Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Famas_89

[Przeniesiony]Jak wygrac jakieś poeniądze na automatach xD

Rekomendowane odpowiedzi

jest metoda ;] obserwujesz automat, szukasz takiego gdzie na malych stawkach nie daje prawie nic, wrzucasz z 100zl stawka 30 lub wyzej i jedziesz, kumple tak graja, na tydzien z ponad 700zl wyciagaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie walcie kolesiowi glodnych kawalkow o hazardzie, bo to słychać za każdym razem jak ktoś wspomina o grze na pieniądze i robią się głupie stereotypy potem.

Znajomy ma pub i takie automaty. I one działają na takiej zasadzie, że można ustalać w nich częstotliwość wygranych (ew. warunki wygranych). I działa to tak, że dopóki automat nie wyjdzie "na swoje" to nie wygrasz. Oczywiście zdarza się za 1. podejściem wygrać, bo np. przedtem ktoś grał i przegrał już tyle, że automatowi "wystarczyło". Dlatego "zawodowo" najlepiej się tym nie zajmować bo teoretycznie zawsze przegrasz. A z rad - nie podchodź nawet do automatów w których ktoś coś wygrał a jak już masz siąść to siądź do takiego na którym ktoś grał przed Tobą kawałek czasu i wygrał bardzo mało albo nic.

wlasnie dlatego obsluga takiego salonu nie moze zapraszac znajomych i przyjaciol - mogla by 'zdradzic', ktora maszyna jest pelna i czas na wyplate...

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wygrałem na takim zwykłym automacie w budce z kebabami 80zł smilies/smile.gif wrzuciłem 5 zł to się nazywa szczęście smilies/smile.gif Moim zdaniem nie ma żadnej taktyki do tego tylko trzbe mieć szczęście

 

reke ucinam ze ktos przed toba wrzucil z 300 zł i wygral 0.

 

zeby wygrac musisz duzo wrzucic np 300 zł wtedy masz wieksze szanse ze ci sie zwroci lub ze zarobisz. kilka razy widzialem jak ktos wrzuca po 300 - 400 zł a wygrywa 1200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa wszystko zalezy od maszyny.

 

Bylem swiadkiem jak koles na owocówce " Hot Spot Admiral" (kto zna ten wie) zostawił 900zł ! i co kumple polecili zaraz ponim 20zł .. w niadziei ze wyciagna jakies 100zł i co? zazarlo. Maszyna kosiła wszystkich przez 4dni !! Az w koncu sypneła 1800zł. ( po 5 dniach)

 

/ Jak ktos nakarmi .. to znaczy ze sypnie .. ale kiedy .. nei wiesz :P .. Musisz miec szczescie i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie automaty mają zazywczaj "podkręcony" soft... imo zupełnie nie warto na tym grać, chyba że nie mamy co robić z pieniędzmi lub liczymy na wyjątkowy fart.

 

Jak już, to zagraj sobie w ruletkę w renomowanym kasynie, ale też nie w tę amerykańską... tylko "stań" przy europejskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozna wygrac,ale z hazardem nie zaczynaj bo im wiecej stracisz tym bardziej bedziesz glodny zwyciestwa,a to tylko mnozy straty,ostatecznie jak masz ochote na troszke hazardu to wyslij raz na jakis czas kupon z zakladow bukmacherskich...oczywiscie to tez wciaga

I to jak mam kolezke tu dobrego 8 pieter pod sobą ile razy juz slyszalem od niego "jaki ja glupi jestem moglem miec to czy tamto" na pilce sie zna jak malo kto ale nie wszytko mozna przwidziec tyle kasy w to utopil ze cztery pecety na oporowym sli by były z tego jak nie furacz porządny za 20 kola papieru.

 

Znam takich co zyją z obstawiania u buków znam tez takich co zyli z automatów do czasu.

Ja tam wole siedziec dupą na forsie. To wszystko jest tak zorganizowane aby dac piątaka a jak ktoś cwaniakuje to daje trzy dychy.

