Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Niektóre komba w DoA4 są takie, że trudno spamiętać jak to ma iść. Do tego dochodzą kontrataki... Sam trochę się zawiodłem, bo liczyłem na proste i efektowne mordobicie.

Edytowane przez S!N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby ktoś się zastanawiał nad racerem - polecam Forzę 2. Gra mną pozamiatała po całym pokoju. A szczeny szukam do teraz. Na porządnym zestawie audio auta brzmią KOZACKO. Niesamowita gra. Juz nie dziwię się czemu akurat ten racer ze wszystkich dostępnych na X360 ma średnia ocen 89%. To jest kawał dobrego kodu, który wszystkim polecam.

 

PS: Ferrari Prodrive Racing 550 Maranello plus tor New York Circuit w trybie "Pokaz" i zostałem pozamiatany :):E

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet & Clank, Jak, Crash Bandicoot. Czy sa jakies podobne platformowki tylko, ze na 360'tke?? Wydaje mi sie, ze Kameo jest taka gra, ale czy jest cos wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Crash, Sonic i gry na podstawie filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś się zastanawiał nad racerem - polecam Forzę 2. Gra mną pozamiatała po całym pokoju. A szczeny szukam do teraz. Na porządnym zestawie audio auta brzmią KOZACKO. Niesamowita gra. Juz nie dziwię się czemu akurat ten racer ze wszystkich dostępnych na X360 ma średnia ocen 89%. To jest kawał dobrego kodu, który wszystkim polecam.

 

PS: Ferrari Prodrive Racing 550 Maranello plus tor New York Circuit w trybie "Pokaz" i zostałem pozamiatany :):E

 

Miałem takie samo zdanie, ale teraz gra mnie totalnie nudzi. Pograłem troche, i znudziła mnie swoją monotonnością.

 

Oczywiście jeśli ktoś jest fanem symulatorów, to jest to pozycja obowiązkowa, ale kogoś pasjonują arcade'ówki, to niech się zastanowi czy chce kupować Forze.

 

Ja czekam do piątku, aby ściągnąć demko GRID'a, może być ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem takie samo zdanie, ale teraz gra mnie totalnie nudzi. Pograłem troche, i znudziła mnie swoją monotonnością.

 

Oczywiście jeśli ktoś jest fanem symulatorów, to jest to pozycja obowiązkowa, ale kogoś pasjonują arcade'ówki, to niech się zastanowi czy chce kupować Forze.

 

Ja czekam do piątku, aby ściągnąć demko GRID'a, może być ciekawie :D

 

 

mi GRID tak podpasowal ze koniec szczegolnie trasa w SF i zasuwanie mustangiem:) genialna gra tak jak pgr4 i forza komletnie mi nie podpasowaly tak demko GRID zamiotlo mna konkretnie..nigdy wczesniej jazda z widoku zza kiedownicy nie byla dla mnie tak przyjemna a ogladanie powtorki tak rajcujace:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRID - własnie takiej gry brakowalo.

Jeśli ktoś w najbliższym czasie będzie szukał dobrej gry samochodowej to nie ma się nad czym zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote jade po mojego X'a 360 :cool: i bede móg sobie wybrac Jedną gre do tego i myśle nad Assassin's Creed. Co sądzicie o tej grze? Bardzo mi sie spodobała jak grałem w nią na kompie. Gra jest wyrąbana w kosmos jednym słowem :cool::-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest wyrąbana w kosmos jednym słowem :cool::-P

Myslę, że już samemu zdecydowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest wyrąbana w kosmos ale przez pierwsze 4 godziny - później misje już strasznie zanudzają :kwasny:

Nie polecam Assasina na pierwszą grę :exclam:

Edytowane przez krzychu_419

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mieszaj mu we łbie , jak mu się podoba to niech bierze , jak się znudzi , to wymieni na inną . Przemo , mimo wszystkich wypowiedzi że gra jest monotonna , nudna , itp. , napewno jest warta ukończenia . Jeśli kręcą cię takie klimaty napewno się nie zawiedziesz. No i jakby nie patrzeć AC to jedna z najładniejszych gierek na X-a.

