Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lojciec14

Pomalowana obudowa czyli jak zmodować Codegena :D

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej edycji wygrała np. obudowa w beczce więc ;) xD

Więc co? Myślisz, że Twoje "coś" też ma szanse? Obudowa w beczce to unikat, przejrzyj workloga na PPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejq borozu wyluzuj ;) To jest zabawa a nie walka gołoty z tajsonem xD xD Wiem, że to unikat ;) A komp w spłuczce?? :D Cóż, ciekawa opcja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jejq borozu wyluzuj ;) To jest zabawa a nie walka gołoty z tajsonem xD xD Wiem, że to unikat ;) A komp w spłuczce?? :D Cóż, ciekawa opcja :D

Wiem, że zabawa ale można przesadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał, że "obudowa smoka ma nie brać udziału" ;) Jak wszyscy to wszyscy ;) Zresztą, co się będe tłumaczył :) niech wygra najlepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy, lojciec też! I bardzo dobrze ;)

 

Ja czekam na moją nową lustrzankę, bo na razie zdjęcia robię badziewnym kompaktem. Bedzie lepszy aparat, będą lepsze zdjęcia, będzie start w konkursie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam talentu do zdjęć... moje zdjęcia wyglądają dopiero dobrze po obróbce... widać to na tych wysłanych na konkurs ;) Nie udało mi się uchwycić wszystkiego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ci to wyszło ! :E I tutaj przysłowie "Nie ruszaj gówna bo zacznie śmierdzieć" zyskuje zupełnie nowe oblicze. Mam gdzies idento obudowe chyba sie za nią zabiore :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Nie ruszaj gówna bo zacznie śmierdzieć" zyskuje zupełnie nowe oblicze.

 

I zastanawiaj się tu człowieku, co autor miał na myśli xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc co? Myślisz, że Twoje "coś" też ma szanse? Obudowa w beczce to unikat, przejrzyj workloga na PPC.

 

A czemu nie ma miec zadnych szans? Kwestia gustu, innym akurat to moze sie podobac. Lepiej to wyglada niz przezroczyste choinki ktore pewnie za pewien czas zawala calego allekompa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta buda mnie natchnęła i mam zamiar domłodzić ten okolo 15 - letni złom :E

 

 

24e5af2d180e9fd9.jpg

 

Czeka mnie duużo pracy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Zainspirował mnie ten temat :D

Niech no przyjdą wakacje to mój lapek będzie pewnie w częściach, a już długo nieużywany kompresor znowu poczuje pęd powietrza :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, cieszę się, że zainspirowałem tylu ludzi :) To już chyba 5 osoba, która poważnie myśli nad modyfikacją obudowy :) Zdradzę wam, że jedna jest już w trakcie prac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powodzenia ;) Tylko przyłóż się do pracy ;) Powoli i skrupulatnie :)

 

 

Wiem, nie będę sie śpieszyć bo chce aby to wyszło super. Zresztą to ma być obudowa dla mojej Mamy więc nie ma mowy o kicie ;)

 

No no, cieszę się, że zainspirowałem tylu ludzi :) To już chyba 5 osoba, która poważnie myśli nad modyfikacją obudowy :) Zdradzę wam, że jedna jest już w trakcie prac :)

 

na pewno nie moja :P czekam na jakieś cieplejsze dni :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, może i nie twoja :) Ciekawe, czy efekt końcowy zobaczymy na forum ;) Pochwalę się nieskromnie, że jest ona w 1/4 moim dziełem :) Ale nie wyprzedam faktów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie takze zainspirowal ten temat...chyba jutro wezme sie za swojego codiego :D fajnie umiesciles dysk na gumkach i wiatrak go chlodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam ten temat tylko dlatego, że od pewnego czasu kompletuję info i potrzebne graty do moda na raidmax'ie sagitta. jeszcze kilka rzeczy, trochę ciepła na balkonie (tylko tam mam prąd, miejsce, przewiew etc) i zaczynam. nie będzie to rewolucja w budach, ale buda przystosowana do mojego "chciejstwa".

Pewnie za te pieniądze co wydałem/wydam na ten mod, mógłbym kupić coś ciekawego, ale nie oryginalnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, może i nie twoja :) Ciekawe, czy efekt końcowy zobaczymy na forum ;) Pochwalę się nieskromnie, że jest ona w 1/4 moim dziełem :) Ale nie wyprzedam faktów :)

 

wiem że za późno piszę ale muszę sie dowiedzieć jak to wszytko robiłeś w tym codegenie bo mam taka samą budę i chciałbym ją przerobić myślałem o plexi na boku jakiś fajny wzorek 2 wentyle na niej jakieś diody lub katody nie wiem odpisz.Napisałem ci na gg, pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autora od pół roku nie było na forum.. wiec powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...