 

reke ucinam ze ktos przed toba wrzucil z 300 zł i wygral 0.

 

zeby wygrac musisz duzo wrzucic np 300 zł wtedy masz wieksze szanse ze ci sie zwroci lub ze zarobisz. kilka razy widzialem jak ktos wrzuca po 300 - 400 zł a wygrywa 1200 zł

 

Ta sam tak kombinowałem ale jak wyzej pisałem "cfaniakj płaci trzy dychy" wrzucliem kiedys piątke w barze wyrzygało mi ponad trzy stówy. Długo szczesliwy nie chodziłem tego samego dnia jeszcze wieczorem przewaliłem te trzy stówy z nawiązką w tym samym automacie moglem wyjąć pare stów ale człowiek "chitry" jak mawia Miecio z działki. Długo długo miałem tyle na koncie z lekkimi wahaniami co włozyłem jak zaczelo spadac <głupi sie łudziłem ze sie odbije od dna> to przewaliło wszystko. Cóż łatwo przyszło łatwo poszło <ale emocje - bezcenne i to wszystko za 5zł buahahaha ale reklama dla mastercard> Raz pod wozem raz na wozie.

 

A tu trza nie za chitro. A najlepiej nie grać tera to mnie szkoda nawet 5zł wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko kto by kase do tych automatów miał sypać?

Osoba z firmy która wynajmuje automaty barom.

 

 

 

Widuję i z lekka znam nałogowych graczy na maszynach. Oni nie bawią się w 5 czy 20zł... Wrzucają od razu 500-800zł i grają. Przy szczęściu wyciągają 4-8 tysięcy ale nie raz oczywiście nic. Kiedy rozmawiałem z jednym z nich czy ogólnie jest na + czy - to od razu powiedział, że maszyny nie oszukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co wam powiem mowicie ze automatownie da sie oszukac? i ty sie myslicie!! one dzialaja na zasadzie prawdopodobienstwa gram czesto na slizzing hot to automat admiral hotspot oprucz tego sa tam 4 inne gry miedzy innymi burning target!! mieszkam w bb i powiem wam cos ktos znalazl sposob na ta gre u mnie w miescie w calym bb ja poblokowane burning target nie da sie w to juz grac!! no coz bywa poza tym znam osobicie goscia ktory przez 5 dni 2 razy wyciagnal po 11 tys z maszyny!! a wszystko na podbijaniu zrobil wiec sa sposoby na to sam nie wiem jak bo poplynolem 500 dzis ale to i tak niewiele bo mam jeszcze przody!! poza tym jesli maszyna jest nowa w jakims pubie to jest wieksze prawdopodobienstwo na wygrana znam kilku ludzi z serwisu i wiem ze w poierwszysch 3 miesiacach takie masyzny musza byc na minus zeby przyciagnac klienta a potem sie je podkreca!na ok 70-80% % wygranej dla maszyny !wiem ze da sie je oszukac sa sposoby z magnesami ale trzeba wiedziec gdzie je przykladac sa tez inne o ktorych slyszalem!sam proboje rozpracowac metode na bodbijanie bo zauwazylem ze tam duzo tego nie ma najczesniej po 1 czerwonej jest 2 czerwona 2 razy juz potrafie podbic a jesli jest czarna to moga byc 3 pod rzad i potem czerowna jesli rraz da czarna na poczatek to potem nastepna na 90% tez czarna bedzie!ale to tylko moeje spostrzezenia!ja sie 500 nie przejmuje bo wiem ze je odzyskam!pozdrawiam czekam na dalsze posty apropo grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem ....

