Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Famas_89

Wykształcenie średnie czy srednie niepełne ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Jak skończe technikum i nie zdam matury to mam wykształcenie średnie czy średnie nie pełne ?

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skonczysz technikum nie zdajac matury, bedziesz niepelnym sredniakiem :]

 

Ja mam gorszy problem...Co ze mna bedzie jak skoncze technikum i nie zdam zawodowego?? 4-letnie LO?? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam...

Jak skończe technikum i nie zdam matury to mam wykształcenie średnie czy średnie nie pełne ?

Pozdrawiam...

 

bullshit , i tak masz średnie nawet jesli matury nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja matka kiedyś nawet nie podchodziła do matury i ma średnie.. Tzn była w uzupełniającym bo wczesniej chodziła do zawodówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego, bo w koncu swiadectwo maturalne jest wyznacznikiem wyksztalcenia sredniego. Czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego, bo w koncu swiadectwo maturalne jest wyznacznikiem wyksztalcenia sredniego. Czy nie?

Nie

 

Matura jest przepustką do dalszego kształcenia. Jeśli jej nie zdasz lub zdecydujesz się do niej nie podchodzić, to w konsekwencji masz wykształcenie średnie bez matury. Pracodawca, który poszukuje pracownika ze średnim wykształceniem bez problemu Cię wtedy zatrudni. No chyba, że z góry zaznaczy, że wymagane jest wykształcenie średnie z maturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest z pracą dla człowieka posiadającego średnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest z pracą dla człowieka posiadającego średnie ?

średnie jaki?

bo po ogólniaku to ciężko, ale po technikach (tych "technicznych" ;) ) raczej da się znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykształcenie średnie daje ci samo skończenie szkoły średniej, nie musisz mieć matury, wystarczy samo świadectwo ukończenia. Inaczej sprawa wygląda z wykształceniem wyższym, tu trzeba już obronić pracę dyplomową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak wykształcenie średnie niepełne. Tak samo jak swojego czasu nabijali sie z Kwasniewskiego i jego niepełnego wyższego, bo tez po prostu cos takiego nie istnieje. Masz średnie, albo nie. Wykształcenie mozesz mieć podstwowe, gimnazjalne, zawodowe, średnie lub wyższe. Po technikum lub liceum bez matury masz wykształcenie średnie, a matura, to jest po prostu przepustka na studia. Jak nie zdasz matury lub nawet do niej nie podejdziesz, to nie dostaniez sie na studia, ale średnie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gorszy problem...Co ze mna bedzie jak skoncze technikum i nie zdam zawodowego?? 4-letnie LO?? :/

 

Chodzi ci o ten egzamin na koniec technikum ? Jak go nie zdasz to nie dostaniesz dyplomu technika :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o ten egzamin na koniec technikum ? Jak go nie zdasz to nie dostaniesz dyplomu technika :kwasny:

 

Dokladnie o ten mi chodzi. Z tego co wiem, u mnie w szkole egzamin jest bardzo trudny. W zeszlym roku ponoc 30% zdalo, wiec sie obawiam, pomimo ze jestem w 2kl dopiero. W sumie wole nie miec matury niz zawodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykształcenie mozesz mieć podstwowe, gimnazjalne, zawodowe, średnie lub wyższe.

 

Nie ma czegos takiego jak wykształecenie gimnazjalne. Po gimnazjum masz dopiero wyszktałcenie podstawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegos takiego jak wykształcenie średnie niepełne. Tak samo jak swojego czasu nabijali sie z Kwasniewskiego i jego niepełnego wyższego, bo tez po prostu cos takiego nie istnieje.

To akurat zły przykład. Kwaśniewski został skreślony z listy studentów UG. Właśnie dlatego mówiono, że ma wyższe niepełne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy się zdaje taki egzamin po technikum to dostajesz dyplom i masz ( chyba ) tytuł technika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdy ucze sie te 4 lata w technikum, wyniose kupe wiadomosci i doswiadczenie, a nie zdam egzaminu, to w dalszym ciagu jestem jak po LO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petlik.

Jak wyniesiesz "kupe" wiadomosci i doswiadczenia to jak mozesz nie zdac egzaminu ? :P.

No i jezeli zdasz mature to jestes jak po LO (chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kupie siła :D Słyszałem ze głupie są te egzaminy zawodowe w technikum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajj wiesz, ze zawsze moga Cie zagiac, tym bardziej, ze w technikum uczysz sie tylko podstaw. Zeby byc na prawde dobrze przygotowanym do egzaminu, trzeba duuzo uczyc sie samemu i oczywiscie praktykowac jak najwiecej(bynajmniej w mojej szkole). Bo samo podlaczanie przewodow od zasilacza do ukladu i spisywanie wartosci z multimetra duzego doswiadczenia nie daje, a to jest jedynym zajeciem na pracowniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegos takiego jak wykształecenie gimnazjalne. Po gimnazjum masz dopiero wyszktałcenie podstawowe.

Kiedys sie kończyło 8 klas podstawówki i szło sie do szkoły średniej i gimnazjum nie było, wiec najnizsze wykształcenie, to było podstawowe. Teraz jest jeszcze po podsatwówce, gimnazjum, wiec jest cos takiego jak wykształcenie gimnazjalne. Jak skonczysz 6 klas podstawówki, to wychodzisz z niej z wykształceniem podstawowym, a jak potem skończysz gimnazjum, to masz gimnazjalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w szkole egzamin na technika zdaje srednio kolo 50%, zdazalo sie i mniej. Trudny jest to egzamin, ale jak sie dobrze w 4 klasie zakrecisz to i bez niego prace znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...