Edytowane przez kulizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Przemo , mimo wszystkich wypowiedzi że gra jest monotonna , nudna , itp. , napewno jest warta ukończenia . Jeśli kręcą cię takie klimaty napewno się nie zawiedziesz. No i jakby nie patrzeć AC to jedna z najładniejszych gierek na X-a.

 

Gre bede miał za darmo i w każdej chwili za 30zł bede mógł sobie wymienic. Więc jak mi nie podejdzie to na drugi dzień śmigam do sklepy daje 3 dychy i wymieniam na Gears of War. Ta gra też podobno budzi mieszane uczucia, więc zobacze. A wy co o niej sądzicie??

Edytowane przez przemo07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gearsy jak dla mnie jedna z najlepszych gierek na X-a , przede wszystkim najlepsza grafika , mimo że gra z 2006r.

Gra jest dosyć trudna i wymaga dobrego skilla , dla osób nieumiejących grać w shootery na padzie , nawet najłatwiejszy poziom trudniości jest cholernie hardowy. Fabuła - słaba , ale tu liczy się eksterminacja przeciwników . No i co najważniejsze , przedoskonały tryb multi , osobiście POLECAM!!!

Edytowane przez kulizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i co najważniejsze , przedoskonały tryb multi , osobiście POLECAM!!!

 

Ja w sieci nie bede i tak grał w LIVE chyba ze tam można grać na 2 padach w multi przechodząc misje bo nie wiem nic o tym bo nie miałem okazji w to grać jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można na split screenie (na dwóch padach) przechodzić singla (misje) i do tego niepotrzebny jest live . Można także grać na Livie z innymi ludźmi (dużo Polaków gra) na splicie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kulizacja grasz jeszcze w gearsy?? z checia wroce do nich znowu i bym popykal tylko z kims a najlepiej w jakiejs grupce w miare sensownie a nie dolaczanie do randomowych meczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno, że gram , cały czas . I masa Polaków gra. Tyle , że ja przeważnie późnymi wieczorami , tak po 23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW - chyba nie ma takiego posiadacza x'a który by w tą gre nie grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewno, że gram , cały czas . I masa Polaków gra. Tyle , że ja przeważnie późnymi wieczorami , tak po 23.

 

 

no to tak jak ja wiec jak cos to sie spikniem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GoW - chyba nie ma takiego posiadacza x'a który by w tą gre nie grał.

 

Ja grałem ale tylko dlatego że wyszła na PC - bo X-a mam od niedawna więc nie będę na niego kupował GOW-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gearsy jak dla mnie jedna z najlepszych gierek na X-a , przede wszystkim najlepsza grafika , mimo że gra z 2006r.

Gra jest dosyć trudna i wymaga dobrego skilla , dla osób nieumiejących grać w shootery na padzie , nawet najłatwiejszy poziom trudniości jest cholernie hardowy. Fabuła - słaba , ale tu liczy się eksterminacja przeciwników . No i co najważniejsze , przedoskonały tryb multi , osobiście POLECAM!!!

 

Szukam jakiejs dobrej strzelanki aby nauczyc sie grac na padzie i myslalem wlasnie nad gearsami, ale Twoj post mnie troche zdezorientowal. Jaki jest najlepszy fps aby przyswoic sobie dobrze strzelanie na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam jakiejs dobrej strzelanki aby nauczyc sie grac na padzie i myslalem wlasnie nad gearsami, ale Twoj post mnie troche zdezorientowal. Jaki jest najlepszy fps aby przyswoic sobie dobrze strzelanie na padzie?

 

ja zaczalem od COD4 i nie powiem ze w pierwszych godzinach bylem za tym zeby oddac ja w piz*u ale pozniej przeszlo i z biegiem czasu nauczylem sie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gyrosy są dobre do tego, a poza tym to R6:Vegas, Halo 3 i CoD4. Skill off- i online można zwiększyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam jakiejs dobrej strzelanki aby nauczyc sie grac na padzie i myslalem wlasnie nad gearsami, ale Twoj post mnie troche zdezorientowal. Jaki jest najlepszy fps aby przyswoic sobie dobrze strzelanie na padzie?

Dobrym wyborem będą Halo 3 lub CoD4. Gearsy można opanować znacznie szybciej, choćby ze względu na widok. Przynajmniej tak było w moim przypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...