Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pobieram Diablo3 i pewnie jest to tylko sam początek ?

 

1.jpg

 

tak, do pierwszego bosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzi patch 2.6 1, po 2 letniej przerwie chętnie bym barbem młotkowym pograł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewidywania są, że sezon 11 skończy się jakoś w połowie września, potem tydzień-dwa przerwy, w których pewnie wprowadzą patch i start sezonu 12. Ten już jest zresztą na PTR, conquesty są absurdalnie łatwe, są brzydkie skrzydełka i nawet ładny portrecik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem WD, pobiłem Diablo ale nie doszedłem do reapera, grałem dalej, zrobiłem jeszcze 3 postaci, później brak czasu mnie odgonił od gry i teraz nawet jakoś nie mam łaknienia by wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to taka gra, że albo ją lubisz i grasz cały czas, albo zrobisz fabułę i już do niej nie wracasz.

 

Ja się przygotowałem w miarę do nowego patcha 2.6.1 - zrobione po 2050+ matsów z bounty do rerollowania, 20k siarek, po 65k+ zwykłych matsów i 30k+ DB'ów. A znając moje szczęście, to pewnie przepalę to wszystko, a efekty będą jedynie akceptowalne... Jeszcze tylko kilka poziomów i będzie 2500 paragon, kolejny cel 3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynie podoba sie to, ze Monk bedzie mial wiecej skutecznych buildow z buildem na farme oddechów :)

Choc sam rework poprzez buff nie bardzo mi sie widzi, bo nie tak poprawia sie balans, to plus jest taki, ze teraz bedzie mozna kazda klasa sobie pobiegac a nawet zrobic cos "wyzej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał Crusem na Akhanna zagrać, np stare dobre skazanie.. Coś pięknego. Rhykker pokazał filmik na ten build, może da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na Crusie będą co najmniej trzy sensowne buildy na wysokie - Jeszcze trochę podkręcony Młotkowiec (set dostanie buffa), Akkhan na Blessed Shield (zwany Capitan America ;) oraz Akkham na Condemn - te dwa ostatnie są w stanie spokojnie robić 100+ na paragonie w okolicach 1500 (wczoraj oglądałem filmik AngryRoleplayer'a na YT). Ale trzeba będzie od nowa (po patchu) zbierać flaila i tarczę do BS i 2-ręczny miecz do Condemn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobalo Monkiem Sunwuko + WOL GR ... 100+ :)

Ulianka tez wraca do łask :)

 

A no i na barbie korci pobawic sie w stare, dobre HOTA :)

 

Ogolnie, niby taki zwykly buff, ale przynajmniej bedzie co robic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wiecie kiedy ten patch w końcu wyjdzie? Panowie z Blizzarda, myślałem,

że jak tej nocy na dwie godziny wyłączyliście serwery to zaaplikujecie patcha,

a wy co, się opierdzielacie!!! Nieładnie, nieładnie, sobie w kulki lecicie Niebiescy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wiecie kiedy ten patch w końcu wyjdzie? Panowie z Blizzarda, myślałem,

że jak tej nocy na dwie godziny wyłączyliście serwery to zaaplikujecie patcha,

a wy co, się opierdzielacie!!! Nieładnie, nieładnie, sobie w kulki lecicie Niebiescy!

 

Najpierw się sezon musi skończyć, nie ma zapowiedzi to nie ma jeszcze na co czekać.

Prawdopodobnie w ciągu 2 tygodni to nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że na sezonie więcej dociągnę ale..coś słabo, raptem 530plvl :( brakuje mi teamu taki jak miałem kiedyś za czasów podstawki/reaper of souls, non stop party było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że na sezonie więcej dociągnę ale..coś słabo, raptem 530plvl :( brakuje mi teamu taki jak miałem kiedyś za czasów podstawki/reaper of souls, non stop party było.

 

larry, ja z ziomkiem dosc czesto gramy a od nowego sezonu - zapewne bedziemy katowac min do 1000para (ale gramy only sezon)

Choc obecnie juz mniej, zbliza sie koniec sezonu i wiedzac co daje sezon 12 - zapał troche na obecny opadl ale od nowego - zapraszam do teamu, bedziemy katować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że na sezonie więcej dociągnę ale..coś słabo, raptem 530plvl :( brakuje mi teamu taki jak miałem kiedyś za czasów podstawki/reaper of souls, non stop party było.

Ja skończyłem na 604, ale ja generalnie nie gram sezonów, tylko robię Guardiana i wracam na NS. W przyszłym też nie zamierzam grać więcej niż do Guardiana. Zazwyczaj na zrobienie Seasonal Journey wystarcza 20-kilka godzin (w 11 sezonie 25h styknęło).

 

Mogliby już przynajmniej zapowiedzieć koniec sezonu, mam już dość biegania ratrunów - exp leci jak szalony (w ciągu ostatnich dwóch tygodni dobiłem do 2505 paragonu), ale strasznie to odmóżdżające, szczególnie gdy grasz jako zBarb... Nie twierdzę, że po rozpoczęciu sezonu będzie inaczej, ale przynajmniej przez jakiś czas będzie nowy sprzęt do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season 11 will be ending on the following dates and times:

 

  • North America: Friday, October 20 @ 5:00 p.m. PDT
  • Europe: Friday, October 20 @ 5:00 p.m. CEST
  • Asia: Friday, October 20 @ 5:00 p.m. KST

Season 12 will begin about three weeks afterward on the dates below:

 

  • North America: Thursday, November 9 @ 5:00 p.m. PDT
  • Europe: Thursday, November 9 @ 5:00 p.m. CEST
  • Asia: Thursday, November 9 @ 5:00 p.m. KST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dobiłem 70lvl. Ta gra jest jak rak, niby ma wiele wad i jest bee ale nie mogę jej się pozbyć :E Gram dalej, znów crusem <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 720 paragon, 93 solo zrobione, jeszcze 7 i mogę kończyć sezon, min 95.

Wróciłem do korzeni i gram czarką, liczyłem na Frost Orba ale obecnie meteorami cisnę, nie wiem, może orb później się odpali, set mam ale coś słabo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sezony mogłyby trwać krócej. Max 1 miesiąc. Wtedy by człowiek ciągle miał wyzwanie. A tak po 3 tygodniach się grać nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na tej grze i mam pytanie. Gram w coopie tryb fabularny i jestem w 2 akcie. Od pewnego momentu gra całkowicie straciła jakąkolwiek trudność. Nie musze używać miksturek i zastanawiać sie jak podejść przeciwnika. Leci kosa bylejak i zbyt sprawnie mi idzie. Zmianiam poziom trudności gdy ten sie odblokuije, ale od dawna nie moge tego zrobić. Jeszcze jedno pytanie - po co mam aż tyle kasy? Dropi mi dużo lepsze przedmiony niż moge kupić w sklepie a kasy ciągle przybywa :E

Edytowane przez MoNoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zaczyna się od 70 poziomu, to jest prolog :) tam ma nie być trudno :) trudno to będzie na GR.

Kasa się przydaje do rollowania aka zmiany statystyk przedmiotów.

Farm ile wlezie, nigdy nie jest kasy za dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoNoX, jak chcesz to pomogę ci pofarmić na początku przedmioty i paragony, dodaj mnie w grze do znajomych: Baronik1978#2838. Jak latam rifty T13 czy szybkie 90tki do porobienia kamyków, to mogę równie dobrze polatać z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Serio temat umarł tutaj?

 

Sezon 14 się rozpoczyna, ktoś ma info kiedy się rozpocznie na PS/XBOX? Bo PCty już grają, a ja czekam jak ten #consolepleasant :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...