Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tylko fifa :)

Fifa 17 jest już zamówiona przed premierą i nie mogę już doczekać na pierwszy mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam gry dla zony na xbox one, gra w stylu Sly Cooper, Little Big planet, RATCHET I CLANK

 

Dzieki

Edytowane przez Sum41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry!

 

Czy istnieją jeszcze jakieś gry na XOne w stylu Unravel? Chodzi o grę przy której można odpocząć i trochę się pogłowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam dylemat która grę wybrać:

1.Battlefield 1

2.Forza Horizon 3

3. The Elder Scrols V Skyrim Special Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam dylemat która grę wybrać:

1.Battlefield 1

2.Forza Horizon 3

3. The Elder Scrols V Skyrim Special Edition

Dziwny dylemat i kwestia personalna. Jak lubi strzelanki to Battlefield. Jeśli kochasz motoryzacje to Forza, a jeżeli lubisz eRpegi to Skyrim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry!

 

Czy istnieją jeszcze jakieś gry na XOne w stylu Unravel? Chodzi o grę przy której można odpocząć i trochę się pogłowić.

istnieje całe mnóstwo takich gier, ale Unravel wyroznia się piękną grafiką, dlatego nie wiem na ile spodobają się Tobie inne propozycje. Możesz przejrzeć nawet stare oferty games with gold na x360/x1 bo było trochę takich gierek rzuconych od Microsoftu. Sam z głowy mogę polecic tytuły takie jak Ori and the Blind Forest, Child of Light i może jeszcze klasycznie Limbo, ale tutaj klimat jest "cięższy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Strasznie wciągnęła mnie gra Ryse Son of Rome. Mam pytanie, czy są jakieś podobne produkcje do tek gry? Osadzone w czasach starożytnych.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić coś wartego uwagi pod względem grywalności na 360 z typu wyścigi, FPP i może jakaś platformówka.

Wypadłem z obiegu ostatnie boje jeszcze na PC kilkanaście lat temu w czasach FarCray, Batelfild...

Kupiłem ostatnio 360 głównie ze względu na dzieciaki ale przy obecnym fascynującym programie wieczornym w TV może sam przepalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę tego. Tak na szybko to: Forza Motorsport 4, Forza Horizon, Project Gotham Racing 4, Far Cry 3, 4, Battlefield 3, Dust: An Elysian Tail, GTA V, Portal 2, Bioshock, The Orange Box... Chyba starczy na razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, chyb na dobry początek mi wystarczy - zaczynam poszukiwania.

A jak jest z drugim padem jest sens inwestowania żeby ewentualnie pograć z synem czy raczej mało gier multi na jednym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecilibyście dla par? Chodzi o xboxa 360. Rayman zaliczony. Im więcej tytułów tym lepiej - kobieta wybredną jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od siebie na szybko bardzo polece battleblock theater - dobrze się z kobietą grało :) Jest jeszcze castle crashers - też fajna gra. W tym miesiącu z games with gold dają borderlands 2 - zupelnie inny typ gry ale jest tam co op i może dziewczynie się spodoba (ja nie testowałem na swojej :P ).

Edytowane przez marek.b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dramat - moja dziewczyna zwęszyla ze do tego mojego nowego białego cudeńka można podpiąć kinecta :) ... i tu pojawia się pytanie do Was jaka ja mam grę jej kupić aby była zadowolona. Wspominała coś o grze tanecznej jakaś zumba rumba, fitness czy jakos tak, ale zapewne wszystko jej podejdzie gdzie będzie musiała sie poruszać. W sumie najlepiej taka aby się zmęczyła porządnie przy konsoli, abym mógł spokojnie grać ja sam!! :). Co polecacie?

 

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni jako ze mam potężne zapotrzebowanie na gry samochodowe ogrywając jeszcze forze Horizon 3, widzę na obecnej promocji forze motorsport 6 za chyba 180 zł ( ta wersja już zawiera chyba wszystkie dodatki ). Czy gra jest warta swojej ceny do luźnego posmigania ? Czy kanapowy coop daje radę ?

 

I kolejne ponieważ sama konsole mam od niedawna i nie wiem jak często pojawia się promocje na te tytułu, bo jak teraz kupię to najwcześniej będę w to grał za okolo 4 miesiące. Czy częstotliwość pojawiania się promocji na ta grę jest jakaś regularna albo była chociaż - inaczej czy ms daje promocje na te swoje tytuły tylko raz na jakiś czas np raz na rok? Na ps4 promocje co chwile się pojawiają i są zazwyczaj te same tytułu wiec spokojnie można poczekać , są przewidywalne tzn jak coś raz się pojawiło na promo w psn to oznacza ze w każdej kolejnej promocji na 90 % będzie a jak nie to na jeszcze kolejnej promocji już na 100% będzie ( mam nadziej ze jasno to opisałem :) ) - tej usługi jeszcze nie znam dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam wszystkich graczy i mam takie pytanie jak oceniacie Sniper Elite 4 bo trochę zaczekałem i coś tam połatali bo podobno były jakieś problemy techniczne. Grę oczywiście kupie gdy nie będzie za ciekawych premier w danym miesiącu. :cool:;):):D

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą cześć Forzy polecacie jako najlepszą na XBOX ONE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon 3!! :D Chyba, że wolisz bardziej symulacje, to serie Motorsport, ale tutaj pominąłem chyba dwie ostatnie części, to nie mogę nic polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon 3 i Motorsport 6 - obie świetne i żadna nie zawiedzie. Open world vs torówka, więc bierz co Ci bardziej leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, napisałem podobny post w podforum Sony. Cześć Szukam gier do kooperacji offline, żeby na jednej kanapie pograć w kampanię na X360. Wiem, że to wymierająca nisza gier, ale nie śledziłem sceny przez ostatni rok czy dwa. Świetnie się bawiliśmy przy Resident Evil 5, Dead Nation, Kane & Lynch 2, Portal 2, Gears of War 1&2, Army of Two, Borderlands już mniej, Fear 3, Resistance 3, BF: Bad Company 2. Możecie mi coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Wiedźmina i szukam czegoś fajnego, ale niezobowiązującego jak Wiedźmin, żeby można było popykać na krótsze sesje.

 

Myślę o Metro Redux, Skyrim, ME Andromeda, Titanfall 2, a może jakaś Forza? Rozrzut duży, bo nie mam ulubionego gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...