Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Coxville

Wojnę czas zacząć...

Rekomendowane odpowiedzi

Franek to ja, sprawdzam czujnosc admina bo forum ma byc zamkniete :cool: i zanim napisze tam super taktyki musialem miec pewnosc :lol2: Mozesz go smialo wyjeb.....

no to w nagrode za twoja pomyslowosc zostales moderatorem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Franek to ja, sprawdzam czujnosc admina bo forum ma byc zamkniete :cool: i zanim napisze tam super taktyki musialem miec pewnosc :lol2: Mozesz go smialo wyjeb.....

no to masz nowa ksywe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to w nagrode za twoja pomyslowosc zostales moderatorem :cool:

 

 

Moderator co to za trudne słowo :chlup:

thx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666

Mój nick to Sweet666 (ale zdziwnienie, co? :P). Możecie podać IP dobrych i polskich serwerów? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój nick to Sweet666 (ale zdziwnienie, co? :P). Możecie podać IP dobrych i polskich serwerów? :)

 

Cześć już dodałem do znajomych teraz musisz przyjąć :) o ile mi wiadomo Polskich serwerów rankingowych jest tylko 3 , a nie rankingowych jest więcej w tym że są jakiś klanów i trzeba znać hasło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój nick to Sweet666 (ale zdziwnienie, co? :P). Możecie podać IP dobrych i polskich serwerów? :)

Niepotrzebne IP, tylko po prostu w filtrach zaznacz wylacznie, zeby pokazywało Ci serwery pełne i rankingowe (na zwyklych publikach graja same boty, no prawie). I nie musisz znac IP, bo serwerów jest tak malo, ze nie sposob sie zgubic. :)

 

Dobre polskie serwery są dwa - shootersy. : :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...