Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ShZB

Orange doladowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy doladadowanie z karty majac ujemne konto (-1zl kredyt) przedluza okres poleczen przychodzacych gdy np. zaladuje za 25zl. Pytam bo karta 5zl powinna przedlyzyc o 7dni a doladowywalem konto z ujemnego staniu i okres nieprzedluzyl sie o 7dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam doładowanie za 5 zl przedłuża waznosc konta o 2 dni nie o 7 (o 7 dni przedluza doladowanie z telefonu stacjonarnego tp za 10zl), ujemny stan konta niema nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam doładowanie za 5 zl przedłuża waznosc konta o 2 dni nie o 7

 

chodzi mi o rozmowy przychodzace czyli mozliwosc odbierania polaczen, powinno przedluzyc o 7 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno i przedluza, jesli cos jest nie tak to zostaje reklamacja na *100. Ale zawsze doladowanie za 5zl przedluza wychodzace o 2 dni a przychodzace o 7. Zadzwon najpierw na *500 i sprawdz ile ci jeszcze zostalo waznosci konta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie doladowalem z ujemnego stanu za 5zl a liczba dni ktora mi pozostala na rozmowy przychodzace nie zostala przedluzona o 7dni. Mialem przed doladowaniem 50 dni na przychodzace a po doladowaniu tyle samo. Wiec niechce sie zrobic w bambuko jesli mi nie przedluzy doladowanie za 25zl o 180 dni rozmowy przychpodzace (ze stanu ujemnego). No chyba ze jak mowisz stan ujemny niema znaczenia ale karty 5zl nieprzedluzaja juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się chyba nie sumuje. Jeśli zostałyby ci np 5 dni na odbieranie połączeń to takie doładowanie zwiększy limit do 7 dni. 50 dni jednak nie zmieni na 57.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się chyba nie sumuje. Jeśli zostałyby ci np 5 dni na odbieranie połączeń to takie doładowanie zwiększy limit do 7 dni. 50 dni jednak nie zmieni na 57.

 

To co piszesz niema troche sensu, mam czekac az mi zablokuja numer i jak niby wtedy doladuje np. za 25zl aby miec miesiac na wychodzace i 180dni na przychodzace (czyli dalsza mozliwosc odbierania polaczen)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co piszesz niema troche sensu, mam czekac az mi zablokuja numer i jak niby wtedy doladuje np. za 25zl aby miec miesiac na wychodzace i 180dni na przychodzace (czyli dalsza mozliwosc odbierania polaczen)

 

Terminy przy doładowaniach się nie sumują. Termin na odbieranie/wykonywanie połączeń jest ten z "dłuższego doładowania":

a) powiedzmy masz jeszcze 50 dni na wykonywanie poł. Doładowujesz za 100zł (150 dni wyk połączeń) i robi Ci się 150 dni (a nie 150 + 50).

b) masz 50 dni na wyk połączeń, doładowujesz za 25zł (30 dni) i masz nadal 50 dni.

Numer blokują chyba pół roku po wygaśnięciu możliwości odbierania połączeń (wyjątkiem są "nowe numery" które trzeba doładować chyba w ciągu miesiąca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak pozostalo mi 49 dni na odbieranie polaczeni a doladuje za 25zl to dalej pozostanie mi 49 dni? Dopiero jak strace mozliwosc odbierania polaczen za 49dni i doladuje za 25zzl to dopiero wtedy mozliwosc odbierania zostanie przedluzona o 180 dni? A ujemny stan konta niema nigdy nic do rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,przedłuży ci sie na 180dni(bo tyle chyba jest po doładowaniu za 25zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...