Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cybul26

Życzenia z okazji 25-lecia powołania zakonnego

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję życzeń z okazji 25-lecia powołań zakonnych. W internecie nic nie mogłem znaleźć. Pomóżcie mi. Życzenia są dla Siostry Zakonnej, która właśnie obchodzi 25-lecie powołania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 lat bez faceta...niezle sobie radzi :) Wspolczuje jedynie jej ukladowi hormonalnemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję życzeń z okazji 25-lecia powołań zakonnych. W internecie nic nie mogłem znaleźć. Pomóżcie mi. Życzenia są dla Siostry Zakonnej, która właśnie obchodzi 25-lecie powołania.

Życz dużo dzieci :lol2:

Albo przystojnego męża :rotfl:

Tak na poważnie to najlepiej nic nie życzyć, czy ktoś komuś składa życzenia z okazji 25 lecia zostania kolejarzem, albo lekarzem, czy też jakiegokolwiek innego zawodu? No właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w spełnieniu sie. O i tyle bo nic wiecej zyczyc nie mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Siły, wytrwałości i umocnienia w wierze".

 

Krótkie i zwięzłe. IMO, wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji zmarnowania 25 lat życia.

obys tylko w taki sposob mogl zmarnowac sobie zycie w przypadku niepowdzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chcą być po prostu uszczypliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obys tylko w taki sposob mogl zmarnowac sobie zycie w przypadku niepowdzen

widzę w każdym temacie musisz wtrącić swoje 3 grosze jako uszczypliwy komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy :heu:

Jak nie ma gotowca w sieci, to tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie... Już wymyśliłem życzenia, a następnym razem sobie darujcie takie komentarze. Chociaż nie mówię. Reszta mojej rodziny nieźle się uśmiała :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę w każdym temacie musisz wtrącić swoje 3 grosze jako uszczypliwy komentarz

chociaz bys sie domyslil dlaczego,gdzie sie nie pojawie widze cos negujacego wiare...zamiast nie pisac postow to zaraz jak zakonnica to juz Ksiadz w takim razie juz Kosciol i Bog,a to juz jest oczywiste ze poleca procenty za wymiane zdan miedzy ateistami i Chrzescijanami...mozna sie czasem powstrzymac i nie krytykowac czyjegos wyboru tak jak w tym przypadku...po raz enty nie ja zaczalem ta wymiane zdan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję życzeń z okazji 25-lecia powołań zakonnych. W internecie nic nie mogłem znaleźć. Pomóżcie mi. Życzenia są dla Siostry Zakonnej, która właśnie obchodzi 25-lecie powołania.

toc tu większość to ATEISCI :)

z tym pytaniem skieruj sie raczej bardziej w stronę jakiegoś fo. religijnego .... ja takiego nie znam bo sie tym nie interesuje ale w GOOGLACH na 100% znajdziesz :)

Powodzenia

Edit : już znalazłeś ^^ wybacz :P ... btw. jak brzmią te życzenia z czystej ciekawości pytam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50% postów w tym watku to popisy zwykłego chamstwa i do tego zupełnie nie na temat. Możecie nie wierzyć w Boga, możecie uważać jej wybór za głupi itd. itp. Ale kolega się nie pytał was co sądzicie o stanie zakonnym i religii. Kobieta tak wybrała swoją drogę życiową i nic wam do tego. Piejecie jacy to nietolerancyjni i zaściankowi są chrześcijanie a sami nie możecie się zdobyć na minimum tolerancji :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50% postów w tym watku to popisy zwykłego chamstwa i do tego zupełnie nie na temat. Możecie nie wierzyć w Boga, możecie uważać jej wybór za głupi itd. itp. Ale kolega się nie pytał was co sądzicie o stanie zakonnym i religii. Kobieta tak wybrała swoją drogę życiową i nic wam do tego. Piejecie jacy to nietolerancyjni i zaściankowi są chrześcijanie a sami nie możecie się zdobyć na minimum tolerancji :thumbdown:

