Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LeWyyyyy

zachowanie naganne...

Rekomendowane odpowiedzi

współczuje Ci jesli musisz chodzic w klapkach po szkole.

Zdążyłem sie przyzwyczaić... Przynajmniej noga sie nie poci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej szkole też się chodzi w klapkach :D z skąd jesteś ?

 

Edit:

ja mam zwolnienie i chodzę w normalnych laczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pssss, dobsh ci boś psa ukatrupił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W szkole średniej?????? :E Dżizus, gdzie ty uczęszczasz? :E:P

500 Elitarne Liceum Ogólnokształcące im Adolfa H. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W szkole średniej?????? :E Dżizus, gdzie ty uczęszczasz? :E:P

 

powiedzmy że to szkoła z rozrywkową młodzieżą :) ludzie spoko tylko nauczyciele winni :D

 

500 Elitarne Liceum Ogólnokształcące im Adolfa H. :E

 

a żebyś wiedział że zgadłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
500 Elitarne Liceum Ogólnokształcące im Adolfa H. :E

 

 

A nie tysiącletnie przypadkiem (jak III rzesza? :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś sam. Moja klasa jest uważana za najgorszą w szkole. Dostajemy ciągle ostrzeżenia, że jeśli sie nie poprawimy to rozwiążą klasę. Mało tego nie chodzę do zawodówki a do technikum informatycznego. U nas też jest zarządzenie o nie zdaniu w wypadku zachowania nagannego ale dwukrotnie "po sobie". Jakby tego było mało uwagi dostajemy jako klasa a nie pojedyncze przypadki.

 

edit

współczuje Ci jesli musisz chodzic w klapkach po szkole.

 

Heh, ja myślałem, że we wszystkich szkołach średnich jest taki wymóg... U mnie w razie braku zmiany obuwia cierpi cała klasa, bo tracimy szczęśliwy numerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde bo u mnie w szkole są punkty ujemne...

Brak identyfikatora -7

brak zmiany obuwia -7

jedzenie na lekcji -7

godzina nieusprawiedliwiona -3

spoznienie -1

i kurde ze 3 osoby z mojej klasy mialo zachowanie powyzej nagannego :E :E (zawodowka)

Może cos w tym roku zrobią

 

LOL. O takich rzeczach to słyszałem, ale tylko w podstawówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, ja myślałem, że we wszystkich szkołach średnich jest taki wymóg... U mnie w razie braku zmiany obuwia cierpi cała klasa, bo tracimy szczęśliwy numerek.

 

:lol2: Ludzie, wy jesteście w szkołach średnich czy ośrodkach dla upośledzonych? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pies nie zdechł :E :E

ale cierpiał ! :P

tera wszystkim na forum będziesz sie kojarzył z bezdusznym potworem :E

 

 

 

poza tym - dziwny macie "rygor"...

u nas jedynie wprowadzili zasady przyzwoitego ubioru (co sie tyczy gł. panien) a za nie przestrzeganie laska musi chodzić tydzień czy jakiś tam czas we "fartuszku" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale cierpiał ! :P

tera wszystkim na forum będziesz sie kojarzył z bezdusznym potworem :E

 

 

 

poza tym - dziwny macie "rygor"...

u nas jedynie wprowadzili zasady przyzwoitego ubioru (co sie tyczy gł. panien) a za nie przestrzeganie laska musi chodzić tydzień czy jakiś tam czas we "fartuszku" :D

 

heeh dobrze że ja sie tak nie kojarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszGT
Heh, ja myślałem, że we wszystkich szkołach średnich jest taki wymóg... U mnie w razie braku zmiany obuwia cierpi cała klasa, bo tracimy szczęśliwy numerek.

u nas tak samo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo tak napraawde to fajnie popylac w klapkach... :E

 

nom stopy sie nie pocą i nie cuchnie od innych :D

ja często w nich chodziłem ( w klapkach ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później się ludzie dziwią, że młodzież coraz gorsza. Jak chodzą do więzienia zamiast do szkoły to się nie ma co dziwić. :cool: Ludzie, mając prawie 18 lat nie macie nic do powiedzenia?? Przecież na studiach życia nie będziecie mieć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to nie moge sie przestać smiać. Poważnie ten rygor w szkole sredniej jest żałosny. Szkoda ze nauczyciele nie wymagaja tyle od siebie co od uczniów. Dlatego studia jako czas nauki to najlepszy okres. Uczysz sie dla siebie jak niechcesz to spieprzaj i takie podejscie mi sie podoba. Wymóg z butami powiem, że ujdzie jakby w każdej szkole były takie szafki jak w stanach a tak niech spadaja i pani sprzątaczka robi swoje. Co do obecności to chociaz wypadało by chodzić raptem pare godzin dziennie. U mnie w szkole był wymóg zmiany butów co rozumiem. Ale narzucanie jak ma but wyglądać to porażka. Tak samo jakies fartuszki, pomylony pomysł godny podziwu w obozie w czasie wojny. Szkoła chce miec wizerunek to niech zadba od strony sprzętu, dobrej kadry i czystego otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze sie dziwilem jakim trzeba byc za przeproszeniem niewydarzonym idiota, zeby dostac zachowanie nieodpowiednie czy naganne.

czy to tak ciezko popracowac nad soba...

