Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal86

Wątek główny.

Zakaz edytowania posta.

Edytowane przez 3nder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki o D3 i patchu 1.12 słyszę już przynajmniej od 2 lat i zawsze jest to samo. Będzie potwierdzone to wtedy można spekulować na temat gry a tak to temat tylko upadnie po tygodniu, dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jakiś news Vega wczoraj zapodał ... wiec będzie się działo ... może o GTA4 przez chwilę przestaną gadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

__

Edytowane przez Michal86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86
99.9 % bedzie to MMO

 

rozumiem, że stawiasz za tym swoje %... 99.9% w przbliżeniu 100% :E ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeeeeee................wsystko tylko nie kolejne mmo. Juz nawet przeboleje ze to nie będzie Warcraft IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze zeby z diablo zrobili MMO.

No dobra może będzie bardziej RPG online ale myśle że dużo Hack & Slash pozostanie w diablo. W końcu z tym zawsze kojarzy się diablo i będzie kojarzyć przynajmniej do oficjalnych zapowiedzi / trailerów / gameplayów pierwszych.

Mam nadzieje ze blizzard nie spatoli tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie jest powiedziane, ze to będzie Diablo III. Przestańce się tak podniecac. :E A że bardzo prawdopodobne, to inna para buciorów. :E

 

Ale mnie to rybka. I tak nie czekam.

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99,99%, że będzie to hack and slash.

Bardziej prawdopodobne, jest to, że 1 maja wyjdzie nowy patch do d2, ale niczego nie można wykluczyć ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, dobrze, że 1 maja nie długo więc się dowiemy. Ja chciałbym, żeby tegoż dni podali oficjalną datę wydania SC2, poinformowali, że jest już dostępny patch 1.12 do D2 i na koniec, że pracują już 3 lata na D3 i będzie do h'&'s w rzucie izometryczny z ładną graficzką i mnóstwem grywalności. :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

przeciez MMO czyli Masive Multiplayer Online może i być hack&slashem :]

 

No ciekawe, dobrze, że 1 maja nie długo więc się dowiemy. Ja chciałbym, żeby tegoż dni podali oficjalną datę wydania SC2, poinformowali, że jest już dostępny patch 1.12 do D2 i na koniec, że pracują już 3 lata na D3 i będzie do h'&'s w rzucie izometryczny z ładną graficzką i mnóstwem grywalności. :glodny:

 

i może frytki do tego :E ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ?, to była taka mega opcja co mogliby zrobić :E... nie chciałbyś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo czy to będzie Diablo 3, w ogóle nic nie wiadomo, mi by tu bardziej pasował Warcraft 4.

 

I jestem pewien ze to nie będzie żadne MMO :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe, dobrze, że 1 maja nie długo więc się dowiemy. Ja chciałbym, żeby tegoż dni podali oficjalną datę wydania SC2, poinformowali, że jest już dostępny patch 1.12 do D2 i na koniec, że pracują już 3 lata na D3 i będzie do h'&'s w rzucie izometryczny z ładną graficzką i mnóstwem grywalności. :glodny:

a co ten patch 1.12 ma wprowadzac, ze tak na niego czekacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze to moze byc zupelnie inna gra, ale moze byc oparta na swiecie Warcrafta lub innym blizzardowskim. Czy MMO? Raczej nie, bo WoW jest nie zagrożony a dodatek jest w drodze, nie maja powodow tworzyc nowego MMO, bo stałoby sie to kosztem wowa. Mozliwe jest Diablo3 lub nowa produkcja (marza mi sie jakies nowe Lost Vikings :P). Warcraft IV to nie bedzie, bo nie beda wydawac dwoch RTSow w tak krotkim czasie mysle (SC2 teraz robia). Diablo Online byloby mysle czyms niesamowitym i glownym pretendentem do zabicia wowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co ten patch 1.12 ma wprowadzac, ze tak na niego czekacie?

 

Właśnie nie wiadomo co, ale wszyscy mają apetety na nowe słowa runiczne, jakieś eventy (coś takiego jak ubery), no i wprowadzenie jakichś zabezpieczeń przeciw dupperom/cheaterom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie Diablo3.com pojawiło się sprostowanie, burzące wszelkie nadzieje związane z opisanym wyżej odliczaniem. Ze względu na spekulacje toczące się na wielu forach internetowych, jeden z administratorów serwisu ujawnił, co na pewno nie stanie się 1 maja.

 

Nie będzie to oficjalne ogłoszenie prac nad Diablo 3.

Nie będzie to nic związanego z nadchodzącą nowelą Diablo

Nie będzie to fuzja internetowa

 

"Tylko Blizzard Entertainment może oficjalnie zapowiadać gry, chyba, że mamy przeciek. Tym razem żadnych przecieków nie mamy" - można dalej przeczytać na Diablo3.com. Fani serii Diablo muszą więc na razie obejść się smakiem i dalej z nadzieją czekać na ogłoszenie prac nad trzecią jej częścią. A co w takim razie stanie się 1 maja?

 

zrodło: gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard a najlepszym przypadku oglosi rozpoczecie prac nad nowa seria, w najgorszym date premiery WOTLK :P

bo WoW jest nie zagrożony

Nie skadze. Tylko patrzec jak piekne rzna z WHO i AoCa do nowego dodatku. Az bezczelnie :E.

Edytowane przez iniside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blizzard a najlepszym przypadku oglosi rozpoczecie prac nad nowa seria, w najgorszym date premiery WOTLK :P

To nie Blizzard ma cos oglosic 1 maja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
99.9 % bedzie to MMO

 

Buahahaha jaki jasnowidz :rotfl: Tacy to mi imponują :lol2: :lol2: :lol2:

 

Ktoś dobrze to ujął że "Blizzard ma już jednego MMO i więcej im nie trzeba". Podzielam to zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...