 

Ehh ja naprawde chcialbym jej zyczyc jak najlepiej...ale!...jak myslisz , co ona by poradzila kobiecie , ktora uprawia od 25lat prostytucje ? "Zdrowia i szczescia" ? Nie - ona by poprostu pojechala rutyna "Nawroc sie kobieto! Szatan Cie opetal! Czynisz zlo! Idz do Kosciola! Modl sie!" itp itd.. Nie oczekuj zatem, ze jesli ktos widzi w religii samo klamstwo , to i kryt

ykuje jej wyznawcow - dla mnie to logiczne i sluszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co jest złego w tym że babka siedzi w klasztorze modli się, pomaga potrzebującym ? Nie rozumiem krytyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektórym za to brakuje minimum poczucia humoru

Z dowcipów o pingwinach wyrosłem jakieś ca. 15 lat temu. Ale nie odmawiam innym zgłębiania tej szacownej gałęzi humoru.

 

Ehh ja naprawde chcialbym jej zyczyc jak najlepiej...ale!...jak myslisz , co ona by poradzila kobiecie , ktora uprawia od 25lat prostytucje ? "Zdrowia i szczescia" ? Nie - ona by poprostu pojechala rutyna "Nawroc sie kobieto! Szatan Cie opetal! Czynisz zlo! Idz do Kosciola! Modl sie!" itp itd.. Nie oczekuj zatem, ze jesli ktos widzi w religii samo klamstwo , to i kryt

ykuje jej wyznawcow - dla mnie to logiczne i sluszne.

Pomijając grzecznym milczeniem nienajwyższych lotów porównanie w pierwszej części Twojego posta, proponowałbym poznać kilka sióstr zakonnych z różnych zgromadzeń, porozmawiać z nimi zanim zaczniesz jechać po najgorszych stereorypach. Bo tak się zdarza, że kobieta po przejściach np. była prostytutka trafia na przykład tutaj:

 

http://gloria24.pl/c_index.php?akcja=wypow...i&iWypId=67

 

i cytat stamtąd:

"Czy Siostrze zdarza się myślenie [o prostytutce] w stylu: „Życie, jakie prowadzisz , jest złe, brzydzę się nim. Sama sobie jesteś winna”?

Wstyd się przyznać, ale gdy zaczynałam tę pracę, nie byłam wolna od stereotypów. Jednak obwinianie kobiety, że wdepnęła w prostytucję, to tak, jakby komuś powiedzieć, że ze swojej winy wdepnął w coś, co leży na chodniku. Przecież nie wchodzi się w takie rzeczy specjalnie: idzie się i nagle nieprzyjemnie pachnie. W życiu jest dokładnie tak samo.

Byłam zraniona absurdalnymi poglądami, że człowiek od początku jest taki grzeszny. |Dopiero kiedy zaczęłam poznawać historie kobiet, to rozważyłam w sercu, że Bóg przecież stworzył człowieka z miłości i stworzył go pięknym. Nikt nie rodzi się z grzechem. Nikt! To różne sytuacje kształtują człowieka. Ale z natury każdy chce miłości, piękna, wolności, chce kochać i być kochanym. Dlatego czasami uderzałam się w piersi i zmieniałam swoje myślenie. "

 

Oczywiście lepiej mieć gębę pełną frazesów jak to by została skrzywdzona taka prostytutka zakonnym słowem. To znacznie łatwiejsze niż taką osobę otoczyć opieką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh ja naprawde chcialbym jej zyczyc jak najlepiej...ale!...jak myslisz , co ona by poradzila kobiecie , ktora uprawia od 25lat prostytucje ? "Zdrowia i szczescia" ? Nie - ona by poprostu pojechala rutyna "Nawroc sie kobieto! Szatan Cie opetal! Czynisz zlo! Idz do Kosciola! Modl sie!" itp itd.. Nie oczekuj zatem, ze jesli ktos widzi w religii samo klamstwo , to i kryt

ykuje jej wyznawcow - dla mnie to logiczne i sluszne.

