Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LeWyyyyy

zachowanie naganne...

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wystarczy wygląd niezgodny z regulaminem żeby miec naganne, makijaż, kilka kolczyków i już jestem stawiana na równi z najgorszymi chuliganami w szkole. Nie pale w szkolnym kiblu (w ogóle nie pale, ale to szczegół), nikogo nie bije, nie przezywam, nie dręcze, nie pyskuje do nauczycieli, wręcz przeciwnie, zazwyczaj jestem przez nich lubiana za spokój jaki zachowuje na lekcji, kulturalne zachowanie. Mimo, że nauczyciele dają mi dobre, ew. poprawne, czasem bardzo dobre zachowanie, moja wychowawczyni i tak musi mnie bronić przed nagannym :kwasny: Dzięki temu mam nieodpowiednie.

 

u mnie w sql było tak samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te durne przepisy wprowadził nasz kochany mosiężny roman (celowo z małej), jeżeli się mylę to mnie poprawcie ale póki ten idiota był trzymany z daleka od władzy to było dobrze.

 

Mylisz się, skończyłem LO 2 lata temu i wszystkie punkty minusowe, jakie tu przeczytałem mozna było otrzymać już 5 lat temu. Wszystko się zgadza oprócz tego, że przepuszczali z zachowaniem najniższym do następnej klasy i nie trzeba było w klapkach chodzić, ale w obuwiu na jasnej podeszwie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się, skończyłem LO 2 lata temu i wszystkie punkty minusowe, jakie tu przeczytałem mozna było otrzymać już 5 lat temu. Wszystko się zgadza oprócz tego, że przepuszczali z zachowaniem najniższym do następnej klasy i nie trzeba było w klapkach chodzić, ale w obuwiu na jasnej podeszwie tak :)

 

wsumie racjakiedyś byłoinaczej ale weźpod uwagę że kiedyśmłodzież była bardziej zdyscpylinowana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wystarczy wygląd niezgodny z regulaminem żeby miec naganne, makijaż, kilka kolczyków [...]

Dzięki temu mam nieodpowiednie.

no to ci wspolczuje szowinistycznej szkoly, ale regulamin to regulamin i skoro sie go nie trzymasz... to czemu sie dziwisz?

ja w LO mialem dredy ale nikomu by nawet na mysl nie przyszlo, zeby mi z tego tytulu zachowanie obnizac, bo niby z jakiej racji... a sprobowaliby to bym ich wyzwal od pomylonych szowinistycznych paranoikow... zreszta juz mieli ze mna niemile przejscia jak mojej mamie na wywiadowce powiedzieli ze podejrzewaja mnie o zazywanie narkotykow!

 

ale tak to juz po prostu jest, w szkole obrywa sie czesto tym, ktorzy sie najbardziej wyrozniaja i tym ktorzy sie w tym izoluja od reszty. sa wytykani palcami i podejrzewani o najgorsze.

tobie sie tylko dziwie, ze jeszcze nie wyslalas do tej szkoly swoich rodzicow, by cos z tym zrobili, czasami to jedyne (za to bardzo skuteczne) wyjscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biedne dzieci - nie chodzą na lekcje i ktoś im za to obniża zachowanie. Do Sztrasburga z tym!

Obecność na wszystkich lekcjach zawsze była bez sensu :E My w LO mieliśmy 2 okienka!! po których były 2 lekcje jeszcze.

Na prawie żadnej z nich nie byłem ale wtedy było inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu się dziwicie, w szkole średniej jest takie coś jak obowiązek uczęszczania na zajęcia i niestety nie chodzi się na wybrane przedmioty, tylko wszystkie, jak już teraz nauczyliście się zlewać wszystko to na studiach wogóle nie będziecie już chodzić a co powiecie w pracy jak będą wam kazali siedzieć 6-14 z zegarkiem w ręku, że nie jesteście przyzwyczajeni do wstawania rano i przyjdziecie jak się obudzicie?..