 

Przeczytaj co napisałeś, potem zrób to jeszcze raz i powstawiaj przecinki, kropki, średniki ... i napisz po polsku ...

pozatym, odkop :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juź lepiej grać na giełdzie :E

Albo być farmerem złota w grze MMORPG, podobno można z tego wyżyć jeśli się jest Chińczykiem i pracuje 16h/dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam proboje rozpracowac metode na bodbijanie bo zauwazylem ze tam duzo tego nie ma najczesniej po 1 czerwonej jest 2 czerwona 2 razy juz potrafie podbic a jesli jest czarna to moga byc 3 pod rzad i potem czerowna jesli rraz da czarna na poczatek to potem nastepna na 90% tez czarna bedzie!ale to tylko moeje spostrzezenia!ja sie 500 nie przejmuje bo wiem ze je odzyskam!pozdrawiam czekam na dalsze posty apropo grania

 

 

beuheeue

metoda na podbijanie ?

czyli stawianie po prostu 2x wiecej

zwane potocznie martingale :)

chlopie daj sobie spokoj ,to tak jakbys powiedzial 'system na ruletke' :D

zauwaz ze nie ma profesjonalnych graczy w kasynach a w pokerze sa ...dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
beuheeue

metoda na podbijanie ?

czyli stawianie po prostu 2x wiecej

zwane potocznie martingale :)

wystarczą odpowiednie limity w kasynie i w pewnym momencie można duuużo stracić bo nie można już więcej obstawić

 

zauwaz ze nie ma profesjonalnych graczy w kasynach a w pokerze sa ...dlaczego ?

owszem, są "profesjonalni" gracze na ruletce grający właśnie systemami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczą odpowiednie limity w kasynie i w pewnym momencie można duuużo stracić bo nie można już więcej obstawić

 

 

owszem, są "profesjonalni" gracze na ruletce grający właśnie systemami

 

nie ,nie ma czegos takiego i nigdy nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe znam osobiście kilku, nazwijmy ich maszynistów którzy potrafią wyciągnąć z takiej maszyny ładne kilka tysięcy złotych. w maju, będąc w Polsce widziałem jak koleś wyciąga 11 tysięcy złociszy. kilka godzin grania i trochę szczęścia wystarczyło :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce znac sumy ktora trzeba przewalic zeby znalezc sposob na maszyne :) Zaklady bukmacherskie to najpewniejsze zrodlo na wygrana ot co mysle o wygrywaniu jakichkolwiek pieniedzy,zadne maszyny,zadne totki srotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do maszynki wrzuciłem 5zł, wygrałem 300zł :) Można wygrać, można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj do maszynki wrzuciłem 5zł, wygrałem 300zł :) Można wygrać, można :)

można można tylko trzeba mieć właśnie takie podejście...wsadzasz 5 wyjmujesz 300 i papa, a nie później to 300 z nadzieją na wyjęcie 1000...i tak dalej...bo wtedy kończymy zabawę na dużym minusie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, po 1 nie można być pazernym, po 2 jak wypłacisz, to już nie wrzucaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem łatwo:

 

Podchodzisz do bankomatu i sprawdzasz czy ktoś nie zsotawł karty bankomatowej. Potem zaczyna się gra bowiem masz 0.03% szans że trafisz właściwy PIN. Ale jesli masz szczęście to wygrana jest ograniczona tylko liczbą zer na koncie właściciela karty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony sposób, żeby stracić 10 razy mniej!

Jedynym minusem to jest to, że musisz znać kogoś kto bywa w Rosji, albo samemu tam pojechać.

Automaty nie widzą różnicy między monetą 2 ruble i 2zł(albo 1zł, już nie pamietam) także grasz cały czas na dwurublówkach 2ruble = 20gr, jak wróciłem z Moskwy i nie miałem co zrobić z tym żelastwem to sobie troszke pograłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie 500 nie przejmuje bo wiem ze je odzyskam!

Tak tak, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigger, a gdybyś ty wygrał i zamiast dwuzłotówek maszyna wyplułaby Ci ruble, to nie byłoby Ci to nie w smaku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co prawda, troche lipa, ale po 20 rubli na maszyne i do kolejnej, moze coś sie wygra, napewno tak dużo nie stracisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...