Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Glorn

Fotorecenzja Creative Aurvana live!

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego wiem co mowie, bo sam szukalem dlugo tych sluchawek. Tak wiec zanim cos powiesz to wez sie upewnij.. :F

 

Sklep: http://sklep.vobis.pl/oferta/multimedia/sl...urvanalive.aspx obok "recenzji uzytkownikow" masz "zmiany ceny" zobacz sobie ;]

Ale promocja byla do 2 wrzesnia-nie do 10:P

Wiem to gdyz sam rowniez odwiedzilem ten sklep na poczatku wrzesnia i sluchafony kosztowaly juz 249zl...A ,ze wczesniej promocja byla...to wiem:)

Tak czy inaczej obaj jestesmy bardzo zadowoleni ze sluchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. chciałem teraz kupić sobie te słuchawki tylko słyszałem że ponoć są za duże i ptrzebują za dużo mocy jak na telefon i nie da sie przez nie słuchać na telefonie (mam n95 8gb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie czy można je gdziekolwiek dostać w cenie nie przekraczającej 180zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie czy można je gdziekolwiek dostać w cenie nie przekraczającej 180zł ?

Tak,to znaczy nie,to znaczy tak.

 

O zgrozo,Allegro ftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tutaj pytanie z innej beczki. Jak można regulować głośność posiadając te słuchawki. Klawiatura multimedialna odpada, bo mi szkoda kasy. Jest jakaś inna możliwość, żeby regulować głośność hotkeyami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W winampie np. możesz sobie ustawić hotkey, będą one aktywne tylko wtedy gdy będziesz słuchał muzyki w winampie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakręciłem się na nie i mam jedno pytanie... Czy osoby znajdujące się w tym samym pokoju są narażeni na dźwięk ze słuchawek? Czy może tłumią one bardziej dźwięk 'w środku'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumią całkiem dobrze, jednak wiadomo, że jak słuchasz głośniej to jakieś tam dźwięki poza słuchawkami będzie słychać :-) mam porównanie jedynie z philipsami hp200 i cal! tłumią sporo lepiej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki są GENIALNE. Jako domowy audiofil mogę polecić je z czystym sumieniem. Posiadam je już ponad 3 lata. Używam ich nonstop. Ostatnio zapytałem znajomych na ile im wyglądają... odpowiedzieli, że miesiąc - dwa... ;) Wystarczy tylko szanować. Dźwięk po tylu latach cały czas jest idealny. Słuchawki potrafią zagrać bardzo głośno, tracąc przy tym mało na sharpnessności dźwięku. Jedyna malutka usterka (bardzo się czepiając) - po 2 latach gumowa otoczka przy jacku zaczęła się odczepiać przez co teraz już można ją niechcący "odsunąć" jak się wyciąga wtyczkę nie przytrzymując trochę mocniej. Jednakże jest to naprawdę pierdoła, niewpływająca na jakość dźwięku. ;)

 

Do grania w gry słuchawki również są świetne. Do mixowania muzyki - jak najbardziej. Granie w klubie - odpada, za małe tłumienie i za mała moc. Co do gatunków - genialnie brzmi na nich wszelka elektronika, wszelki Trance (preferowany przeze mnie), House, Breakbeat itp. Głównie pozostaje tutaj kwestia preferencji użytkownika - brzmienie naprawdę elegancko można sobie wyregulować EQ.

 

Naprawdę za te pieniądze i to co te słuchawki oferują... ludzie nie zastanawiajcie się ;) One są nie do zajechania :D

 

Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek pytania - służę odpowiedziami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę za te pieniądze i to co te słuchawki oferują... ludzie nie zastanawiajcie się ;) One są nie do zajechania :D

Mi padły po roku (akurat parę dni po gwarancji). :heu::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pękły mi stare słuchawki zakupiłem oto Aurvany (za 150zł nówkę :)) i muszę przyznać, że grają ładnie :) Fajnie słuchać gitarkę akustyczną :) Warto zmienić Creative'a X-fi 5.1 USB na xonara wewnętrznego dla tych słuchawek? Będzie odczuwalna różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki masz słuch i do czego będziesz wykorzystywać ;) Nie znam dźwięku z X-Fi, jakość dźwięku z Xonara będzie oczywiście teoretycznie lepsza ale może nie potrzeba Ci aż tak audiofilskiego brzmienia. Poza tym zależy o jakim Xonarze mówisz - ale zakładam, że DX?

Sam używałem tej karty przez rok i nieraz naprawdę mnie zaskakiwała. Niestety zmieniłem kompa i wyszło tak, że muszę mieć kartę zewnętrzną. I tak w pełni sprawny Xonar leży sobie już pare miesięcy ;) Może ktoś chce kupic? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki są GENIALNE. Jako domowy audiofil mogę polecić je z czystym sumieniem.

 

Przemyśl to jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchawki mam już 3 lata i lekko ponad jeden miesiąc,zgodnie z datą pierwszego posta.Szczerze mówiąc z zewnątrz nie widzę jakichś wyraźnych śladów użytkowania,w oczy rzuca się jedynie kabel lepiony taśmą ponad 2 lata temu kiedy to mój kot upodobał go sobie.

 

Generalnie używam słuchawek praktycznie codziennie,były okresy,że używałem rzadziej.Przez ponad rok korzystałem z nich grając w WoW'a,praktycznie codziennie nie raz naprawdę długimi godzinami.Teraz w WoW'a nie gram i w gry ogólnie dość rzadko.Dlatego słuchawki wykorzystuje do muzyki z Winampa i do tego praktycznie codziennie w nich zasypiam ,a podłączam do mp3(Sandisk Sansa Clip).

 

Także polecam naprawdę wszystkim,nie będę mówił o jakości dźwięku,która jest naprawdę zaje*ista,nie wiem jak to wygląda teraz i czy na rynku są słuchawki w podobnej cenie oferujące więcej niż CAL(jakościowo).Anyway jestem z nich zadowolony w 100%,tymbardziej,że praktycznie nie spadły z ceny,3 lata temu dałem 190zł :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe CALe grają dużo słabiej niż stare... niestety producent coś namieszał. Także jeżeli ktoś chce kupić, to polecam szukać używek, najlepiej po recablingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kabel w CALach to padaka i pada szybko. Łatwo się przeciera, pęka.

Ale słuchawki grają genialnie, teraz wyjdą CAL2 to chyba sprzedam stare a kupie te nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...