 

co to w ogole za kryteria?Nigdy z takimi nie mialem doczynienia

no wlasnie, kryteria idiotyczne... o tyle ze az czlowieka niepokoj dopada, gdy sie dowiaduje, ze wiekszosc uczniow zadnych nie potrafi spelnic.

 

ps. AFI ruls :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryteria durne ale zapamientajcie sobie dzieci i ryby nie maja glosu do 18 roku zycia :]:devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kryteria durne ale zapamientajcie sobie dzieci i ryby nie maja glosu do 18 roku zycia :]:devil:

 

Mam 18 lat ale znając moją dyrektorkę to mogę jedynie zaszczekać :E

 

Te durne przepisy wprowadził nasz kochany mosiężny roman (celowo z małej), jeżeli się mylę to mnie poprawcie ale póki ten idiota był trzymany z daleka od władzy to było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie, ale o co chodzi!? :-O To, co wy tu piszecie, to jakiś horror! Ja też chodzę do szkoły średniej, ale takich jaj, to nie mam... Nie wiem, jak to w ogóle zinterpretować. Najlepiej zamknę się w sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie małe pytanie, ale o co chodzi!? :-O To, co wy tu piszecie, to jakiś horror! Ja też chodzę do szkoły średniej, ale takich jaj, to nie mam... Nie wiem, jak to w ogóle zinterpretować. Najlepiej zamknę się w sobie :D

 

bo chodzisz do spokojnej szkoły gdzie nie muszą narzucac dyscypliny

 

Mam 18 lat ale znając moją dyrektorkę to mogę jedynie zaszczekać :E

 

Te durne przepisy wprowadził nasz kochany mosiężny roman (celowo z małej), jeżeli się mylę to mnie poprawcie ale póki ten idiota był trzymany z daleka od władzy to było dobrze.

 

dokładnie ja miałem taka idiotyczną że jak były rekolecje to zamiast cały dzień miec wolnego to rano szło sie na 3 lekcje potem na 2 h do kościoła a potem znowu do szkoły na resztę lekcji :)

 

to sie nazywa żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie dziwilem jakim trzeba byc za przeproszeniem niewydarzonym idiota, zeby dostac zachowanie nieodpowiednie czy naganne.

czy to tak ciezko popracowac nad soba...

 

 

no wlasnie, kryteria idiotyczne... o tyle ze az czlowieka niepokoj dopada, gdy sie dowiaduje, ze wiekszosc uczniow zadnych nie potrafi spelnic.

 

ps. AFI ruls :)

U mnie wystarczy wygląd niezgodny z regulaminem żeby miec naganne, makijaż, kilka kolczyków i już jestem stawiana na równi z najgorszymi chuliganami w szkole. Nie pale w szkolnym kiblu (w ogóle nie pale, ale to szczegół), nikogo nie bije, nie przezywam, nie dręcze, nie pyskuje do nauczycieli, wręcz przeciwnie, zazwyczaj jestem przez nich lubiana za spokój jaki zachowuje na lekcji, kulturalne zachowanie. Mimo, że nauczyciele dają mi dobre, ew. poprawne, czasem bardzo dobre zachowanie, moja wychowawczyni i tak musi mnie bronić przed nagannym :kwasny: Dzięki temu mam nieodpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wystarczy wygląd niezgodny z regulaminem żeby miec naganne, makijaż, kilka kolczyków i już jestem stawiana na równi z najgorszymi chuliganami w szkole. Nie pale w szkolnym kiblu (w ogóle nie pale, ale to szczegół), nikogo nie bije, nie przezywam, nie dręcze, nie pyskuje do nauczycieli, wręcz przeciwnie, zazwyczaj jestem przez nich lubiana za spokój jaki zachowuje na lekcji, kulturalne zachowanie. Mimo, że nauczyciele dają mi dobre, ew. poprawne, czasem bardzo dobre zachowanie, moja wychowawczyni i tak musi mnie bronić przed nagannym :kwasny: Dzięki temu mam nieodpowiednie.

nie znasz powiedzenia : jak Cię widzą tak Cię piszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...