Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lojciec14

Pomalowana obudowa czyli jak zmodować Codegena :D

Rekomendowane odpowiedzi

to ja mam dokładnie tak samo jak ty.. co do tych diód w miejscu stacji dyskietek to fajnie wygląda, ja tak mam.. :P mam niebieską diodę za kawałkiem niebieskiej plexi.. w dzień trzeba przyznać że nie wygląda super ale w nocy już całkiem fajnie ;P

 

11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dał czerwone podswietlenie wentyla ladniej by się wkomponowało.

 

Niezły pomysł :) Szkoda że na to wcześniej nie wpadłem :) Dzięki za info :)

 

to ja mam dokładnie tak samo jak ty.. co do tych diód w miejscu stacji dyskietek to fajnie wygląda, ja tak mam.. smilies/tongue.gif mam niebieską diodę za kawałkiem niebieskiej plexi.. w dzień trzeba przyznać że nie wygląda super ale w nocy już całkiem fajnie ;P

 

http://i181.photobucket.com/albums/x148/si...ockBoard/11.jpg

 

Twój codegen to już chyba nowsze pokolenie :D Moja jak widzisz sporo się różni od twojej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak różni się ale właśnie nie wiem czy jest nowsza czy starsza.. nawet kiedyś szukałem danych na jej temat w internecie ale jakoś mi to nie wychodziło. Ale nie narzekam i ty chyba też nie - jak na taką wiekową konstrukcję jest OK ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony, bo można ją łatwo modyfikować :) Ma tylko jedną wadę jak dla mnie :) Jak widać na fotkach stoi między komodą i biurkiem, i jej długość sprawia, że muszę uważać, żeby nie uderzać o nią krzesłem :) A nie lepiej byłoby pomalować CD-ROM na czerwono a nie na czarno?? :) Ramka wentyla będzie czerwona... Więc może CD-ROM tez powinien być czerwony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie szkoda by było porysować teraz takie cacko.. mi się osobiście bardziej podoba twój model.. szukałem kiedyś takiej czy czasem ktoś nie miał jej do wyrzucenia lub za jakąś symboliczną kwotę, ale niestety :) Ja mam swoją w biurku głęboko i ze względów technicznych wolałbym żeby była dłuższa no ale.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób dziurę w ścianie i po problemie :E w ogóle ile ty masz tych kontaktów tam Oo

 

 

PO długich namysłach przeglądaniu zdjęć z PGA i 2L coli mam juz w głowie plan na przerobienie swojej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem moją obudowę na allegro :) Kosztowała 20 zł :D:D:D Normalnie śmieszne :) kubexx zrób montaż w gimpie i pokaż co będziesz modował :) Może Ci pomożemy :) A jak z tym kolorem CD-ROMu?? Czarny czy czerwony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach... moja pierwsza buda :E

Dobre malowanie. Jeżeli ktoś ma budę w całości z metalu to polecam malowanie proszkowe ;) w byle jakim zakładzie elegancko zrobiom za nie wielką opłatą (nie malowałem, ale próbowałem się kiedyś dowiedzieć - powiedziano mi że przy okazji malowania innych przedmiotów mogą mi pomalować za ok. 50PLN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tę budę na allegro :)OTO ONA Może ktoś się skusi?? :D Małe malowanko i będzie ślicznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie czarny :) i od wewnatrz stacje dyskietek tez bys psiknal czarnym szprejem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg mnie czarny :) i od wewnatrz stacje dyskietek tez bys psiknal czarnym szprejem :P

 

No to niech będzie czarny :) Może jutro to zrobię :) Też miałem zamiar pomalowania wnęki z dyskietek na czarno, ale tak mi się spodobało to połączenie czarno-czerwone że stwierdziłem, że nie będę już tego ruszał :) Jak przyjdą diody to może pomaluję, żeby poprawić efekt :) Ale zobaczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem tę budę na allegro :)OTO ONA Może ktoś się skusi?? :D Małe malowanko i będzie ślicznie :)

Pomimo najlepszego malowania to będzie dalej poczciwy Codi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja :) Właśnie udało mi się dowiedzieć, że obudowa ma uwaga!! 13 LAT!! Ale dziadek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja :) Właśnie udało mi się dowiedzieć, że obudowa ma uwaga!! 13 LAT!! Ale dziadek :D

I jeszcze rdza nie chwyta? :>:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tą samą bude znaczy w częsci : kieszeń na dysk , blacha do mocowania mobo i to na tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze rdza nie chwyta? :>:E

 

Nie trzymam tej obudowy na dworze, żeby rdzewiała :E:D Wszystko działa jak należy :) Trzyma się dziadek :) Szkoda, że słabo tłumi drgania, ale da się to wyeliminować :) Ja na dzisiaj kończę :) Idę spać bo jutro mam szkołę :) A obudowę chyba sobie wstawię jako avatra :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojciec14 a masz może jeszcze oryginalny "niezawodny,wspaniały" zasilacz do tej budy.

