Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Coxville

Wojnę czas zacząć...

Rekomendowane odpowiedzi

jak mi Sweet666 poda swój nick z gry to dodam, dzisiaj nie ma żadnego meczu to może coś pogramy wieczorem razem, przydał by się wam TS, hasło do niego podać moge na gg ( 1429127) albo przez PM

 

info jak skonfigurować TS macie tu: http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=...t=0&start=0

wiem wiem :) w Americas Army gralem w klanie ktory zdobyl vice mistrzostwo twl'a :> wiec nieco doswiadczenia sieciowego mam ;p

niestety w chwili obecnej nie mam mozliwosci mowienia na tsie. jesli juz to tylko odsluch.. i tak przez 2 miesiace.. Wiec raczej do pr0 meczy sie nie nadam. Przynajmniej teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666
Sweet fajnego masz bloga no no no :) Pytanie tylko czy jako humanista będziesz potrafił zabijać :lol2:;)

Dzięki, a co do wojny... "War, war never changes".

 

no i teraz rozumiem :E koniec tematu trzeba pomóc chłopakowi, doszła ci już gra ??

Nie i z tego co wiem dojdzie pod koniec przyszłego tygodnia, więc muszę uzbroić się w zapas anielskiej cierpliwości.

 

Nie ma "lepszej klasy". Najlepiej na poczatku potestować każdą klasę i zobaczyć która gra sie najprzyjemniej.

Dokładnie, grałem dość długi czas w zwykłe ET i mogę to spokojnie potwierdzić.

 

Sweet666. jesli Cie juz Opalen dolaczyl do klanu, to gdy jestem online, wbijaj do mnie na serwer. Jak mialbys problem/pytanie, chetnie pomoge podczas gry ;)

Myślę, że od przyszłego piątku będę mógł pograć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie i z tego co wiem dojdzie pod koniec przyszłego tygodnia, więc muszę uzbroić się w zapas anielskiej cierpliwości.

jak idzie poczta to zapomni o tym przez jakies 2-3 tygodnie

od poniedzialku prostest w poczcie jest (tak pisza w gazetach) wiec wszystko moze szlag trafic w przesylkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666
jak idzie poczta to zapomni o tym przez jakies 2-3 tygodnie

od poniedzialku prostest w poczcie jest (tak pisza w gazetach) wiec wszystko moze szlag trafic w przesylkach

Powiedz, że żartujesz? :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz we wszystko, co pisza w metro? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobny artykul byl w rzeczpospolitej jesli masz watpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666

Z tego co wiem, to pocztowcy przesuneli strajk o dwa tygodnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to pocztowcy przesuneli strajk o dwa tygodnie. :)

 

napisałem im ze czekasz na quake wars i przesunęli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666
napisałem im ze czekasz na quake wars i przesunęli :E

Oj, jakiś ty litościwy! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej bylo kupic w Saturnie? 59zl kosztuje :> no chyba ze tak gdzie mieszkasz nie ma tego sklepu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666
nie lepiej bylo kupic w Saturnie? 59zl kosztuje :> no chyba ze tak gdzie mieszkasz nie ma tego sklepu..

Jest w mieście obok, ale "jakoś tak wyszło" i kupiłem na Allegro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem po przez allegro ale mi przyszło w 2 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłem 2 dni przed premierą w MM :)

 

a mnie kumpel z angli przywózł i mogłem sie cieszyć tydzień przed polską premierą :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mnie kumpel z angli przywózł i mogłem sie cieszyć tydzień przed polską premierą :zakochany:

 

I tak wszyscy wiemy, że grasz na wersji z "alternatywnego źródła" a CD-key pewnie w Empiku podpatrzyłeś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak wszyscy wiemy, że grasz na wersji z "alternatywnego źródła" a CD-key pewnie w Empiku podpatrzyłeś :E

Znaczy - wziął do łapska, zerwał folię, wyciągnął czystą (biala?) kartkę wraz z krótkopisem z dziurawej kieszeni, odwrócił instrukcję, popatrzył chytrze na cdkey'a, a następnie spisał pospiesznie, odłozył cienki pudełko z grą Quake Wars i wyszedł z bananem na twarzy ze sklepu, unikając wzroku przystojnych pań z obsługi i pieknych panów-ochroniarzy? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy - wziął do łapska, zerwał folię, wyciągnął czystą (biala?) kartkę wraz z krótkopisem z dziurawej kieszeni, odwrócił instrukcję, popatrzył chytrze na cdkey'a, a następnie spisał pospiesznie, odłozył cienki pudełko z grą Quake Wars i wyszedł z bananem na twarzy ze sklepu, unikając wzroku przystojnych pań z obsługi i pieknych panów-ochroniarzy? :E

 

a co myślałeś :E

 

teraz jakiś genuinek płacze bo mu gra nie działa przez neo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tylko czarny humor :Up_to_s:

 

Ale to jest najlepsze że ja nic takiego nie mówiłem ciolek i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. jak sie uzywa latajacej sondy naprawczej? :E pomimo odblokowania, nie potrafie jej uzyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...