Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak któryś ma jakiś problem jaką grę wybrać to pytać się tutaj co by śmietnika nie było.

Edytowane przez qb3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gry nie mają dla Ciebie jakiejś sentymentalnej wartości, to kup Vikinga, sprzedaj (chociażby mi) i kup NGII :E

Edytowane przez Keymaker_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień nazwę tematu na: "Jaką grę wybrać?" podtemat: "Jak ktoś ma dylemat niech się zapyta tutaj."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaką sieczke wybrać? na oku mam vikinga , a może zaczekać do NGII :hmm:

 

Lepiej poczekaj na NGII, w Psx Extreme Viking dostał tylko 7 i to od Kaliego który lubi naparzanki i często zawyża im oceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bierz vikinga:/ mialem pogralem i po pierwszym zachlysnieciu sie gra przyszly smutna rzeczywistosc ;)

gra jest meeega schematyczna, grafika ladna ale mimo ze jest to siekanka to o dziwo jest nuuudna jak flaki z olejejm, poczatkowo wszysto fajnie sliczna grafika, krwawa rzez pozniej zaczynaja wychodzic babole...brak muzyki (tzn raz jest raz nie ma ogolnie to cisza) przycinanie sie w niektorych miejscach audio, nuuuuda (wpadasz na wyspe odbijasz tartak, kamieniolom, farme, odbijasz wieze z rak przeciwnika , jakas zasadzka, zdobywasz krysztal przywolujacy smoka i idziesz na bitwe....cuach nastepna wyspa powtarzasz w dowolnej kolejnosci schemat), niby ogromne tereny do zwiedzania ale poza wyrzej wymienionymi oboektami to pustka jakas...ja zalowalem ze gre kupilem po 2 dniach jedyny plus jaki w niej widze to GS latwy do nabicia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, przynajmniej nie będzie śmietnika. Zastanawiam się obecnie nad Dead Rising, 90 zł to zachęcająca cena. Opinie mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać Viva Pinata? 40 złotych w ultimie, to az żal nie brać. Zastanawiam sie też nad Most Wanted, z tym że MW mam na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma forze z tego co widze :P.Viva Piniata to bardzo przyjemna gierka z tego co zdazylem zauwazyc po demie.Mila odskocznia od calej reszty gier,mozna sobie odpoczac przy niej.

Z sieczek to narazie chyba tylko conan,troche wolny ale z tego co wiem ,lepszy od vikinga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Dead Rising wogóle nie podszedł , chyba dlatego że tydzień przed jego odpaleniem ukończyłem RE4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wg. Was najlepsza bijatyka na x360? DOA4? VF5? A może coś innego? Co najbardziej polecacie? Ja sam się skłaniam ku VF5, ale słyszałem opinie, że mało dynamiczna, wolna i bez polotu. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z DoA jest taki, że gra jest zbyt noob friendly, czyli siadasz z 7-letnim bratem i dostajesz wpi**dol :E

 

Virtua Fighter to zupełnie inna klasa, a dokładniej: klasa sama w sobie.Masterowanie, granie online (exclusive dla X360) i przyjemność płynąca z każdego ciosu. Takie jest VF5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem z DoA jest taki, że gra jest zbyt noob friendly, czyli siadasz z 7-letnim bratem i dostajesz wpi**dol :E

 

Virtua Fighter to zupełnie inna klasa, a dokładniej: klasa sama w sobie.Masterowanie, granie online (exclusive dla X360) i przyjemność płynąca z każdego ciosu. Takie jest VF5 :)

Tzn. że w DoA starczy na ślepo walić po przyciskach i kombosy same wchodzą? Dwa klawisze = mega combo?

A VF5 nie jest zbyt powolne, nie narzeka się na brak dynamiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Forza 2 czy PGR 4?

 

Bardziej kręci mnie rozgrywka typu arcade. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, Forza 2 czy PGR 4?

 

Bardziej kręci mnie rozgrywka typu arcade. ;)

To zdecydowanie PGR 4. Forza jest wymagająca więc jeśli ma być cos bardziej Arcade to na pewno dzieło Bizarre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tempo jest wolniejsze, jak się nie potrafi grać :)

A znacie jakieś inne, godne polecenia bijatyki na X0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn. że w DoA starczy na ślepo walić po przyciskach i kombosy same wchodzą? Dwa klawisze = mega combo?

Bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...