Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nox84

zmiana wygladu office 2007 na normalny

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie czy jest taka mozliwość żeby zmienić wyglad office 2007 na ten z 2003 na przykład, bo jak to zobaczyłem to się załamałem co ten Microsoft wymyślił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak w temacie czy jest taka mozliwość żeby zmienić wyglad office 2007 na ten z 2003 na przykład, bo jak to zobaczyłem to się załamałem co ten Microsoft wymyślił...

Odinstaluj, i zapakuj 2003. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra - kupiłem home edition na 3 komputery i żałuję.... :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też byłem takiego samego zdania, że do niczego to się nie nadaje, ale jednak jak trochę pokorzystałem to nawet się przyzwyczaiłem i nie jest już taki straszny ten wygląd. a miałem ciężko, bo do tej pory korzystałem z office-a 2000. w każdym razie radzę się zacząć przyzwyczajać, bo coraz więcej programów zaczyna miec podobny interfejs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak w temacie czy jest taka mozliwość żeby zmienić wyglad office 2007 na ten z 2003 na przykład, bo jak to zobaczyłem to się załamałem co ten Microsoft wymyślił...

 

Ten interfejs jest jednym z najlepszych jakie MS kiedykolwiek zrobil wszystko jest pod reka i pracuje sie z tym o wiele szybciej niz z 2003 i poprzednimi wystarczy tylko odrobina dobrej woli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Cremkiem, bo naprawdę się dużo lepiej pracuje, a wygląd osobiście mi się spodobał, ale o gustach się nie rozmawia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fake dzięki za linka, jako jedyny potrafisz czytać i odpowiedziałes na moje pytanie, wole klasyczny office przyzwyczaiłem się i lepiej mi się pracuję na takim właśnie.

 

Do pozostałych: ludzie jeżeli nie potraficie pomóc lub sensownie odpowiedzieć na pytanie po prostu nie odpowiadajcie, odpowiedzi typu "zainstaluj sobie 2003" są albo nabiajniem postów albo (sory za wyrażenie) kretynizmem, zadałem konkretne pytanie.

 

P.s. dzięki zainstalowałem Classic Menu i wszystko jest już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Classic Menu for Office 2007

http://www.addintools.com/english/menuoffice/download.htm

 

ale moim zdaniem lepiej przyzwyczaj się do tego interfejsu, bo jest naprawdę wygodny

 

Niby racja, ale jak ktoś przez kilka lat (w moim przypadku od wersji 6.0 czyli Office 95) korzystał ze starszego interfejsu zmiana nawyków jest bolesna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to już miesiąc.... ale nie da się gdzieś wyłączyć albo zwęzić tej górnej "belki"?

OGRANICZA ona wielkość arkusza jaką widać.

A poza tym i tak 95% rzeczy załatwiam prawym klawiszem myszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą dziwię się autorowi tematu... przyzwyczajenie przyzwyczajeniem ale ten nowy wygląd Office'a jest naprawdę dużo wygodniejszych, praktycznie najbardziej potrzebne w tej chwili opcje były zawsze na wierzchu i nie trzeba ich było szukać na 50 poziomach menu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zainstalowałem sobie wersje 60 dniową tego Office, i musze powiedzieć ze sofcik jest fajny, wygodniejszy niż np. wersja 2000 której do tej pory używałem, trzeba się trochę przyzwyczajać ale to kwestia paru dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zainstalowałem sobie wersje 60 dniową tego Office, i musze powiedzieć ze sofcik jest fajny, wygodniejszy niż np. wersja 2000 której do tej pory używałem, trzeba się trochę przyzwyczajać ale to kwestia paru dni :)

ja mam w pracy od niedawna office 2007 a w domu 2003...Naprawdę nie dziwię sie autorowi tematu, bo sam dostaję ********** jak mam w nowym office coś zrobić. Funkcje pochowane, ustawiać trzeba, menu rodem jak dla użytkowników z Hameryki ;/ . Wielkie to wszystko itd itp. I między innymi dlatego nie mogłem przerzucić się na Vistę a wręcz męczę sie przy cukierkowym Wordzie Excelu 2007 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcje są pochowane, ale odkryć je można w Dostosuj, tak mi się wydaje. Nie ma raczej z tym problemu. Dla mnie jest świetny interfejs i najlepszy jaki wymyślili. Bardzo wygodny i bardzo dobrze rozłożony. Do tego świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby racja, ale jak ktoś przez kilka lat (w moim przypadku od wersji 6.0 czyli Office 95) korzystał ze starszego interfejsu zmiana nawyków jest bolesna.

A jak ktoś pamięta czasy 2.0?

Z początku faktycznie spojrzałem na ten nowy i zadrżałem: Co oni wymyślili?????

Ciężko było znaleźć potrzebne funkcje.

Da się jednak przyzwyczaić i jest w miarę wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten interfejs jest jednym z najlepszych jakie MS kiedykolwiek zrobil wszystko jest pod reka i pracuje sie z tym o wiele szybciej niz z 2003 i poprzednimi wystarczy tylko odrobina dobrej woli...

 

Też tak uważam, ale wiele osób psioczy na ten interfejs. Osobiście połapałem się we wszystkim bardzo szybko i uważam interfejs za najlepszy, jaki dla Office'a mógł się przydarzyć. Hamerykański? To, że intuicyjny, wygodny w obsłudze, to od razu Hamerykański? W dodatku można niemal we wszystko wejść z poziomu klawiatury, wystarczy lewy ALT. Dodatek, do którego podaliście link kosztuje tyle co pół Office'a...

 

 

Co prawda to już miesiąc.... ale nie da się gdzieś wyłączyć albo zwęzić tej górnej "belki"?

OGRANICZA ona wielkość arkusza jaką widać.

A poza tym i tak 95% rzeczy załatwiam prawym klawiszem myszy

 

Da się. Wystarczy kliknąć czy to na "Narzędzia Główne" czy na cokolwiek innego dwa razy i menu się chowa. Ewentualnie prawoklik w tym samym miejscu i z menu wybrać "minimalizuj wstążkę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lones

Również dziwię się autorowi tematu. Ten nowy interface jest świetny. Znacznie lepszy od Classic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra

1- minimalizacja górnej belki

2- dostosuj i władowanie co naprawdę używam

ale

jak można wyeksportować/zapisać te ustawienia aby się za każdym razem nie męczyć bo to trochę trwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...