Może być go zmodował jakość np.kolorowy wentyl wstawił , okienko z pleksy dorobił.

Byłby to super zestaw CODEGENA :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lojciec14 a masz może jeszcze oryginalny "niezawodny,wspaniały" zasilacz do tej budy.

Może być go zmodował jakość np.kolorowy wentyl wstawił , okienko z pleksy dorobił.

Byłby to super zestaw CODEGENA :lol2:

 

Jasne że mam :D Wymieniłem w nim już wentyl na inny ale bez żadnych bajerów :D I tak buda nie ma okna więc nie będę się nim zadręczał :D Mi zależy tylko by w moim pokoju nie stała stara smętna skrzynia, tylko coś "innego" od innych obudów tego typu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż miło patrzeć na tą obudowę :lovin:

Przypominają się czasy jak się kupowało pierwszy komputer z ta obudową i zasilaczem.Była to najwyższa klasa obudów i zasilaczy.Heh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde ja nie wiedzialem ze ta obudowa to codegen, to wychodzi ze ja i polowa moich kolegow ma codegeny :D xd ja w lato zmoduje swoja obudowe ntt system jak sie gwara skonczy :D

 

edit.

pomalowana bardzo pomyslowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ale moglbys jeszcze zapodac zdjecie z Codegenem w środku a to juz jest klasyka ;) ,moze Codiego na czarna machnąć ?

Ogólnie spox ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe mamy a raczej mieliśmy takie same obudowy :) bo ty swoja trochę ztuningowałeś

Moja wygąda narazie tak i też właśnie sie zastanawiam jak by tu ją trochę upiększyć:

dsc00010qe9.th.jpg

Mam ją jakieś 8lat i moge powiedzieć ze ma dwa plusy:

+jest tania

+dość duża (szeroka wiec większe chłodzenie mieści sie bez problemu)

no i dwa minusy:

-RESET jest tak delikatny i wysuniety że wystarczy zawdzić lekko nogą i niespodziewany reset gwarantowany

-no i wyglad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i gimp Oo podręcznik proszę :E nie umiem sie tym ani photoshopem posługiwać. W skrócie biorę tego oto http://www.allgamewallpapers.com/data/medi...ost_Planet1.jpg pana i drukuje to na foli samoprzylepnej a resztę pokryje tłem śniegowym. Albo 2 wariant wstawiam 2 tych agentów z okładki (http://img1.gildia.pl/_n_/ggk/gry/lost_planet/okladka-640.jpg) jakby w lustrzanym odbiciu koło siebie a pomiędzy nimi zrobię coś ala bramę a w szczelinie zapakuje białą katodę. nie mam tylko pomysłu jak zrobic przód :hmm: ide spać jutro pomyśle

 

 

Widzę ktoś mnie uprzedził

http://farm2.static.flickr.com/1237/120657...d8a7f1594_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wygląda ale moglbys jeszcze zapodac zdjecie z Codegenem w środku a to juz jest klasyka ;) ,moze Codiego na czarna machnąć ?

Ogólnie spox ;)

 

Zobaczę co da się zrobić z tym zasilaczem :) Ale jak będę go malował, to zostawię widoczną tę cudowną naklejkę :E

 

Ja i gimp Oo podręcznik proszę smilies/szczerbaty.gif nie umiem sie tym ani photoshopem posługiwać. W skrócie biorę tego oto http://www.allgamewallpapers.com/data/medi...ost_Planet1.jpg pana i drukuje to na foli samoprzylepnej a resztę pokryje tłem śniegowym. Albo 2 wariant wstawiam 2 tych agentów z okładki (http://img1.gildia.pl/_n_/ggk/gry/lost_planet/okladka-640.jpg) jakby w lustrzanym odbiciu koło siebie a pomiędzy nimi zrobię coś ala bramę a w szczelinie zapakuje białą katodę. nie mam tylko pomysłu jak zrobić przód smilies/scratchhead.gif ide spać jutro pomyśle

 

Pomysł fajny, ale słyszałem, że takie naklejki lubią się odklejać :) Poza tym u mnie obudowa stoi między biurkiem a komodą więc nie miałoby to sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...