Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Famas_89

[Przeniesiony]Jak wygrac jakieś poeniądze na automatach xD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Zna ktoś sprawdzone sposoby na wygranie pieniędzy na automatach np. Dayton ? Nie wiem czy dobrze napisałem

Jaką macie taktykę gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel puscił 15 koła funtow w jedna noc na automatach. Bystry to on nie jest ale starych ma dzianych.

Lepiej sobie daj spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym więcej obstawiasz tym więcej wygrywasz żeby potem więcej przegrać. Na dłuższą metę zawsze przegrasz, bo jak jesteś hazardzistą to nie popuścisz a jak nie jesteś to dużo nie ugrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze mozna wygrac,ale z hazardem nie zaczynaj bo im wiecej stracisz tym bardziej bedziesz glodny zwyciestwa,a to tylko mnozy straty,ostatecznie jak masz ochote na troszke hazardu to wyslij raz na jakis czas kupon z zakladow bukmacherskich...oczywiscie to tez wciaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mowia raz wygrasz dwa razy przegrasz, reasumujac w dluzszym okresie czasu zawsze wyjdziesz na minus, jak grac to w ruletke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te automaty z wisienkami nie są bynajmniej losowe. Jeżeli uda Ci sie poznać algorytm, to będziesz wiedział, która gra i za ile będzie wygrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba obserwować dany automat aby wiedzieć co mniej więcej ile gier wydaje kasę i następnym razem poświęcić trochę grosza w odpowiednim czasie aby wygrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio za 2 zł sypnęła 40 (na stawce 2 wkręciły mi sie 3x pajac)

za 1 zł na stawce 10 (złoty strzał) wkręciła mi sie paleta pomarańczy pozniej cos jeszcze i wyjąłem 300 zł hehe automat chyba sie rozregulował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był jakiś sposób na wygraną to jaki zysk miałby na grach właściciel? :> a licencja też kosztuje niezłą sumke a więc zysk musi być niezły.

 

Z obserwacji widzę przegrywających 500zł aby wygrać stówke ;) czasem udaje im się chwilowo wyjść na prostą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel w sumie wygrał kiedyś 200zł. ma takich automatach, był tak tym uradowany, że nawet nie zwrócił uwagi na to, że przepierniczył 500zł, żeby dostać te 200 :E

 

edit. Sytuacja podobna do opisanej wyżej ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z obserwacji widzę przegrywających 500zł aby wygrać stówke ;) czasem udaje im się chwilowo wyjść na prostą;)

praktycznie co sie wygra to straci a ile jeszcze straci zeby wygrac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam... Zna ktoś sprawdzone sposoby na wygranie pieniędzy na automatach np. Dayton ? Nie wiem czy dobrze napisałem

Jaką macie taktykę gry ?

Temat jest bez sensu^2 Załóżmy hipotetycznie, że rzeczywiście istnieje taki sposób i ja go znam. I co, mam się podzielić tą wiedzą ze wszystkimi? No tak, jakby wszyscy mogli wygrać to byłoby przecież zajebiście i sprawiedliwie. Zajebiście sprawiedliwie by było. Tylko kto by kase do tych automatów miał sypać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie dowiesz jak są te automaty ustawione to nigdy nie wyjdziesz na prostą. One mają na Tobie zarobić. Nie da rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy czesto grywa na owych automatach... :P I jak narazie ma dużego farta... miesiąc temu wrzucił 20zł, a wygrał 750 zł :o nie mineło 2 tygodnie znów zagrał... wrzucił 50 a wygrał 450 zł ;d Według mnie to zależy od szczęścia... sam czasami grywam i jak narazie jestem bardziej do przodu niż na minusie :cool: Według mnie to warto grac sporadycznie licząc na szczęscie i posiadając w kieszeni nie za dużą ilość gotówki :E Wysokich wygranych i Powodzenia !!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasyna i automaty nie sa charytatywne ;]

 

moze po prostu poszukaj pracy

ps. co tam z twoim 'biznesem'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie walcie kolesiowi glodnych kawalkow o hazardzie, bo to słychać za każdym razem jak ktoś wspomina o grze na pieniądze i robią się głupie stereotypy potem.

Znajomy ma pub i takie automaty. I one działają na takiej zasadzie, że można ustalać w nich częstotliwość wygranych (ew. warunki wygranych). I działa to tak, że dopóki automat nie wyjdzie "na swoje" to nie wygrasz. Oczywiście zdarza się za 1. podejściem wygrać, bo np. przedtem ktoś grał i przegrał już tyle, że automatowi "wystarczyło". Dlatego "zawodowo" najlepiej się tym nie zajmować bo teoretycznie zawsze przegrasz. A z rad - nie podchodź nawet do automatów w których ktoś coś wygrał a jak już masz siąść to siądź do takiego na którym ktoś grał przed Tobą kawałek czasu i wygrał bardzo mało albo nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to zacznij grać w taką gre :

Lecisz do innego państwa podbierasz portfele i wwalasz dokumęty .

Po 2 latach próbujesz sobie przypomnieć twarz tej osoby :E:lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze sa

u praktycznie kazdego bukmachera na necie

betfair,bwin,bet-at-home,expekt itp

 

szanse na wygranie podobne :) nawet jak wezmiesz ruletke to i tak moze sie przytrafic 12 raz pod rzad czarne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wygrałem na takim zwykłym automacie w budce z kebabami 80zł :) wrzuciłem 5 zł to się nazywa szczęście :) Moim zdaniem nie ma żadnej taktyki do tego tylko trzbe mieć szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega sie pyta jak wygrywac a nie czy to dobre czy to złe:

 

* Tak jak wyzej graj na "nakarmionych" maszynach.

* Nigdy nie zmieniaj stawki w trakcie gry. Ustalasz jaka grasz i grasz nia do konca !

* Nigdy nie graj za to co przed chwila wygrales

* Zawsze z graj za z gory przeznaczona gotowka np ( dzis gram tylko za 20zł )

* Nie probuj sie odgrywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajomy ma pub i takie automaty. I one działają na takiej zasadzie, że można ustalać w nich częstotliwość wygranych (ew. warunki wygranych). I działa to tak, że dopóki automat nie wyjdzie "na swoje" to nie wygrasz. Oczywiście zdarza się za 1. podejściem wygrać, bo np. przedtem ktoś grał i przegrał już tyle, że automatowi "wystarczyło". Dlatego "zawodowo" najlepiej się tym nie zajmować bo teoretycznie zawsze przegrasz. A z rad - nie podchodź nawet do automatów w których ktoś coś wygrał a jak już masz siąść to siądź do takiego na którym ktoś grał przed Tobą kawałek czasu i wygrał bardzo mało albo nic.

 

OO - jestem wielce zaskoczony i zniesmaczony zarazem. Zawsze sądziłem, iż po prostu to kwestia szczęścia, a tutaj wyszło szydło z worka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio za 2 zł sypnęła 40 (na stawce 2 wkręciły mi sie 3x pajac)

za 1 zł na stawce 10 (złoty strzał) wkręciła mi sie paleta pomarańczy pozniej cos jeszcze i wyjąłem 300 zł hehe automat chyba sie rozregulował

 

 

Zazwyczaj tak jest .. Co do szału doprowadza tych którzy wrzucili już sporo kasy i nic! A taki sobie "przypadek" zainwestuje marne 3-5 zł i o! Wygrywa! No ale co... pogratulować szczęścia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...