Skocz do zawartości
Keymaker_2005

Rozterki i problemy związane z X360

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, zamierzam w najbliższym czasie kupic intercooler firmy nyko do xboxa 360, interesuje mnie poziom chałasu takiego intercoolera, wiadomo xbox nie nalezy do najcichszych konsol ciekawi mnie czy ten intercoller jeszcze podbija decybele w góre, z góry dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, zamierzam w najbliższym czasie kupic intercooler firmy nyko do xboxa 360, interesuje mnie poziom chałasu takiego intercoolera, wiadomo xbox nie nalezy do najcichszych konsol ciekawi mnie czy ten intercoller jeszcze podbija decybele w góre, z góry dzieki za odpowiedz.

Nie kupuj tego badziewia bo sobie spalisz gniazdo zasilania. Nie pomaga w lepszym chłodzeniu Xboxa a jednocześnie może zaskodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, zamierzam w najbliższym czasie interesuje mnie poziom chałasu takiego intercoolera,

Hałas też się zwiększa :Up_to_s:

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo, monitor ktory wspaniale radzi sobie ze skalowaniem i posiada mapowanie 1:1 to HP Pavilion w2408h, przynajmniej jesli wierzyc prad.de ;) Kosztuje on okolo 1600zl wiec nie jest az tak drogi a przekatna to oczywiscie 24 cale, sam planuje taki monitor kupic z mysla o Xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest w końcu z tymi monitorami, lepszy crt czy lcd?

Kumpel nie ma zbyt wiele siana , więc doradźcie coś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jw.

jaki monitor CRT do xboxa?(oczywiscie 22 cale)

A ile masz siana?

 

Jakbym kupował jeszcze raz monitor to brałbym obecnie to http://www.allegro.pl/item351470631_wyprze...fv_olsztyn.html . Od Zoltara kupiłem moją Iiyamę 505 i jestem w 100% zadowolony. Tylko, że w sierpniu 2007 były niskie ceny i wyrwałem go za 130zł z przesyłką ;)

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok 200 zl. akurat swietnie trafiles bo mieszkam w olsztynie i bym odebral osobiscie.ja ogladalem takie cos http://www.allegro.pl/item353856122_wyprze...asa_a_olsz.html

Iteraz mam pytanie w jaki sposob mam podlaczyc ten monitorek albo inny CRT do x-a? kablem VGA?

i jak podlaczyc glosniki albo sluchawki?

Kablem VGA podłączysz. A tenże kabel ma również wyjścia czincz do podłączenia dźwięku. Jak chcesz przerobić te czincze na jacka to kupujesz odpowiednią przejściówkę i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli tych przejsciowek nie ma w zestawi w xboxie:P to prosze o podanie linku do allegro i tak samo z kablem VGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli tych przejsciowek nie ma w zestawi w xboxie:P to prosze o podanie linku do allegro i tak samo z kablem VGA

Jeśli kupisz taki kabel, lub oryginalny od Microsoftu, to przejściówkę masz w zestawie. Osobno kup coś takiego, nie musisz na allegro, dostaniesz w każdym sklepie elektronicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciał bym wyciszyć swój napęd w xboxie flashem :)

i teraz pytania

1 z jaką prędkością odczytuje płyty fabrycznie

2 jaką wybrać prędkość by nie zabardzo spowolnić odczytu 8x czy 12x

3 czy bana powoduje sam flash napędu czy granie na piretach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się generalnie nie popiera piractwa i ja osobiście nie polecam flash'a, gdyż tracisz dużo z tego dania nazwanego Xbox 360. To tak, jakbyś jadł hamburgera złożonego z samej bułki i ketchupu. Ale odpowiem na co mogę:

 

2. Nie wiem, po co zwalniać, ale okazuje się to niekorzystne w kontekście wycieku GTAIV. Ludzie, chcąc utrzymać dłużej napęd w formie, zaniżają jego prędkość i się dziwią, że się gry wolno doczytują, są problemy z grafiką etc.

 

3. Bez zmodyfikowania sprzętowego nie można grać na piratach, więc wniosek jest raczej prosty :)

Edytowane przez Keymaker_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciał bym wyciszyć swój napęd w xboxie flashem :)

i teraz pytania

1 z jaką prędkością odczytuje płyty fabrycznie

2 jaką wybrać prędkość by nie zabardzo spowolnić odczytu 8x czy 12x

3 czy bana powoduje sam flash napędu czy granie na piretach

 

 

x12 to jest standardowy odczyt w każdej konsoli... Bana nie powoduje flash napędu tylko to co wkładasz do napędu :P

 

mi nie chodzi oto by grać na piratch tylko go wyciszyć ;)

 

 

to tutaj nie przejdzie :E

Edytowane przez eladek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie będzie dotyczyć ............... znowu monitora.

 

Znalazłem takie cuś: http://www.funtech.pl/product-pol-5-FPD227...CD-Monitor.html

 

Gateway FPD275

Monitor z wyjściem component, dvi i skalowaniem 1:1. Na tych fotkach widać sławne "paski".

 

(Zdjęcia zrobione przez Florka z forum xbox online)

 

Czy opłaca się brać

post-127159-1209282934_thumb.jpg

post-127159-1209283075_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie wymaga komentarza, ktoś wie co nawaliło? Dioda zmienia się jak głupia, a ja mam lagi co jakiś czas na padzie.

2106431ece382653339d534ab54d5fafdbbae7163482.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poruszasz konsolą to powinno być słychać takie coś latające w środku. To jest czujnik położenia. Poruszaj konsolą tak aby się czujnik ustawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje do myślenia, jak wrócę do domu to spróbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś kto pomoże :(

Jeśli ten gateway do którego linka podałeś nie jest powystawowy to bierz jak najbardziej.

 

EDIT: Pomyłka NIE BIERZ. To 22 cale czyli rozdzielczość 1680-1050. Czyli po ustawieniu 1:1 obraz będzie zmniejszony o odpowiednią ilość pikseli w pionie i poziomie. A 1920-1080 i tak nie ustawisz. Pamiętaj szukac tylko monitora 24" cale bo takowe mają natywną 1920-1200 i po ustawieniu 1:1 i wybraniu w opcjach Xboxa 1920-1080 obraz będzie miał sławne paski.

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega zwężenie w poziomie?

Na tym samym co w pionie ;). Łatwo można policzyć mając rozdzielczość natywną 1680 ustawisz conajwyżej w konsoli 1360. Rożnica tych liczb to będa pionowe pasy po bokach ekranu. Tak samo ma się sprawa z pionem. Rozdziałka tego monitora to 1050 a w konsoli ustawisz 720 (dopełnienie rodzielczości HD Ready - 1280-720). Rozumiesz jaki mały będzie obraz na którym wyświetlane będą gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...