Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dszywala

Archiwum aukcji allegro. Jak się dostać ? Jak znaleźć aukcję sprzed 3 miesięcy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam następujący problem, otóż nie korzystałem z allegro około 2 miesięcy i serwis wykasował wszystkie aukcje z zakładek moje allegro. Wiem że allegro po 3 miesiącach bodajże przenosi aukcje do swojego archiwum. Problem mam taki że razem z aukcjami zniknął mi szablon który tworzyłem dość długo i namęczyłem się przy nim co nie miara.

teraz pytanie: Czy istnieje jakakolwiek możliwość żeby wyświetlić którąś moją aukcję sprzed 3 miesięcy ? Wtedy skopiowałbym sobie kod html....

 

Próbowałem szukać poprzez google niestety bez skutku...

 

Za każdy pomysł z góry dzięki.

 

Edit: Ewentualnie może ma ktoś jakiś fajny, przejrzysty szablon i mógłby mi udostępnić :)? Szukałem trochę darmowych i raczej nie przypadły mi do gustu, więc wystawiłem aukcję bez szablonu i jest słabo czytelna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bó. Nikt nie ma pomysłu, to trzeba chyba brać się od nowa za robienie szablonu [:/] Pozapominałem już wszystko i zajmie mi to z tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś kontaktować się z Allegro? Może operator wyciągnął by z archiwum jakąś twoją aukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyszukujesz byle co, np. "fasfahgdhgsd", oczywiście tego nie znajduje i otwiera ci nowe wyszukiwanie.

dziwna metoda. to nie łatwiej wejść na allegro i kliknąć takie duze szukaj na górze pośrodku ?

 

Zaznaczasz "Szukaj w zakończonych", albo szukasz po użytkowniku.

to chyba nic nie da

 

a co do tematu, to jak żadna Twoja aukcja nie została zarchiwizowana (np w http://www.allegro.archiver.pl/) to chyba takiej aukcji nie dostaniesz.

pozostaje tylko napisanie do allegro i trzymanie kciuków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

archiver szablonu nie archiwizuje tylko treść aukcji.

 

Myślę że to jest rozwiązanie dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
archiver szablonu nie archiwizuje tylko treść aukcji.

 

Myślę że to jest rozwiązanie dla Ciebie.

:notworthy::beerchug::thumbup:

Wielkie dzięki!. Aukcję znalazłem, szablon mam.

Jupi jeszcze raz dziękuję!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą to kolejny przykład na "szkocki" model allegro .... , ebay czy nawet aukcje wośp z allegro są widoczne w tył ....

 

Pomijam szablony , ale czy nie było by lepiej także dla allegro by kupujący mógł przejrzeć aukcje w tył za pół czy cały rok

 

Skończyliby się goście sprzedający przez 3 msc. zapałki na sztuki , po czym zmieniają branżę np. na GSM i .... 300 poszkodowanych w tydzień :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skończyliby się goście sprzedający przez 3 msc. zapałki na sztuki , po czym zmieniają branżę np. na GSM i .... 300 poszkodowanych w tydzień :mad:

Eee tam ,wystarczyło by coś takiego jak "średnia wartość sprzedaży/kupna" gdzieś tam w profilu. Przecież nikomu nie będzie się chciało po każdej jednej aukcji przeglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:notworthy::beerchug::thumbup:

Wielkie dzięki!. Aukcję znalazłem, szablon mam.

Jupi jeszcze raz dziękuję!.

To kiedy na ten browar pójdziemy? ;)

 

 

Pomijam szablony , ale czy nie było by lepiej także dla allegro by kupujący mógł przejrzeć aukcje w tył za pół czy cały rok

 

Wyobrażasz sobie błyskawiczny dostęp do ok 300 000 000 aukcji? Myślę że ucierpiałaby na tym szybkość serwisu.

Lepszym rozwiązaniem byłoby chyba wydzielenie przez allegro jakiegoś archiwum działającego na innych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To kiedy na ten browar pójdziemy? ;)

Jak jesteś z Krakowa to nawet dzisiaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • FuryGPU - pojedynczy użytkownik opracował od podstaw własną kartę graficzną. Zaskakująco dobrze radzi sobie z grą Quake Ja mam wielki szacunek dla takich napaleńców, co ja umiem sam zrobić, ratuję stare komputery/laptopy/tablety/smartfony ze śmietnika i przywracam je do życia. Te które się nadają oczywiście  
    • Obie konstrukcje mają swoje zady i walety. Najlepiej przeanalizuj jakie masz potrzeby, popatrz testy i wybierz konstrukcje Ci odpowiadającą. Tutaj istotny jest indywidualizm. Podpowiem, że karta zielonych będzie lepsza do tytułów z RT.
    • Akurat panowie gram głównie na słuchawkach albo na głośnych głośnikach więc i tak nie słyszę chłodzenia więc raczej i tak jesli chodzi o chłodzenia to zostanę przy czymś za 200-300 zł max
    • U nas było powszechne oburzenie kiedy notorycznego oszusta z OLX skazano na 20 lat więzienia... takie kary powinny być za oszustwa/przestępstwa finansowe(w zależności od skali od kilku lat do nawet do dożywocia, jak w USA w przypadku piramid finansowych). Można się tylko domyślać ile tragedii życiowych spowodował taki bandzior(w białych rękawiczkach). Taki Marcin P. i jego małżonka nigdy nie powinni opuścić zakładu karnego.
    • No i to jest smutne, bo rozłożenie na lata pozwala myśleć, że pewnie pojawi się jakaś technologia, tanie magazyny ttd, Bo przy obecnych ja tego "net zero" nie bardzo widzę. Te jebnie, a jedyna dobra rzecz w tym, że pewnie nie dożyję najgorszego. Np. peerelowskie budownictwo (choć to z lat 90 nie lepsze). Wiadomo, można dokładać styropianu na ściany i lepsze okna, ale z wentylacją grawitacyjną czy układem pewnych rzeczy nie przeskoczysz bez wyburzenia i zbudowania na nowo. A tak mieszkają miliony ludzi. I nawet jak im pomontujesz pompy ciepła i sieć elektryczna tu uciągnie, to one będą ciągnąć gigawaty i z czegoś trzeba te gigawaty wygenerować, najwięcej w chłodnie i długie zimowe noce.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...