Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie grałem praktycznie w żadne gry (prócz Witchera) od kilku lat więc można proponować dowolnie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 ograłem, choć chyba tylko na 30 czy 40% na Xbox 360. Odrzuciło mnie, miałem przesyt. :E

 

Poza tym GTA to pożeracz czasu jak Wiesiek. Chciałbym coś rozsądnie długiego z dobrą fabułą.

 

Może do listy gier do ogrania dorzucić Resident Evil 7?

Edytowane przez materek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z bijatyką Killer Instinct? Warto kupować za około 50zł definitive edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica w wersjach forzy horizon 3 dostępnej na sklepie Microsoftu? Jest aktualnie promocja i zastanawiam się co dają te pakiety vip i czy opłaca się dołożyć i kupic wersję delux lub ultimate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam pytanie co do GTA V czy są może jakieś mody na xboxa one żeby mieć markowe samochody i temu podobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam pytanie co do GTA V czy są może jakieś mody na xboxa one żeby mieć markowe samochody i temu podobne?

 

niestety nie

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są exy na xbox one jakich nie można ograć na ps4 oraz PC?

 

1) RDR1

2) ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XOX - Dark Souls 3 czy Remastered? W trójkę grałem sobie na PC kiedyś jednak do ukończyłem, teraz są promki na Microsoft Store widzę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym DS1 Remastered, a później przechodzić po kolei wtedy najbardziej zauważą się zmiany w kolejnych częściach i je się docenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze konsole Microsft przez nablisze lata to Xbox Series X 12 T. Xbox One  X 6T.Xbox Series S 4T .Myślę logicznie bo bo gry potrzebują mocy.Xbox One X jeżeli kupić to jak najszybciej bo konsola nie jest juź produkowana.

Edytowane przez KurczakPolski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2019 o 19:26, DyndaS napisał:

 

 

1) RDR1

2) ?

2) Halo 4, 5

3) Gears 2, 3 oraz Judgment

4) Forza Horaizon 1 i 2

5)? 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, potrzebuje pomocy w wyborze gry. Mam chrześniaka 9lat i chciałem mu kupić jakąś grę na Xboxa. Ogólnie opłacam mu gamepass ultimate co miesiąc więc ma w co grać. Myślałem jakimś fajnym tytule co co nie ma go w gamepass.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2017 o 10:55, materek napisał:

Ukończyłem Wiedźmina i szukam czegoś fajnego, ale niezobowiązującego jak Wiedźmin, żeby można było popykać na krótsze sesje.

 

Myślę o Metro Redux, Skyrim, ME Andromeda, Titanfall 2, a może jakaś Forza? Rozrzut duży, bo nie mam ulubionego gatunku.


Zuma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2020 o 23:07, KurczakPolski napisał:

Najważniejsze konsole Microsft przez nablisze lata to Xbox Series X 12 T. Xbox One  X 6T.Xbox Series S 4T .Myślę logicznie bo bo gry potrzebują mocy.Xbox One X jeżeli kupić to jak najszybciej bo konsola nie jest juź produkowana.

Ciekawe jak wygląda wydajność Series S na tle One X. Na papierze GPU Series S to tylko 4TF ale zdecydowanie nowsza architektura, CPU jest kilka razy szybsze od Jaguara w One S i do tego szybki SSD. Szkoda że Series S nie opcji grania w 4K/30FPS 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.12.2020 o 20:30, Maledict napisał:

Ciekawe jak wygląda wydajność Series S na tle One X. Na papierze GPU Series S to tylko 4TF ale zdecydowanie nowsza architektura, CPU jest kilka razy szybsze od Jaguara w One S i do tego szybki SSD. Szkoda że Series S nie opcji grania w 4K/30FPS 

Bo graficznie nie dał by rady. Grałem na XsX w gry bazujące mocno na wydajności CPU ( w obu konsolach są takie same) tj. TrailMakers, Cities Skylines czy generowanie nowego sezonu w Fifie to petarda!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonie spodobało się Call of the Sea (gamepass) oraz The Raven Remastered (gold live). Znacie coś podobnego? 

Chodzi o coś, gdzie fabuła będzie się toczyła wokół rozwiązania jakiejś zagadki (jest fanką książek A. Christie), sterowanie będzie proste i w grze zabraknie elementów zręcznościowych (nie bardzo radzi sobie z padem ;) ).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebował bym listę gier ktore chodza w 60 fps na xsx ktos podeślę ?

Edytowane przez voltq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2020 o 11:39, Dudzio napisał:

Żonie spodobało się Call of the Sea (gamepass) oraz The Raven Remastered (gold live). Znacie coś podobnego? 

Chodzi o coś, gdzie fabuła będzie się toczyła wokół rozwiązania jakiejś zagadki (jest fanką książek A. Christie), sterowanie będzie proste i w grze zabraknie elementów zręcznościowych (nie bardzo radzi sobie z padem ;) ).

Może What Remains of Edith Finch albo Return of the Obra Dinn? Zaginięcie Ethana Cartera też powinno być OK.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ktos ogrywal db xenoverse 1 i 2 , jako fan db kupilem w promo na ms store i nie widzę polskich napisów rozumiem ze gra jest tylko w wersji angielskiej ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aplikację shopee jest gość co sprzedaje tanio gry na płycie za grosze. Polecam

Zamówiłem dziś nhl2k15, onrush oraz trial fusion za 44,50 plnow.

 

https://shopee.pl/funole_pl

Edytowane przez Olson
edit
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na konsoli serii S gra typu poppy Play time coś takiego jak na steamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...