U mnie też były klapki/sandały, ale po w-f ie wcale nie było aż tak różowo, nigdy nie zapomne kolegów siedzących przed nami: "Ej.. Artur, co tutaj tak śmierdzi?" no ale się chodziło i męczyło, niektózi od znajomych lekarzy mieli zwolnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę napisać tylko: ocena z zachowania? co to k**wa jest. Debilny relikt przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ludzie, az tak trudno sobie usprawiedliwienie załatwic? nie rozumiem was, co to za problem wyrobic na dobre zachowanie? idz do sprzataczek pomoz im troche w robocie i juz punkty dodanie lecą. czy to takie trudne? u mnie w szole tez były punkty (teraz jestem w innej) i jakos nikt nigdy nie maiał ponizej dobrego. idz na szkolne zawody- masz plusa/y, zrob cos dla szkoły- tez dostajesz. nie wiem honor wam nie pozwala na na odrobine wysiłku za friko (nie liczac punktow dodatnich)? widze, ze kolega nie ma zadnych ambicji, bo gdyby mu zalezało na odpowiednim zachowaniu, to poszedłby do wychowawcy/nauczyciela/dyrektora i zapytał jak moze sobie podniesc zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie do jakich szkół chodzicie???

ja chodzę do nalepszego w moim mieście do najlepszej klasy w polsce moja szkoła jest 149 wg mnie nie źle mamy tu wielu olimpijczyków i nie ma takich cyrków z zachowaniem nic nigdy nie robię społecznie nie noszę obuwia zmiennego (obowiązują klapki) i wogóle jem na lekcjach śmieję się gadam i mam bardzo dobre czy tam dobre a pani chciała mi wstawić wzorowe a na żadne olimpiady nie chodzę ale za to tępią za nieobecności choć nikomu sprawowania nie obniżyli ogólnie luzik a u was to jakieś więzienia są u nas też identyfikatory ale NIKT ich nie nosi i mało kto obówie zmienne może ze 2 os na klasę i nie ma niższego zachowania niż dobre palą w kiblu i nikt sobie głowy nie zawraca póki mamy dobre oceny ludzie nie popadajcie w paranoje jesteśmy ludźmi każdy potrzebuje trochę luzu szkoła to nie więzienie!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te posty to :E tyle. U mnie w liceum było zupełnie inaczej. Chodziło się w glanach do budy. Chlało się za budką WFistów. Nikt nie myślał wtedy o jakiś idiotycznych pomysłach o których tu czytam. Na przerwach ludzie z ostatnich klas na legalu jarali fajki. Czasami jak się miało dyżur w szatni to się browarka wypiło. Fajnie było. Ale to było dawno jakieś 7 lat temu skończyłem liceum. A co do zachowania to miałem chyba dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[cut]

Wiem, że taki jest regulamin i jestem świadoma obniżenia oceny, ale mogliby sie ograniczyć do poprwanego, a nie od razu naganne :kwasny::E

Hahahah, narkotyki, niezły traf :D W sumie mnie tez pielegniarka pytała czy na pewno niczego nie biore, jak przyszłam po tabletke na ból głowy :E

Ta, nie wysłałam. Mój ojciec był, bo też już nie mógł wytrzymać tego co mu mówiłam po powrocie ze szkoły, ale w sumie niewiele to dało :kwasny: Poza tym chodzi na wywiadówki.

 

 

btw. Turgon, blablablablablahsdfjhsgfkjhsagsdh

Interpunkcja????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że taki jest regulamin i jestem świadoma obniżenia oceny, ale mogliby sie ograniczyć do poprwanego, a nie od razu naganne :kwasny::E

Hahahah, narkotyki, niezły traf :D W sumie mnie tez pielegniarka pytała czy na pewno niczego nie biore, jak przyszłam po tabletke na ból głowy :E

Ta, nie wysłałam. Mój ojciec był, bo też już nie mógł wytrzymać tego co mu mówiłam po powrocie ze szkoły, ale w sumie niewiele to dało :kwasny: Poza tym chodzi na wywiadówki.

Masz się ubierać tak jak inni, zachowywać tak jak inni, jeszcze się tego nie nauczyłaś?. Nie ważne, że masz dobre oceny, że sie nie spóźniasz ale wystarczy, że wyglądasz inaczej. Nie mają się do czego przyczepić, ale zaraz... jest ocena z zachowania, no to jest to. Tolerancja :lol2: Wiem, że są szkoły "elitarne" gdzie wymagany jest mundurek czy inny jednolity strój, jeżeli chcesz do takiej chodzić to musisz to zaakceptować ale ludzie nie dajmy się zwariować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, u nas była troche nagonka na "dredy"

osobiście nie lubie takich fryzur, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego z początku kroiło sie coś w stylu "trzeba ściąć"... no o ile chłopak może zgolić sie na krótko, to dziewczyna która musi sie pozbyć dredów też ma wyglądać jak po chemioterapii?

