Skocz do zawartości
Keymaker_2005

Rozterki i problemy związane z X360

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz czy na dysku nie ma jakiś plików gry jak tak to usuń je i wtedy spróbuj pobrać jeszcze raz. Też mam problem że jak pobieram coś w czasie grania to lubi mi się pobieranie wysypać i przerwać w różnym momencie, dlatego jak pobieram to robię to jako pobieranie w tle przy wyłączonej konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy na dysku nie ma jakiś plików gry jak tak to usuń je i wtedy spróbuj pobrać jeszcze raz.

 

Pomogło, dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na za ile mógłbym sprzedać swojego xboxa360 ?

Falcon data produkcji 2008-07-23 full zestaw

+Dysk 20GB

+kabel d-sub

+gry orginalne:

ACII goty

ACBH

Alan wake

Forza 2

LA Noire

Na konsolce grałem bardzo mało może nawet z 150h nie będzie stoi i się kurzy od 2013 (kupiona 25-06-2011)

Edytowane przez Kiciuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z konsolą, jest aktualizacja Xboxa, czysty pendrive (formatowałem) 16gb, i jest ta aktualizacja i pisze, że musi być przynajmniej 190 mb wolnego,a jest przecież 16 gb wolnego i nie da się zainstalować , o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, nie wiem, czy piszę w dobrym temacie, jak coś proszę o przeniesienie posta.

 

mam dylemat, co kupić: XBOX 360 albo PS3 czy może zainwestować kilka stówek więcej w XBOX One albo PS4. chodzi o konsolę do gry w GTA V, ewentualnie jakąś platformówkę czy FIFĘ i tyle. do takiego użytku wystarczy konsola starszej generacji czy lepiej już wydać te parę stówek więcej i kupić coś nowszego?

 

dzięki z góry za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branie teraz PS3/X360 pod GTAV to pomyłka. FIFY pewnego dnia przestaną wychodzić na starą generację bo ile można.

Sam zdecyduj, na twoim miejscu zwyczajnie bym dorzucił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branie teraz PS3/X360 pod GTAV to pomyłka. FIFY pewnego dnia przestaną wychodzić na starą generację bo ile można.

Sam zdecyduj, na twoim miejscu zwyczajnie bym dorzucił.

To Ciekawe co piszesz bo na PS2 wyszła jeszcze FIFA 14!!

 

Jeżeli nie masz zamiaru grać w inne gry to bierz starą konsolę, chyba że mówisz o nowej ze sklepu za ~800zł to już bym wolał dołożyć do x1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mój problem pojawił się dosłownie przed chwilą, konsola przy próbie włączenia dość długo się uruchamiała lecz w końcu się to udało. Chcąc zalogować się na profil xbox'a (nie jest to profil xbox live) zauważyłem, że nie ma mojego profilu. Zniknęły mi wszystkie savy i osiągnięcia czy jest możliwość przywrócenia chociaż zapisów z gier? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu w niewyjaśniony sposób usunęły się moje profile i savy już się z tym pogodziłem lecz mam następny problem grałem zawsze z podłączonym kablem hdmi nie odłączałem go nie przenosiłem konsoli dziś przy próbie włączenia konsoli widzę czarny ekran. Posiadam kilka kabli hdmi na jednym konsola włącza się słychać jej prace lecz na panelu przednim nie widać by startowała po prostu nie ma tych okrążeń w około przycisku, zmieniłem kabel konsola włącza się tak jak by miała poprawnie się uruchomić są te okrążenia mogę odpalać grę itp lecz wszystko na czarnym ekranie.

HDMI padło? Droga naprawa? Żal mi patrzeć na jakość obrazu z av:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dwóch godzin mam problem z xbox'em. Chodzi o to że podczas słuchania muzyki na YouTube xbox powoli ścisza tą muzykę aż do wyciszenia. Wszystkie inne dźwięki działają, nie słychać tylko samej muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jakoś tak miesiąc temu kupiłem sobie xboxa360 w tym zestawie 500gb z dwoma grami. W gratisie otrzymałem konto xbox live darmowe przez miesiąc. Lubię pograć sobie w FIFE online. No i właśnie mam takie jedno pytanie, które mnie nurtuję - czy po tym czasie jak mi się zakończy konto darmowe xbox live będę nadal mógł sobie grać online w FIFIE 14 ? Czy będę zmuszony kupić sobie ten dostęp na jakiś okres czasu do xbox live, który mi umożliwi granie przez sieć w FIFE? Gra oczywiście oryginalna więc pytanie moje jest na miejscu ;) Czekam na konkretne odpowiedzi. Cheers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox Live Gold upowaznia Cie do grania online z innymi, wiec po miesiacu musisz sie zaopatrzyc. Najtaniej wychodzi kupno rocznego abonamentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak dzięki ;) już się zorientowałem i jednak musi być dostęp do xboxa live abym mógł grać on-line. Podajesz mi taką kwotę roczną 200 a jak ja wszedłem na allegro to patrzyłem, że tam sprzedawcy oferują konta na xbox live już w kwotach od 5 do 10 zeta na jeden miesiąc..Czy ktoś już kupował może od nich te konta? Patrząc na allegro ma to wzięcie gdyż ta liczba kupujących wynosi prawie ponad 300 osób czyli jakby nie było dużo. Nie jest lepiej kupić sobie na allegro taki kod? Czy może one są jakieś lewe..Kto mi powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz pisalem najbardziej oplacaja sie roczne abonamenty, ktore na allegro zawsze kupuje na szybko za jakies 120-130zl.

