Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

C3lNIK

Dziwny sms i kierunkowy +79

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż dostałem bardzo dziwnego smsa prawdopodobnie po rosyjsku :P numer skąd go dostałem to +79185941214. Nigdzie nie potrafię znaleźć od jakiego kraju to kierunkowy.. Czy to może jakiś żart, jakaś usługa :P Skąd ten sms? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze skype wyswietla mi obok tego numeru rosyjska flage to raczej rosja, nie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no raczej tak :P

nic więcej się nie dowiem bo to chyba jakaś pomyłka - w googlach nic nie znalazło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB :cry:

prawdopodbne bo dostałem go podczas oglądania filmu w tym samym ułamku sekundy gdy bomba miała wybuchnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Knife

Siedzisz ze stoperem przed TV? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przetłumacze to potem z kimś to wam napisze co tam pisze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj treść, ja trochu panimaju paruski jazyk :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol...

 

zadzwonilem do tego goscia ze Skype'a...

 

 

znaczy jak sie odezwal, to sie rozloczylem... :)

 

 

Rusek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow Defekt_Mózgu :P gościu też musi być chyba zdziwiony, choć skąd taka pomyłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wow Defekt_Mózgu :P gościu też musi być chyba zdziwiony, choć skąd taka pomyłka?

 

interesy sie nie udaly? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, C3NIK, mówiłem, Ci żebyś do mnie na razie na Skype nie dzwonił bo jestem zajęty, napisałem Ci w esie, że tą głowice jądrową dostaniesz w poniedziałek, ja nie mogę trochę cierpliwości chłopie... a po rosyjsku pisałem z przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesy :E

 

treść:

 

 

2m66al5.jpg

 

 

 

.4nDr3 kurde to ty... dobrze wiesz, że nie rozumiem, cholera.. dobra temat do zamknięcia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
interesy :E

 

treść:

 

 

2m66al5.jpg

 

 

 

.4nDr3 kurde to ty... dobrze wiesz, że nie rozumiem, cholera.. dobra temat do zamknięcia :E

 

No to trzeba było poszukac jakiegoś super russian translatora.. :E A wcześniej Ci powiedziałem, że dostaniesz w poniedziałek, tylko nie pamiętam ile kiloton miało byc.. 20 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam.. oj dziwne dziwne rzeczy się dzieją :E

sms jednak nie jest po rosyjsku, może po węgiersku? :D

Najlepsze jest to, że zaczęli do mnie dzownić z numeru +78632900802, który z kolei należy do Rostov State University of Civil Engineering :E Nie wiem co jest grane :D

2

1

Próbowałem się dogadać ale słaba jakość rozmowy + nie umieli angielskiego :P gadali mi cały czas po rosyjskiemu, pytali się o jakieś imię chyba, gość był chyba troche poirytowany i powtarzał "english" blablabla XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to jest :E Napisz jak sie coś wyjaśni :) To nie jest jakiś czeski czy inny tego typu shit? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, Temat stary jest trochę ale w odpowiedzi chciałbym powiedzieć to nie żadne KGB ludzie wujka google nie znacie czy jak ja od razu znalazłem Jest taka strona z numerami międzynarodowymi nie ma fakt +79 ponieważ ROSJA jest podzielona jakos nie wiem ale są wszystkie i kolega co dostał sms ma kierunek +7918

 

 

Adres stronki: Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat został odkopany, to chciałbym wyśmiać słowiana który nie odróżnia Czechów od Rosjan.

Ciekawe to jest :E Napisz jak sie coś wyjaśni :) To nie jest jakiś czeski czy inny tego typu shit? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...