Skocz do zawartości
ASDA

Max Payne 3 (2012)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeL
Yep. Przebiłeś się przez pokój z komputerami, aby na końcy znalezć pomieszczenie z "zawieszonymi" w powietrzu zdjęciami autorów gry. Taka ciekawostka, nic więcej.

 

No ale sama strzelanina może być ciekawa! A zresztą myślałem, że odkryłem już wszystkie sekrety, a tu zonk. ;)

Widziałeś to na własne oczy? ;)

Masz może save'a? ;)

 

ten pierwszy to pasztet robiony ze swinskiej dupy

 

Jak możesz tak pisać o drugim człowieku? :kwasny:

Nie zapominaj, że głównie on stoi za tą świetną historią.

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale sama strzelanina może być ciekawa! A zresztą myślałem, że odkryłem już wszystkie sekrety, a tu zonk. ;)

Widziałeś to na własne oczy? ;)

Masz może save'a? ;)

Owszem na własne oczy widziałem. Nie nie mam save'a ;) Grałem w tak dawno żte jest to zwyczajnie niemożliwe. Ale pamiętaj że google pomaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
Ale pamiętaj że google pomaga ;)

 

No szukałem, szukałem, ale wszędzie save'y z najniższego poziomu trudności. A tu trzeba najwyższy...

 

"Once the game is completed on the "Dead on Arrival" difficulty level, Max enters a hidden stage called "The Final Challenge"

 

Znaczy co, załatwi się helikopter na dachu, Max w filmiku przechodzi przez budynek (tak jak zawsze jest) i wtedy włącza się ten dodatkowy etap?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No szukałem, szukałem, ale wszędzie save'y z najniższego poziomu trudności. A tu trzeba najwyższy...

 

"Once the game is completed on the "Dead on Arrival" difficulty level, Max enters a hidden stage called "The Final Challenge"

 

Znaczy co, załatwi się helikopter na dachu, Max w filmiku przechodzi przez budynek (tak jak zawsze jest) i wtedy włącza się ten dodatkowy etap?

Ten lvl pojawia się na ekranie wyboru leveli w menu po skończeniu gry. Proponuję ci znalezć pewien nod. Nie chcę skaszanić tytułu ale to coś było jak "True Matrix". O ilr pamięć mnie nie zawodzi były tam od początku wszystkie levele, włączająć w to ten bonusowy.

Powiem ci tak. Daj mi 5 minut i znajde go specjalnie dla ciebie ;)

 

EDIT.

 

http://www.gamespot.com/pc/action/maxpayne...tml?sid=6102917

 

Nie jestem w 100% pewien, ale wydaje mi się że to ten.

 

Przy okazji http://codemonkey.sunsite.dk/projects/maxp...x_payne1_5.html ten także wydaje się ciekawy :)

Edytowane przez Dawho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się, Max Payne'a III nie będzie, sprawy konkurencji nawiasem mówiąc. Lige la France wiecie zawsze prawdziwe informacje ze świata, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Dzięki, Dawho, jutro się pobawię. ;)

No a tym modem się bawiłem kilka lat temu i faktycznie coś mi świta, że można było wybierać poziomy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Max Payne 3 zapowiedziany!

 

Ilu z was czekało na dzień, kiedy oficjalnie zostanie zapowiedziana trzecia część mrocznych perypetii najlepszego narratora zza kadru, prawdziwego nowojorskiego twardziela Maxa Payne'a? Ten dzień nadszedł właśnie dziś!

 

Max Payne 3 został oficjalnie zaanonsowany przez specjalistów z Rockstar. Aby ujrzeć nowe wcielenie naszego ulubionego gliny, zajrzyjcie na nową oficjalną stronę. Prócz obrazka wyraźnie pokazującego, że Max przeszedł wiele od ostatniej wizyty w 2003 roku, wiadomo malutko. "Tą grą zaczynamy nowy rozdział życia Maxa" - powiedział Dan Houser, założyciel Rockstar. "To będzie Max, jakiego dotąd nie widzieliśmy, kilka lat starszy, bardziej zmęczony i cyniczny niż kiedykolwiek. Będziemy obserwować jego dalszy upadek po wydarzeniach znanych z części drugiej i będziemy świadkami jego ostatniej szansy na zbawienie". Max opuścił nowojorską policję i znajduje się gdzieś daleko od domu, w innym mieście, gdzie przemoc i rozlew krwi czekają na każdym rogu. Czyli nie trafił dużo lepiej?

 

A zatem, mili gracze ? plotki o trzeciej części Maxa tworzonej przez Rockstar się niniejszym potwierdziły. Remedy zajmuje się wciąż Alanem Wake'iem, więc za nowego Maxa odpowiadać będą inni ludzie - oddział R* z Vancouver. Tytuł jest zapowiadany na tegoroczną zimę na PC, Xboxa 360 i PlayStation3. Aż głupio napisać na koniec taki banał, ale wszystko wskazuje na to, że tej zimy będzie się działo!

 

Źródło: Gry-OnLine

 

 

 

Minirecenzja qijna:

Max Payne 3 to godna kontynuacja serii[...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te informacje okażą się prawdziwe, to dojdzie kolejna gra, na którą z pewnością będzie trzeba czekać :) Oczywiście najlepiej żeby zajęło się tym ponownie Remedy, ale marka należy do Take Two, więc sprawa jest otwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We keep driving into the night, it's a late goodbye, such a late goodbye...

