Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LUKSUSq

dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam takiego dokumentu jak w tamacie grzebałem po google ale nic ie ma, chodzi mi o to zebym mogl na kursie ktory robie przedstawic w swojej preentacji taki dziennik, prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam takiego dokumentu jak w tamacie grzebałem po google ale nic ie ma, chodzi mi o to zebym mogl na kursie ktory robie przedstawic w swojej preentacji taki dziennik, prosze o pomoc

Widziałem pare razy taki dziennik. To ni jest czasami takie coś gdzie wpisuje co danego dnia było robione, jakie wycieczki, gry sportowe co jest planowane itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w tym doświadczenie. generalnie w większości przypadków to zwykły 16 kartkowy zeszyt z odpowiednimi kolumnami.

 

1. Na poczatku zawsze jest regulamin oraz miejsca na podpisanie go.

2. Na froncie miejsce do opisu (imie nazwisko wychowawcy, nazwa grupy, adres kolonii)

3. Dalej mamy plan dnia ramowy z wyszczegółowionymi zabawani które będą realizowane w ciągu całych kolonii.

4. Szczegółowe dni z adnotacjami, planem dnia, pozycjami w rodzaju śniadanie, pobudka itd. Przy każdym jest miejsce na notatki.

5. Dalej mamy rubryki na kontakty ze służbami medycznymi a na końcu z rodzicami i notatki.

 

Wiele Biur Podróży robi swoje dzienniczki w oparciu o opracowany przez nich model. Wzory dzienniczków uniwersalne ma także Kuratorium - i stamtąd proponuję kombinowac bo Biura raczej nie udostępnią. Ale pytac można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...