Abonamenty na miesiac za 5-10zl to najprawdopodobniej 4kody tygodniowe sprzedawane w jednej paczce jako miesieczne. One umozliwiaja Tobie gre online, ale nie masz wtedy statusu gold (nie mozesz mn. pobrac darmowych gier z GwG). Zwykle miesieczne abonamenty dajace status gold kosztuja bodajze 20zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam x360 od grudnia 2013 ;) ale chce raczej zmienić na X ONE i mieć spokój na kilka dobrych lat;) szczególnie że pojawiła się okazja sprzedania mojej x360 za 650-700zł :D tylko nie wiem czy brać od razu czy poczekać do listopada bo słyszałem że ma wyjść nowy gen X One elite czy coś w ten deseń:) czy brać od razu co u mnie mam dostępne w miescie w mediaexpert za 1599zł konsola z padem+fifa16+3miesce live gold +1miech EAaccess ;)

zbytnio nie wiem jak to rozegrać xD

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam x360 od grudnia 2013 ;) ale chce raczej zmienić na X ONE i mieć spokój na kilka dobrych lat;) szczególnie że pojawiła się okazja sprzedania mojej x360 za 650-700zł :D tylko nie wiem czy brać od razu czy poczekać do listopada bo słyszałem że ma wyjść nowy gen X One elite czy coś w ten deseń:) czy brać od razu co u mnie mam dostępne w miescie w mediaexpert za 1599zł konsola z padem+fifa16+3miesce live gold +1miech EAaccess ;)

zbytnio nie wiem jak to rozegrać xD

 

pozdro!

Xbox elite będzie posiadał pada ELite za 600zł. Obstawiam że cena przekroczy 2000zł więc sam musisz podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę ustawić w xboxie 360 żebym miał full hd grę podpięty mam przez kabel hdmi w ustawieniach mam ustawione wszystko dobrze tylko dalej obraz jak nna komputerze 800x600 wszystko takie zamazane myślałem że to lepiej bedzie wyglądało pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam X360 w wersji super slim 4GB i muszę dorzucić mu większy dysk. Tak się złożyło, że posiadam dysk WD 2500BEVS, pożyczyłem od znajomego wewnętrzną obudowę dysku lecz konsola nie wykrywa urządzenia. Jakieś porady co mogę zrobić? Dysk na pewno dobrze zamontowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest dużo zabawy. Musisz go sformatować w odpowiednim systemie plików podłączając go do komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie naszła mnie myśl żeby zakupić konsole. Głównym jej zadaniem miałby być kinect i gra razem z córką (8 lat). Obiło mi się o ucho niestety też coś o Minecrafcie i sam może w jakieś wyjątkowe exclusivy też bym zagrał ;)

 

Pytanie brzmi co kupić? Sam w sumie nie wiem czemu bardziej skłaniam się ku X360 ale może błędnie, do tej pory jeszcze nie posiadałem żadnej konsoli. Biorę pod uwagę raczej nowy egzemplarz, cena mnie w jakiś spoób nie ogranicza o ile warto jest tyle zapłacić. Próbowałem sam coś rozkminić ale za dużo tego a wiedzy brak. Wersje slim, czasem bez tego dopisku, czasem jakieś "E" w opisie, LT 3.0?

 

Na co zwrocić uwagę, na co uważać? Czy Taka oferta jest warta zainteresowania?

 

Jeśli są jakieś oferty które możecie polecić to poproszę. To samo z grami na kinecta ewentualnego mova. Wszelkie uwagi i podpowiedzi mile widzane ;)

Edytowane przez BeeMee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi co kupić? Sam w sumie nie wiem czemu bardziej skłaniam się ku X360 ale może błędnie, do tej pory jeszcze nie posiadałem żadnej konsoli. Biorę pod uwagę raczej nowy egzemplarz, cena mnie w jakiś spoób nie ogranicza o ile warto jest tyle zapłacić. Próbowałem sam coś rozkminić ale za dużo tego a wiedzy brak. Wersje slim, czasem bez tego dopisku, czasem jakieś "E" w opisie, LT 3.0?

 

Na co zwrocić uwagę, na co uważać? Czy Taka oferta jest warta zainteresowania?

 

Jeśli są jakieś oferty które możecie polecić to poproszę. To samo z grami na kinecta ewentualnego mova. Wszelkie uwagi i podpowiedzi mile widzane ;)

 

 

Xbox 360 bedzie najlepszą konsolą na start, zwłaszcza że chcesz dać grać dziecku - bo kinect naprawdę daje kupę radości. Same gry chodzą za przysłowiowe "psie grosze", warto interesować się używkami.

Jesli chodzi o konsole, pod uwagę brać slima i wersje "E" (różnie sklepy te modele oznaczają, czasami nawet myślą że to to samo jednak wersja "E" jest najnowsza). Link z aukcji to wersja "E", jednak sama cena jest za wysoka. Lepiej szukać coś taniej, nawet bez kinecta i gier -warto kupić używane, bo sam kinect jest tani, a raczej nie psuje się wiec nie ma dużego ryzyka. Dopisek LT np. 3.0 informuje o przeróbce, która pozwala odpalać "piraty".

Edytowane przez Benyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie co do konsoli 360 E. Będę chciał poprowadzić obraz do monitora HDMI>DVI oraz głośniki 2.1 do jacka w konsoli. Czy będzie wszystko hulać? Pytanie może banalne, ale na szybko nie mogłem znaleźć w guglach jednoznacznej odpowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Powiedzcie mi jak sprawdzić, jaka płyta główna znajduje się w moim Xboxie 360 E ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...