Oby fabuła była również w klimacie noir jak część 2. Nie znam innej gry z takową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAKKKKKK!!! :respect: Oby to była prawda, oba Maxy są doskonałe, a jedynka to mistrzostwo świata pod względem klimatu w czasach kiedy wyszła. Mam nadzieję że zrobią część trzecią choć szczerze mówiąc patrząc na rozwój fabuły w dwójce nie widzę wielu postaci na których można by oprzeć część trzecią. Oby tylko nie zrobili z tego jakiejś wymuszonej na siłę kiszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
Oby tylko nie zrobili z tego jakiejś wymuszonej na siłę kiszki.

 

Mam nadzieję, że konieczność wstrzelenia się w premierę filmu nie wpłynie negatywnie na samą grę (o ile ta faktycznie powstanie). No i przydałaby się trochę dłuższa rozgrywka, bo Max Payne 2 akurat pod tym względem rozczarowywał - nawet gdy się człowiek delektował rozgrywką i fabułą, to i tak cała zabawa kończyła się szybko, za szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23

Max Payne 1 i 2 byl swietna gierka. Osobiscie chcialbym, aby powstala 3 czesc ale wolalbym by Mafia 2 okazala sie lepsza gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby brak "PC" w tej wiadomosci to tylko skleroza autora... I kto to wogole bedzie robil? R*? Bo Remedy robi Alana Wake'a przeciez... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie profanuj MP! :mad:

 

Każdy ma prawo do własnego zdania :cool:

 

W każdym bądź razie seria powinna już zakończyć swój żywot, stając się przy tym legendą po wsze czasy. Sami twórcy powiedzieli zresztą, iż nie chcą już przemęczać chłopaka, bo i tak już wystarczająco się nacierpiał :] Poza tym, nie wiem, czy dziś Maksio nie poległby w starciu z presją jaka na nim ciąży. Dlatego jestem na nie, pomimo tego, że i tak z pewnością zagrałbym, bawiąc się przednie :P

Edytowane przez Matio.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to prawda byla ;D

1 czesc miala swą fabułe, klimat, akce, pierwszy raz wykorzystano, zastosowano bullet time ;D

2 czesc takze ciekawa byla ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie.:)

 

Właśnie spojrzałem na Max Payne'a 2, dumnie stojącego na półce. :P

 

Niech nawet grafika będzie kiepska, byleby klimat pozostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Max Payne był boski.

 

Drugi Max Payne był grą stukroć gorszą - gdzieś zniknął cały "pazur" Maxa, zrobiła się z tego telenowela.

 

Po doświadczeniach z MP2, jakoś na część trzecią specjalnie nie czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w drugą część Maxa i była niezła ale nie jakaś wybitna. Jak to będzie prawda, że ukaże się trzecia część to czekam na tą grę :E

Edytowane przez krzysiek14647

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem tylko w drugą część Maxa i była niezła ale nie jakaś wybitna. Jak to będzie prawda, że ukaże się trzecia część to czekam na tą grę :E

Zagraj w część pierwszą :thumbup: . Polecam. Pierwszy max to była dla mnie rewelacja! Podobały mi się te motywy komiksowe :) . To było bardzo dobre rozwiązanie :) . Ja mam tylko nadzieję, że nowy Max nie będzie gorszy od dwójki. No i fajnie byłoby, jakby max mógł bardziej skopać swoich przeciwników [nie mówię tu o Kung Fu, ale jakiś podstawowy atak by się przydał], bo uderzenia a`la MP2 średnio się sprawdzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno pierwsza jak i druga część była dobra. Każda pod innym względem, ale liczy się to, że przyjemnie się grało. :) Oby i w tym przypadku tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale wcześniej nie zauważyłem tego tematu. :E

 

Dobra wiadomość, jesli rzeczywiscie powstanie MP3. "Jedynka" swego czasu była kapitalna, to było niesamowite przeżycie. "Dwójka" również było IMO świetna, ale zauwazalnie gorsza (nie wszystko bylo gorsze, ale spora część). Dobrze, ze w kontynuacji nie ogladalismy juz ciaglych usmieszków Maksa. ;)

 

Osobiscie wolalbym, żeby "trojeczka" zajeli sie tworcy poprzednich odslon, czyli Remedy.

 

Musze nadrobić zaległości, bo ani jednej czesci nie przeszedłem. :E Nie no, pierwsza - nie widzialem tylko zakończenia (byłem na samiutkim końcu). A "dwójke" jakoś odlozylem na polke w polowie gry...

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie czesci Max Payne i obie były swietne, obie przeszedłem po kilka razy. Swietnie wykonane graficznie(nawet dzis grafika nie razi i wyglada bardzo przyzwoicie, zwłaszcza w drugiej czesci, a wymagania jak na dzisiejsze czasy kosmicznie małe) i ten niesamowity ciężki klimat, budowany doskonałą gra aktorów(doskonała gra aktorów nie dotyczy pierwszej czesci gry w wersji polskiej, natomiast angielska wersja była swietna) i doskonale dobrana sciezka dzwiekową. Te odgłosy, ta nerwowa muzyka przygrywajaca w tle, cos niesamowitego. Obie czesci, to według mnie jede z najlepszych strzelanin z jednym z najlepszych klimatów, wiec z niecierpliwoascia czekam na cześć trzecią i jak dla mnie, to nawet nie musza nic tam zmieniac, oby tylko wymyslili jakas nowa fajana historyjke, troche podciagneli grafike i jedynie co mogliby zmienić, to długośc gry, bo poprzednie czesci były troche za krótkie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...