Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MrKolas

Konwersja Word'a (doc) do plików jpg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Właśnie mierzę się z takim oto problemem.

Potrzebuję program który umożliwi mi konwersję plików Word'a do formatu jpg, ale mimo wszystko nie obniży rozdzielczości tego pliku.

 

Jestem na etapie poszukiwania pracy, piszę wiele CV i listów motywacyjnych, skanuje swoje dyplomy ukończeń kursów, itd. Moim celem jest zebranie wszystkich tych plików w jeden plik pdf.

 

Mam program Imagetopdf, który bardzo ładnie radzi sobie z konwersją i łączy wszystkie jpg w jeden pdf.

Dlatego pytam o program, który zamieni mi doc w jpg, a nie doc od razu w pdf.

 

Używałem ostatnio Universal Document Converter, program jest genialny, jednak w wersji demo pozostawia po przejściu z doc do jpg, znak wodny (watermark), który niestety jest nie do zaakceptowania, jeśli to mają być dokumenty, które są wysyłane do firm, w celu przyjęcia mnie tam do pracy.

 

Proszę o pomoc.

Będę naprawdę wdzięczny.

 

Właśnie sobie z tym problemem poradziłem, znalazłem darmowy trial programu Zan Image Printer v5.0.2, nie zostawia żadnych znaków wodnych jak UDC, więc jest o tyle lepszy :D

Gdyby ktoś jednak miał jakieś inne programy i znał inne możliwości to również proszę o posty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję program który umożliwi mi konwersję plików Word'a do formatu jpg, ale mimo wszystko nie obniży rozdzielczości tego pliku.

 

Tak się nie da, bo pliki worda (czcionki, tabelki, itp) są zapisywane wektorowo przez co można je dowolnie powiększać bez straty jakości. Z żadnym jpg-iem tego nie zrobisz. W ogóle konwertowanie wektorowego doc-a na wektorowe pdf za pośrednictwem rastowych obrazków to słaby pomysł. Jeżeli dokument ma być w dobrej jakości to będzie nieadekwatnie ciężki. Już lepiej wstawić wszystkie skany do worda i przekonwertować całość na pdf jakimś darmowym konwerterem (albo zaopatrzyć się w open office'a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej z Worda od razu do pdf'a zapisać?

W wersji 2007 można dograć wtyczkę, nie wiem jak w starszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to nietrafiony pomysł.

Do dokumentów doc dokładasz te obrazki co już masz. Potem wszystko na PDF w OO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też użyć programów do łączenia kilku PDF-ów w jeden. Jest na sieci kilka freeware'owych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...