 

Dziwne porównanie. Bardziej pasuje co by życzyła siostra zakonna kobiecie która jest ateistką. Chyba, że uważasz ateistów za prostytutki. Wtedy Twoje porównanie ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • NO zgadza się  ,ale oni nagrywają w miejscach publicznych takich jak  ulica ,dworzec ,park .... czy ktoś nagrywa filmy latając  dronem po prywatnych domach i zagląda ludziom na posesje co robią  czy jakaś laska się opala na leżaczku  ,co  kto na grillu  piecze   itp itd ? nie . Autobus  np Flixbus  to tez miejsce publiczne ,pociąg /metro również  ,centrum handlowe  również ..... chociaż niektóre sklepy zabraniają nagrywania /zdjęć w środku .   Ta ostatnio popularne nagrywanie Policji podczas interwencji ... owszem można bo to funkcjonariusz publiczny  ,ale nie można bez jego zgody  upubliczniać  tego nagrania w mediach .I coraz więcej  taki upublicznionych nagrań  trafia pod sąd  ,policjanci pozywają (prywatnie) autorów  za naruszenie wizerunku  i wygrywają  te sprawy .   Kilka lat temu kuzyn nagrał na osiedlu   w  Zabrzu pirata  drogowego ,typ mieszkał też na tym osiedlu ale lubił sobie przygazować i przy  ograniczeniu 30km/h   jeździł dużo  szybciej . Kuzyn go  nagrał  wideorejestratorem jak go wyprzedza przed przejsciem dla pieszych i na ograniczeniu 30km/h  wrzucił film na lokalne forum . Lokalni działacze ,chyba jjakiś  radny skierował sprawę na policję z tym nagraniem  ,sprawa w sądzie ..  2 miesiące później  kuzyn  zostaje pozwany przez    sprawcę za naruszenie wizerunku  itp itd  ... sprawa  w sądzie  . Fakt ze skończyło się  ugodą miedzy piratem  ,a kuzynem  ,ale finalnie kuzyna kosztowało to  6000tys  ,pirat w prawdzie został skazany  za  wykroczenia drogowe ,ale sprawę za naruszenie wizerunku wygrał ,a uzasadnienie sądu było takie ze  materiał został upubliczniony bez zgody nagranego  co stanowiło naruszenie jego  dobrego wizerunku ,oraz wywołało falę  hejtu  w jego stronę ....    
    • Dokładnie tak. I ładnych parę razy to już tu opisywałem. I od atomu odeszli. Są też w trakcie dekarbonizacji i też wszystko wskazuje, że skończą wiele lat przed nami.
    • Jest tu kilku szosowców, mamy jakieś doświadczenia, ale z mojej strony to najpierw padnie pytanie: czy kiedykolwiek cokolwiek wybrałeś po poprzednich dyskusjach o sprzęcie?  Wiesz, to pytanie w temacie czy jest sens się produkować. Ogólnie patrząc na post, masz w nim wiele zagadnień, które nikt za ciebie nie przetrawi. Jeżeli chcesz bezpieczeństa, to kup trenażer  
    • A dzięki, zapomniałem. Jak coś to mam czarną taśmę
    • Pamiętajcie, że zależy na czym się wyświetla te np. 40 FPS. Jak na monitorze/telewizorze z odświeżaniem 120 Hz lub wyższym ewentualnie VRR to klatki będą wyświetlane w równych lub podobnych odstępach czasu natomiast przy 60 Hz odstępy będą bardzo nierówne, ponieważ będą wynosiły 16,7 ms lub 33,3 ms. Niech każdy sobie sprawdzi, ustawiając takie odświeżanie i ograniczając FPS do 40.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...