz im troche w robocie i juz punkty dodanie lecą. czy to takie trudne? u mnie w szole tez były punkty (teraz jestem w innej) i jakos nikt nigdy nie maiał ponizej dobrego. idz na szkolne zawody- masz plusa/y, zrob cos dla szkoły- tez dostajesz. nie wiem honor wam nie pozwala na na odrobine wysiłku za friko (nie liczac punktow dodatnich)? widze, ze kolega nie ma zadnych ambicji, bo gdyby mu zalezało na odpowiednim zachowaniu, to poszedłby do wychowawcy/nauczyciela/dyrektora i zapytał jak moze sobie podniesc zachowanie.

#59 Użytkownik jest niedostępny   Turgon Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 11:50

ludzie do jakich szkół chodzicie???
ja chodzę do nalepszego w moim mieście do najlepszej klasy w polsce moja szkoła jest 149 wg mnie nie źle mamy tu wielu olimpijczyków i nie ma takich cyrków z zachowaniem nic nigdy nie robię społecznie nie noszę obuwia zmiennego (obowiązują klapki) i wogóle jem na lekcjach śmieję się gadam i mam bardzo dobre czy tam dobre a pani chciała mi wstawić wzorowe a na żadne olimpiady nie chodzę ale za to tępią za nieobecności choć nikomu sprawowania nie obniżyli ogólnie luzik a u was to jakieś więzienia są u nas też identyfikatory ale NIKT ich nie nosi i mało kto obówie zmienne może ze 2 os na klasę i nie ma niższego zachowania niż dobre palą w kiblu i nikt sobie głowy nie zawraca póki mamy dobre oceny ludzie nie popadajcie w paranoje jesteśmy ludźmi każdy potrzebuje trochę luzu szkoła to nie więzienie!!!!!!

#60 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan Ikona

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Marzec 2008 - 11:59

Jak czytam te posty to :E tyle. U mnie w liceum było zupełnie inaczej. Chodziło się w glanach do budy. Chlało się za budką WFistów. Nikt nie myślał wtedy o jakiś idiotycznych pomysłach o których tu czytam. Na przerwach ludzie z ostatnich klas na legalu jarali fajki. Czasami jak się miało dyżur w szatni to się browarka wypiło. Fajnie było. Ale to było dawno jakieś 7 lat temu skończyłem liceum. A co do zachowania to miałem chyba dobre.

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4