ale jakoś to ucichło

 

problem w tym, że nie ma konkretnych wyznaczników... niektórzy mogą sobie zgolić łby i chodzić w spodniach z kroczem do kolan, ale za to już przesadnym kolczykom itd mówimy - niet :heu:

ew mundurki i fryzura "na pazia" :E

 

kurde :] zauważyliście też taką poprawność na korytarzach szkolnych?

chudze dziewczyny - myślą że są grube, grube dziewczyny - myślą że są chude i exponują swoje "wdzięki" w spodniach za ciasnych o 2nr? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde :] zauważyliście też taką poprawność na korytarzach szkolnych?

chudze dziewczyny - myślą że są grube, grube dziewczyny - myślą że są chude i exponują swoje "wdzięki" w spodniach za ciasnych o 2nr? :E

U nas tez tak jest :P Chyba wszedzie tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde smilies/krzywy.gif zauważyliście też taką poprawność na korytarzach szkolnych?

chudze dziewczyny - myślą że są grube, grube dziewczyny - myślą że są chude i exponują swoje "wdzięki" w spodniach za ciasnych o 2nr? smilies/szczerbaty.gif

Uff juz myslalem, ze to u nas jest tak zle... Zdarza sie czasem cos zobaczyc fajnego, ale te "prezentujace sie" to w wiekszosci 160cm i tak z 80kg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm, u nas była troche nagonka na "dredy"

osobiście nie lubie takich fryzur, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego z początku kroiło sie coś w stylu "trzeba ściąć"... no o ile chłopak może zgolić sie na krótko, to dziewczyna która musi sie pozbyć dredów też ma wyglądać jak po chemioterapii?

ale jakoś to ucichło

 

problem w tym, że nie ma konkretnych wyznaczników... niektórzy mogą sobie zgolić łby i chodzić w spodniach z kroczem do kolan, ale za to już przesadnym kolczykom itd mówimy - niet :heu:

ew mundurki i fryzura "na pazia" :E

 

U mnie w szkole też była ( jest ) nagonka na dredy. Z tym że nikt z dyrekcji, mimo wielu próśb, nigdy nie podał ani jednego sensownego argumentu "przeciw dredom".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde zauważyliście też taką poprawność na korytarzach szkolnych?

chudze dziewczyny - myślą że są grube, grube dziewczyny - myślą że są chude i exponują swoje "wdzięki" w spodniach za ciasnych o 2nr?

oj mało w zyciu widzieliscie. znam taką jedna, wazy 110 kg, wzrost 1,65m . spodnie "biodrówki" (czy jak to sie tam nazywa), koszulka powyzej pępka- cały rok, snieg, deszcz, mróz 30 stopni-zawsze. i mysli, ze jest fajna, cool, ze jest zajebista, a w lecie potrafi załozyć miniówke, na dodatek chamidło jakich mało.

 

zal.pl= pis.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umh... ja to już kończe edukacje w LO i z tego co tu czytam to mam bardzo normalną szkołę (VIII LO w Katowicach)

nikt nie każe zmieniać butów :P uczniowie chodzą ubrani tak jak chcą (oczywiście w ramach przyzwoitości - u dziewczyn bluzka powyżej pępka nie wchodzi w grę) i nie ma żadnych głupich ujemnych punktów! jeśli chodzisz do szkoły po to żeby sie uczyć to masz od razu zachowanie bardzo dobre, chyba że czymś podpadniesz to wtedy może dobre...

 

pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja wale i pierzpe :o Gdzie wy do szkół chodzicie? :o Ja chodze do całego zespołu szkół (2 licea i technikum) i niby "rygor" jest ale w teori, irokezy czy jakieś ubrania dziwne nie są zabronione. Tępi sie raczej ilość godzin nieusprawiedliwonych ale nie jest tak strasznie, w kiblach palą ale nauczyciele tylko teoretycznie wywalają palaczy z kibli [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidahow

Kiedyś miałem poprawne za nieobecności mimo, że sprawiałem chyba najmniej problemu w klasie. Gość który nie opuścił żadnego dnia, lecz piłował mordę na full miał bardzo dobre ;)

 

:thumbup::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolega dostał w jeden dzień 6 uwag xD Nie zgadniecie za co :P Za jedzenie na lekcji :D -7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W klapkach w szkole sredniej - nie mam pytan... Wy chyba chodzicie do przedszkola

hah, umnie w miescie w 90% szkół srednich tak jest + w 1 gimnazjum. Jakoś nikt nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...